mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 259
Dołączył(a): 11.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 05:38 
 
Witam. Szukam gry która oderwie mnie od WoWa! Kiedyś grałem ale na prywatnym ;( I moje pytanie tak jak w temacie. Ile gra ludzi? Jaki serwer wybrać? Na jakim jest najwięcej polaków?

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 06:57 
 
tylko i wylacznie sieghardt ! GL :P


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 07:12 
 
~miliona gra, z tego moze 80k na EU/US.
Najwiecej Polakow na Teonie, Franz lub Bartz (i tu sie zacznie flame :wink: )


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 33
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 07:25 
 
Oderwanie sie od wszystkich mmorpg jest najlepszym rozwiazaniem :P

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 07:55 
 
Taa, jest tyle innych fajnych nalogow


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 09:21 
 
Jako 'mlody stazem' farmer dam ci dobra rade.

Zaczynac warto
Zaczynac od zera -Nie warto.
Kupic jakas postac z konkretnym lvlem -warto (czasem mozna kupic dosc tanio, mozliwosc server transferu i zmiany imeinia dobra rzecz)
Kupic troche adenki na start i wyposazyc ta postac warto.

Zycie zaczyna sie tak naprawde po 76:)

ps
jak mialbym zaczynac od zera jeszce raz to bym sie zachlastal:P

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 12:35 
 
Poziomka napisał(a):
Zycie zaczyna sie tak naprawde po 76:)
grasz 2 razy dluzej odemnie a nie masz high lvlowej postaci i namawiasz ludzi zeby kupowali wybotowane chary, adene. gl, milego bana soon i hope. :|


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 13:12 
 
Wicherek napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Zycie zaczyna sie tak naprawde po 76:)
grasz 2 razy dluzej odemnie a nie masz high lvlowej postaci i namawiasz ludzi zeby kupowali wybotowane chary, adene. gl, milego bana soon i hope. :|
ale sie rozplakales :D


_________________
QUIT.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 13:18 
 
Ja wiem, ja bym tam pozioma lowbem nie nazwal :P
Na Talking Island nie bije, na mainie ma 77+, sub nie wiem, pewnie 70+?
Wicherq nie kazdy ma checi na robienie 79. Moze na adene sie poscigajcie? :P Pamietam ze zawsze jak rano wchodzilem do gry (tak po 6) to poziom na rynku w giran deale robil, jak wracalem z pracy to poziom handlowal, jak szedlem spac to handlowal ;]


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 13:26 
 
Musiałbym być debilem ,żeby kupić adenę. Już jakbym miał na to ciśnienie to prędzej sam bym ją robił stawiając traina.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 14:13 
 
ZabaTHC napisał(a):
Musiałbym być debilem ,żeby kupić adenę. Już jakbym miał na to ciśnienie to prędzej sam bym ją robił stawiając traina.


bot party wychodzi taniej ;)


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 14:55 
 
Wicherek napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Zycie zaczyna sie tak naprawde po 76:)
grasz 2 razy dluzej odemnie a nie masz high lvlowej postaci i namawiasz ludzi zeby kupowali wybotowane chary, adene. gl, milego bana soon i hope. :|

Hehe i co z tego ze masz 79 na mainie a suba 76 czy iles tam..
co z tego ze masz /macie lvl 7 czy 8 klanu..

nie obraz sie ale dla mnie to jestes pr0 pve...cos jak stary zandin czy tamafune, oni mogli 10-12-15h grindowac i to im sprawialo radosc..a na samo slowo pvp- zimny pot ich zalewal i sikali moczem pod siebie .:)
Nie wiem jak to jest naprawde nie rozumiem Macie w tym Amber naprawde wypasne chary i duzo noblesow..a caly czas trzymacie sie/stoicie poza swiatem/polityka L2....

Co to za frajda cale zycie w l2 przespac, spedzic na expieniu...a gdy nasz toon doczlapie sie do powiedzmy 79-80..wtedy zaczac pvp..normalnie wiesz..rece opadaja..
Tamafune i zandin byli dokladnie tacy sami.
"Bede pvp jak zrobie 76,(kiedy zrobil 76) twierdzil ze chce miec cov i ze zacznie pvp na 78(kiedy w koncu zrobil 78) gra mu sie znudzila, uznal ze wiecej nie ma nic fajnego i quitnal..

Nie mam nic osobiscie do Ciebie, przeciw Tobie, czy waszemu klanowi...ot tak poprostu odpowiedzialem na twoja zaczepke:)

ps
A to czy dostane bana..wiesz..kazdy kiedys dostanie bana lub skonczy grac..sa tez osoby co dostaly bana za nic..
wiec nie mow Hop..nie wiadomo kogo pierwszego ban hammer moze dosiegnac..
tyle ze przynajmniej ja w razie czego mialem juz jaki taki fun w grze, wydoilem z tej gry pare tysiaczkow, a teraz cuz, a teraz jestem glownie ze wzgledu na znajomych i z braku innych lepszych mmo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 15:06 
 
Wicherek napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Zycie zaczyna sie tak naprawde po 76:)
grasz 2 razy dluzej odemnie a nie masz high lvlowej postaci i namawiasz ludzi zeby kupowali wybotowane chary, adene. gl, milego bana soon i hope. :|


Wiesz jakbym bym jakis msciwy czy bardzo wredny, zescanowal bym dowody wplat/przelewow twoich znajomych z gry ,ktorych dobrze znasz i pokazalbym Ci jaka jest prawda..
tyle ze nie jestem taki, i nie tak sie z nimi umawialem.

Nie rozumiem wiec dlaczego mi tak zle zyczysz..:P Mi bana ....za co, przeciez ja jestem nie winny...:)

To tez nie jest jakis post przeciw Twojej osobie, ot tak kolejna odpowiedz na twoja zaczepke:P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 15:40 
 
smiglo7o7 napisał(a):
ZabaTHC napisał(a):
Musiałbym być debilem ,żeby kupić adenę. Już jakbym miał na to ciśnienie to prędzej sam bym ją robił stawiając traina.


bot party wychodzi taniej ;)

moze i macie racje tyle ze

najpierw musialbys kupic 9 kluczy +9 abonamentow..
nastepnie odczekac miesiac +zeby chary mialy odpowiedni/jaki taki lvl do farmowania..
+sporo kolejnej kasy na ubranie traina.

Jak dla mnie za duzo wydatkow na starcie..i za dlugo czekania:)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 15:45 
 
Poziomek, co do postu o pve/pvp to wielki +1 dla ciebie :) A co do tych klanów antybot to śmiać mi się chce. Ciekawe od kogo by kupowali adene jakby wszystkie boty zbanowali hehe.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 15:47 
 
a wogole to przepraszam ze zmienilem temat i wogole ze znowu i znowu zeszlismy na 'zly' temat w zlym dziale..jakos mnie tak ponioslo:)

jeszce raz przepraszam, ale mam zly dzien:)

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 17:07 
 
Poziomka napisał(a):
nie obraz sie ale dla mnie to jestes pr0 pve...cos jak stary zandin czy tamafune, oni mogli 10-12-15h grindowac i to im sprawialo radosc..a na samo slowo pvp- zimny pot ich zalewal i sikali moczem pod siebie .:)
Nie wiem jak to jest naprawde nie rozumiem Macie w tym Amber naprawde wypasne chary i duzo noblesow..a caly czas trzymacie sie/stoicie poza swiatem/polityka L2....
nie, wogole nie mamy wojen, ani jednej...

Obrazek

co do tamafune, dostal kicka z clanu, zebayowal kupe kasy itd, expi sie "na pvp" wiec nie wiem co ty pierdolisz...


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 17:53 
 
eh czemu tak emocjonalnie do tego podchodzisz, czy ja w ktoryms poscie przeklelem?? chyba nie

Co do tych wojen...
te wszystkie wojny..no prawie sa z tymi nowymi klanami-xferowcami..
warmachine -kilku osobowy klan
raidsyndicate kill toy team (pare osob)

Kod:
co do tamafune, dostal kicka z clanu, zebayowal kupe kasy itd, expi sie "na pvp" wiec nie wiem co ty pierdolisz...

tego nie zrozumialem..jezeli chodzi ci o to ze teraz tamafune robi sie na pvp..to byc moze, ale cala jego kariera w l2 to bylo czyste pve..glownie toi 10f..
jezeli chodzilo Ci o cos innego -sory ale nie zajarzylem:P

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 17:57 
 
nie wiem czy wiesz ale tamafune = suzake


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 17:59 
 
tego akurat nie wiedzialem..ja caly czas co jakis czas widze tamafune w grze.

Poco mialby robic rerolla na tyranty gdy jego main jest chyba 77sh, a sub jest 75-76 pp? lub necro..(czy jakos tak)
ale mniejsza z tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.