mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 20:05 
Cytuj  
Mam pewien pomysł. Kto żyw i popiera normalne granie niech zmienia swój title nad nickiem na "L2isNOTbotproof". Macie znajomych, przyjaciół, chłopaków,dziewczyny, matki żony i kochanki grające w Lineage2? Zmieńcie równiez titles swoim dzieciom, dziadkom i bufferom. Powiedzcie swoim obcojezycznym przyjaciołom i wrogom, że rusza taka akcja. Podczas party, mass pvp,raid boss parties i siege wykonujcie screeny i wysyłajcie je na fora graczy, na przykład l2blah, l2guru, l2stratics, nie wspomnę o forum oficjalnym lineage2. Ja wiem, że mogę być jeb@nym DonKichotem, ale obojętność NcSoft na boty w mojej ulubionej grze powoduje, że albo coś zrobię - zrobimy, albo będziemy obojętnie patrzeć jak Lineage2 staje się goovnem. Jeśli przegramy z botami, to zaprawdę powiadam Wam, jesteśmy frajerami płacącymi za to, że według EULA możemy dać się dymać.HOWGH!!!

Sis

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 20:31 
Cytuj  
jestes jeb@nym don kichotem :)
to nic nie da raportowanie cokowliek nic nie daje.
Taki maly przyklad sprzed kilku miechow po reporcie. gm zagaduje jemu na to ze koles botuje na 100% bo nie podnosi strzal i pytanie jak jego macro dziala skoro podnosi wybiorczo. odpowiedz : ma pewnie advanced macro.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 20:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jestes jeb@nym don kichotem :)
to nic nie da raportowanie cokowliek nic nie daje.
Taki maly przyklad sprzed kilku miechow po reporcie. gm zagaduje jemu na to ze koles botuje na 100% bo nie podnosi strzal i pytanie jak jego macro dziala skoro podnosi wybiorczo. odpowiedz : ma pewnie advanced macro.

Reportowanie rzeczywiście o kant doopy potłuc.
więc:::::
albo będziemy obojętnie patrzeć jak Lineage2 staje się goovnem. Jeśli przegramy z botami, to zaprawdę powiadam Wam, jesteśmy frajerami płacącymi za to, że według EULA możemy dać się dymać.HOWGH!!!

Hehe do początku maja mogę dać się dymać, bo na tyle opłaciłem konto - po raz ostatni, jeśli się nic nie zmieni. Nawet (autocenzura) WoW jest lepszy. Oni przynajmniej mają jaja żeby wyjeb@ć boty. Ja wiem, że ten koreański produkt jest kolorowy i fajny, ale na nieszczęście dla tych żółtych geniuszy powstają wciąż nowe mmorpg`s i troszke myślący klient albo zawalczy o klimat albo przeniesie się do do bardziej atrakcyjnej zabawy. Wiem, że wsadziłem kredkę w mrowisko, ale do licha ciężkiego, płacimy za to , żeby się bawić dobrze.

Sistan


Ostatnio edytowano 30 mar 2008, 20:49 przez Zbych1, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 20:49 
Cytuj  
lol temat :D:D szczerze to smieszy mnie jak ktos palcze na temat botow a w momencie kiedy leci ban na farmerow i brakuje matsow na rynku, ceny itemow ida w gore jak pojebane to zaczyna sie wielki placz. Nie wspomne juz o kolesiach ktorzy nadaja na farmerow poczym kupuja u nich adene(znam kilku takich :P) Gramy w L2, ncsoft nigdy sie nie pozbedzie botterow, eot.


_________________
QUIT.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 20:58 
Cytuj  
r3ap3r napisał(a):
lol temat :D:D szczerze to smieszy mnie jak ktos palcze na temat botow a w momencie kiedy leci ban na farmerow i brakuje matsow na rynku, ceny itemow ida w gore jak pojebane to zaczyna sie wielki placz. Nie wspomne juz o kolesiach ktorzy nadaja na farmerow poczym kupuja u nich adene(znam kilku takich :P) Gramy w L2, ncsoft nigdy sie nie pozbedzie botterow, eot.


Wiedziałem , że się odezwiesz ty i wkrótce wielu tobie podobnych botujących graczy. Ja nie płaczę - "palczę" o boty, po prostu kiedy konto się skończy przestanę tu pisać i grać w L2. Jeśli uważasz, że jestem płaczliwy, to podam ci namiary i spotkamy się na browarze, gdzie będziesz miał możliwość sprawdzenia mojej wytrzymałości nerwowej.Jestem klientem i kiedy produkt przestanie mi odpowiadać nie będę przedłużał abonamentu. Tą samą polityke polecam innym KLIENTOM. Więc miłego grania, również w bot trainach.
Tu nie chodzi o dyskusję pomiędzy boterami a ludźmi którzy grają bez użycia protez od tego sa inne wątki i prosze admina o zachowanie czystości tematu. Tu chodzi o to, żeby NcSoft zauważył, że widzimy, jak bardzo obniżyła się jakość produktu zwanego Lineage2.

Sis.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 21:47 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
Tu chodzi o to, żeby NcSoft zauważył, że widzimy, jak bardzo obniżyła się jakość produktu zwanego Lineage2.
Sis.


:o

NC nie radziło sobie z botami w L2 od dnia premiery więc nie wiem jak coś może się obniżać kiedy już na początku sięgało dna ;)

Modle się żeby to była tylko przypadłość teamu odpowiedzialnego za L2, bo jeżeli NC Europe w Aionie będzie postępował tak samo to odpuszczę sobie tego developera zupełnie :/

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 21:55 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Modle się żeby to była tylko przypadłość teamu odpowiedzialnego za L2, bo jeżeli NC Europe w Aionie będzie postępował tak samo to odpuszczę sobie tego developera zupełnie :/


No właśnie, na tym polega problem. Obrazki z AION kuszą, ale NcSoft nauczył mnie, że albo jestem bolkiem finansującym ich miski z ryżem i nie reaguję na oszustów, albo płacę i wymagam. Dla Ciebie +1.

Sistan

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 23:14 
Cytuj  
aion to bedzie jedno wielkie botowanie i robie irl kasy z gry.
zbych oni w dupie maja takich jak ty ale jakby odeszla polowa graczy bo sa boty to pewnie wtedy by cos zrobili ale poki co bot to dobry klient placi i nie wymaga i nie krzyczy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 00:15 
Cytuj  
Zmieniajcie tytuły - dzięki temu źli ludzie się nawrócą, a ci bardzo źli którzy się nie nawrócą zostaną zbanowani!


_________________
Luna

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 09:23 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
aion to bedzie jedno wielkie botowanie i robie irl kasy z gry.
zbych oni w dupie maja takich jak ty ale jakby odeszla polowa graczy bo sa boty to pewnie wtedy by cos zrobili ale poki co bot to dobry klient placi i nie wymaga i nie krzyczy.


No właśnie, akcja ma szansę pokazać jaki mamy stosunek do botów utrudniających granie (wiem, że odezwą się głosy z przeciwną opinią). Albo jesteś obojętny, albo robisz cokolwiek. To jest tak jak z wyborami w Polandii, nie głosowałeś, to nie narzekaj ;). Jeśli będzie to przedsięwzięcie masowe, to może być lekka drama ;) W każdym razie już widzę graczy na Lunie rozczarowanych wyrywaniem sobie mobów.

Sis

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 10:42 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):

No właśnie, akcja ma szansę pokazać jaki mamy stosunek do botów utrudniających granie (wiem, że odezwą się głosy z przeciwną opinią). Albo jesteś obojętny, albo robisz cokolwiek. To jest tak jak z wyborami w Polandii, nie głosowałeś, to nie narzekaj ;). Jeśli będzie to przedsięwzięcie masowe, to może być lekka drama ;) W każdym razie już widzę graczy na Lunie rozczarowanych wyrywaniem sobie mobów.

Sis


Ty chyba nie za bardzo rozumiesz co się do ciebie piszę, takich akcji było sporo. Kiedyś jak L2 startował i był jeszcze dosyć popularny to o boty toczyły się zaciekłe boje z NC, i nic z tego nie wynikło. A wtedy L2 miał naprawdę sporo użytkowników.

Więc twoje gadanie że może po takiej akcji NC sobie zda sprawę że dużej ilości graczy nie odpowiada botowanie w L2 jest trochę bez sensu bo oni doskonale to wiedzą.



Co do Aiona i tego że będzie festiwalem botowania etc. to nie był bym tego taki pewien Piszpan.
Aion to w zasadzie taki L2 2.0 dla naszego (US/EU) rynku. Ma odnieść sukces tam gdzie L2 zawiodło (m.in przez boty). Zresztą skala przedsięwzięcia jest również zupełnie inna, Aion już od początku jest bardzo mocno promowany na zachodzie, a devsi notorycznie powtarzają że to produkt dostosowany do naszych wymagań. Tyle że nawet jak na starcie będzie to wielki sukces to NC Soft na pewno zdaje sobie sprawę że straci 75% zachodnich graczy jak już w pierwszym miesiącu w świecie gry będą latały tony farmerów/boterów.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 10:44 
Cytuj  
Zacznij lepiej od swoich ziomków klanowych

http://i26.tinypic.com/v3hcg8.jpg

http://i26.tinypic.com/fazb45.jpg


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 11:07 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):


Właśnie miedzy innymi ta sytuacja jest powodem tego co rozpocząłem. Blizzard sobie poradził i tam ktokolwiek rozpocznie bocenie dobrze się wcześniej zastanowi. Nie mogę siedzieć z założonymi rękami a jak się nie uda, to nie będę używał klienta L2.

Sis

Żaba, zmienisz title? :]


Posty: 15
Dołączył(a): 31.03.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 11:08 
Cytuj  
Blizzard sobie nie poradzil z botowaniem, sam botuje na 10 accow od roku i poszedl w tym czasie jeden ban.


_________________
Twoja stara jest SL/SL

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 11:22 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
ZabaTHC napisał(a):


Właśnie miedzy innymi ta sytuacja jest powodem tego co rozpocząłem. Blizzard sobie poradził i tam ktokolwiek rozpocznie bocenie dobrze się wcześniej zastanowi. Nie mogę siedzieć z założonymi rękami a jak się nie uda, to nie będę używał klienta L2.

Sis

Żaba, zmienisz title? :]


Nie botuje (choć botowałem), nie mam trainów jak to polskie społeczeństwo twierdzi na Teonie ale title nie zamierzam zmieniać, ja nie mam może nie tyle co sił a chęci ,żeby coś z tym robić no bo po co?


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 12:38 
Cytuj  
sry ale rece opadaja:P
Myslisz ze jak 100-1000 osob ustawi sobie jakis title to ich to ruszy:)
Liczy sie kasa...jedyne co ich moze ruszyc to gdyby Ty i wszyscy twoi znajomi rodzina klanowicze etc etc..przestali oplacac l2...co jednak nigdy nie nastapi.


A co do samego Aiona to podzielam pogladd ze aion bedzie bardziej botowalny niz l2..
Przez pierwsze pol roku rok..cena 1 coina/adeny czy jak nazwac tam ich monety bedzie wysoka....co spowoduje masowy naplyw ludzi chcacych sie dorobic

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 13:33 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
sry ale rece opadaja:P
Myslisz ze jak 100-1000 osob ustawi sobie jakis title to ich to ruszy:)
Liczy sie kasa...jedyne co ich moze ruszyc to gdyby Ty i wszyscy twoi znajomi rodzina klanowicze etc etc..przestali oplacac l2...co jednak nigdy nie nastapi.


Ręce do góry ;P Ja rozpocząłem ten event w nadziei, że ludzie wciąż narzekający na wszechobecne boty wyrażą swój sprzeciw. Przecież zmiana title niewiele kosztuje, wiec dlaczego nie spróbować? Kilka screenów , gdzie przeważają te opisy, umieszczone na forach dla graczy napewno da jakiś skutek, bo to jest antyreklama dla firmy. Kto będzie chciał grać w bot friendly grę? Jeśli temat upadnie, to własnie moja rodzina przestanie opłacać L2. Całe szczęście rynek mmorpg`s się rozwija, oprócz oczekiwania na AION obserwuję zapowiedzi kolejnego mrocznego mmorpg REQUIEM. Pozdrawiam.

Sis

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 13:40 
Cytuj  
Tylko zauważ ,że ci co najbardziej krzyczeli teraz sami się w to babrają. Era legit minęła daaawno temu tylko niektórzy dalej nie zdają sobie z tego sprawy.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 15:07 
Cytuj  
Na walki z botami po tylu latach trochę nie ma sensu.
Rynek i tak już jest przez nie skażony.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 48
Dołączył(a): 28.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 15:37 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
Tylko zauważ ,że ci co najbardziej krzyczeli teraz sami się w to babrają. Era legit minęła daaawno temu tylko niektórzy dalej nie zdają sobie z tego sprawy.

Nie wszyscy, misiu, nie wszyscy. Bzdura twoja wypowiedz jest :wink:


_________________
>>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.