mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:36 
Cytuj  
temptation napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Umówmy się, że na retailu nie ma 8000 userów na jednym serwerze (online w danej chwili). O ile pamiętam max to był 3-4k online.
A jak mi ktoś powie, że prywatna maszyna tyle pociągnie to padnę ze śmiechu (cokolwiek by to nie było).


http://l2stat.gang-clan.ru/index_en.php?server_id=0

Statystyki wszystkich serwerow.

Na Teonie srednia to ok 4.5/5k graczy.

Ja rowniez chcialbym zobaczyc prywatna maszyne, ktora pociagnie 8k+ graczy...

o.O nice tool
Pamiętam, że kiedyś na bank był limit 3-4k (najwyraziej zmieniło się to po upgradzie serwerków, który miał miejsce jakiś już czas temu).

Anyway:
Bartz server status: Light (38%)
2322 players online, of maximum 6000

Updated 12 second(s) ago

Także o ile wierzyć stronie max to 6k a pamiętajcie, że to taki "server" to nie pojedyńcza maszyna a klaster...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 3.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 15:21 
Cytuj  
oGi napisał(a):
jedyny priv który dawał mi większy fun niż retail to paradise (stał jakoś na jesieni 2006), niestety został zamknięty bo admin się przestraszył fbi ;]


Admin Paradise to najwiekszy idiota i przekret, ktory zwinal sie po tym jak Exodusa zamkneli, wykorzystal dobry moment, wzial kase, i tyle go bylo widac.

SunJoel napisał(a):
Tak senji, i zaloze sie, ze jak zaproponuje 500$ adminowi tego dexoshita, to napewno sie nie skusi i nie zrobi mi postaci na najwyzszym lvl i top sprzetem =)


Chcesz sie zalozyc ? Prosze bardzo, wolna droga. Tylko ze na 'dexoshitcie' nie ma donatu, tylko teraz po raz pierwszy zamiescili newsa ze potrzebuja pieniedzy na SQL Server, i ludzie wplacaja kase. Mojego znajomego klan, zlozyl sie i wplacil 200$, jakos nie widze zeby biegali z lepszym sprzetem :lol: Dostali tylko 'thank u' i tyle, rzadnych itemow, rzadnej pomocy w grze. Nie wierzysz ? Trudno, wisi mi to. :lol:

SunJoel napisał(a):
Na retailu moze i jest ebay, ale wlasciciele tego nie popieraja, mozna dostac bana


Nie popieraja :lol: Widac niezle z tym walcza, skoro jest tyle ogloszen na forach (nawet tym), w ktorym ludzie sprzedaja adene/sprzet/postacie.
Na D. za sprzedaz acc jest perm ban, za adene nie wiem. Jak wstanie forum to moge ci wyslac na priv linka gdzie admin to napisal...

SunJoel napisał(a):
uwierz mi, prvy nigdy w zadnym stopniu nie dorownaja retailowi, z prostej przyczyny - na retailu nie spotkasz ogromnych ilosci ~12 latkow


Dla tego nie gram i nie zamierzam grac na polskich serverach, nawet jak bedzie naprawde niezly... Tutaj moga co najwzyej sie pluc mlode romuny, ale osobiscie w dupie to mam bo i tak nie znam ich jezyka, co w cale nie znaczy ze malo polakow jest na servie. Zreszta ta sprawa dotyczy sie kazdego serva, nawet retaila, byc moze w mniejszym stopniu.

Czeslav napisał(a):
Generalnie koleś pograj dłużej na retailu (o ile ci mama opłaci), i użyj jakichś sensownych argumentów a nie (jak już ktoś napisał) opowiadaj o swoich urojeniach


Mysle ze podalem lepsze argumenty, niz 90% z wypowiadajacych sie tutaj... Wiekszosc tylko powtarza 'stfu zlodzieju, twoj priv ssie bo w kazdej chwili admin moze zamknac server, i jest od chuja bugow !'
99% generalizuje, bo kiedys tam za czasow c1 zagral na jakims sh1t privie i bedzie uparcie powtarzal to samo. Moze ty sie mistrzu przelamiesz i powiesz cos ciekawego?

Czeslav napisał(a):
8k graczy? Wow... jak by nasz Teon mógł tyle uciągnąć...
...to by było więcej spotów wolnych i chyba status normal


Taa, widzialem nie dawno jakis wykres ile gra ludzi na retku, to Teon mial MAX 6k. Za czasow c4 na d. normalnie gralo 4-4.5k graczy, po wejsciu IL admin odnotowal ~8.5k.


Maraquaya napisał(a):
A nie, że jak na privie poszedłem na spota w Cata Forbidden Path, to przez 6 godzin expienia spotkałem tylko dwóch graczy!
:lol: chyba znalazles sobie idealny server.


Maraquaya napisał(a):
Nie wiem ile gra ludzi na officjalu, ale w porównaniu do priva gdzie było ~3000, to wydaje mi się że na offku musi być z 7.000-15.000 postaci online. Każdy priv się do tego chowa.


:lol: Nie wiem ile sklepikow w giran jest na moim servie, bo nie mam czasu na takie bzdety, ale tylko Ci powiem ze jest PELNO. W poczatkowych wioskach jest kilka-kilkanascie sklepikow, ale co to ma za znaczenie ? Mi wystarczy to ze widze caly czas ludzi na spotach, co najwazniesze LUDZI, z ktorymi moge pogadac a nie gromadka botow co farmia adene. Nie ma znaczenia czy jestes na spocie ~20 lvlowym czy 70+, wszedzie sa ludzie.

temptation napisał(a):
Ja rowniez chcialbym zobaczyc prywatna maszyne, ktora pociagnie 8k+ graczy...


Generalnie sa 3 servery ( zbieraja na 4). Nie wiem jak to jest ale chyba login server jest oddzielny, i napewno serv. od strony/forum tez.

Spis serverow:

Machine 1 - HP Proliant DL 580 G2 Server
* Processors: 4 x Intel Xeon MP 2.7 GHz/800 MHz - 2MB L3
* RAM: 12 x 1GB PC 1600 DDR
* 4 x SCSI 73GB Hot Plugin - Smart Array 5i Plus
* 1000 Mbps
* Uptime 100%

Machine 2 -SuperMicro SuperServer 6014V-T2
* Processors: 4 x Intel Xeon (Irwindale) 3.4 GHz/800 MHz x64 - 2MB L3
* RAM: 4 x 2GB PC 3200 DDR2
* 4 x SATA2 250 GB Hot-swap drive bays
* 1000 Mbps - backbone
* Uptime 99.9%

Machine 3 -SuperMicro SuperServer 6014V-T2
* Processors: 4 x Intel Xeon (Irwindale) 3.0 GHz/800 MHz x64 - 2MB L3
* RAM: 4 x 2GB PC 3200 DDR2
* 4 x SATA2 250 GB Hot-swap drive bays
* 1000 Mbps - backbone
* Uptime 99.9%

Info about game players:

* Accounts: over 850.000
* Most Online: 8749
* Most UpTime: dunno ~ 2weeks !


Posty: 6
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 15:56 
Cytuj  
Ludzie co jest z wami Od kiedy opierając się na Danych nie wiadomo skąd Dyskutujecie NA temat tego Ile osób gra NA off. Prawda jest taka że każdy kto Nie gra na Offie chce sie dowartościować byle gównem Aby Powiedzieć że jest Lepszy od człowieczka grającego NA Offie.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 16:27 
Cytuj  
senji napisał(a):
Oczywiscie ;), full working like retail


rotfl :]


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 17:05 
Cytuj  
Cytuj:
(ostatecznie i tak mu nie wyszlo - ponoc ekipa z innego polskiego priva znala jakiegos buga ktory mu crashowal serwer i nie mogl sobie z tym poradzic)

ahahahaha nie nie o to chodziło :D Był bug na robienie w nieskończoność kasy a ,że pr0 admin nie potrafił sobie z nim poradzić (inne privy jakoś szybko to rozwiązywały) to się poddał chłopak :D Pamiętam jak serwer ruszył w pierwszy dzień a my już top d a na 40 top c xD


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 17:08 
Cytuj  
Admin : "skad masz 2kkk kasy tak szybko ?"
xxx : "aaa spoila mam, matsy sprzedaje i takie tam"

:]


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 17:13 
Cytuj  
sid_ napisał(a):
Admin : "skad masz 2kkk kasy tak szybko ?"
xxx : "aaa spoila mam, matsy sprzedaje i takie tam"

:]

mysle ze "mobki jakos mi dobrze dropily"


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D


Posty: 33
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 17:27 
Cytuj  
Dlaczego ten topic jeszcze nie jest zamkniety? :o Koles chce grac w Demo L2, to nich gra. Nie zasmakowal offa, wiec nie ma pojecia o czym mowi, jak kazdy z nas dawno dawno temu. Cala dyskusja w tym topicu jest zbedna.

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 17:41 
Cytuj  
mysle ze te temat dal jednak cos ciekawego :D ta tabelke ile osob gra na danym servie, ile to bylo osob ktore mowilo ze tyle samo gra na bartzie i franzie :D ba, nawet mowili ze wiecej ludzi gra niz na teonie


teon - best server i tyle


_________________
QUIT.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 17:54 
Cytuj  
nie jest zamknięty bo nie zaglądałem do niego wcześniej - jutro się przekopię ;-)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 18:35 
Cytuj  
senji po twojej ortografi wiem juz czemu grasz na privach. dorosnij znajdz robote i jak bedziesz chcial rozrywki zaplac za nia ale za to dostaniesz takowa na przywoitym poziomie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 6
Dołączył(a): 3.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 18:50 
Cytuj  
Abuk napisał(a):
Dlaczego ten topic jeszcze nie jest zamkniety? :o Koles chce grac w Demo L2, to nich gra. Nie zasmakowal offa, wiec nie ma pojecia o czym mowi, jak kazdy z nas dawno dawno temu. Cala dyskusja w tym topicu jest zbedna.


Gralem troche u kumpla ktory ma postac 60+. Jedyna roznica bylo to ze na retku jest kameal a na privie IL, no i jeszcze ze na Lionnie gra o wiele mniej ludzi.
To ze nie mozesz cos konkretnego napisac nie znaczy ze odrazu trzeba zamknac topic.

Nie bede nawet komentowal lolPiszpana :lol:

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 18:54 
Cytuj  
Kolejny co postuje na forum o offie jakie to piraty sa dobre a off zly, klasyka. Jezeli chesz sie dowartosciowac to znajdz sobe inny sposob, jak pisalem juz, nas to nie obchodzi. Gramy na offie poniewaz nam sie podoba ze wszystkimi jego wadami i zaletami z czym nie mozesz sie pogodzic senji. Caly temat jak najbardziej do wykasowania.


_________________
Bishop - Teon


Posty: 6
Dołączył(a): 3.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 18:58 
Cytuj  
Nie dowartosciowuje sie, tylko lubie jak retailowcom peka zylka :lol:


Posty: 33
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 19:02 
Cytuj  
To ze pobiegales nawet kilka godzin po mapie postacia ktora jest na offie jeszcze nie pozwala Ci mowic ze znasz retaila. A nie napisalem nic konstruktywnego, poniewaz uwazam, ze jakakolwiek dyskusja nie ma tu sensu. Ja nie przekonam Ciebie, Ty nie przekonasz mnie.
I prosze Cie... nie pisz ze na jakimkolwiek privie jest "full kronika"


Ostatnio edytowano 5 lut 2008, 19:05 przez Abuk, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 19:04 
Cytuj  
I do tego grałeś na Lionnie która faktycznie jest martwym serwerem :lol:


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 5
Dołączył(a): 5.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 19:06 
Cytuj  
senji napisał(a):
Jedyna roznica bylo to ze na retku jest kameal a na privie IL,


Zyj dalej złudzeniami że na privach masz Interlude.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 19:08 
Cytuj  
Na privach masz modyfikowane c4 pts. To ,że obsługuje serwer Interlude i ma jakieś tam jego opcje nie znaczy ,że jest full Interlude. Ludzie dalej tego nie pojmują lol.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 19:13 
Cytuj  
Zaba gotowy na dzisiejszego anth? :)


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 19:17 
Cytuj  
senji lubisz jak retailowcom peka zylka ,niby z jakiego powodu ?- oplaty za miesieczny abonament ?- no coz juz widze jak tobie peka zylka bo trzeba wyprosic od babci/dziadzia/mamusi/tatusia/wujka/ciotki i rodzenstwa 50 zl
wiec po prostu wybierasz mniejsza linie oporu i grasz na privie szukajac tutaj usprawiedliwienia swojego wyboru
powodzenia ...


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.