mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 16:48 
Cytuj  
Aion wygląda całkiem ładnie na screenach[może nawet zbyt cukierkowa dla mnie], ale trudno powiedzieć jak z grywalnoscią. Zeby nie skończyło sie jak z Granado Espada, gierka piękna ale nie ma tego "czegoś" co ma L2 i co sprawia ze sie ciągle wraca. :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 17:00 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
A teraz pytanie: prawdopodobnie w czerwcu wychodzi oficjalnie AION. Kto z fanatyków Lineage się tam przesiada?

Ja.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 21:58 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Zbych1 napisał(a):
A teraz pytanie: prawdopodobnie w czerwcu wychodzi oficjalnie AION. Kto z fanatyków Lineage się tam przesiada?

Ja.

Napewno kupię czy przesiądę się to ciężko powiedzieć.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 22:16 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Napewno kupię czy przesiądę się to ciężko powiedzieć.


http://eu.aiononline.com/en/home/

po polsku:
http://www.aion.info.pl/news.php

Zapowiada się to nieźle, ale swoją drogą dziwię się że NcSoft tworzy konkurencję dla L2.... Co prawda z tego co można wyczytać w dostępnych materiałach te światy są różne, chociaz interfejs gry będzie raczej podobny. Ciekawe czy to jest to propozycja dla ludzi czekających na L3, czy docelowy projekt mający wyciąć konkurencję w dziedzinie MMORPG.

Sis

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 22:17 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Napewno kupię czy przesiądę się to ciężko powiedzieć.


http://eu.aiononline.com/en/home/

po polsku:
http://www.aion.info.pl/news.php

Zapowiada się to nieźle, ale swoją drogą dziwię się że NcSoft tworzy konkurencję dla L2.... Co prawda z tego co można wyczytać w dostępnych materiałach te światy są różne, chociaz interfejs gry będzie raczej podobny. Ciekawe czy to jest to propozycja dla ludzi czekających na L3, czy docelowy projekt mający wyciąć konkurencję w dziedzinie MMORPG.

Sis

Aion to raczej nie jest konkurencja dla L2 - IMO zupełnie inny target docelowy. Zresztą L2 zaczyna się starzeć powolutku ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 22:39 
Cytuj  
Nikt nie wie kiedy wyjdzie Aion. Nikt nie wie, kiedy bedzie beta (przynajmniej nie wiedziano tego do piatku).
Czerwiec jest tak samo mozliwy, jak kazdy inny miesiac do grudnia 2008.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 01:09 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
Nikt nie wie kiedy wyjdzie Aion. Nikt nie wie, kiedy bedzie beta (przynajmniej nie wiedziano tego do piatku).
Czerwiec jest tak samo mozliwy, jak kazdy inny miesiac do grudnia 2008.

O ile dobrze pamiętam to premiera zapowiedziana jest pod koniec kwietnia 2008 a korean CB już trwa ;)

Dla mnie może być i grudzień 2008 bez różnicy - nie zmienia to stanu rzeczy, że jak wyjdzie to kupię ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 02:44 
Cytuj  
Jak wyjdzie to sprobuje, czy na stale sie przeniose z l2 zalezy od tego jak mi sie spodoba =P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 06:05 
Cytuj  
Jak wyjdzie i da sie cos tam farmowac w aionie, a napewno sie da....
to zrobie 9 bot grupe i bede kosil kase niczym farmer:>
ehehe

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 07:28 
Cytuj  
Napewno spróbuję :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 19:45 
Cytuj  
"Dat" jest tyle, co reklamujacych przedsprzedaz sklepow. Ani kwiecie, ani wrzesien, ani czerwiec, ani zadna inna data nie zostala potwierdzona.
Nie ma nawet przyblizonej daty (oficjalnej) CB dla NA/EU. Wiec sie nie ma co podniecac.

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 16:54 
Cytuj  
Hej. Jako retail newbie mam kilka pytań do pr0 retail playerów: ^^`
1. Do czego służą blank scroll`e? Czy z nich sie robi scroolle z buffami?
2. Nie działa mi record of 7s nie widzę statusu eventu. Klikam i jest dźwięk jakby sie otwierał i nic. [jestem zapisany, wygrałem nawet jako Dawn mogłem kupować od Priesta, ale Record of 7s nie dziala] To jakiś bug?
3. Czy są różne kolory AGUMENTACJI?
4. Kiedy mogę sie zapisać w ostatniej chwili w 7s? Nawet w niedziele?
5. .... jak tylko sobie przypomnę:)
Pozdrawiam wszystkich. :)

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 17:07 
Cytuj  
Kess napisał(a):
Hej. Jako retail newbie mam kilka pytań do pr0 retail playerów: ^^`
1. Do czego służą blank scroll`e? Czy z nich sie robi scroolle z buffami?
2. Nie działa mi record of 7s nie widzę statusu eventu. Klikam i jest dźwięk jakby sie otwierał i nic. [jestem zapisany, wygrałem nawet jako Dawn mogłem kupować od Priesta, ale Record of 7s nie dziala] To jakiś bug?
3. Czy są różne kolory AGUMENTACJI?
4. Kiedy mogę sie zapisać w ostatniej chwili w 7s? Nawet w niedziele?
5. .... jak tylko sobie przypomnę:)
Pozdrawiam wszystkich. :)


1. quest itemy z cata i sluza do kupywania Enchantow
2. nie zabardzo wiem jak to moze nie dzialac ^^
3. nie
4. w poniedzialek przed 18
5. ok


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 20:37 
Cytuj  
5. Co to jest Festival of Darkness? :) Czy to jest to, gdzie party jest teleportowane do room`ów na określony czas [a moby maja niezly spoil] oraz sa tam bossowie? Jesli TAK - to już wczoraj mi to kolega wytłumaczył Jesli NIE - to w takim razie na czym polega?

PS: Dzięki Smiglo7o7 za odpowiedzi.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 21:07 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Szaman napisał(a):
Nikt nie wie kiedy wyjdzie Aion. Nikt nie wie, kiedy bedzie beta (przynajmniej nie wiedziano tego do piatku).
Czerwiec jest tak samo mozliwy, jak kazdy inny miesiac do grudnia 2008.

O ile dobrze pamiętam to premiera zapowiedziana jest pod koniec kwietnia 2008 a korean CB już trwa ;)

Dla mnie może być i grudzień 2008 bez różnicy - nie zmienia to stanu rzeczy, że jak wyjdzie to kupię ;)


Wikipedia:
NCsoft planned to perform a closed beta test on June 28~29 and on July 31, but was later delayed till October 31, 2007 for developmental reasons. [11] According to Aion's Senior Designer Ken Choi the scheduled simultaneous world wide (Asia, Europe and the U.S.) release date will be before the summer of 2008.[12]

Ken Choi's exact quote from the Gamona on Tour: Interview mit Ken Choi is:

"Sometime early in 2008, we think before summer. It will be released both in Asia and Europe and the U.S. There will be some time difference for localization but we are aiming to have the launches as close as possible."

Tekst powyżej pochodzi z :
http://www.aionblah.com/announcements-news/

Tam też będę wyglądał newsów.

Sis

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 04:59 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
It will be released both in Asia and Europe and the U.S.


Hehehe

i dzięki za newsa :)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 07:09 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Zbych1 napisał(a):
It will be released both in Asia and Europe and the U.S.


Hehehe

i dzięki za newsa :)


spoko, ja po prostu szukam alternatywy od gry, w której nie spotkam ułomów którzy nawet do zabawy potrzebują ułatwienia. Jeśli AION nie będzie "botproof" to wrócę do szachów online ;).

Sis

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 07:41 
Cytuj  
Aionblah jest chyba najmniej reprezentatywnym i jednym z mniej aktywnych for o Aionie akurat...

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 08:16 
Cytuj  
"The 1st Throne Update Launch

The wait is almost over! We're pleased to announce that the Lineage II: The 1st Throne update will be going live on Wednesday, December 12. The current estimated maintenance period for the launch of The 1st Throne is 8:00 AM to 4:00 PM Central Time (3:00 PM to 11:00 PM GMT +1) on Wednesday, December 12. Event Gatekeepers will be back in the towns of Aden and Elmore to celebrate the launch.

During the server downtime for the launch of The 1st Throne, your character(s) will be moved to the nearest village. Also, the replays you created in Interlude will not be compatible with The 1st Throne, and can only be viewed in the Interlude game client. We apologize for any inconvenience this may cause.

More details about downloading The 1st Throne will be available on launch day, so stay tuned!
"

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 09:19 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
Aionblah jest chyba najmniej reprezentatywnym i jednym z mniej aktywnych for o Aionie akurat...


No może i tak, ale tam zamieszczono tekst z Wikipedii i blah był pośredim źródłem. Poza tym, jeszcze dużo czasu i teraz czas wrócić do naszego grajdołka L2 ;)

Sis.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.