mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 19:30 
Cytuj  
Niezłe w sam sobie przeczysz. Ale co tam...
Powodzenie w kontrolowaniu 100% czasu swoich clan mate'ów ;)

PS. Proszę nie pisz o mnie skoro totalnie nic o mnie nie wiesz. Każdy może sobie z palca wyssać ciekawą teorię co nie znaczy, że ma ona jakiekolwiek popracie w praktyce.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 13.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 21:37 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Niezłe w sam sobie przeczysz. Ale co tam...
Powodzenie w kontrolowaniu 100% czasu swoich clan mate'ów ;)

PS. Proszę nie pisz o mnie skoro totalnie nic o mnie nie wiesz. Każdy może sobie z palca wyssać ciekawą teorię co nie znaczy, że ma ona jakiekolwiek popracie w praktyce.


Nie musze ich kontrolowac bo ich znam, nigdzie o tobie nie pisalem odpowiedzialem Ci tylko na Twoj poprzedni post....relax :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 22:46 
Cytuj  
chodzilo mi o przyklad gracza X ktory siedzi poza pomieszczeniem i leechuje sobie exp z bot grupy- taka osoba ktora jest powerlvlowana przez boty tez jest "zla" czy juz nie...przeciez w koncu nie botuje a tylko dostaje darmowy exp:>

dawno temu , jak siegne pamiecia wstecz przypominam sobie podobna dyskusje, o wyzszosci botowania nad byciem legit:P -tamta dyskusja skonczyla sie zablokowaniem tematu..
temau watkowi daje jeszce ze 2-3 dni istnienia nim ktos dojdzie do wniosku ze dyskusja nie ma sensu i zablokuje temat:P

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 22:53 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
dawno temu , jak siegne pamiecia wstecz przypominam sobie podobna dyskusje, o wyzszosci botowania nad byciem legit:P -tamta dyskusja skonczyla sie zablokowaniem tematu..
temau watkowi daje jeszce ze 2-3 dni istnienia nim ktos dojdzie do wniosku ze dyskusja nie ma sensu i zablokuje temat:P


Zablokujcie całe forum. Po co pisać?

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 22:59 
Cytuj  
zax napisał(a):
Poziomka napisał(a):
dawno temu , jak siegne pamiecia wstecz przypominam sobie podobna dyskusje, o wyzszosci botowania nad byciem legit:P -tamta dyskusja skonczyla sie zablokowaniem tematu..
temau watkowi daje jeszce ze 2-3 dni istnienia nim ktos dojdzie do wniosku ze dyskusja nie ma sensu i zablokuje temat:P


Zablokujcie całe forum. Po co pisać?


Good point, wracam do nauki bo marnuje czas na pierdoly ><


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 05:26 
Cytuj  
zax : problem w tym ze takie tematy wyplywaja co jakis czas i koncza sie wielkim NIC.
kazdy ma swoje racje i kazdy zostaje przy swoim.
Kazdy gra jak gra i raczej nic i nikt tego nie zmieni (no chyba ze NCsoft znowu zapusci masowego bana:>)


Posty: 20
Dołączył(a): 31.10.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 20:55 
Cytuj  
ta dyskusja nie ma sensu, nawet się tego nie chce czytać bo widziałem takich postów dziesiątki ;p jak większość zapewne, imo close it

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 21:15 
Cytuj  
Ja dorzuce tylko tyle ze jak ktos chce niech botuje, ale postac ktora bedzie wybotowana to bedzie tylko zwykly char i nic wiecej,bedzie pusta postacia.

Postac z ktora przejde przez te wszystkie levele,siege,pvp,raidy staje sie czyms wiecej niz tylo zwyklym charem, jest to postac z ktora szedlem wybrana droga miedzy tymi wszystkimi pro playerami ktorzy botuja i nei wkladaja zadnego wysilku w gre.Przynajmniej ja tak mam ze mocno przywiazuje sie do postaci i gdybym mial przyjsc na gotowe czyli na 75 lvl to nei mialbym zadnej frajdy.
Wole osiagnac wszystko sam i miec to poczucie ze mimo iz prawie wszsycy uzywaja botow zaliczam sie do tego waskiego grona normalnych graczy ktorzy czuja jeszcze co to jest L2.
Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi heh :)

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 23:12 
Cytuj  
jak narazie polecial mass ban na franzie :D ciekaw jestem czy za teon sie wezma, oby nie :D pozdrawiam wszystkich legit i tych nie tez.


_________________
QUIT.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 23:31 
Cytuj  
r3ap3r napisał(a):
jak narazie polecial mass ban na franzie :D ciekaw jestem czy za teon sie wezma, oby nie


Człecze, lejesz miód na moje uszy/oczy!! Jeśli Teon bedzie wypleniony z roBOTctwa to będzie tylko kolejny plus dla którego bedzie warto wrócić do gry. Co prawda ja w bajki nie wierzę, ale marzenie o normalnym graniu za ciężko zarobione kieszonkowe ma szanse się spełnić :-) . Gdy moje konto się skończyło, napisałem do naszych przyjaciół z Korei, dlaczego nie mam zamiaru już płacić im za tzw. "przyjemność" z grania. Co prawda AION mnie baaardzo kusi i mam zamiar pobawić się w te klimaty, ale gdy tam spotkam tam kolejnego półmózga na bocie to powrócę do sączenia Jacka Danielsa w towarzystwie niezbugowanych fanek realnej roz(g)rywki. HOWGH!

Hentai Forever ------ Sis.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 03:06 
Cytuj  
Sistan odblokowałem Cię na chwilę na forum bo byłem ciekaw twojej wypowiedzi hehe. No i muszę Ci przyznać ,że zgadzam się z tobą (wiem dziwne lol). Coraz bardziej mnie to utwierdza ,że jednak warto było przestać kroczenia po ciemnej stronie mocy :) A do tego jeszcze jak poznałem wielu świetnych ludzi z obecnego klanu z którymi świetnie mi się gra to nawet nie myślę o tamtym :) (może zmądrzałem a może z głupiałem, mam to gdzieś ważne ,że jest elegancko tak jak jest teraz jeśli chodzi o moją grę :) )

@r3ap3r pozdrawiam też ;D


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 10:54 
Cytuj  
jednak resocjalizacja to nie bajki :)


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 16:24 
Cytuj  
adena podrożeje =(


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:03 
Cytuj  
ukradłeś mi sygnature! Łosz ty łobuzie! xD


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:12 
Cytuj  
hrhrhhrhr :]


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 08:23 
Cytuj  
teraz ich nie rozróżnie...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 17:03 
Cytuj  
We are the zerg, u will be assimilated, ressistance is fluite!


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 11:11 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
Co prawda AION mnie baaardzo kusi i mam zamiar pobawić się w te klimaty, ale gdy tam spotkam tam kolejnego półmózga na bocie to powrócę do sączenia Jacka Danielsa w towarzystwie niezbugowanych fanek realnej roz(g)rywki. HOWGH!
Hentai Forever ------ Sis.


Pewnie sie tam spotkamy.
I tak, spotkasz boty. Juz na niektorych forach ponoc wyciekaja informacje o tym, ze sa przygotowywane odpowiednie programy.
Tylko ze NC Europe to nie NC NA. A Aion to nie L2 (chcialbym zobaczyc bota w Abyss... albo farmiacego w kolo te same moby... lol).


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 23:12 
Cytuj  
r3ap3r napisał(a):
jak narazie polecial mass ban na franzie :D ciekaw jestem czy za teon sie wezma, oby nie :D pozdrawiam wszystkich legit i tych nie tez.


No niewiem ja tam dalej widze stada botow w grze,ale pewne matsy jakos trudniej kupic wiec moze cos w tym jest.
Zawsze w rozmowach o botach ogarnia mnie zal do NC ze nic nierobi konkretnego w tej sprawie, mimo ze to gracze tworza gre na serverach a nie NC.Podoba mi sie stanowisko Blizzarda w WoW-ie,konkretne i stanowcze, mass bany idace w tysiacach,oskarzenie firmy ktora wypuscila walkera do wow-a,tak powinnien dzialac NC,a przecierz wystarczyl by 1 GM w grze by wszystko ukrucic.

Pozdrawiam,

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 08:08 
Cytuj  
kain666 napisał(a):
r3ap3r napisał(a):
jak narazie polecial mass ban na franzie :D ciekaw jestem czy za teon sie wezma, oby nie :D pozdrawiam wszystkich legit i tych nie tez.


mimo ze to gracze tworza gre na serverach a nie NC


i to tez jest smutne (odpowiedziales sobie czesciowo na pytanie)


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.