mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 15:07 
Cytuj  
Imo nawet jak sie biora za farmerow to troche pozno.
What's done is done.
Tyle tylko ze wiekszosc wybotowanych charow nudzi sie swoim wlascicielom. Bot rozleniwia.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 23:01 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
Pewnie sie tam spotkamy.


Mam nadzieję ;) Jak narazie prowadzę korespondencję z gośćmi z NcSoft na temat ich nieudolności w zwalczaniu botów i powodów umierania Lineage2 pomimo wprowadzania nowych elementów. Rzeczywiście, Blizzard w swojej konsekwencji zyskał wiele w moich oczach ale z racji kiepskiego doboru tekstur nie będę mu płacił ciężko zarobionych złotówek ;P za granie. Niedługo wrócę do L2, bo kończy się mój quest w rl, a poza tym tęsknię do tych waryjotów z Hentai a także innych zakręconych na punkcie tej chorej gry.
Do ŻABY: hehe, jeśli mnie nie wkręcasz z tym zgadzaniem się, to wiedz, ze naprawdę się cieszę, że podzielasz moje poglądy w tym wąskim zakresie. L2 to gra dla żywych ludzi i prostaczkowie którzy nie rozumieją że na każdym levelu można spotkać zajedwabistych ludków niech dalej robią swoje, w końcu obecne czasy pozwalają na to żeby zrobić z siebie idiotę nawet za 40 PLN miesięcznie.
Pozdry, Sistan.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2008, 09:16 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
Szaman napisał(a):
Pewnie sie tam spotkamy.


w końcu obecne czasy pozwalają na to żeby zrobić z siebie idiotę nawet za 40 PLN miesięcznie.
Pozdry, Sistan.


DOBRE ! :)


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 07:19 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
Szaman napisał(a):
Pewnie sie tam spotkamy.


Mam nadzieję ;)


Nadzieja umiera ostatnia, ale termin wydania sie coraz bardziej w strone konca 2008 przesuwa.
Pesymisci mowia nawet o poczatku 2009...
Tak czy siak zamierzam sprawdzic jak sie w to gra - pare osob moze sie tez skusi. Trzeba bedzie ustalic jeden serwer jakis wspolny...

*

Posty: 65
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 16:05 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
Zbych1 napisał(a):
Szaman napisał(a):
Pewnie sie tam spotkamy.


Mam nadzieję ;)


Nadzieja umiera ostatnia, ale termin wydania sie coraz bardziej w strone konca 2008 przesuwa.
Pesymisci mowia nawet o poczatku 2009...
Tak czy siak zamierzam sprawdzic jak sie w to gra - pare osob moze sie tez skusi. Trzeba bedzie ustalic jeden serwer jakis wspolny...


imo na starcie bedzie jeden max 2 wiec cos sie wymysli ^^ Tez sie wybieram...


_________________
Aelion - Lvl 77 Mystic Muse / 54 Prophet - Banned
Asfena - Lvl 65 Spellhowler - Not banned yet

Prepaidy do Lineage 2: 79,99zł
Prepaidy do World Of Warcraft - 95zł
POTRZEBUJESZ? Napisz do mnie -> gg 77400

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 07:29 
Cytuj  
Nie 1, czy 2, a zdecydowanie wiecej.
Chociazby dlatego, ze zapowiedziane jest wydanie wersji w jezykach lokalnych (niemiecki, francuski) - bezpiecznie mozna przyjac, ze beda tez serwery dla tych jezykow i wspolne anglojezyczne.
Do tego dodaj sobie oddzielne serwery NA i EURO (za Europe odpowiada NA Europe, maja siedzibe w Anglii).
Poza tym, jezeli sadzisz, ze ktokolwiek liczy, ze 1-2 serwery po 6000 graczy pokryje koszty developmentu Aiona, albo bede w ogole myslal nad kontynuowaniem dytrybucji, jezeli zbierze sie 12K chetnych do grania w Europie, to gra zostanie zarzucona. Cala kupa ludzi czeka na ta gre i jezeli bedzie mniej niz 6-7 serwerow, to bede zdziwiony.
Tyle mialo w samej EU DDO, ktore jest i bylo gra niszowa w porownaniu do duzych MMORPG.

P.S. Moderatornia moze wydzielic Aiona z tego watku, w razie gdyby temat sie potoczyl.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 08:52 
Cytuj  
tego , ktos wspominal o forach na ktorym dyskutuje sie o aionie i przyszlym botowaniu..jakis link ktos ma (takiego lepszego wiekszego forum):>

hehe zakladam ze spora liczba osob pojdzie farmowac kasiorke w aionie..:>
jedna z nich bede ja :P

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 09:37 
Cytuj  
Pozostaje mi zyczyc tylko szybkiego bana.
I jak dla mnie EOT o tym.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 12:51 
Cytuj  
@Szaman tylko zauważ ,że takich ludzi jak Poziomka czyli farmerów kasy którą później sprzedają wspierają twoi znajomi jak i moi kupując ją. Nie mówie akurat o tobie ale w twoim kręgu akurat dużo jest ludzi którzy się wspierają kupowaniem i możesz mi się zapierać i być lojalnym ale nie wszyscy od was tacy są bo z paroma osobami rozmawiałem ;) Ogólnie mam to w dupie no ale dopóki ludzie będą kupować "kase" dopóty będą boty.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 14:46 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
Pozostaje mi zyczyc tylko szybkiego bana.
I jak dla mnie EOT o tym.

Wiesz life is brutal:)

Myslisz ze beda banowac juz na samym poczatku :)?
ja mysle ze na starcie bedzie im zalezalo na jak najwiekszej liczbie 'zalozonych' i oplacanych kont:)..

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 15:23 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
Nie 1, czy 2, a zdecydowanie wiecej.
Chociazby dlatego, ze zapowiedziane jest wydanie wersji w jezykach lokalnych (niemiecki, francuski) - bezpiecznie mozna przyjac, ze beda tez serwery dla tych jezykow i wspolne anglojezyczne.

Watpie zeby byly osobne serwery dla osobnych wersji jezykowych. Wiesz, w dzisiejszych czasach sa juz takie rozwiazania zeby wszyscy korzystali z jednej bazy danych i jednego serwera/klienta zeby mogli bez przeszkod ze soba grac ;-) A jesliby chodzilo o rozdzielenie community i tworzenie osobnych serwerow np. dla francuzow czy niemcow - to imo zbyt optymistyczne podejscie ze strony devsow na poczatek.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 17:05 
Cytuj  
jasne i cos bedzie przetlumaczone np na polski:P

"Ty musiec isc do wielka jaskinia zabic niedobry smok:)"

a odnosnie serverow..
nie wyobrazam sobie jak mieliby to wszystko ogarnac..zatrudnic setki ludzi by pan kowalski mogl zlozyc petycje do gma czy supportu po polsku, a Stefek po niemiecku, a Heidi po szwedzku :P

za duzo roboty i koszty obslugi sa niesamowicie wysokie:P

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 10:31 
Cytuj  
Zaba - nie interesuje mnie to, czy ktos kupuje czy nie, tylko podejscie niektorych ludzi, ktorzy juz na starcie chca w Aionie zrobic burdel i chlew jaki panuje w Lineage.
Nie mam zamiaru udawac, ze sie ciesze na mysl o tym, ze ludzie juz planuja jak rozpieprzyc kolejna gre.

Zas dla wszystkich sliniacych sie na kolejne zrodelko zarobku - tak, mam nadzieje, ze beda banowac od razu i kazdego kto sie w to bedzie bawil. Zreszta sama mechnika gry bedzie bardzo "sprzyjala" farmerom, co juz samo w sobie o czyms swiadczy.
A mial byc EOT...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 12:12 
Cytuj  
Szaman: Ty naprawde myslisz ze te wszystkie firmy robiace mmo , robia je dla zwyklych graczy?? robia je po to zeby gracze mogli pograc sobie w wolnej chwili??

Oni to robia z checi zarobku....jak kazdy zreszta.
Wali ich prawde mowiac to czy jestes/bedziesz botem czy playerem..liczy sie kazde kolejne 10-15 czy ile tam bedzie dolcow.

Aion bedzie kolejnym wyscigiem dla graczy ktorzy chca byc top/pr0 za wszelka cene..nawet za cene kasy irl:)
Gdy teraz mysle ze w Aionie mialbym klikac 100-milionow razy attack na moba, to mnie szlag trafia..podczas gdy pan xiaobao spiac jedzac lezac bedzie mial to samo co ja albo i wiecej.:)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 12:29 
Cytuj  
Juz nie przesadzaj, sam zatrudniasz ludzi do lvlowania wiec mozesz spac, jesc, lezec... :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 15:52 
Cytuj  
Achaju..tylko ze Ci co mieli mnie expowac so gorsze lenie niz ja sam.

Umowa z reguly jest taka:

Place za zrobiony exp..za calosc expa ktory potrzebuje (atm 280%)
nie daje kasy za nabicie 10-20% czy chociazby 270%...jezeli ktos zrezygnuje przed wykonaniem zadania (patrz 280%) dostaje 0..
A dodatkowo musze miec podany jakis konkretny termin, w ciagu jakiego czasu dana osoba zrobi ten exp (jezeli przekroczy ten czas) dostaje 0.

Za duzo osob obiecywalo expa, by po chwili olac to i wycofac sie, tlumaczac roznymi powodami ..:P

w takim razie poco ktos podejmuje sie roboty, jak nie daje rady...

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 16:58 
Cytuj  
seska ci wyexpil tego lucznika kilkanascie lvli a ty kasy nie oddales i dales na blockliste.. to sie nie dziwie ze nikt nie chce


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 17:57 
Cytuj  
i widzisz..malo wiesz a duzo gadasz/piszez..tylko zamet robisz:)

Zapytales sie wczesniej czemu nie dalem mu calej kasy?

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 18:15 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
i widzisz..malo wiesz a duzo gadasz/piszez..tylko zamet robisz:)

Zapytales sie wczesniej czemu nie dalem mu calej kasy?
wiem tyle ze zbulwersowales sie gdy spytal czy oddasz mu w koncu kase, obraziles sie i blockneles..
jak dla mnie to eot:P


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 10:21 
Cytuj  
lol, sprawy nie znam, ale Seski leniem w expieniu bym nie nazwal :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.