mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 3.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 21:25 
Cytuj  
Dlaczego retail ssie ?

-Masa botów, nie chodzi tylko o l2walker dzieki ktoremu expisz sobie postac/ie, ale rozne programy w rodzaju l2aim, ktore daja info gdzie sa enemy, jaka klasa, i Bog wie co jeszcze. ( Moze jeszcze postac sama zownuje wroga ? :lol: )
-raty x1, mozolny grind, masa straconego czasu zeby wbic przynajmniej ten 70 lvl (ktory swoja droga i tak jest niczym, gra zaczyna sie od 76+). I nie chodzi tu tylko o exp, ale tez o eq.
-Placenie za gre, moze nie dla wszystkich jest to problem, ale mi nie bardzo pasi placic za pol roku grindu, zeby miec fun ktory imho jest dopiero po 3 profce - mass pvp/gankowanie etc.
-ebayerzy - wiadomo o co chodzi

Tylko teon/bartz sa godne uwagi z offa, reszta to tzw dead servery.
Zaczalem grac CENZURA KRYPTOREKLAMY, jak chlopaki uzbiora kase na lepszy sprzet (mysle ze niedlugo juz zdobeda kase) ktory pozwoli pociagnac te 8k< graczy, mysle ze to bedzie neizla konkurencja dla retka. Ofc nie jest to kameal, ale full IL, bez dotacji (jak wplacisz kase to tylko dostaniesz 'thank you' od admina nic wiecej) z ratami x4 (mniej grindu niz na retku), z niezle rozwinietym rynkiem (spokojnie da sie kupic draco,am i krysztalki do tego), i bez walkera i innego sh1tu ktory wystepuje na offie.

pozdro

:lol:

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 21:42 
Cytuj  
ok.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 19
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 21:47 
Cytuj  
Oh my goodness! Meh is gona switch to da CENZURA KRYPTOREKLAMY now!
..not. GTFO

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 22:47 
Cytuj  
senji napisał(a):
Dlaczego retail ssie ?

-Masa botów, nie chodzi tylko o l2walker dzieki ktoremu expisz sobie postac/ie, ale rozne programy w rodzaju l2aim, ktore daja info gdzie sa enemy, jaka klasa, i Bog wie co jeszcze. ( Moze jeszcze postac sama zownuje wroga ? :lol: )
-raty x1, mozolny grind, masa straconego czasu zeby wbic przynajmniej ten 70 lvl (ktory swoja droga i tak jest niczym, gra zaczyna sie od 76+). I nie chodzi tu tylko o exp, ale tez o eq.
-Placenie za gre, moze nie dla wszystkich jest to problem, ale mi nie bardzo pasi placic za pol roku grindu, zeby miec fun ktory imho jest dopiero po 3 profce - mass pvp/gankowanie etc.
-ebayerzy - wiadomo o co chodzi

Tylko teon/bartz sa godne uwagi z offa, reszta to tzw dead servery.
Zaczalem grac na CENZURA KRYPTOREKLAMY, jak chlopaki uzbiora kase na lepszy sprzet (mysle ze niedlugo juz zdobeda kase) ktory pozwoli pociagnac te 8k< graczy, mysle ze to bedzie neizla konkurencja dla retka. Ofc nie jest to kameal, ale full IL, bez dotacji (jak wplacisz kase to tylko dostaniesz 'thank you' od admina nic wiecej) z ratami x4 (mniej grindu niz na retku), z niezle rozwinietym rynkiem (spokojnie da sie kupic draco,am i krysztalki do tego), i bez walkera i innego sh1tu ktory wystepuje na offie.

pozdro

:lol:


biedne dzieci maja ciezke zycie.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 23:05 
Cytuj  
Ok, powodzenia na CENZURA KRYPTOREKLAMY, czy gdziekolwiek.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 00:05 
Cytuj  
Mowisz ze retail ssie ale ja na zadnego priva bym juz nei wrocil chociaz kiedys smialem sie z tych co graja na offie, privy to smierdzaca sprawa i nei wiem jak mozna na nich grac.

P.S Co ci przeszkadzaja boty? To ze expia nie uczciwie i sami pozbawiaja sie funu z gry to ich sprawa, a jak zajmuja ci jakis fajny spot to pk i tyle( przynajmniej ja tak robie ^^).I jak sadzisz ze fun z gry jest dopiero po 3 profie to masz troszke narabane pod kaskiem, dla mnie najwiekszy fun to patrzec jak moja postac sie rozwija,zdobywa lvl,zarabia kase,ubiera co raz to nowszy sprzet itd, a "mozolny" grind jak to okresliles wcale taki nie jest, trzeba tylko przysiasc troszke, ale nie no po co,lepiej jest grac na rate x100000000000000000000000000000 i wtedy to grind nie jest mozolny masz racje,tylko ze dla mnie to taka gra ssie a nie gra na retailu.
I na koniec dam ci rade, Kopnij sie w glowe i baw sie na swoim ekstra privie na ktorym admini maja pewnie po 12 lat i nie wiedza co to L2.

Nom to tyle chyba kazdy podziela moja opinie na ten temat(chodz moze sie myle ^^)


Ostatnio edytowano 4 lut 2008, 05:37 przez Arto, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 00:15 
Cytuj  
Wahałem się czy nie wywalić tego wątku w kosmos... ale niech tamk, pewne argumenty mają wartosć merytoryczną - ograniczyłem się to wycięcia nazwy serwera.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 09:53 
Cytuj  
senji napisał(a):
Dlaczego retail ssie ?

-Masa botów, nie chodzi tylko o l2walker dzieki ktoremu expisz sobie postac/ie, ale rozne programy w rodzaju l2aim, ktore daja info gdzie sa enemy, jaka klasa, i Bog wie co jeszcze. ( Moze jeszcze postac sama zownuje wroga ? :lol: )

Twierdzisz, że na privach jest inaczej? Boty to nie samo AI - to ludzie ich używają.

Cytuj:
-raty x1, mozolny grind, masa straconego czasu zeby wbic przynajmniej ten 70 lvl (ktory swoja droga i tak jest niczym, gra zaczyna sie od 76+). I nie chodzi tu tylko o exp, ale tez o eq.

Priv: pad serwera bo:
- adminowi się znudziło
- sprzęt / sieć nie wytrzymała
- policja dobrała się do dopu adminowi
- któryś z adminów jest emo bo jakiś gracz jest lepszy

Każda z tych pozycji to potencjalny wipe postaci. Czyli konieczność przenoszenia się na nowego priv śruta i zaczynanie od nowa. To dla mnie jest staracony czas.

Inna sprawa, że jak ktoś nie czerpie funu z gry od 1lev tylko i wyłącznie z "ownowania" innych to lepiej leczyć głowę niż grać w gry z innymi ludźmi ;)

Cytuj:
-Placenie za gre, moze nie dla wszystkich jest to problem, ale mi nie bardzo pasi placic za pol roku grindu, zeby miec fun ktory imho jest dopiero po 3 profce - mass pvp/gankowanie etc.

No tak zapomniałem... łatwiej jest kraść.

Cytuj:
-ebayerzy - wiadomo o co chodzi

To samo co z botami. eBuyer to taki sam człowiek jak Ty czy ja - tego się nie uniknie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 10:19 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Cytuj:
-ebayerzy - wiadomo o co chodzi

To samo co z botami. eBuyer to taki sam człowiek jak Ty czy ja - tego się nie uniknie.
wlacz sobie allegro.pl i zobacz ile ofert jest z privow, a ile z retaila.


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 10:30 
Cytuj  
Sylvian genialnie go podsumowales.

Tacy ludzie jak ty senji nie powinni wogle tykac sie mmorpg'ow, chrzanisz takie dyrdymaly ze glowa mala, naprawde spadaj na tego (twoim zdaniem super priva) i wiecej sie nie odzywaj, naprawde!

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 10:54 
Cytuj  
Dodam coś od siebie.
Sam zaczynałem na privie, jak pewno większość graczy retaila. Raty x4, więc EXP w miarę OK. Ale były bugi, lagi, a najgorsze było że GMi mieli swoje postacie w pewnym ally no i to ally dziwnym trafem było najlepsze. Miarka się przebrała jak to ally dziwnym trafem przez mass disconnect innych graczy zdobyło zamek, itp.
Zmarnowałem jakieś 8 miesięcy i po tym wszystkim zmieniłem serwer na innego priva. Na początku było fajnie, ale z czasem też zaczęły się problemy z serwerem i jego administracją, szczególnie system donate.
Potem był kolejny priv, a potem jeszcze jeden. Na tym ostatnim było naprawdę spoko, spoko GMi, ale... po 3 miesiącach serwer zamknęli :o

Aż po ponad roku straconego czasu na privy poszedłem na officjala.
I dopiero tu odnalazłem tak zwany prawdziwy fun z gry!
Dopiero gra na officjalu dawała mi naprawdę kupę radości, śmiechu i dobrej zabawy :)
Co z tego, że EXP idzie po mału. Nie mam na celu zrobienia 3 profki w któtkim czasie i ownowania kogo popadnie. Chciałem się po prostu dobrze bawić już na 10, 20, 30 levelu. I na officjalu to znalazłem :) Dobrą zabawę już od samego początku :D I większą radość mi sprawiło złożenie seta D i udane OE Staff of Live +5, niż scraftowanie dwóch SOMów i czterech setów A na privie.
Gra na oficjalu wygląda całkiem inaczej. Inne też jest podejście graczy, a przynajmniej moje.

Gdybym to wszystko wiedział wcześniej to w życiu bym nie zaczynał na jakimś privie, a od razu na retailu. Szkoda czasu na privy. Ja niestety tak straciłem prawie półtora roku. A pomyśleć ile bym miał pięknej zabawy gdybym te półtora roku grał na retailu od samego początku? Ale czasu już nie cofnę :(


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 12:14 
Cytuj  
Retail ssie bo uzależnia.
A jak na privie wykoszą mi postać to łatwiej może będzie z nałogiem zerwać :|


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 13:35 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Retail ssie bo uzależnia.
A jak na privie wykoszą mi postać to łatwiej może będzie z nałogiem zerwać :|

Dokładnie!!! Dopiero jak mi zbanowali main acc i kilka lat pracy poszlo sie jebać to udało mi się "zerwać" z nałogiem :cry:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 5
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 14:52 
Cytuj  
senji napisał(a):
Dlaczego retail ssie ?
:lol:


Retail ssie glownie przez zrytoberetych graczy ktorzy bedą cie ścigali np za nick z koncowka PL. :evil:

Gigantus

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 15:32 
Cytuj  
gigantus napisał(a):
senji napisał(a):
Dlaczego retail ssie ?
:lol:


Retail ssie glownie przez zrytoberetych graczy ktorzy bedą cie ścigali np za nick z koncowka PL. :evil:

Gigantus
co ty kurwa pierdolisz?


_________________
QUIT.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 15:47 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Dokładnie!!! Dopiero jak mi zbanowali main acc i kilka lat pracy poszlo sie jebać to udało mi się "zerwać" z nałogiem :cry:

I po co było botować?


Posty: 6
Dołączył(a): 3.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 15:47 
Cytuj  
Arto napisał(a):
Mowisz ze retail ssie ale ja na zadnego priva bym juz nei wrocil chociaz kiedys smialem sie z tych co graja na offie, privy to smierdzaca sprawa i nei wiem jak mozna na nich grac.


A na jakich privach grales? Pewnie to byly h. raty l2j ze sprzetem, buffami, profkami od kotka to sie nie dziwie, jak mozna na takich grac. :lol:

Arto napisał(a):
I jak sadzisz ze fun z gry jest dopiero po 3 profie to masz troszke narabane pod kaskiem, dla mnie najwiekszy fun to patrzec jak moja postac sie rozwija,zdobywa lvl,zarabia kase,ubiera co raz to nowszy sprzet itd, a "mozolny"


Tak, prawdziwy fun z gry jest po 3 profie, gdzie zmeczony grindem przechodzisz do pvp, to jest naturalny porzadek tej gry. Dobry klan to taki, ktory kladzie nacisk na pvp, a pve jako zlo konieczne pozostaje przykrym obowiazkiem, tlem dla rywalizacji player vs player. W l2 liczy się tylko pvp (gankowanie, walka o epici, siege etc), bo caly grind w tej grze SSIE. Jezeli myslisz na odwrot tzn. twoim celem w grze jest zdobycie 78/78/78 pomijajac najwazniejszy element w tej grze (PVP) to chyba pomyliles gry. :lol:

Arto napisał(a):
I na koniec dam ci rade, Kopnij sie w glowe i baw sie na swoim ekstra privie na ktorym admini maja pewnie po 12 lat i nie wiedza co to L2.


:lol: Przykład typowego goscia z retaila - prawdziwi gracze są na retku, a reszta jest 'fuj' :lol:
Niestety, musze cie zmartwic. Catalin to nie jest 12 latek, ktory zamknie sobie server, ot tak. Postawienie servera jak najbardziej zblizonego do retka, i pozbawienie jego wad - to jest cel i zarazem pasja tego admina.

Wicherek napisał(a):
wlacz sobie allegro.pl i zobacz ile ofert jest z privow, a ile z retaila.


Wlacz sobie google, wpisz 'l2 adena' i zobacz ile jest ofert dla retaila :lol:
Wlacz sobie ebay.com i znajdz mi powerlvling na priva :lol:


Sylvian napisał(a):
Twierdzisz, że na privach jest inaczej?


Ta, raczej na privie nie spotkasz tego - http://img155.imageshack.us/img155/3092 ... 001ff7.jpg :lol:

Sylvian napisał(a):
Priv: pad serwera bo:
- adminowi się znudziło
- sprzęt / sieć nie wytrzymała
- policja dobrała się do dopu adminowi
- któryś z adminów jest emo bo jakiś gracz jest lepszy

Każda z tych pozycji to potencjalny wipe postaci. Czyli konieczność przenoszenia się na nowego priv śruta i zaczynanie od nowa. To dla mnie jest staracony czas.


Hmm, na D. nie bylo wipe'a od ... ? nawet nie pamietam kiedy. Za czasow c4, o ile mi wiadomo server caly czas chodzil i nie bylo problemu ze nagle jest offline na 2 dni. A i admin raczej nie jest emo ;].

Sylvian napisał(a):
No tak zapomniałem... łatwiej jest kraść.


:lol: Oczywiscie Ty, cale oprogramowanie ktore masz na kompie masz full orginal, nie sciagasz filmow z netu, gry ktore masz na kompie sa z 'Extra klasyki' za 19,99, a mp3 ktore zasysasz codziennie kasujesz po 24h. :lol:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 16:05 
Cytuj  
idz se chłopie siedz na tym privie jak ci dobrze, moze tam ci cos wyjdzie ;)


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 16:12 
Cytuj  
Cytuj:
Sylvian napisał(a):
Twierdzisz, że na privach jest inaczej?


Ta, raczej na privie nie spotkasz tego - http://img155.imageshack.us/img155/3092 ... 001ff7.jpg :lol:

Zjedź człowieku na ziemię. Idz poczytaj sobie działy o L2W szybciutko się przekonasz, że 90% osób piszących to ludzie z privów.
Zapodaj ktoś jakiegoś ciekawego screena z priva co by było o czym porozmawiać plix (pooma? ^^)

Cytuj:
Sylvian napisał(a):
Priv: pad serwera bo:
- adminowi się znudziło
- sprzęt / sieć nie wytrzymała
- policja dobrała się do dopu adminowi
- któryś z adminów jest emo bo jakiś gracz jest lepszy

Każda z tych pozycji to potencjalny wipe postaci. Czyli konieczność przenoszenia się na nowego priv śruta i zaczynanie od nowa. To dla mnie jest staracony czas.


Hmm, na D. nie bylo wipe'a od ... ? nawet nie pamietam kiedy. Za czasow c4, o ile mi wiadomo server caly czas chodzil i nie bylo problemu ze nagle jest offline na 2 dni. A i admin raczej nie jest emo ;].

Ludzie to tylko ludzie. Skąd wiesz co tam się dzieje? Śpisz z adminem i wsyztkimi jego pseudo GMami czy co?
Zresztą o jakim C4 Ty tu wogóle próbujesz opwiadać - privy to zupełnie inna mechanika.

Cytuj:
Sylvian napisał(a):
No tak zapomniałem... łatwiej jest kraść.


:lol: Oczywiscie Ty, cale oprogramowanie ktore masz na kompie masz full orginal, nie sciagasz filmow z netu, gry ktore masz na kompie sa z 'Extra klasyki' za 19,99, a mp3 ktore zasysasz codziennie kasujesz po 24h. :lol:

Tak dokładnie.
Zresztą to nie jest odpowiedź tylko odwaracanie kota ogonem. Jeśli Ty jesteś złodziejem to życzę Ci jedynie aby trafił się drugi taki który i Ciebie orżnie.
A teraz bye bye. Z tego co się orientuję to jest forum o retailu.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 17:10 
Cytuj  
Grałem na privach od początku C1 i morał jest jeden:

Wolę nie grać w cale niż tam grać. Syf, ciągle od nowa, "koleżeńscy" admini, gówniarstwo na lewo i prawo a poza tym co za radość grać 3 dni i dobić 76+...

Cóż, jak ktoś już napisał "czasu nie cofniesz"
:har:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.