mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 28.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 13:36 
Cytuj  
Szukalem na forum ale niestety nie znalazłem:/ Jezeli mozecie to napiszcie jakie sa najlepsze tatoo dla WLK do PvP PVE .

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 14:03 
Cytuj  
+men i +str


_________________
QUIT.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 12:51 
Cytuj  
+4 MEN / -4(5) INT
+4 CON / -4(5) STR
+1 CON / -1(2) STR (ew. +1 MEN / -1(2) INT)

Choć ja bym się zastanawiał.
Bo jest jeszcze inna opcja, wg. mnie lepsza:
+4 WIT / -4(5) INT
+4 MEN / -4(5) INT
+4 CON / -4(5) STR

A tak z ciekawości zapytam o armor :)
Mam wątpliwość, czy dla summonera lepszy jest Blue Wolf Light (którego wszyscy i wszędzie polecają) czy może Majestic Robe? A może nawet Tallum Robe w niektówych "zestawieniach" stylu gry i sprzętu by był lepszy?
Co sądzicie o jakim zestawie broń+armor dla summonera?


_________________
Obrazek

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 16:12 
Cytuj  
Maraquaya napisał(a):
+4 MEN / -4(5) INT
+4 CON / -4(5) STR
+1 CON / -1(2) STR (ew. +1 MEN / -1(2) INT)

Choć ja bym się zastanawiał.
Bo jest jeszcze inna opcja, wg. mnie lepsza:
+4 WIT / -4(5) INT
+4 MEN / -4(5) INT
+4 CON / -4(5) STR

A tak z ciekawości zapytam o armor :)
Mam wątpliwość, czy dla summonera lepszy jest Blue Wolf Light (którego wszyscy i wszędzie polecają) czy może Majestic Robe? A może nawet Tallum Robe w niektówych "zestawieniach" stylu gry i sprzętu by był lepszy?
Co sądzicie o jakim zestawie broń+armor dla summonera?
dc i cos z acu imo ;p


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 07:48 
Cytuj  
DC? Na summonerze? No chyba że dla tego speed+7. Bo IMO już Tallum robe lepsze, bo chociarz nie odejmuje MENa a INT, który na summonie nie jest chyba zbytnio potrzebny.

Oczywiście rozmawiam tu o summonerze z jakąś bronią z Acumenem, a nie typ mele, bo to zupełnie inna historia.

Sam nie wiem co lepsze:

- BW Light ma więcej P.Defa niż roby A grade. Poza tym daje 15% Casting Speera i dodaje aż +3 MEN co nam zwiększa jeszcze M.Def. Generalnie bonusy OK.

- Majestic Robe: kończą się problemy z maną, daje szybki cast i resist na stuna. Delikatnie zwiększa MEN (a więc M.Def). No a z racji że to TOP A, to ma więcej P.Def niż Tallum czy DC, ale i tak mniej niż BW Light.

- Tallum Robe: więcej M.Def i dużo Cast Speeda (tylko po co taki szybki cast?). Resist poison i bleed – bez sensu.

- DC Robe: więcej P.Def i dużo Cast Speeda (znów po co aż tyle na summonie?). Spada nam M.Def (-2 MEN). Może troche przydatny, bo zwiększa speeda +7 (ale to raczej na olimpiadę, a nie do gry solo/party).


To tyle typem summona z bronią z acumenem. Moim wyborem jest BW albo Majestic. Szczególnie dla ESa.

Sprawa wygląda inaczej gdy chcemy wziąć w łapę jakieś duale czy blunta Health i też bić. Do solowania nie polecam, bo zdecydowanie lepiej mieć więcej many/C.Speeda na dbanie o servitora.

Ale w niektórych party może warto założyć DC Light set, do tego Duale czy AOBĘ i pomóc w biciu. Szczególnie w mele party i dla Warlocka, bo ES lepiej niech zostanie ze swoimi konikami w Robe/BW Light + Acumen.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.