mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 18:14 
Cytuj  
TO ze PP buffuje 5min nie przeszkadza, dobry pp nigdy nie pozwoli żeby party było oob, co to za problem zacząć rebuff jak zaczyna tykać 59s?
Poleciłem wc tylko dlatego ze ma vr, a macie 2 melee toony (bd+glad).
Jeżeli chodzi o sprzęt to tego wc polecałem jako buff peta na ==osobnym koncie== dasz mu myst sword acu+karmian set i jest ok.
CO do bd i glada, polecam pl sety i crit duale(ewentualnie ds focus na gladzie) i jedziecie w cata.
Jak używasz walekra możesz dać ds focus dla wc zawsze jakis dmg a z dancami to całkiem ok. Itemy na 52 proponuje skipnąć mając vr nie trzeba pdef (sam aoeowałem gladem do 1 używając pl seta przy pullach 30+ mobów w cata). Ewentualnie kupicie sobie jakis b duale z cirt.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 20:35 
Cytuj  
hmmmmm.......
Ciekawe rozwiazania, dzieki bardzo :)
Niestety WC na innym koncie to odpada bo z trudem teraz wyciagnalem na prepaida a jak bym mial placic za jeszcze jedno konto to bym nie dal rady, no ale moze pozniej trafi sie troche kasy.
W kazdym razie dziekuje ci bardzo :)


Posty: 11
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 00:25 
Cytuj  
Arto napisał(a):
hmmmmm.......
Ciekawe rozwiazania, dzieki bardzo :)
Niestety WC na innym koncie to odpada bo z trudem teraz wyciagnalem na prepaida a jak bym mial placic za jeszcze jedno konto to bym nie dal rady, no ale moze pozniej trafi sie troche kasy.
W kazdym razie dziekuje ci bardzo :)

75m adena na bartz=60days gtc.
Ja tak opłacam wszystkie konta, już nie pamiętam kiedy ostatnio płaciłem za konto realną kasą :D

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 00:57 
Cytuj  
Heh jakbym mial 75KK to bylbym w siodmym niebie.
Ja jestem jeszcze low lvl i jedyne co mam to graty D grade, graty C grade, I troche czesci do BW.Ja tu kombinuje jak zarobic na duale B grade a 75KK mam wziac hehe(mam nadzieje za wyjdzie gracia,duale beda takie tanie ;))
Niestety nawet za adene nie dam rady.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.