mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 21:36 
Cytuj  
Mam pytanie z uwagi na to ze wracam (na szczescie) do Polski.

czy w Polsce te bezprzewodowe sieci dzialaja dobrze, ze obejrze sobie jaka strone www to wiem :wink: , ale chodzi mi o gre w L2 na siege/mass pvp.

Ktos wie cos wiecej na ten temat ?(w zasadzie w gre wchodza miasta Krakow, Wroclaw, Lublin)


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

*

Posty: 65
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 21:56 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):
Mam pytanie z uwagi na to ze wracam (na szczescie) do Polski.

czy w Polsce te bezprzewodowe sieci dzialaja dobrze, ze obejrze sobie jaka strone www to wiem :wink: , ale chodzi mi o gre w L2 na siege/mass pvp.

Ktos wie cos wiecej na ten temat ?(w zasadzie w gre wchodza miasta Krakow, Wroclaw, Lublin)

Blueconnect w duzych miastach daje rade gdy jedziesz na UMTSie albo hsdpa ale poza nimi jest lipa :/
iPlus sprawdza sie wszedzie :) Duza czesc kraju pokryta zasiegiem edge (transfer chyba troche ponad 200Kbps) w duzych miastach z pewnoscia szybciej :)
Problemem moga byc limity transferu ....plus odpowiedni 1GB w opcji tanszej i 4GB w opcji drozszej.
Blueconnect....0,5GB o_O

Po tym okresie transfer MOZE ale nie musi spasc do 56kbps czy cos takiego :o Operator zastrzega sobie taka mozliwosc ograniczenia po wykorzystnaiu limitu...
Orange? odradzam ;p

EDIT...tez sie nad tym powaznie zastanawiam....zniechecaja mnie tylko limity danych bo nie wiem na 100% jak to jest potem z tymi ograniczeniami :) Czy czesto ograniczaja ten transfer czy moze raczej sporadycznie...


_________________
Aelion - Lvl 77 Mystic Muse / 54 Prophet - Banned
Asfena - Lvl 65 Spellhowler - Not banned yet

Prepaidy do Lineage 2: 79,99zł
Prepaidy do World Of Warcraft - 95zł
POTRZEBUJESZ? Napisz do mnie -> gg 77400

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 09:23 
Cytuj  
Aelion napisał(a):
smiglo7o7 napisał(a):
Orange? odradzam ;p


Jako obiektywny użytkownik Orange Free Standard dorzucę swoje subiektywne zdanie: dostałem zajebisty modem na usb za 99 PLN, abonament kosztuje 60 PLN, z czego pierwsze 4 miechy płacę 50%, za resztę z dwuletniego okresu umowy j.w. . Jesli chodzi o ilość danych, to ja zamawiłem przez sklep internetowy i trafiłem na promocję (trwa od połowy kwietnia) dzięki temu otrzymałem 1,5 Gb danych miesięcznie do sciągnięcia przy maksymalnej prędkości 7,2 Mbps. Podróżując po Polandii zauwazyłem że Orange daje radę. W Piasecznie pod Warszawą iPlus cieniutko po gprs latał, natomiast orange po 3G z dość wysokimi prędkosciami powyżej 200kbs. W Bydgoszczy na Fordonie lepiej iPlus się sprawował, teraz badam Malbork i Zakopane, jak narazie jest bardzo dobrze, w Malborku 150-220 kbs download.
Ja z powodów technicznych tylko sobie spaceruję Pectusem i wystawiam sklep. Żadnych disconnectów nie miałem i danych znikoma ilość została przetransferowana, więc reasumując , jestem bardzo zadowolony.

Prędkości testowałem używając strony: http://www.speedtest.net/ Pozdry! Sistan

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 10:28 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):

Prędkości testowałem używając strony: http://www.speedtest.net/ Pozdry! Sistan


jak bys mial chwile czasu to wrzuc kilka screenow z speed testa albo wyslij mi na maila/pma

No wlasnie niestety u nas jeszcze sa ograniczaenia :( no nic do konca wrzesnia mam czas cos wybrac wiec moze trafi sie jakasladna promcja


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D


Posty: 20
Dołączył(a): 31.10.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 10:37 
Cytuj  
Przepustowość tego gówna jest tak mała, że możesz zapomnieć o siege`ach i większych pvp, przy dużym doczycie masz poprostu mega ściny. Jak chcesz więcej przeczytać moich obserwacji na temat netu z orange`a to gg 3785596

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 16:10 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):
Zbych1 napisał(a):

jak bys mial chwile czasu to wrzuc kilka screenow z speed testa albo wyslij mi na maila/pma


http://img216.imageshack.us/img216/1034 ... reedp1.jpg

PronCię bardzo.

Sis

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 16:40 
Cytuj  
Korzystałem z orange'a i jedyne co mogę powiedzieć to... masakra.
Otwieranie cieższych stron było problematyczne a co dopiero próba gry na tym. Główny problem to wąskie pasmo i częste dławienie się/tracenie zasięgu.

Fakt, że korzystałem na wyjeździe (Kraśnik, niedaleko Lublina) także nie wiem jak to się sprawdza w dużych miastach, ale wrażenia były na tyle nie pozytywne że nie mam zamiaru próbować dalej.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 17:31 
Cytuj  
Blue Connect podczas szkolenia w Warszawie testowałem... do stron i poczty jeszcze OK, ale nie przeszkadzały Wam wysokie pingi? Pytałem koleżanki o pingi na iPlusie w Krakowie - 1500-2000 ms do wp.pl


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 23:38 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Korzystałem z orange'a i jedyne co mogę powiedzieć to... masakra.
Otwieranie cieższych stron było problematyczne a co dopiero próba gry na tym. Główny problem to wąskie pasmo i częste dławienie się/tracenie zasięgu.

Fakt, że korzystałem na wyjeździe (Kraśnik, niedaleko Lublina) także nie wiem jak to się sprawdza w dużych miastach, ale wrażenia były na tyle nie pozytywne że nie mam zamiaru próbować dalej.


zonki siostra ma to orange bo jej sie reklama spodobala :roll: ajk probowalem otworzyc poczte to poczekalem zapalilem wrocilem i zrezygnowalem.. ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 19:11 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Blue Connect podczas szkolenia w Warszawie testowałem... do stron i poczty jeszcze OK, ale nie przeszkadzały Wam wysokie pingi? Pytałem koleżanki o pingi na iPlusie w Krakowie - 1500-2000 ms do wp.pl



sistan to ja mam w domu (w polsce) mam lepsze pingi (kto mnie zna ten wie o co chodzi) chyba jednak podziekuje wezme na stancji jakis net i bedzie ok! no chyba ze to wszystko sie ostro zmieni


dzieki za pomoc wszystkim, ale i tak bede pisal, jak cos :)


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 21:14 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):
sistan to ja mam w domu (w polsce) mam lepsze pingi


No spoko, ja też na w internecie kablowym mam o wiele lepsze pingi. GSM jest tu tylko namiastką, temat był, napisałem swoje wrażenia.

Sis

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 22:10 
Cytuj  
Zbych1 napisał(a):
smiglo7o7 napisał(a):
sistan to ja mam w domu (w polsce) mam lepsze pingi


No spoko, ja też na w internecie kablowym mam o wiele lepsze pingi. GSM jest tu tylko namiastką, temat był, napisałem swoje wrażenia.

Sis


nie nie sistan :P tutaj na forum jest jeden gosc ode mnie z miasta on moze powiedziec jak dziala firma Metronet (tak krypto anty-reklama) internet wyglada jak GPRS + Utraty zasiegu cena tez 60zl o_0


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.