mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 14:23 
Cytuj  
Arto napisał(a):
a to ze S grade ciezko zdobyc to wiem:)


hmm.... nie :wink:


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 14:52 
Cytuj  
Heh wiesz ja zaczynam dopiero wiec raczej trudno z kasa :)
ale mam nadzieje ze spoilerkiem dobrze pojdzie ;)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 16:12 
Cytuj  
Arto napisał(a):
Heh wiesz ja zaczynam dopiero wiec raczej trudno z kasa :)
ale mam nadzieje ze spoilerkiem dobrze pojdzie ;)


Lepiej zrob buffera a kaske zarob na rynku.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 16:30 
Cytuj  
hmmm.......
ok tylko jak bys mogl powiedziec czemu tak bylo by lepiej? :)


Posty: 11
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 17:47 
Cytuj  
Arto napisał(a):
hmmm.......
ok tylko jak bys mogl powiedziec czemu tak bylo by lepiej? :)

Szybciej expisz=szybciej dochodzisz do spotów/questów które sa b dochodowe. No i chyba najważniejsze == wszystkie dropy sa twoje ==

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 17:51 
Cytuj  
czyli generalnie proponuje bd/sws najlatwiej party znaleść =9


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 19:28 
Cytuj  
nie no narazie pociagne spoila,zobaczymy co mi z tego wyjdzie :D


Posty: 11
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 19:33 
Cytuj  
sid_ napisał(a):
czyli generalnie proponuje bd/sws najlatwiej party znaleść =9

generalnie proponuje dd+buffer.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 20:46 
Cytuj  
arQQ napisał(a):
sid_ napisał(a):
czyli generalnie proponuje bd/sws najlatwiej party znaleść =9

generalnie proponuje dd+buffer.


hmmmm.....

Moj kolega robi glada wiec tak jak mowiles DD jest,a buffer.......
........ jesli juz to myslalem o Prophecie(lubie human mysticow^^).No ale jest jeden maly problem, ja inaczej niz spoilem zarabiac nie umiem:P( gralem dotąd na privach gdzie adena z mobow wystarczala w wiekszosci na sprzet,zaczalem grac na retailu i BD na 46lvl mial 2KK na koncie heh a tu za chwile B grade :P)
Spoilerkiem mam juz obmyslone czesc przyszlych leveli gdzie moglbym zarobic (np. lvl 50 Vanor Silenos Chieftain: Steel z szansa 1/4 :)) a kasy potrzebuje teraz tylko na ostatnie partsy do BW(rekawice i helm) i na Tsu*Tsu bo wszystko wraz z C grade posiadam,I duze nadzieje pokladam w A grade'owych reckach na wyzszych levelach.
Aha no i spoilem radze sobie calkiem niezle, w matsach juz jakies 10KK poszlo ktore zostaly wlozone w BW(tylko ze mialem pewna czesc matsow wczesniej z innej postaci)

No ale troche nam tu rozmowa zeszla na inne tematy heh

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 21:26 
Cytuj  
ty sobie PP z glowy wybij bo nie pograsz.. sry ale pp to nie zaden rarytas w party...

cchesz kupic buty bw +6 ?^^


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 21:46 
Cytuj  
smiglo7o7 napisał(a):
ty sobie PP z glowy wybij bo nie pograsz.. sry ale pp to nie zaden rarytas w party...

cchesz kupic buty bw +6 ?^^



Jasne dam ci za nie cala gotowke jaka mam.......... 1,7KK chyba wystarczy prawda?;)

Dobra a teraz serio,czemu PP to nie jest dobra postac i sobie nia nie pogram? Tak mi sie cos chyba obilo o uszy ze PP jest calkiem niezly( no ale kazdy noobek moze sobie pieprzyc bzdury jak mu sie zachce heh)
I jesli nie PP to co bys zaproponowal? zerknalem tez troszke na Sorca i musze przyznac ze mnie zainteresowal chociaz wiem ze to nie jest buffer.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 22:04 
Cytuj  
wc jako buffer
sws/bd jest fajny, bp ciezki do expienia, warlock drogi, ee jest ok jak masz jakiegos nukera..
pp nie bo potrzebuje z 5min na zbuffowanie calego party


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 22:49 
Cytuj  
I to 5 min na zbuffowanie party jest az taka przeszkoda?Kurde podoba mi sie PP i naprawde to az tak przeszkadza?
A sorc? moze byc?
I tu pytanie dotyczace sorca,czy jak bede mial sorca to bede mogl dac mu duale?(albo czy wogle mysticy moga chodzic z dualami?)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 23:11 
Cytuj  
sorc to nuker lol.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 11
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 01:24 
Cytuj  
Arto napisał(a):
smiglo7o7 napisał(a):
ty sobie PP z glowy wybij bo nie pograsz.. sry ale pp to nie zaden rarytas w party...

cchesz kupic buty bw +6 ?^^



Jasne dam ci za nie cala gotowke jaka mam.......... 1,7KK chyba wystarczy prawda?;)

Dobra a teraz serio,czemu PP to nie jest dobra postac i sobie nia nie pogram? Tak mi sie cos chyba obilo o uszy ze PP jest calkiem niezly( no ale kazdy noobek moze sobie pieprzyc bzdury jak mu sie zachce heh)
I jesli nie PP to co bys zaproponowal? zerknalem tez troszke na Sorca i musze przyznac ze mnie zainteresowal chociaz wiem ze to nie jest buffer.


PP/SE to sa buffpety i nic więcej, tych klas sie nie robi już jako maina.
Co do tego ze kolega ma glada, to możesz zrobić wc (podstawowe buffy z vr), wc jest tani w utrzymaniu (wydatek to pare s ore po 58 na earth/war chant), a tak reszte smiga do plecaka.
Do tego możesz śmigać nawet do 80 w devotion secie :D

A tak całkiem serio, załóż kolejne konto, zrób tam pp/wc i exp glad+bd+pet, będzie wam duuuuużo łatwiej.
Osobiście do takiego duo polecam wc, potem można subnac pp (którego uważam za najlepszego buffera do solo). A jak chcesz gratis zarabiać to manor i tylko manor.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 08:59 
Cytuj  
WC w sumie tez fajna postac tym bardziej jesli jest taka tania w utrzymaniu.
No nic,to rozwiazanie wydaje sie byc dobrym ale musze jeszcze sie zastanowic.(aha lubie duale to sie zapytam czy WC moze z dualami chodzic?)
Dzieki bardzo za rady.

ZabaTHC no i co z tego ze nuker, pytam sie tylko czy nie mozna mu dac duali bo widzialem ze chodza mistycy z dualami,a jak wspomnialem nie jestem zaawansowanym graczem wiec nie wiem jeszcze wielu rzeczy,wiec czy nie mozna odpowiedziec po prostu "Tak" albo "Nie"?

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 09:23 
Cytuj  
Aby moc odpowiedziec tak lub nie, nalezy tak sformulowac pytanie, aby odpowiedz takowa mogla byc udzielona.
W jednym zdaniu pytasz o to o propheta i szczegoly z nim zwiazane w kontekscie bufferow, a w nastepnym zdaniu pytasz "a sorcerer?". I sie dziwisz, ze masz takie a nie inne odpowiedzi.

Tak, WC moze chodzic z dualami. Moze tez chodzic z torba na zakupy i laseczka, albo chodzikiem. Jak zwykle nie mowisz co ten WC mialby robic (tylko buffowac? siedziec w miescie? walczyc? czarowac? tanczyc? spiewac?) i oczekujesz, ze dostaniesz recepte w 100% skrojona na ciebie... Pomysl najpierw jak zapytac i czy podajesz przy tym chociaz minimum informacji potrzebnych do udzielenia odpowiedzi.
Chcesz duale? To je wez. Tylko po co, jezeli masz co najwyzej raz na 20 minut podniesc tylek z ziemi i rzucic runde buffow? Bedziesz walczyl? A pomyslales o tym, ze walczac trzebaby uzywac SSow, co oznacza, ze zyski z grindu beda zerowe, albo wyjdziesz na minus? Chcesz rzucac sleep/freezing flame? Fajnie, tylko duale maja o wiele nizszy m.atk niz jakakolwiek bron mistyka z tego samego lvl i nie widzialem jak zyje duali z SA przydatnym dla mistyka.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 09:58 
Cytuj  
"Tak, WC moze chodzic z dualami. Moze tez chodzic z torba na zakupy i laseczka, albo chodzikiem. Jak zwykle nie mowisz co ten WC mialby robic (tylko buffowac? siedziec w miescie? walczyc? czarowac? tanczyc? spiewac?)"

Tak wysle go do "You can Dance" albo "Jak oni Spiewaja"
To nie ja zaproponowalem tego WC, ja chcialem PP,ARQQ zaproponowal WC wiec to raczej ja powinienem sie zapytac co on mialby robic ze bylby taki dobry nie uwazasz?


"Aby moc odpowiedziec tak lub nie, nalezy tak sformulowac pytanie, aby odpowiedz takowa mogla byc udzielona.
W jednym zdaniu pytasz o to o propheta i szczegoly z nim zwiazane w kontekscie bufferow, a w nastepnym zdaniu pytasz "a sorcerer?". I sie dziwisz, ze masz takie a nie inne odpowiedzi.
"

Jakos ja nie widze problemu zeby odpowiedziec np tak

"Prophet moze to i tam to.A co do Sorca to raczej nie moze on uzywac duali"

I co to jakies takie strasznie trudne?

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 11:30 
Cytuj  
Trzeba będzie troszeczkę prościej to napisać:
Cytuj:
Dobra a teraz serio,czemu PP to nie jest dobra postac i sobie nia nie pogram? Tak mi sie cos chyba obilo o uszy ze PP jest calkiem niezly


odpowiedź:
Cytuj:
pp nie bo potrzebuje z 5min na zbuffowanie calego party


pytanie:
Cytuj:
I to 5 min na zbuffowanie party jest az taka przeszkoda?Kurde podoba mi sie PP i naprawde to az tak przeszkadza?


odpowiedź:
tak - ponieważ sugerowany tutaj WC wrzuca buffy raz na wszystkich, a myślę, że żadne party nie będzie miało ochoty czekać, aż wrzucisz na każdego z osobna cośtam. Dlatego też:


Cytuj:
PP/SE to sa buffpety i nic więcej, tych klas sie nie robi już jako maina.


bo po prostu zanim dojdziesz do suba przy braku zainteresowania innych tobą oraz faktu, że pp sam nic nie bije (przynajmniej po 50 - WC dasz rade sam bić dalej) to się przekręcisz.

Sugestia:
Cytuj:
Lepiej zrob buffera a kaske zarob na rynku. Szybciej expisz=szybciej dochodzisz do spotów/questów które sa b dochodowe. No i chyba najważniejsze == wszystkie dropy sa twoje ==


Napisał, bo nie określiłeś jasno czy chcesz walczyć, czy buffować. Sorc jest dobry, ale jeśli znasz tą postać, bo w innym przypadku będziesz po prostu siedział i czekał na mp...

Co do wspomnianych duali - nie masz kasy i dopiero zaczynasz grę to nie wiem po co się w takie rzeczy ryjesz - bierz taką broń, jaka jest do danej klasy potrzebna a nie kupiłeś dwa badyle bo to wygląda nieźle. Może i wygląda ale nie znaczy to że zawsze działa, szczególnie gdy buffujesz lub walczysz postacią nie posiadającą ŻADNYCH zdolności w tym kierunku - tracisz w ten sposób czas i $.


_________________
Luna

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 12:23 
Cytuj  
No i tak jest dla mnie przejzyscie heh dzieki

A duale mam,zgadza sie,tylko ja je dostalem od CL'a jak robilem BD.
Pytalem sie czy mozna z dualami smigac bo po prostu bardzo mi sie podobaja a widzialem ze nie ktorzy tak robia.I jak jest lepsza bron dla danej klasy to ja oczywiscie wezme bo zalezy mi aby dobrze poprowadzic postac tylko wolalem sie zapytac: 1. tak z ciekawosci 2. pomyslalem ze moglbym je wykorzystac.



"Sorc jest dobry, ale jeśli znasz tą postać, bo w innym przypadku będziesz po prostu siedział i czekał na mp... "

wiem ze trzeba znac postac,ale jak nia nie zagram to jej nie poznam:)
bo czytac o danej postaci to moge duzo no ale wiesz lepiej jest sprawdzic dana postac samemu wspierajac sie poradami innych, tak mi sie wydaje no ale moge sie mylic :)



"Napisał, bo nie określiłeś jasno czy chcesz walczyć, czy buffować"

Chodzi mi o buffowanie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.