mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 19:24 
Cytuj  
Przy obecnym kursie dolara raczej niecałe 40PLN (37 czy coś koło tego) ale to szczegół.
Różnica polega na tym, że my jednak wolimy zapłacić i bawić się na poziomie, zamiast codziennie rano wmawiać sobie, że ta gówniana imitacja jest lepsza od samego orginału.
Mało tego dzięki temu możemy spać spokojnie, że przypadki jak w/w wybierają UberMegaPwnującePiraty.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 20:01 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Zaba gotowy na dzisiejszego anth? :)

No loguje się, czekaj tam xD


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 00:00 
Cytuj  
Wiecie co?? Czytajac posty senji'ego wnioskuje ze jest glupi jak stado pędzących imadeł, i nie warto sie juz wogle wypowiadac,bo to jest taki rodzaj autystycznego dziecka z priva ktory ma swoj swiat i w nim privy sa genialne,tylko ten nikomu nie potrzebny retail wiekszosci sie podoba.
Senji wiekszosc osob,prawie wszyscy podali takie argumenty ze powinienes schowac sie do piwnicy i tam po cichu plakac nad tym jak bardzo sie mylisz,i jak bardzo skrzywdzili cie( a raczej nas i innych normalnie rozumujacych) rodzice kupujac ci komputer,lub pracodawcy ktorzy wyplacili ci pensje za ktora kupiles komputer. Irytuje mnie takie cos, ty posmakowales tylko tych durnych privow, my gralismy i na privach i na retailu, wiec zamknij sie bo jest tu kupa takich osob wiec chyba wiemy lepiej co jest ciekawsze,i co ma wiecej do zaoferowania.
Ja nie jestem jeszcze jakos bardzo doswiadczony, nie wiem jeszcze kilku rzeczy,ale jedna wiem napewno..... PRIV NIGDY NIE DOROWNA RETKOWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(Z powodow ktore podalo juz kilkunasty ludzi,wiec nei bede ich wymienial po raz enty)
A teraz smigaj plakac gdzies w rogu pokoju ze nikt cie nie lubi,ze wszystkich draznisz i ze zgubiles gdzies piata klepke(pewnie lezy gdzies na spocie, na tym twoim wyczesanym privie).Naprawde czas juz odwiedzic jakis odpowiedni osrodek,tam dostaniesz taki ladny monitor obity materacem, i klawiatore bez klawiszy zebys sobie krzywdzy nie zrobil.

P.S Ktos moze wolec grac na privie,bo np. naprawde nei ma pieniedzy, dla mnie wporzadku tylko niech nie gada takich idiotyzmow ze retail jest gorszy od priva!

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 00:23 
Cytuj  
ja mysle ze moj modyfikowany l2j interlude na wykladach > retail :DDD


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 11:37 
Cytuj  
Arto napisał(a):
Wiecie co?? Czytajac posty senji'ego wnioskuje ze jest glupi jak stado pędzących imadeł

Nie chce być niegrzeczny ale mam podobne zdanie również na temat kilku innych osób... także cichaj już.

My (przynajmniej ja nie uważam się za takiego) nie jesteśmy bandą przygłupów którzy pojadą każdego kto nie należy do naszego wspalaniałego grona (np. osób grających na oficjalnych serwerach). Jeśli jest powód to jak najbardziej, ale samo krzyczeznie dla zasady to już fanatyzm.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 12:05 
Cytuj  
sylvi nie cichaj ludzi bo kazdy ma prawo do wypowiedzi na forum jaka by ona nie byla.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 12:15 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Arto napisał(a):
Wiecie co?? Czytajac posty senji'ego wnioskuje ze jest glupi jak stado pędzących imadeł

Nie chce być niegrzeczny ale mam podobne zdanie również na temat kilku innych osób... także cichaj już.

My (przynajmniej ja nie uważam się za takiego) nie jesteśmy bandą przygłupów którzy pojadą każdego kto nie należy do naszego wspalaniałego grona (np. osób grających na oficjalnych serwerach). Jeśli jest powód to jak najbardziej, ale samo krzyczeznie dla zasady to już fanatyzm.


Sylvian myslisz o mnie?? powiedz poprostu jesli tak,chcialbym wiedziec.
I nie uwazam was za bande przyglupow ktora pojedzie kazdego, mowie tylko ze nei warto juz nic pisac bo ten topic senji zalozyl wlasnie po to zeby wywolac u nas taka reakcje i patrzec jak bardzo sie obruszymy, mnie osobiscie to nie rusza,niech sobie woli ten priv,chodzi mi tylko o to po co ten topic zostal zalozony, a no po to zeby senji mial zabawe, chcial nas po poprostu wkurzyc,co raczej(przynajmniej w moim przypadku) mu sie nei udalo,bo nei zamierzam sie denerwowac przez gre.
I tak jak mowie jesli we wczesniejszych postach troche z siebie zali wylalem to tylko dlatego co senji chcial osiagnac tym topiciem,bo jestem pewny ze nei chcial zaczac po prostu milej dyskusji.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 12:32 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
sylvi nie cichaj ludzi bo kazdy ma prawo do wypowiedzi na forum jaka by ona nie byla.

Jasne, że może tylko, że "hipokryzją" zaśmierdziało. To raz.
A dwa człowiek się powtarza - ile można na miłość boską. Może wogóle stwórzmy nowy topik gdzie, co 5min będzie można walnąć posta "tak jak mówiłem 5min temu, nadal jesteś idiotą".

Jak napisze dosadnie to zaraz, że flame bla bla bla. Prawda jest taka, że zanim się kogoś pojedzie wypadało by spojrzeć na siebie - zgadza się?

Arto: zrób nam przyjemność i zanim naciśniesz przycisk "wyślij" po raz kolejny. Przeczytaj to co piszesz i jak piszesz.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 12:56 
Cytuj  
Ok Sylvian masz racje troszke sie zagalopowalem,sorka

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.