mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 20:09 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):
Abuk napisał(a):
Tym bardziej nie staraj sie robic kolejnej napinki. Chyba ze takie jest zalozenie :P


nie szukam napinku to bylo specialne i nie oczekiwalem odpowiedzi... poprostu glupia odpowiedz na kolejny glupi post ondalla


Co śmigło już mnie nie lubisz? jeszcze niedawno (kiedy broniłem cię z powodu botowania przed innymi) nazywałeś mnie najlepszym CL-em. Twoje śmigło kręciło się od najdawniejszych czasów na walkerze i chcesz przez to kozaczyć, że ktoś taki jak Sistan nie ma ambicji mieć 75 w miesiąc? To jest właśnie głupota i debilizm. Kozakiem w grze możesz sobie być razem z gronem swoich wielbicieli, przez co w relacjach z innymi jesteś miękka pipka czego dowodem jest bardzo wąskie grono oddanych ci żabek.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 21:01 
Cytuj  
Ondall napisał(a):
Co śmigło już mnie nie lubisz? jeszcze niedawno (kiedy broniłem cię z powodu botowania przed innymi) nazywałeś mnie najlepszym CL-em. Twoje śmigło kręciło się od najdawniejszych czasów na walkerze i chcesz przez to kozaczyć, że ktoś taki jak Sistan nie ma ambicji mieć 75 w miesiąc? To jest właśnie głupota i debilizm. Kozakiem w grze możesz sobie być razem z gronem swoich wielbicieli, przez co w relacjach z innymi jesteś miękka pipka czego dowodem jest bardzo wąskie grono oddanych ci żabek.


nie dlatego Cie nazywalem najlepszym CLem miales charyzme teraz jestes frajerem idz oscamuj wiecej osob na tzw. "clan craft" robisz napinke z gry bedac "tym doroslym i dojrzalym".
skad wiesz jaki jestem w relacjach z innymi ? moje grono znajomych laczy w zasadzie ludzi ktorych znam z reala...

a no i dzieki ... kolejny kolega do mojej listy fan boyow zwanej Ignore :*


P.S.
moje i ja urzywam walkera ale to ty dostales bana za bota :)


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 21:14 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):
a no i dzieki ... kolejny kolega do mojej listy fan boyow zwanej Ignore :*


Ja to nazywam listą pokemonów :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 24
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 09:33 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):

nie dlatego Cie nazywalem najlepszym CLem miales charyzme teraz jestes frajerem idz oscamuj wiecej osob na tzw. "clan craft" robisz napinke z gry bedac "tym doroslym i dojrzalym".
skad wiesz jaki jestem w relacjach z innymi ? moje grono znajomych laczy w zasadzie ludzi ktorych znam z reala...

a no i dzieki ... kolejny kolega do mojej listy fan boyow zwanej Ignore :*


P.S.
moje i ja urzywam walkera ale to ty dostales bana za bota :)


Robie napinkę z biednych pseudo kozaków - przeczytasz jeden mój post ze zrozumieniem to ci sie IQ poprawi. Różnica polega na tym, że takie cepy potrzebują walkera do wyexpienia postaci i robią później z siebie intelektualne pośmiewisko. O twoich relacjach międzyludzkich świadczy ilość klanów które zaliczyłeś.

Co do oscamowania na clan-craft - chcesz powiedzieć że kogoś oszukałem? Ledwie oddałeś koledze za dualki i już ci się uczciwość-mode włączyło?

Żaba - możesz tą listą nazywać sobie nawet listą misiów ptysiów, twoi koledzy z parady równości pewnie lubią takie określonka.

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 10:23 
Cytuj  
dobre, dobre. GO ON !!!!! ^_^


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 10:40 
Cytuj  
(otwiera kolejną paczkę popcornu i czeka na dalszy ciąg)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 12:57 
Cytuj  
Nie będzie dalszego ciągu przynajmniej w moim wykonaniu. Nie widzę ich postów na szczęście, obydwaj panowie w trybie "ignoruj" :)


BTW znając ich założe się ,że Ondall dalej coś o botowaniu naciera. Heh śmiesznie to musi wyglądać jak osoba pruje się o botowanie a sama została zbanowana :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 13:20 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
Nie będzie dalszego ciągu przynajmniej w moim wykonaniu. Nie widzę ich postów na szczęście, obydwaj panowie w trybie "ignoruj" :)


BTW znając ich założe się ,że Ondall dalej coś o botowaniu naciera. Heh śmiesznie to musi wyglądać jak osoba pruje się o botowanie a sama została zbanowana :)


pasuje chyba powiedziec same... choc ciekawosc mnie zrzera jaki to ja zly i niedobry jestem :( ...ale niedam sie


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D


Posty: 24
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 13:21 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
Nie będzie dalszego ciągu przynajmniej w moim wykonaniu. Nie widzę ich postów na szczęście, obydwaj panowie w trybie "ignoruj" :)


BTW znając ich założe się ,że Ondall dalej coś o botowaniu naciera. Heh śmiesznie to musi wyglądać jak osoba pruje się o botowanie a sama została zbanowana :)


Zbanowanym można być i za sniffera z l2wh i za sklep na bocie i za jeszcze kilka śmieszych powodów jak reklamowanie third party programs. Ja ani pół procenta nie wybociłem w przeciwieństwie do mistrzów filmów akcji którzy tu już na frapsach nie raz wystąpili, tłumacząc się, że tak byli zajęci expem że nie widzieli strzały w dupie... ale cóż się dziwić, ciągłe posuwanie od tyłu znieczula zwieracze co żabka?


Posty: 24
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 13:24 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):

pasuje chyba powiedziec same... choc ciekawosc mnie zrzera jaki to ja zly i niedobry jestem :( ...ale niedam sie


nie udawaj że nie umiesz czytać :D może ci koledzy przekażą. Czekam aż napiszesz mi coś na czym się w końcu znasz "co ty wiesz o botowaniu" :D

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 13:40 
Cytuj  
Ondall po co dalej się pucujesz tam nie wiem z czym? Dalej twoja prostacka główka nie zrozumiała ,że twoje posty wyglądają tak:
Obrazek


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 24
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 15:19 
Cytuj  
Nieszkodzi - jeszcze pare osób się z tego pośmieje. Metoda na kundelka (poszczekać i schować się przed listonoszem) mnie ani ziębi ani grzeje :lol:

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 16:04 
Cytuj  
Zaba gdzie ty znalazles opcje ignora? Ogara bym zignorował ;D

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 16:14 
Cytuj  
TUTAJ lol


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.