mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 18:07 
Cytuj  
Zabawne jak dzieci gracze z piratow probuja udowodnic jacy oni sa "pro" a gracze z offa idioci. Sorry emo senji ale naprawde nas nie interesuje twoje przemyslenia o offie, wracaj na swojego pirata i tam zostan. Twoj temat pokazuje ze masz kompleksy grajac na piracie.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 18:15 
Cytuj  
priv sa fajne (wole takie okreslenie) ale retek lepsiejszy <3


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 18:21 
Cytuj  
na privie mozna tylko 78/78/78 ? lol priv.
Macie jakies skille na 79 czy 80?
Ja spedzilem na privach ladnie ponad rok i byl to rok wyrzucony w bloto. A byly rozne privy ale zauwaz jedna rzecz dlaczego kazdy priv w koncu znika? bo to lolpriv.
Mass pvp? 5 v 5? Ganki ? to wy tam macie chyba mape z closed beta ze na calej mapie dasz rade kogos znalezc.
Anyway HF & GL i do kolejnego wipa na privie.

btw. nie szkoda ci pradu? bo na retailu placisz ale nakoniec mozesz sprzedac adene postac i jeszcze jestes do przodu. niektorzy to nawet se cale kompy pokupywali.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 6
Dołączył(a): 3.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 19:47 
Cytuj  
gtainstall napisał(a):
co za radość grać 3 dni i dobić 76+...


w 3 dni 76+ ? :lol: ja nie mowie o x2000<, tylko x4-x7.

Piszpan napisał(a):
na privie mozna tylko 78/78/78 ? lol priv.

Nikt Ci tego nie broni, mozesz 80/80/80, ale wątpie czy podolasz bez walkera :lol:

Piszpan napisał(a):
Macie jakies skille na 79 czy 80?


Oczywiscie ;), full working like retail :lol:

Piszpan napisał(a):
Ja spedzilem na privach ladnie ponad rok i byl to rok wyrzucony w bloto. A byly rozne privy ale zauwaz jedna rzecz dlaczego kazdy priv w koncu znika? bo to lolpriv.


Tez nie lubie h. ratow :lol:
Piszpan napisał(a):
Mass pvp? 5 v 5? Ganki ? to wy tam macie chyba mape z closed beta ze na calej mapie dasz rade kogos znalezc.
Anyway HF & GL i do kolejnego wipa na privie.


5v5? Wolę 9v9, ew 18v18 :lol:. Widać grales na takich serverach gdzie gralo ~500 ludzi, nie martw sie sa servery na ktorych gra 'ciut' wiecej graczy, i nie ciezko o enemy :lol:

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 19:52 
Cytuj  
senji nie, nie gralem na high rate gralem na x4 i nei bylo kotka, i nei bylo sprzetu w sklepach. Na privach caly czas cos zmieniaja,jakies gowna wprowadzaja na server, i tak jak powiedzial ktos wczesniej ze na retku radoche masz ze wszystkiego, zgadzam sie z nim. Ogolnie to nei ma co juz ciagnac z toba tej dyskusji bo uroiles sobie cos w tym glupim lbie i postanowiles oglosic to swiatu, bo wiedziales ze to nas ruszy, i tylko po to stworzyles ten topic. Ja zdania nie zmienie, priv nigdy nie dorowna retkowi chociaz od czasu do czasu znajda sie ludziki ktore mowia ze jest inaczej.Sam mam takiego mlota w klasie ktory twierdzi ze retail jest smierdzacy, a jak go zapytam czemu to jedynym argumentem jakim dysponuje jest platnosc.

Wiecej juz raczej sie nie wypowiem,bo to nei ma sensu( no chyba ze wymyslisz jeszcze wieksze dyrdymaly)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 20:07 
Cytuj  
retail ssie pauke bo som tam same botery i ebajery, priv RZONDZI!


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 21:42 
Cytuj  
Cytuj:
Dlaczego retail ssie


nie nie ssie wiesz dlaczego? bo to co ty nazywasz lineage 2 dla nas "bylo" i minelo.. L2 to ct1 (teraz) i tyle


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 22:00 
Cytuj  
2 lata temu na privach nie bylo nawet tego co w C1 retail i nie sadze zeby do dzis sie cos zmienilo ;]

Chlopcy z retaila graja w okrojona imitacje L2 . Roznica miedzy wersja pelna a ta "alpha free" wersja jest olbrzymia...


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 31.10.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 22:24 
Cytuj  
jedyny priv który dawał mi większy fun niż retail to paradise (stał jakoś na jesieni 2006), niestety został zamknięty bo admin się przestraszył fbi ;]


Posty: 19
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 23:05 
Cytuj  
Tak senji, i zaloze sie, ze jak zaproponuje 500$ adminowi tego dexoshita, to napewno sie nie skusi i nie zrobi mi postaci na najwyzszym lvl i top sprzetem =)
Prv ssie z jednego powodu i wlasnie z tego powodu zawsze bedzie ssal - prowadza go prywatne osoby, a taka osobe zawsze mozna przekupic, czy to uzywajac 500$ czy to 1000$ albo kupic caly server za 10k$ na co wlasciciel tego serva by pewnie poszedl, wkoncu kazdego mozna kupic.
Na retailu moze i jest ebay, ale wlasciciele tego nie popieraja, mozna dostac bana(sam dostalem na
2 kontach i postac plus okolo 1kkk mi zbanowali ale whatever xP).
Co to botowania, i don't care, jak ktos lubi grind to spoko, jak ktos nie ma czasu a lubi inne aspekty gry to niech botuje, ja do takich osob nic nie mam :3
Anyway idz sobie na tego swojego zalosnego priva i badz pr0 playerem, nikogo ani Ty ani ten Twoj server nie obchodzi. Wole boty i ebaye ktore mi w zaden sposob nie przeszkadzaja niz admina ktory w kazdej chwili moze zamknac server i finito.
I uwierz mi, prvy nigdy w zadnym stopniu nie dorownaja retailowi, z prostej przyczyny - na retailu nie spotkasz ogromnych ilosci ~12 latkow ktorych na prvach spotyka sie mase, wkoncu ktory dzieciak zaplaci tyle za gre =) I jakbym mogl zapomniec, jak to w zwyczaju polskiego narodu, krasc = good, wiec i polakow zbyt wiele w porownaniu z innymi nacjami nie ma, a to mimo wszystko jest duzym plusem =)
Pozdro, GTFO, Sayonara!


Posty: 23
Dołączył(a): 10.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 23:57 
Cytuj  
Generalnie koleś pograj dłużej na retailu (o ile ci mama opłaci), i użyj jakichś sensownych argumentów a nie (jak już ktoś napisał) opowiadaj o swoich urojeniach. A jak nie to pocałuj nas wszystkich w d... i won!


_________________
Demencja - SpS 7x
Ischyrion - Destroyer (retired)
Lavena - Warsmith
============================================================
Arguing on the internet is like paraolympics - Even if you win - you're still retarted

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 00:01 
Cytuj  
SunJoel napisał(a):
Co to botowania, i don't care, jak ktos lubi grind to spoko, jak ktos nie ma czasu a lubi inne aspekty gry to niech botuje, ja do takich osob nic nie mam :3


Pominęliście tylko jedną kwestie - po co grać na retailu, albo jeszcze lepiej - po chuj w ogóle grać w L2, skoro nie lubi się grindu? Odpowiedzcie mi na to jedno pytanie plx.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 00:10 
Cytuj  
Żeby się pozabijać w PvP i wziąć udział w Castle Sieges?
Przynajmniej ja miałem taki zamiar, ale przez grind bardzo szybko odpadłem (botów nie używałem nigdy i używać nie zamierzam).


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 00:15 
Cytuj  
Dokładnie, L2 ma chyba jeden z najlepszych systemów pvp w mmo jakie spotkałem. Mass pvp, siege, gank pvp. To jest to co najbardziej mnie jara. A to ,że kiedyś botowałem to mam w dupie tak jak mam w dupie ludzi którzy zarzucają mi ,że jestem lama i botuje a sami takich wspierają kupując tony adeny. Lepiej ją robić, niż kupować ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 23
Dołączył(a): 10.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 08:07 
Cytuj  
senji napisał(a):
jak chlopaki uzbiora kase na lepszy sprzet (mysle ze niedlugo juz zdobeda kase) ktory pozwoli pociagnac te 8k< graczy, mysle ze to bedzie neizla konkurencja dla retka.


8k graczy? Wow... jak by nasz Teon mógł tyle uciągnąć...
...to by było więcej spotów wolnych i chyba status normal :P


_________________
Demencja - SpS 7x
Ischyrion - Destroyer (retired)
Lavena - Warsmith
============================================================
Arguing on the internet is like paraolympics - Even if you win - you're still retarted

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 10:04 
Cytuj  
Umówmy się, że na retailu nie ma 8000 userów na jednym serwerze (online w danej chwili). O ile pamiętam max to był 3-4k online.
A jak mi ktoś powie, że prywatna maszyna tyle pociągnie to padnę ze śmiechu (cokolwiek by to nie było).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 10:06 
Cytuj  
Nim trafiłem na officjala grałem na 4 privach.
Na jednym było średnio zalogowanych ~900 postaci (z czego było to jakieś 300 osób, bo każdy miał swojego dualBOXa i sklep w Giran).
Na drugim było ~1500 postaci zalogowanych.
Na trzecim było ~3000 postaci, z czego były też dozwolone dualBOXy i BOTy (a było ich sporo) za donate! Więc ludzi było pewno z koło 1500.
A na czwartym było ~400 graczy, zabroniony BOXing i BOTing, i był to jedyny na którym nie było donate. Najlepszy z tych wszystkich, no ale 400 osób, to nawet porządnego siege nie można było tam zrobić.

Na tym pierwszym grałem najwięcej i aby iść na takiego Valakasa, to musieliśmy zawrzeć zawieszenie broni z naszymi wrogami i się z nimi razem wybrać, bo po prostu na serwie grało na tyle mało ludzi, że inaczej byśmy Valakasa nie ubili.

I to ma być gra? Gra na privie? To była jakaś paranoja :o
Na szczęście coś mnie podkusiło i zawitałem na oficjala.
Byłem w szoku jak zobaczyłem sklepy w Gludio, Gludin, Dion, HV, Aden,... Na privach sklepy były tylko i wyłącznie w Giran, bo grało tam tak mało ludzi.
Zresztą w tym Giran na privie to może było 200-300 sklepów, a na offku? 500? 1000? + masa w innych miastach. Wszędzie można było graczy spotkać.
A nie, że jak na privie poszedłem na spota w Cata Forbidden Path, to przez 6 godzin expienia spotkałem tylko dwóch graczy!

Nie wiem ile gra ludzi na officjalu, ale w porównaniu do priva gdzie było ~3000, to wydaje mi się że na offku musi być z 7.000-15.000 postaci online. Każdy priv się do tego chowa.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 12:26 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Zapodaj ktoś jakiegoś ciekawego screena z priva co by było o czym porozmawiać plix (pooma? ^^)

nonono pol roku sie meczylem i w tym tygodniu w koncu zlozylem draco set i draco bow ;] z domu zapodam :P

Sylvian napisał(a):
Umówmy się, że na retailu nie ma 8000 userów na jednym serwerze (online w danej chwili). O ile pamiętam max to był 3-4k online.
A jak mi ktoś powie, że prywatna maszyna tyle pociągnie to padnę ze śmiechu (cokolwiek by to nie było).


Sylv tutaj akurat admini nie sa noobami. Wiekszosc privow chodzi na wydzierzawionych serwerach w porzadnych centrach danych. Nawet Saladin z lineage2.com.pl jak stawial serwer to wykupil poteznego sprzeta na pol roku (ostatecznie i tak mu nie wyszlo - ponoc ekipa z innego polskiego priva znala jakiegos buga ktory mu crashowal serwer i nie mogl sobie z tym poradzic) - 6k zl od dobrowolnych donatorow poszlo sie kochac. Sal chcial zrobic serwer, gdzie donate nic konkretnego nie daje in game, ten drugi serwer robil kokosy na 'items for zlotys'...
Ogolnie rzecz biorac 2k graczy moze uciagnac 8 GB RAM (+odpowiedni procek) na game serverze, login server afaik nie ma takich wymagan, ale dobrze jesli jest oddzielony od game. Nie wiem jak sobie radzi w/w serwer przy rozrasnietej bazie danych, ale sadze ze robione z glowa okresowe maintenance moga dlugo trzymac taki poziom graczy.

Inna sprawa - to dla niektorych adminow swietny biznes. Wlasciciel Dragon Network ponoc plywa w kasie - a to kilka serwerow i rate do wyboru, ogromna rzesza ludzi, chyba nawet wiecej niz na slawnym kiedys Extreme, notabene zamknietym przez FBI.

W kazdym badz razie stawianie serwera to w wiekszosci przypadkow inwestycja z nastawieniem na zwrot z donate'ow. Mysle ze na privach gra wiecej ludzi niz w strefie EU/US NC Softu, co jest chyba lekkim przegieciem ;x No ale kazdy wydawca liczy sie z tym ze co sprzeda to sprzeda, a drugie tyle sciagnie gre z Torrenta. Ale kradziez to kradziez.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:16 
Cytuj  
no i widzisz pooma kazdy z tych donatorow ma kase wyrzucona w bloto..
jesli grac w priva to tylko na ratach x9999999 ale jak dlugo tydzien? to juz chyba wow lepszy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:19 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Umówmy się, że na retailu nie ma 8000 userów na jednym serwerze (online w danej chwili). O ile pamiętam max to był 3-4k online.
A jak mi ktoś powie, że prywatna maszyna tyle pociągnie to padnę ze śmiechu (cokolwiek by to nie było).


http://l2stat.gang-clan.ru/index_en.php?server_id=0

Statystyki wszystkich serwerow.

Na Teonie srednia to ok 4.5/5k graczy.

Ja rowniez chcialbym zobaczyc prywatna maszyne, ktora pociagnie 8k+ graczy...


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.