mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 18:33 
Cytuj  
Mam pytanie dotyczace wilka.
Posiadam wilka na 18 lvl i pomyslalem ze moglbym go wylevelowac i sprzedac bo ktos mi powiedzial ze mozna za niego wyciagnac ponad 100KK.
I tu wlasnie rodzi sie moje pytanie czy wilka mozna ewoluowac w GREAT WOLFA na 55 lvl tak jak sie to robi hatchlingiem?
bo tak jak wyzej wspomnialem,slyszalem ze Great Wolfa mozna sprzedac za okolo 120KK a moze to byc dobry sposob na podreperowanie budzetu bo wilka i tak dobrze jest mi wyciagnac aby spowalnial mojego expa zebym wiecej wyspoilowal na level,a jakbym mogl go jeszcze potem opchnac za ladna sumke to by bylo dobrze.
Tylko czy ktos moglby mi powiedziec na jakim lvl'u sie go w tego Great Wolfa zmienia i czy naprawde mozna tyle za niego dostac.

Zgory dzieki

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 20:56 
Cytuj  
Tak na 55 lvl robisz z niego great wolfa i w zależności na jakim serwerze grasz cena jest od 100kk do 150kk


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 21:11 
Cytuj  
Jeżeli zawsze będziesz miał summonowanego psa podczas grindu to będzie on levelował ok. 10 % wolniej niż ty (jeśli macie taki sam lvl). Przynajmniej tak było na tych niższych poziomach o ile pamiętam.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 22:20 
Cytuj  
Dzieki bardzo.

Mam lvl 41 a wilka na 18 ale im wyzszy lvl postaci tym lepiej chyba., tzn. tak mi sie wydaje bo skoro wilk dostaje 30% mojego expa to 30% z 40 levelowych mobow bedzie lepsze niz 30% z 20 levelowych mobkow :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 16:51 
Cytuj  
Arto napisał(a):
Dzieki bardzo.

Mam lvl 41 a wilka na 18 ale im wyzszy lvl postaci tym lepiej chyba., tzn. tak mi sie wydaje bo skoro wilk dostaje 30% mojego expa to 30% z 40 levelowych mobow bedzie lepsze niz 30% z 20 levelowych mobkow :D

Nie. Według teori (czyli tego co pisze NCsoft w patch notes) - wilk ssie 10% twojego XP - ale im bliższe siebie macie levele tym lepiej.
W praktyce to wygląda tak, że jeśli Ty jesteś sporo wyższy levelowo od wilka to on ssie te 10% Twojego XP. Natomiast jeśli macie identyczny lub bardzo podobny level pet ssię ~~30-40% twojego XP i mam wrażenie, że jeszcze dostaje jakieś XP dodatkowo. Dla przykładu mi szybciej levelowało się wilka z 1x lev altem (czyt. gdy wilk miał 15lev alt miał 17) niż 70lev archerem - co przeczyło zwykłej matematyce.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.