mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 23:40 
Cytuj  
http://img248.imageshack.us/img248/1648 ... 075ib1.jpg :o

czyzby ncsoft w koncu cos chce zrobic z boterami i ebayerami?:O


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 23:45 
Cytuj  
Wicherek napisał(a):
http://img248.imageshack.us/img248/1648/shot00075ib1.jpg :o

czyzby ncsoft w koncu cos chce zrobic z boterami i ebayerami?:O


Po tylu latach i w taki sposób? No to się wysilili chłopaki - LOL.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 01:52 
Cytuj  
To jakiś kiepski żart ze strony NCSoft`u.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 06:59 
Cytuj  
Czemu? Im wiecej ludzi sie na to zlapie i bedzie chcialo przerzucic swoja adene i sprzet legalnie, tym wiecej postaci-mulow beda musieli zabrac, wiec tym wiecej $$$ zaplaca za to NCSoft, where as robiac to samo via farmer inc. NCSoft nie dostanie zlamanego grosika.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 08:06 
Cytuj  
They do egzist! :o

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 12:34 
Cytuj  
Wicherek napisał(a):
http://img248.imageshack.us/img248/1648/shot00075ib1.jpg :o

czyzby ncsoft w koncu cos chce zrobic z boterami i ebayerami?:O

Chyba raczej dowód na to, że nie chce ;)
Zamiast robić coś, siedzą na dupie i robią z siebie pośmiewisko via pel powyżej.

Umówmy się, że jak by chcieli ukrucić botowanie to by to zrobili.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 13:07 
Cytuj  
hehe. a co do tego drugiego komunikatu z fake mailami, ktos dostal?


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 00:16 
Cytuj  
Ponoć siakiś mass banhammer na franzu szaleje. Go Go NCSoft. Jeszcze wpadnijcie na Teona i będzie git.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 00:28 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Ponoć siakiś mass banhammer na franzu szaleje. Go Go NCSoft. Jeszcze wpadnijcie na Teona i będzie git.


no co ty, polowa redsky by dostala bana i co wtedy?


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 05:56 
Cytuj  
zoja propagande zostaw na blah ;P


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 09:46 
Cytuj  
no co ty, całe Abyss by dostało bana i co wtedy? Hipokryzja to widocznie ostatnio modne słowo i sry ale tutaj pasuje idealnie.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 10:09 
Cytuj  
Gowienko mnie obchodzi, czy to bedzie pol X, pol ITT, czy pol serwera. Jezeli dzieki temu bedzie mozna normalnie pograc bez wyrywania zebami mobow botom, to niech i o polowe zmniejsza populacje serwera.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 10:17 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
Gowienko mnie obchodzi, czy to bedzie pol X, pol ITT, czy pol serwera. Jezeli dzieki temu bedzie mozna normalnie pograc bez wyrywania zebami mobow botom, to niech i o polowe zmniejsza populacje serwera.

No offence Szaman. To było skierowane do montezumy. Fakt faktem wolałbym ,żeby boty może nie całkiem zniknęły bo zawsze się pojawią nowe ale były sukcesywnie banowane. Wiem, z moich ust (palców?) może to dziwnie brzmi ale gdyby botowanie nie miało tak małego ryzyka i nie powodowało jak za c2 ,że byłeś KOS na cały serwer to bym nie botował tych 5 lvli. Sam sobie NC Soft winny, olewając stworzyli nową mentalność graczy, skoro nie bardzo banują boty i wiele i to bardzo wiele osób sobie tym pomaga to czego on też nie może? Era legit playerów minęła czy ktoś tego chce czy nie. Oczywiście nie mam nic do ludzi którzy grają legit itd. Każdy gra jak chce i każdy wie ,że może ponieść konsekwencje tego co robi, jednemu się uda drugiemu nie. No ale cóż, jest jak jest. Nawet jak są banhammery to tylko na początku aby ludzie Ci co chcą się przenieść przeniesli i zasilili ich konta o 50$. Kiedy cały boom na transfer minie boty powrócą i będzie dalej tak samo. Marna propaganda NC Softu. Botowanie rozwinęło się w taki sposób ,że jakby zbanowali wszystkie boty dużo graczy by odeszło i L2 by umarło ale to nie wina graczy, oni tylko wykorzystali sytuację.


PS: aha, jak ktoś ma zamiar pisać teraz w moim kierunku "botter, cheater, lama, noob" walcie śmiało, mam dystans do siebie i do tej sytuacji. Niektórzy dalej tego nie pojęli i prowadzą swoją krucjatę, tylko po co?


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 6
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 10:28 
Cytuj  
Jak nie wina graczy ? Gdyby oni nie kupowali Adeny Znaczna część boterów (a raczej farmerów)Nie miała by zbytnich zysków i na pewno by zrezygnowała. Zostali by boterzy od PLvL i Zwykłego Levelowania na własny rachunek lecz śmiem twierdzić że było by ich Dużo mniej od tych farmiących adene.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 10:34 
Cytuj  
Ja rozumiem, że jeden botuje a drugi nie. I wszystko jest OK dopóki jeden i drugi mówią to wprost.

Ale wymówka typu "NCsoft nie powstrzymał mnie przed botowanie więc ja jestem OK" jest poniżej krytyki.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 10:34 
Cytuj  
Ale zawsze by byli i dalej byli by raczej bezkarni. Wiem ,że by było mniej, zgadza się. Ale ludzie jakby nie kupowali adeny bo np. zaczęli by za to ostro banować to ludzie zaczęli by robić własne bot trainy aby farmić adenę i tu się koło zamyka. Poprostu chodzi mi o to ,że NC Soft z zbyt dużym dystansem podszedł bo botów i ludzie to tylko wykorzystali. Jakby za to banowali regularnie to boty były by tylko przez pewien okres czasu aż ludzie dali by sobie siana. Niestety ale taka prawda.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 10:38 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Ja rozumiem, że jeden botuje a drugi nie. I wszystko jest OK dopóki jeden i drugi mówią to wprost.

Ale wymówka typu "NCsoft nie powstrzymał mnie przed botowanie więc ja jestem OK" jest poniżej krytyki.


Nie chodzi o to ,że jestem OK. Nie mówię tego, poprostu wykorzystałem tą słabość dla własnych celów. Oszukałem grę, nie graczy, udało się i ok, nie udało by się to trudno, każdy kto używa bota jest tego świadom. Nikogo nie okradłem, nie PKowałem a tłumaczenie ,że zajmuje się spoty jest conajmniej śmieszne. Tak jest w różnych mmo czy innych grach online czy nawet w życiu choć do tego nie porównujemy bo to bezsensu. Możesz zrobić coś szybciej choć nielegalnie i masz 90% pewności ,że się uda to Ci się włącza lampka "a może jednak?". Ja uległem, nie wiem czy bym to powtórzył ale jestem zadowolony z tego ,że mogę się do tego przyznać i nie wypierać się i zaklinać na boga ,że nigdy tego nie zrobiłem.
Poprostu chodzi mi o to ,że nikomu tym krzywdy nie zrobiłem i mam nadzieję ,że w końcu ludzie to zrozumieją. I powtórzę jeszcze raz na koniec, nie Sylvan, nie postąpiłem uczciwie ale mam jaja przyznać się do tego bez kombinowania.

PS: aha, mam nadzieję ,że nie odbieracie moich postów w sposób ,że mówić o tym ,że botowałem to powód do chwalenia się i w ogóle jestem elo yo zią. Kiedyś ktoś mi zarzucił botowanie i powiedziałem ,że tak. Nie mam ochoty ani czasu zwodzić innych, to tylko gra, szkoda nerwów :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 11:22 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Ale wymówka typu "NCsoft nie powstrzymał mnie przed botowanie więc ja jestem OK" jest poniżej krytyki.


IMO to jest jak najbardziej na miejscu bo wydaje mi sie, że płacąc abonament za L2 nie płacisz tylko za możliwość grania ale też za to, żeby admini:
- udzielali Ci supportu in game jak coś sie spierdzieli z postacią (bug w grze)
- pilnowali żeby inni gracze nie używali hacków i bugów (typu dupe adeny czy własnie botowanie)
- dbali o to, żeby informacje o Twoim accouncie były dostatecznie zabezpieczone (innymi słowy żeby ktoś Ci nie zapierdolil konta nie z Twojej winy)

Jeśli provider gry sie nie wywiązuje z któregoś z tych zadań to po prostu dyma graczy którzy mu płacą.
Pół biedy jeśli robi to nieświadomie lub to wynika z braku odpowiednich umiejetności jego ludzi. Ale każdy dobrze wie, że jedynym powodem dla którego NCsoft toleruje boty jest kasa jaką z tego ma.
Of korsik można mówić, że "jakby ludzie nie kupowali adeny to by nie było botów" ale równie dobrze można powiedzieć, że jakby nie było botów to by nie bylo rynku sprzedaży adeny bo z normalnego grania nie dałoby rady zasilić go w takim stopniu jak z botowania.
Sorka ale gry online trzeba prowadzić twardą ręką i twardą reką trzymać graczy za mordę a nie apelować do "sumienia całego community" bo coś takiego po prostu nie istnieje. Jak to ktoś kiedyś zażartował: "5% graczy MMO to porządni i uczciwi ludzie, którym pozostałe 95% graczy psuje reputację" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 11:28 
Cytuj  
Jak już mówiłem, jakby gracze przestali kupować adenę to boty by zniknęły? Pojawiły by się boty normalnych graczy i sami sobie ją farmili.

@karol66 i tu się z tobą zgadzam, skoro NC Soft ma w dupie EULA to gracze mają w dupie też. Kolejny powód korzystania z różnych "ułatwień". NC Soft sam sobie to bagno stworzył i może mieć pretensje tylko do siebie.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 12:02 
Cytuj  
Nie rozumie dlaczego jeszcze gracie w l2, jezeli 90% ludzi botuje ;) Jaki cel ma ta gra, gdy wszystko mozna wybotowac, czy kupic za wybotowana kase?

Obrazek

;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.