mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 08:32 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
Ale z czystej ciekawosci - gdzie, czym i z kim OOP leciales?


Z nikim. DC Light lub nawet Robe, BO +7 Focus i jazda na FotD. Tyle, że na 76 to tam już zostały ze dwa spoty na krzyż, które i tak pewnie bedą zajęte przez boty.

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 21:46 
Cytuj  
Widzielście już nowy asortyment w giran shopie [weapon/armor] i ceny? Oo Brigandine helmet 95k Oo Ludzie wyrzucają cale sety na zimie ja podnioslem na ten przykład caly set plated leather ... Kto nie sprzedał przed update ten stracił wszystko, na top D i C a myślałem ze all in shop to tylko na privach,... Absolutnie wszystko w sklepie i to za grosze.... zresztą sprawdźcie sami....

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 22:15 
Cytuj  
I dobrze, bo to przesada, ze trzeba bylo wydawac fortune i placic czasami wiecej za topC czy B niz za A. ;p

A nowy gracz to juz w ogole mial przerabane, gdy chcial sie wyposazyc.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 23
Dołączył(a): 10.11.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 09:04 
Cytuj  
Dokładnie, tym nowym ale z zapałem grającym ludziom dali więcej czasu na uzbieranie fortuny na sprzęt (low B grade w luxury), dopiero przed A gratami trzeba się teraz będzie napocić. Trochę to dało chyba po kieszeniach krasnalom niestety.


_________________
Demencja - SpS 7x
Ischyrion - Destroyer (retired)
Lavena - Warsmith
============================================================
Arguing on the internet is like paraolympics - Even if you win - you're still retarted

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 10:17 
Cytuj  
Moze tym spekulujacym na cenach A krysztalow.

Lokken - 76 mam.
Mam SE. Mam PP. Mam SD. Nawet SWS by sie znalazl. Tylko co z tego? I tak nie ma zadnych mozliwosci.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 10:37 
Cytuj  
Z Vitality x4, zmniejszonym kosztem soulcry solo nie będzie aż tak tragiczne. Tylko pewnie nie będzie gdzie expić skoro wszyscy na jasiu jadą.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 11:22 
Cytuj  
Jeden lvl Vitality trwa ok. 20-30 minut (nie mierzylem tego z zegrakiem w reku, ale pokrywalo sie to mniej wiecej z buffami), bardzo szybko schodzi sie na lvl 2/1, a zakladajac, ze nie pracuja na mnie bot-trainy ani nie zarabiaja farmerzy, a zarabiam siedzac na dupie na rynku i to, ze jestem online codziennie, naladowanie sie spowrotem na lvl 4 jest malo prawdopodobne.
Ale i tak najwazniejsza rzecza jest to, ze zwyczajnie nie ma gdzie nawet probowac na tym lvl i z moim sprzetem.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 11:47 
Cytuj  
Czyli to nie działa tak, że wystarczy, że ta postać będzie offline ???? Czyli jeśli będę siedział kurduplem na rynku to Vitality mi się nie odnowi na main postaci ? Jeśli tak to lekka ch....nia imo.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 12:02 
Cytuj  
Nikt nie wie jak to dziala w szczegolach.
Dopiero co ludzie pisali, ze bedac ok. 16h (o ile nie pokrecilem) offline i wylogowujac sie na 2 lvl Vitality, po zalogowaniu maja... 2 lvl. GG.
Czy to dziala kiedy jest zalogowana inna postac z konta? Nie wiadomo.
Czy Vitality sie odnawia online (w safe zonach)? Odnawia. Ale NIKT nie zna tempa (na pewno o wiele wolniejesz niz w off. GG... again).

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 12:20 
Cytuj  
Potwierdzam, z LV4 na LV3 spada w ok. 15-20 minut - szkoda, nie tak sobie to wyobrażałem. Bo to raczej nie pomoże graczom z doskoku. No chyba ze ktoś gra godzinę dziennie. [i zależny ile trzeba być off żeby się naładowało ponownie na 4lv]

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 12:47 
Cytuj  
nie trzeba byc offline by sie vitality odnawialo.
wystarczy byc w peacefull zone albo brac udzial w raidzie.


sam system vitality zostal wprowadzony dla tak zwanego 'przecietnego gracza', takeigo co pracuje, ma rodzine czy ogolnie brak czasu i gra dziennie 3-4 godziny.
Przed VS w takim tepie osiagniecie powiedzmy 78 lvl trwalo by latami.
Po wprowadzeniu VS zajmie takiemu komus kilka miesiecy.
Dodatkowo itemy armor, weapon, bizuteria grade C, B w sklepach
elminuje strate czasu na szukanie, kupowanie, zbieranie aden na zakup etc.
pozwala skupic sie na grze.

Nie dlugi NC do sklepow wprowadzi takze itemy grade A.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 13:01 
Cytuj  
@Szamana ciezka znalezc post w ktorym bys nie narzekal, a grasz od lat i to najtrudniejsza chyba postacia w expieniu :P

- co prawda to 300% szybko spada, ale potem juz 250% trwa dlugo (wczoraj gralem kilka h 3-4) i nie spadlo mi ponizej 250%
- z tym 300% od razu polecielismy na "Kamaloka" gdzie ubilismy tego minibossa, co jest latwe i przyjemne, mial 53 lvl (bossik), ja na 53 lvl dostalem ponad 11% za niego w pare minut
- ciekwai mnie jeszcze jak to wyglada w Dimensional Rift, bo jest to peace zone i teoretycznie bijac tam moby powinno sie to vitality odnawiac, a tym bardziej gdy tam sie bije bossa

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 13:10 
Cytuj  
Yakuza, prosze Cie, pomysl zanim pomyslisz.
Jakie u diabla "kilka miesiecy"? Z 3-4 godzin czasu online 2-3 bedziesz gral BEZ vitality. Bo to skonczy sie zasadniczo po 60 minutach (80 jezeli startujesz z 4 lvl).
Faktycznie, GIGANTYCZNIA pomoc. Dla kogo?
Tak sie sklada, ze no-liferzy TEZ maja Vitality. Tylko ze oni siedza o niebo dluzej, najczesciej beda w stanie nabic Vita na epikach, czy nawet beda lvl szybciej niz ty i bez Vitality i chocbys sie pokichal, to ich nie dogonisz.
Nie ma sily na ziemi, zeby bedac online codziennie dalo sie naladowac Vitality na 4 lvl wg. informacji jakie ludzie podaja z wlasnego doswiadczenia. Bicie na trzecim lvl to bedzie maksimum.
A granie raz na pare dni przez 3-4h (zeby miec ten mistyczny 4 lvl) NIGDY nie da 78 lvl "w pare miesiecy". Wiec przestan zyc w krainie marzen i zdaj sobie sprawe z pewnych rzeczy.

Szukanie C i B gradow od dawna juz nie zabiera czasu, bo rynek jest zalany stuffem D/C/B/A a nawet S bez klopotu sie dostanie. A lvl do 62 robi sie tak szybko, ze dopiero A i S (ktorych w sklepie nie ma, wiec caly Twoj argument o "znaczacym przyspieszaniu" upada) wymagaja troche wysilku.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 13:19 
Cytuj  
Kard - nie wiem jak to zrobiles, poniewaz mnie regularnie co ok. 20 minut spadal lvl Vitality kiedy bilem moby, a wersje gry mamy chyba ta sama.
Po 4 buff rundach mialem 2 lvl Vitality (i pewnie byl juz bliski wykonczenia).
Nie narzekam, tylko mnie irytuja te slodkosci i rozowe jednorozce ktore brykaja sobie w postach niektorych ludzi. Sorry, ale te "ulepszenia" sa najwyzej w polowie tym, czym byc powinny i sa wprowadzone o cale LATA za pozno.

Lvl na RB to sposob stary jak swiat i jego polaczenie w Vit systemem to jedyny rozsadny chyba sposob na jego wykorzysanie (bic RB na Vit, kiedy sie skonczy isc na zwykle moby).
Instance sa wg. paru osob ktore tam byly "żenua", chyba tylko dla bossow warto tam isc.

Dimentional nie moze byc Peace Zone - w pokojach daje sie ludzi PKowac/flagowac, sprobuj tego w np. miescie i porownaj (nie mowie o hallu Riftu, tam jest jak w miescie, ale tez nie bijesz mobow).

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 13:36 
Cytuj  
az sprawdze jeszcze raz, ale siedzialem od 19 do 23 (moze troszke dluzej) i jak odchodzilem od kompa to zal mi bylo, ze sie vitality marnuje :)
oj nie klam narzekasz :P mysle, ze te zmiany raczej na dobre, choc moze przesada z tymi buffami do 62 lvl, ale buffera do 62 mozna samemu wyexpic, lepsze takie zmiany niz zadne

W Instance jest tylko jeden potworek, ktory przyzywa mniejsze mobki, jak go zabijesz to czekasz na zakonczenie czasu trwania tego.

a jeszcze fajne te common (chyba tak to sie nazywa)rzeczy sa, wczoraj nam wypadlo takiem common doom gloves i w sumie nic nie warte, bo i nie zrobisz na tym oe, krysztalkow co kot naplakal, a co za tym idzie jesli nie potrzebujesz nie zal do CWH dac i ubrac kogos kto sobie na rynku nie radzi :)

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 14:45 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
Twoj argument o "znaczacym przyspieszaniu" upada) wymagaja troche wysilku.


po pierwsze
to nie moj argument tylko pisze to co NC napisalo.
wiec te swoje osmeiszajace teksty zostaw na boku. albo idz sie pozal na oficjalnym forum albo po stekaj na supportcie czy jakiemus adminowi.
cale swoje zale jaka to Gracja jest to dupy.

Mi sie podoba. Tobie nie musi.


Posty: 33
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 17:29 
Cytuj  
Yakuza, Tobie sie podoba bo jestes LoLw lvl i ledwo co wrociles do gry, wiec nie czujesz roznicy. Vitality jest ciekawym rozwiazaniem i lepsze to niz nic. Ale to ze nabijesz chociaz moj lvl w przynajmniej miesiac szybciej dzieki temu, mozesz sobie w miedzy bajki wlozyc. Nadal nolife/bot bedza szybciej lvlowac niz osoby ktore bija tylko na lvl 2-4, wylogowuja sie i wracaja gdy znow maja 4...
Co do innych zmian, to jedno z najlepszych jest odseparowanie slotow na d/s. Na frintezie 5 songow i 4/5 dance :) I ciagle 23 sloty na normalne buffy. Wrecz nie da sie zrobic overbuff. A nawej jesli to i tak moze sobie zjac niepotrzebny buff 8)

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 21:23 
Cytuj  
Czy Common Items da się Enchatowac max do +3 i stop czy w ogóle nie da się tego robić?


Posty: 40
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 21:29 
Cytuj  
nie da się, ale można je krystalizować. Tylko np. za dc glovesy były 4, słownie cztery, cry a ;p


_________________
Gustin - retired
Franz
likas - Soultaker/SH

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 21:33 
Cytuj  
Mi te vitality sie podoba..uzaleznione jest od expa co czasem trwa 10 minut czasem 20 zalezy ile expa zdobedziemy..
na hs solo 76 archer zrobilem w 20 minut 1%+
i mialem ciagle 300%

na chwile obecna mam 200% i trwa juz dosc dlugo..

gdzies na oficjalnym forum zdawalo mi sie ze wyczytalem cos takiego
vitality odnawia sie calkowicie po okolo 22-24h (zapewne bedac off lepiej to wychodzi-moze szybciej:)?)
za kazde zabite 4 rb dostajemy +1 vitality lvl..

no i teraz maly trick:)
Skoro na mainie czy subie mamy ten sam pasek vitality znaczy mnoznik expa.
ktos kto ma kolejna subke ktora robi z nudow..deleveluja ja do 20 lvlu:)
na 20 ubiera sie w top a, wrzuca cova i pp buffy i jedzie te nisko levelowe rb ( z takimi bufkami robi je sie w kilka minut od czasu do czasu uzywajac ghp)
Tych malo levelowych rb jest sporo..i jesli zabicie takich 4 podniesie lvl to jest zajebiscie:)

:))

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.