mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 14:08 
Cytuj  
Nie znam się na realiach L2 jednak wiem że w wowie spokojnie wyciąga sie po pare k zł miesięcznie, biorąc pod uwage że rynek w L2 jest na pewno większy , botowanie mniej ryzykowne , to zdaje mi sie że da sie na tym ładnie zarabiać.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 14:20 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Nie znam się na realiach L2 jednak wiem że w wowie spokojnie wyciąga sie po pare k zł miesięcznie, biorąc pod uwage że rynek w L2 jest na pewno większy , botowanie mniej ryzykowne , to zdaje mi sie że da sie na tym ładnie zarabiać.

cicho! Nie da sie :x Lepiej rozdawac ulotki :x I na tym skonczmy :D


_________________
Aelion - Lvl 77 Mystic Muse / 54 Prophet - Banned
Asfena - Lvl 65 Spellhowler - Not banned yet

Prepaidy do Lineage 2: 79,99zł
Prepaidy do World Of Warcraft - 95zł
POTRZEBUJESZ? Napisz do mnie -> gg 77400

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 14:55 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Nie znam się na realiach L2 jednak wiem że w wowie spokojnie wyciąga sie po pare k zł miesięcznie, biorąc pod uwage że rynek w L2 jest na pewno większy , botowanie mniej ryzykowne , to zdaje mi sie że da sie na tym ładnie zarabiać.


Botowanie w L2 nie jest "mniej ryzykowne", w L2 jest ogólne przyzwolenie na botowanie. Wszyscy botują i dlatego jest to nieopłacalne prawie dla nikogo poza Chińczykami. Chcąc rywalizować z chińskimi farmerami musiałbyś: a) zapierdalać 24/7 w cenach dla nich konkurencyjnych, czyli zbliżających się właśnie do roznoszenia ulotek w Polsce. Lub b) zainwestować w profesjonalny sprzęt do farmingu ( http://www.dual-boxing.com - min ciekawe skriny) i również zasuwać całą dobę żeby stało się to opłacalne.

Aha i gwoli ścisłości - rynek w L2 nie jest większy. L2 jest dead, a WOW ma 10m aktywnych subów.


Posty: 33
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 15:39 
Cytuj  
Tak czytam to, co tu ludzie pisza i zastanawiam sie czy to aby ciagle ten sam topic... :o A tych kilka ostatnich postow, zostawie bez komentarza. Bo nie warto...


Posty: 1
Dołączył(a): 4.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 11:06 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
...przykladowo np na poczatku ct1 bardzo oplacalo sie botowanie na dino) ceny ksiazek top a partsow wrecz kosmiczne, co tu duzo mowic, 1 ksiazka 200m..a chant of gate 300 (na bartzie)
cena 1 partsa do bron A top po 5m:>
Rownie dobrze jest w varka ..


Przez takie misie o malym rozumku, ktore to robia i zwyklych zlodzei (bo do tego botowanie imo sie sprowadza) normalny gracz ma problemy ze zrobieniem przykladowo questa na varce. Albo w jakimkolwiek miejscu gdzie dropia/leca ze spoila poszukiwane itemy/recki/matsy itp. Nawet gdyby sie zebrac w sobie i chciec nazbierac te chore ilosci quest itemkow to nie jest sie w stanie, bo przeciez co rusz lata jakas bociarska szarancza. Albo przykladowo cata. Dlaczego niby mam miec zalozony szlaban na te lokacje, bo w kazdym pokoju siedzi to samolatajace gowno?

Nie widze, zadnego powodu dla ktorego placac za gre mam miec ja spieprzona tylko dlatego, ze ktos inny ma ochote nielegalnie na niej pozarabiac i jeszcze z radosci podskakiwac z tego powodu. :evil:

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 12:47 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Nie znam się na realiach L2 jednak wiem że w wowie spokojnie wyciąga sie po pare k zł miesięcznie,


chyba na 20 boxach 24/7


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 09:56 
Cytuj  
Ananke napisał(a):
Poziomka napisał(a):
...przykladowo np na poczatku ct1 bardzo oplacalo sie botowanie na dino) ceny ksiazek top a partsow wrecz kosmiczne, co tu duzo mowic, 1 ksiazka 200m..a chant of gate 300 (na bartzie)
cena 1 partsa do bron A top po 5m:>
Rownie dobrze jest w varka ..


Przez takie misie o malym rozumku, ktore to robia i zwyklych zlodzei (bo do tego botowanie imo sie sprowadza) normalny gracz ma problemy ze zrobieniem przykladowo questa na varce. Albo w jakimkolwiek miejscu gdzie dropia/leca ze spoila poszukiwane itemy/recki/matsy itp. Nawet gdyby sie zebrac w sobie i chciec nazbierac te chore ilosci quest itemkow to nie jest sie w stanie, bo przeciez co rusz lata jakas bociarska szarancza. Albo przykladowo cata. Dlaczego niby mam miec zalozony szlaban na te lokacje, bo w kazdym pokoju siedzi to samolatajace gowno?

Nie widze, zadnego powodu dla ktorego placac za gre mam miec ja spieprzona tylko dlatego, ze ktos inny ma ochote nielegalnie na niej pozarabiac i jeszcze z radosci podskakiwac z tego powodu. :evil:


Szkoda nerwow kochanie.
Niektorym sie nigdy nie wytlumaczy co to przyzwoitosc.

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 19:32 
Cytuj  
Można sobie gdybać co by było gdyby ludzie grali uczciwie. Na pewno byłoby fajnie. Ale nie ma tak i nie będzie. Żałuję. Mogę sobie dać title tylko co to zmieni - nic. Ehhhh... Ide dziś na LUNE porobić questy pograć dla funu i przyjemności. A ze boty będą na LUNIE i AIONIE i w LINEAGE 3 to wiemy wszyscy... Sprawa jest banalnie prosta,... NC Soft mógłby,... ale nie chce...
Pozdrawiam serdecznie


Posty: 8
Dołączył(a): 12.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 15:35 
Cytuj  
Kess napisał(a):
Można sobie gdybać co by było gdyby ludzie grali uczciwie. Na pewno byłoby fajnie. Ale nie ma tak i nie będzie. Żałuję. Mogę sobie dać title tylko co to zmieni - nic. Ehhhh... Ide dziś na LUNE porobić questy pograć dla funu i przyjemności. A ze boty będą na LUNIE i AIONIE i w LINEAGE 3 to wiemy wszyscy... Sprawa jest banalnie prosta,... NC Soft mógłby,... ale nie chce...
Pozdrawiam serdecznie


rotfl po co ncshit mialby likwidowac cos na czym sam zarabia ;d
bym zrobil tak samo na ich miejscu jak jest teraz, czyli nie robil nic ;]


_________________
Retired Lineage 2 player.
Newbie Age of Conan player.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 15:57 
Cytuj  
Duven napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Nie znam się na realiach L2 jednak wiem że w wowie spokojnie wyciąga sie po pare k zł miesięcznie,


chyba na 20 boxach 24/7


na 15


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2008, 17:06 
Cytuj  
szukam swsa i bd do bot traina od czerwca
8)


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 maja 2008, 18:53 
Cytuj  
sid_ napisał(a):
szukam swsa i bd do bot traina od czerwca
8)
zaraz cię ukrzyżują :D


_________________
QUIT.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 maja 2008, 22:14 
Cytuj  
r3ap3r napisał(a):
sid_ napisał(a):
szukam swsa i bd do bot traina od czerwca
8)
zaraz cię ukrzyżują :D


fajnie tak ...podobno

ps mi by sie przydal jakis healer 60+ nawed od jutra, jak ktos chcialby to pm :wtf: pelna dyskrecja (lol prawie jak ogloszenie matrymonialne)


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D


Posty: 29
Dołączył(a): 9.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 15:37 
Cytuj  
dug napisał(a):
Kess napisał(a):
Można sobie gdybać co by było gdyby ludzie grali uczciwie. Na pewno byłoby fajnie. Ale nie ma tak i nie będzie. Żałuję. Mogę sobie dać title tylko co to zmieni - nic. Ehhhh... Ide dziś na LUNE porobić questy pograć dla funu i przyjemności. A ze boty będą na LUNIE i AIONIE i w LINEAGE 3 to wiemy wszyscy... Sprawa jest banalnie prosta,... NC Soft mógłby,... ale nie chce...
Pozdrawiam serdecznie


rotfl po co ncshit mialby likwidowac cos na czym sam zarabia ;d
bym zrobil tak samo na ich miejscu jak jest teraz, czyli nie robil nic ;]



Zarabia??? lol sry, ale gdzie widzisz zarobek przy spadającej ilości graczy? Chyba jakby było coraz więcej grających osób (przy legalnej grze miałoby to jakąś rację bytu) to byłby zarobek dla NC Shitu?

Na chwile obecną odbierają sobie klientów, na rzecz niewielkiej garstki ludzi opłacających po 5 kont i farmerów. A ludzi przy obecnej sytuacji będzie tylko mniej (jak chcesz poszukaj statystyk ile ludzi grało kiedyś a ile gra teraz).


_________________
Quit L2 (again....)

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 17:59 
Cytuj  
niewielkiej garstki lol, o czym ty pierdolisz?


_________________
QUIT.


Posty: 29
Dołączył(a): 9.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 18:26 
Cytuj  
Heh niewielkiej garstki pod tym względem, że L2~100-150k opłaconych kont vs WoW 9kk opłaconych kont, IMO niewielka garstka :)


_________________
Quit L2 (again....)

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 18:55 
Cytuj  
Z twojej wypowiedzi wynikało, że ta niewielka garstka to "ludzie opłacający po 5 kont i farmerzy". A akurat jest tak, że ci co botują/botowali to absolutna większość.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 06:35 
Cytuj  
lantalas: warto 'bumpowac' temat/post ktory pisany byl 2 mc temu:)?


Posty: 29
Dołączył(a): 9.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 00:29 
Cytuj  
Poziom sry, ale rzadko zaglądam nic na to nie poradze :P

EDIT: Poziom poza tym nie okłamujmy się ale to jest nieśmiertelny temat :) nie ważne ile się tu nagadamy i tak to gówno da, chyba że satysfakcja z przyznanej racji też się liczy :P

Lokk bo tak się składa, że te 150k kont opłacanych, czyli większość (bo zakładam że normalnych ludzi już w tej grze nie ma:) ) to garstka w porównaniu z tym co przyciąga WoW, Eve, czy inne mmo co radzą sobie nieźle, nawet porównując to z początkami L2, gdzie zainteresowanie było dużo żywsze. Ta gra jest bardzo długowieczna i to jest jej zaleta nad WoW'em, który jest imo hmm "krótszy". Więc czemu w WoW'ie rośnie liczba graczy, a w L2 spada? chyba odpowiedź znamy wszyscy... (wiem, że nasuwa się na myśl najpierw grindfest, ale to się da przeżyć :P gorzej jak cie wiecznie ch** strzela bo ty próbujesz ciułać lvl przez miesiąc czy equip, a jakiś cwel co ma tatusia z dużym portfelem zrobi to 10x szybciej, niby satysfakcja po twojej stronie i tak bo on noob ty gosu, ale po czasie ta różnica hmm znika, i w efekcie tyś jest noob, a on DVP i masz :) )


_________________
Quit L2 (again....)

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 03:39 
Cytuj  
Wypowiedzi niektórych są wprost idealne do topicu "Kwiatki" ale nie wsadzę ich tam bo:
1. Wole patrzeć jak trawa rośnie niż czytać jeszcze raz wypociny "super" graczy
2.Zaczęło by szczekać tyle kundli że hycel(czyt. Mod,tak dla tępych) by nie nadążył.

Rozumiem że ktoś chce zarobić, nie widzę w tym nic złego ale w celach zarobkowych to się ku*wa chodzi do pracy a nie siedzisz przed komputerem i jesteś uhahany bo rozpieprzasz komuś grę,kradniesz.............. i do tego wszystkiego jeszcze jesteś nie normalny

Wielu ludzi(nie mowie że wszyscy) którzy wypowiadali się w tym topicu są głupsi od śrubokręta.

Botowanie jest jak ktoś to określił "beee" bo uczciwie płacącemu abonament i korzystającemu z produktu graczowi nie pozwala często na normalne i uczciwe prowadzenie swojej postaci w którą wkłada czas i pieniądze(w postaci abonamentu)

Zgodzę się także z wypowiedziami niektórych że jak by nie było botów to by było mniej wszystkiego na rynku,ceny były by wyższe itd. ale do cholery co z tego, ci co chcą grać i tak by grali i zarabiali na to normalnie a leszcze których nie stać na odrobinę trudu by coś osiągnąć szybciutko by odpadły i był by spokój.

Post może miejscami ostry ale hmmmm...... chyba taki właśnie miał być.
Pisałem to po 04:00 więc jak coś nie zrozumiale napisane to przepraszam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.