mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 14:39 
 
Ha ha ha na teonie byla sobie gildia pro legit playerow armagedon, pewnego razu wypowiedziana zostala im wojna przez inna gildie wcale nie legit ale bardziej pro.
I co sie dzieje hi levele juz w kilka minut po wypowiedzeniu wojny zaczely uciekac z gildii bo sie baly ze beda pkowane i utraca exp. A byli niemal od poczatku istnienia gildi. Pierwszy uciekl pro max hiper legit maskotka. Ktory wczesniej byl taki pro ze przylapanych na botowaniu lowbies straszyl ze jak sami nie opuszcza natychmiast gildii to beda pkowani. A kiedy zrobilo sie goraco podwinal ogon i sie zmyl ha ha ha ha. Ludzie omijajcie gildie z pro polskimi playerami bo to tchorze i nieudacznicy. Bede sie dowiadywal kto tam zostal ale pewnie wszyscy co maja 60+ dadza odwaznie noge i zostanie sam CL z akademia ha ha ha ha. Nie ma jak to pro lojalnosc pro playerow.


Posty: 33
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 14:53 
 
O ile mi wiadomo to ludzie z Armagedonu wychodza po to aby dolaczyc do Hentai...

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 15:00 
 
te gigantus upusc tam gdzie cie cisnie! rofl czlowieku o co ten topic?


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 15:03 
 
Posty: 1

I wszystko jasne...

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 15:56 
 
gigantus napisał(a):
Ludzie omijajcie gildie z pro polskimi playerami bo to tchorze i nieudacznicy.


Nom. W polskich klanach to same buraki grają.

BTW - ci bardziej pr0 ale wcale nie legit to kto ?

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 16:00 
 
:lol:


BTW raz się spotkałem z sytuacją ,że jak się jest polakiem i się nie gra w polskim klanie to jest się zdrajcą itd. :D Tak na franz było z jednym PL z RussianMafia aaaah pamiętam tą akcje, to była drama, jak nie mogli go ci polacy zabić to zaczęli jechać ,że zdrajca narodowy :lol:


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 17
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 16:28 
 
Wypisywanie wybranych, wygodnych sobie wydarzeń bez podania reszty faktów jest tu nie na miejscu i przypomina mi fantacje opowiadane na konferencjach byłego ministra sprawiedliwości. To po pierwsze. Po drugie - temat można by raczej poruszyć na forum klanu - jezeli jest nad czym dyskutować. Jest takie, wiesz? Po trzecie - jezeli jesteś taki ziobrowaty, podaj swój nick w klanie, to może podyskutujemy nad twoimi dokonaniami? Ja swoich się nie wstydzę, a wychodząc podałem dokładne powody. Nie zamierzam się tu i teraz kłócić, tym bardziej, że miałem zamiar do klanu wrócić. Właśnie... miałem zamiar, więc nie pomagaj mi podejmować decyzji. I nie wypowiadaj się za innych bo obrażasz każdego, kto grał / gra / będzie grać w Armagedonie.
Skoro chcesz dyskutować, jeszcze raz powtórzę: podaj publicznie swój nick w klanie, chętnie porozmawiam. I proszę, nie rób syfu wszystkim tym, którzy grają w tym i innych polskich klanach. Nie mam obowiązku ani umowy cywilno-prawnej na granie z konkretnymi ludźmi, a z tobą pewnie już nawet nie będę miał przyjemności, nawet jeśli wróce do klanu.
Pozdrawiam mimo wszystko i życzę pomyślności, a wszystkim czytającym dobrej zabawy :)


_________________
Maskotka - SE / SH
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 16:30 
 
Dalej są ludzie którzy nie wiedzą ,że w tej grze flame jest na pożądku dziennym, mało która gra ma to na takim poziomie jak L2 :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:27 
 
ZabaTHC napisał(a):
Dalej są ludzie którzy nie wiedzą ,że w tej grze flame jest na pożądku dziennym, mało która gra ma to na takim poziomie jak L2 :)

poŻądek to ty zrob ze swoja ortografia, a raczej jej brakiem :P
a co do maskotki i jego 'friends' to uwazajcie bo wezmie Mase140PL i wywiezie was do lasu! rly, spytajcie haverena! TRUE STORY !


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:48 
 
Ridah napisał(a):
ZabaTHC napisał(a):
Dalej są ludzie którzy nie wiedzą ,że w tej grze flame jest na pożądku dziennym, mało która gra ma to na takim poziomie jak L2 :)

poŻądek to ty zrob ze swoja ortografia, a raczej jej brakiem :P
a co do maskotki i jego 'friends' to uwazajcie bo wezmie Mase140PL i wywiezie was do lasu! rly, spytajcie haverena! TRUE STORY !


:oops:


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 2
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:49 
 
Stosunek klanu do sprawy jest następujący:

Jeśli ktoś nie ma na tyle testosteronu aby podołać małej wojence nie trzymamy go w klanie. Podwijającym ogon mówimy dobranoc a do klanu zapraszamy ludzi chcących coś zrobić a nie wszystko dostać.

Wszelkie obelgi pod adresem polskich gildii traktuje jako objaw niedojrzałości. Zarówno kiedy są kierowane pod adresem A.R.M.A. jak i Hentai Army.

Klany są po to aby każdy znalazł miejsce dla siebie i jak dla mnie obojętne jest gdzie gra. Jedyny typ gamers którego nie lubię to no-life/no-bzykanie, którego dobrym przykładem jest według mnie twórca tematu. Szanuje Cię ziom. Tak jak plus GSM szanuje tych co nie kupują telefonów na karte za złotówke ;)

To tyle jeśli chodzi o moje stanowisko


Posty: 5
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 18:00 
 
qwtf? gamw to gigantus malaka ebana! ftw! :P

Watpie zeby te high-levele sie czegos tam baly...sa brezy/bsoe jak co:P Przestalo im sie podobac grac bez odpowiedniego skladu i tyle...omfg...uczepili sie Shillen Eldera 7x...nic tylko Good Fight ~~ GL&HF ;P


_________________
Teon

Grand Khavatari 79 // BD

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 18:14 
 
Z-unit napisał(a):
Stosunek klanu do sprawy jest następujący:

Jeśli ktoś nie ma na tyle testosteronu aby podołać małej wojence nie trzymamy go w klanie. Podwijającym ogon mówimy dobranoc a do klanu zapraszamy ludzi chcących coś zrobić a nie wszystko dostać.

Wszelkie obelgi pod adresem polskich gildii traktuje jako objaw niedojrzałości. Zarówno kiedy są kierowane pod adresem A.R.M.A. jak i Hentai Army.

Klany są po to aby każdy znalazł miejsce dla siebie i jak dla mnie obojętne jest gdzie gra. Jedyny typ gamers którego nie lubię to no-life/no-bzykanie, którego dobrym przykładem jest według mnie twórca tematu. Szanuje Cię ziom. Tak jak plus GSM szanuje tych co nie kupują telefonów na karte za złotówke ;)

To tyle jeśli chodzi o moje stanowisko


A te dwa klany to niby jakieś nietykalne czy co?


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 6
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 18:23 
 
Komuś żal za przeproszeniem dupę ściska Wyjście z Klanu Było ustalane przez dłuższy Okres czasu Więc proszę nie wciskać że jakiś war Wygonił kilka osób z klanu. Wyszli ci którzy od dłuższego czasu nie widzieli Perspektyw na przyszłość (klanu jak i swoją).

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 18:25 
 
a z jakim to klanem macie wojne? (pytanie do arma)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 18:36 
 
:popcorn mode on:

zabij, zabij !! :]


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 19:07 
 
Wez gigantus sie schowaj i nie pisz bezsensownych topicow pewnie jestes lamka z armagedonu ktora placze bo wam sie klan sypie no coz bywa gl


Posty: 2
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 19:25 
 
ZabaTHC napisał(a):
Z-unit napisał(a):
Stosunek klanu do sprawy jest następujący:

Jeśli ktoś nie ma na tyle testosteronu aby podołać małej wojence nie trzymamy go w klanie. Podwijającym ogon mówimy dobranoc a do klanu zapraszamy ludzi chcących coś zrobić a nie wszystko dostać.

Wszelkie obelgi pod adresem polskich gildii traktuje jako objaw niedojrzałości. Zarówno kiedy są kierowane pod adresem A.R.M.A. jak i Hentai Army.

Klany są po to aby każdy znalazł miejsce dla siebie i jak dla mnie obojętne jest gdzie gra. Jedyny typ gamers którego nie lubię to no-life/no-bzykanie, którego dobrym przykładem jest według mnie twórca tematu. Szanuje Cię ziom. Tak jak plus GSM szanuje tych co nie kupują telefonów na karte za złotówke ;)

To tyle jeśli chodzi o moje stanowisko


A te dwa klany to niby jakieś nietykalne czy co?


Ty czytasz posty do których się odnosisz?


Posty: 3
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 19:27 
 
Hi mom im on tv :D rzekłbym atetion whore i tyle :D
a tak poza tym to jestem nawalony jak stodola
co do stylu jaki sobie obrali armagedony to ich wlasna sprawa (PVE) wiec nie ma co sie szcycic ze sie wypowiedzalo wojna


_________________
Swordmooose 78

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 19:54 
 
Ale kto im wojnę dał w końcu ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.