mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 19:43 
Cytuj  
Rany NCS tym razem dalo ASS i to hardkorowo.

2 godziny sie bawilem zanim ustawilem skroty jak byly po staremu.
czyli przed ich porazka skrotowa .


no i interfeijs tez mnie wkurza. Zakladki komus przeszkadzaly ?
mi pasily i to bardzo.. Co z tego ze skosno-okiekrasnale chca tak..Rany [2]

no i inventory, za duze okno, za duze wszystko.
i brak zakladek ogolnie [ chyba juz o tym pisalem]
tabofobia ?

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 20:01 
Cytuj  
WHINE....


_________________
QUIT.

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 22:14 
Cytuj  
Skróty to nie wiem, nie uzywam :] Ale generalnie zmiana przyzyczajen po kilku latach - boli...
Inventory - dla mnie bomba na duzyej rodzielczosci w jakiej gram[1600x900] okno nie jest za duze, no i mam wreszcie porzadek. :)


Posty: 48
Dołączył(a): 28.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 22:46 
Cytuj  
Zajebiaszczo zrobili- mozna sobie uzywac przyciski z 2 paska na klawiaturze (alt+1-0, albo same 1-0 z enter chat'em)


_________________
>>

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 00:04 
Cytuj  
Radarek też niczego sobie... (a po roku przerwy, chyba to było przed Kamelami, to co mnie też cieszy: szczególik, wreszcie ench scrolle sa stackowalne)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 00:41 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Radarek też niczego sobie... (a po roku przerwy, chyba to było przed Kamelami, to co mnie też cieszy: szczególik, wreszcie ench scrolle sa stackowalne)

Dokładnie, w końcu będzie gdzie trzymać EAD z Red Gemów lol


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 07:15 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
arkadek napisał(a):
Radarek też niczego sobie... (a po roku przerwy, chyba to było przed Kamelami, to co mnie też cieszy: szczególik, wreszcie ench scrolle sa stackowalne)

Dokładnie, w końcu będzie gdzie trzymać EAD z Red Gemów lol

co ty gadasz lol ja tam wszystkie zuzylem overenchantujac koszule xD


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 11:43 
Cytuj  
tia

staking jest dobrze zrobiony.
radarek wyglada podobnie jak w WoW. czyli mzoe byc

ale brakuje opcji hide mini map / hide compass
'cos i tak nigdy z tego nie korzystalem.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 12:55 
Cytuj  
nowe UI tragedia, skroty klawiszowe tragedia, bawilem sie ustawieniami 1godzine, po restarcie wszystko wrocilo do ustawien domyslnych.... Radar jest b nieczytelny, nie widac czy ktos z party jest obok ciebe czy daleko w miescie. Jest pare fajnych zmian ale ogolnie b kiepsko.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 13:36 
Cytuj  
Jak stare baby... "omg pani Żelazkowa, M jak miłość idzie 10min później".
Jak się wam nie podobają skróty to je wyłączcie gezz prosta sprawa.
Porażką to było to, że dodali 2 nowe paski a nie mozna było z nich sensownie korzystać - w końcu można więc w czym rzecz?

Mini mapka w końcu wygląda jak poinna - czyt. możesz określić gdzie jesteś. Pytanie tylko czemu cała mapa nie wygląda tak?

Zgodzę się natomiast, że inventory zajmuje sporo miejsca ale umówmy się, że jak masz otwarte inventory to zazwyczaj nic ciekawego nie robisz (ani pve, ani pvp) więc przeżyje.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 14:23 
Cytuj  
Co jest zle:
1.Radar jest do Dupy. Chce sie go pozbyc
2.Czcionka, wrocilismy do wielkiej syfiastej czcionki z c1..SYFF
3.Klient do gry pozera teraz wieksza ilosc ramu, jakos wolniej wszystko sie wczytuje...przed ct1 moglem jechac 3 box bez wiekszych problemow..teraz..musze wszystkie ustawienia z 2 pozostalych klientow dac na minimum..i wciaz ssie..><
4.Podobnie jak ktos juz wspomnial..wolalem stare poczciwe zakladki
5.Exp...normalnie masakra, exp sssie..tylko dla hardcorowcow..Jezeli komus sie wydawalo ze zrobienie 78-79-80 bylo ciezkie..to teraz jest to praktycznie niemozliwe..no chyba ze ktos jest farmerem :P
6.Nowe zasady atakowania zamkow/fortec sa do dupy....Jezeli nie jestes zapisany i zginiesz na 'siege ground" tracisz 4%, nawet majac siege scrol, i nawet jesli zabije cie osoba z ktora masz wojne -tragedia:>

Co jest fajne:
1.W koncu jest mozliwosc trzymania nieskonczonej ilosci np "life stonow' czy tez scroli...-zajmuja 1 slot
-wiecej fajnych rzeczy dodanych jeszce nie stwierdzilem, byc mzoe te enchantowanie kamykami ..ale nie bawilem sie w to jeszce.

ps
Dupnie ze postacie w l2 wciaz wygladaja jak klony...wszyscy jednakowo ubrani....klonyy:)
Dupnie ze nie dodali wiekszej ilosci czapek/kapeluszy.. (przykladowo te z ostatniego eventu bylo niezle) .czemu nie mozna nosic takich na stale:(

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 16:27 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Co jest zle:
1.Radar jest do Dupy. Chce sie go pozbyc
2.Czcionka, wrocilismy do wielkiej syfiastej czcionki z c1..SYFF
3.Klient do gry pozera teraz wieksza ilosc ramu, jakos wolniej wszystko sie wczytuje...przed ct1 moglem jechac 3 box bez wiekszych problemow..teraz..musze wszystkie ustawienia z 2 pozostalych klientow dac na minimum..i wciaz ssie..><
4.Podobnie jak ktos juz wspomnial..wolalem stare poczciwe zakladki
5.Exp...normalnie masakra, exp sssie..tylko dla hardcorowcow..Jezeli komus sie wydawalo ze zrobienie 78-79-80 bylo ciezkie..to teraz jest to praktycznie niemozliwe..no chyba ze ktos jest farmerem :P
6.Nowe zasady atakowania zamkow/fortec sa do dupy....Jezeli nie jestes zapisany i zginiesz na 'siege ground" tracisz 4%, nawet majac siege scrol, i nawet jesli zabije cie osoba z ktora masz wojne -tragedia:>

Co jest fajne:
1.W koncu jest mozliwosc trzymania nieskonczonej ilosci np "life stonow' czy tez scroli...-zajmuja 1 slot
-wiecej fajnych rzeczy dodanych jeszce nie stwierdzilem, byc mzoe te enchantowanie kamykami ..ale nie bawilem sie w to jeszce.

ps
Dupnie ze postacie w l2 wciaz wygladaja jak klony...wszyscy jednakowo ubrani....klonyy:)
Dupnie ze nie dodali wiekszej ilosci czapek/kapeluszy.. (przykladowo te z ostatniego eventu bylo niezle) .czemu nie mozna nosic takich na stale:(


AD5. Nie rozumiem, co sie zmieniło ze słabiej sie expi? Gram niewiele ponad miesiąc i mam warzenie pozytywne jakbym grał na x3 :)

pozdrawiam


Posty: 5
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 17:23 
Cytuj  
Alez marudy...jak Ci sie nie kce tracic 4% na siegu to nie idz to gra nie praca;) Nic takiego strasznie ciezkiego przeca ni ma...zmienili tyko troszke bossa w boss roomie w IT wide niektore guardy lecza ale to nie problem;p Ogolnie mnie sie tam lepiej bije;p nowy UI jest zajebisty fajnie mruga hp na 30% ;=) Co do zzerania ramu sie nie zgodze bo na interlude moj biedny komp nie wyrabial co chwile sie na 5 sek all blokowalo przy l2:p a w t1 chodzi dobrze ;=) Jedyne co to radar mnie sie nie podoba.


_________________
Teon

Grand Khavatari 79 // BD

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 17:58 
Cytuj  
AHTUNG OFF TIOPIK

POZIOMKA to znacyz e co , ze zamiast EWD,C,B itp czy EAD,C,B itp. sa jakies kamyki co to robia?
sry ale nie ejstem w temacie ze wszystkimi extra dodatkami ...
poprostu duzio i nie wszstko sie spameita ^_^

TI END OF OFF TIOPIK *SLAM*

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 19:26 
Cytuj  
scrole sa normalnie jak byly tyle ze teraz mozesz miec 50 scroli w inventarzu czy sklepie i zajmuja 1 slot..inv/sell shop

a co do kamykow..to sa teraz takie z tej nowj wyspy..nazywa sie to to "fire stone" lub "water stone" itp..
mozna echantowac tym bron lub armory...

co do expa to idzie wolniej jakos:>

Aha nowe rzeczy co mi sie nie podobaja:
Nuker moze miec 'fail'a i uderzy za 1dmg :)
W interlude swoim 69 archerem (top A bow focus, aq ring, cov,songs etc w Rifcie czy Pagans nie mialem praktycznie "strzalow misse'd" czy miss"
teraz..co 3 strzal albo i co drugi jest taki:> a lvl mobow sie nie zmienil.

Co do 'pozerania" pamieci/zasobow ..nie wiem jak to mozliwe,i jaki masz komputer
ale wiekszosci osob (poczytaj oficjalne l2 forum takze) w ct1 wszystko zwolnilo,dluzej sie wczytuje i laguje.

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 22:24 
Cytuj  
ja w t1 nie moge ani ustawic gry w okienko, ani nawet zminimalizowac do pulpitu = krytyk ... :/


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 23:46 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Co do 'pozerania" pamieci/zasobow ..nie wiem jak to mozliwe,i jaki masz komputer
ale wiekszosci osob (poczytaj oficjalne l2 forum takze) w ct1 wszystko zwolnilo,dluzej sie wczytuje i laguje.



a ja powiem ze na laptopie ct1 lepiej mi chodzi niz za czasow inter a na PCcie nieszcze nie sprawdzilem bo niemam weny go zlozyc... moze to jakis czit ^^


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 01:38 
Cytuj  
Interlude = 6x fps full detale
ct1 = 4x fps full detale


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 05:11 
Cytuj  
Dla mnie nowe GUI to najlepsze co NC mogl wymyslec.
W koncu moge korzystac ze wszystkich 3 paskow na moim nostromo, a jako Mystic Muse mam prawie wszystko zapelnione i do uzycia co chwilke. :)

<3 NC

Co do czcionki - dla mnie bomba, jest o wiele ladniejsza i przyjemniejsza dla oka.

<NC


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 11:30 
Cytuj  
temptation napisał(a):
Dla mnie nowe GUI to najlepsze co NC mogl wymyslec.
W koncu moge korzystac ze wszystkich 3 paskow na moim nostromo, a jako Mystic Muse mam prawie wszystko zapelnione i do uzycia co chwilke. :)


to jestes jakis ulomny sps :) ja na swoim sps uzywam 4 skilli :P


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.