mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 01:03 
Cytuj  
Obrazek



Trick or Treat in Lineage II style!

In celebration of Halloween and the launch day of our latest update, Gracia - Part 2,
the Lineage II team is giving you some extra special treats.

After the maintenance period for the application of Gracia - Part 2 on Tuesday, October 28th,
all characters above level 20 can go to their warehouse to receive their Halloween goodies.
In their warehouse, they will find one (1) Pumpkin Transformation Stick and
..... another surprise item.

Pełna wersja - Czytaj dalej


Zapowiada sie dobra zabawa :)
^__^

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 06:49 
Cytuj  
nie wierze! dynie powracaja po dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej przerwie xDDDD
zajedwabisty event =)


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:02 
Cytuj  
Jakie dynie?
W WH sie pojawi jakies badziewie dzialajace przez miesiac i tyle.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:14 
Cytuj  
Pierwszy Event EVAH na ktorym farmerzy nie zarobia

A ty Szaman narzekasz LOL soo sad
Lepiej juz dzis anuluj konto, i zacznij grac w Hello Kitty Online

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:08 
Cytuj  
ahahaha Hello Kitty :D jakie maja byc nagrody z tego eventu?


_________________
QUIT.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:35 
Cytuj  
Yakuza napisał(a):
A ty Szaman narzekasz LOL soo sad
Lepiej juz dzis anuluj konto, i zacznij grac w Hello Kitty Online


Uuuuu... czekam tylko teraz aż Wujek Szaman Mistrz Ciętej Riposty ci się odwinie :D

BTW http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=31046

Było skasować konto a nie płakać.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:27 
Cytuj  
Lok, tamten event to inna kategoria.
a po zwyciezcach widac ze i dla 'innych'ludzi

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 06:29 
Cytuj  
Ah, no wybaczcie... Kajam sie i posypuje glowe ma niegodna popiolem, jako tez biczuje sie kablem od drukarki!
Jak ja, durna cipa, moglem zapomniec i nie pojac, ze ten, jakze oczekiwany, dodatek wprowadzajacy nowy balans do gry, poszerzajacy mozliwosci czerpania przyjemnosci tej jakze glebokiej, poruszajacej i wymagajacej (lolz), jest jako przyjscie mesyjasza na krain Aden ziemie! Aj waj! Moj WH zmieni sie przez to w sanktuarium, a ma wola do gry wzrosnie tysiackroc! Dzieki Ci, o NCSoft!

I co z tego, ze mam w WH tone podobnego "superkoolwego mega kawaii gowna" w postaci najrozniejszych krysztalow-katarynek, broni okolicznosciowych, stringow ze slonikiem i biletow na parade gejow w Elven Vill. I co z tego, ze po raz kolejny rok wysilania (bez)mozgow przez tytanow marketingu doprowadzilo do przelomowego w swej swiezosci pomyslu "hej! zrobmy event, gdzie dodamy im niewymienialny, ograniczony czasowo totalnie niepotrzebny gadzet! HAHA! Jestesmy bogami!". Nie no, jak tu nie zostac w takich cyrkumstancyjach ofiara nadmiernego wydzielania wilgoci w strefach erogennych, kiedy tylko sie o chlopakach i dziewczetach hozych z NC West pomysli???????

Nie wiem Yakuza, moze jestes dupa wolowa i masz dwie lewe rece, ale ja i moja lepsza polowa jakos na KAZDYM pieprzonym evencie, w ktorym bylo to mozliwe, zarabialismy. A kolejne "OJezusMariaOJezusMariaLudziePaczcieJakieCudaDodajemDoGryWPostaciKolejnegoNicNieWnoszacegoGownaNaKtoreBedaSieSlinicNiedorobieniRPGowcyTakozInniGadzeciaze" moga sobe wsadzic gdzie internet nie dociera.

Anyway - have fun roleplaying a pumpkin, Pumpkin!

Lokken - dokladnie ten sam link mialem wstawic.
Ale coz... widac zdjecia tam przyslali TYLKO farmerzy! A ile sie przy tym nafarmili!!!! Lol.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 08:59 
Cytuj  
Widzę, że nadal w formie jesteś :D

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 10:03 
Cytuj  
Yakuza napisał(a):
A ty Szaman narzekasz


a co sie dziwisz?
ja odkad pamietam Szaman zawsze narzeka, tak jego rola...
niewierzysz? znajdz na tym forum post w ktorym Szaman jest zadowolony i cos mu sie podoba :) , moze i jakis sie znajdzie, co dowodziloby tylko, ze akurat mial zly dzien :P

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:37 
Cytuj  
Dzie Szaman, usmailem sie czytac ciebie ;D
masz niezly slowotok.



ale ja wychodze z zalozenia ze lepiej miec taki dupny event
choc bylby git nawet gdyby nie to ze te transformacje
znikna po 30 dniach... jakby tymz NCsoftu to wieksze lagi powodowalo.

ale lepiej miec taki, i wiedziec ze ci ideokraci uzywaja do czegos swoje nadete makowki.czyli zaczynaja powoli myslec. co przez ostatnie kilka miesiecy bylo chyba w pralni.

ale ok. moze nastepny bedzie lepszy event.


A na razie bawmy sie tym co bedzie.


Niezdziwil bymsie gdyby ten dynioglowy mial takie statsy ze nawet Zaken to pipa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 15:43 
Cytuj  
a ja tam uwaqzam ze dynki jak i ukladanie literek (lineage ncsoft etc) byly najlepsze z eventow:)
nie powiem mogliby wymyslec cos bardziej madrego..ale ogolnie z tych co byly na l2 us ..te 2 byly najfajniejsze

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 08:34 
Cytuj  
Kard - No ba. O sprawach milych i rozowych pisac nie ma sensu, wiec jezeli pisze, to pisze.

Yakuza - Z cala powaga: Mam w glebokim powazaniu pomysly z tylka wytrzasniete w rodzaju "o jezus, gracze sie pokichaja ze szczescia, kiedy im nowa emote w grze dodamy, a z nowa kronika dodamy im czapke-uszatke".
"Event" to NIE dodanie kolejnego suweniru, tylko ruszenie dup przez GMow i zorganizowanie CZEGOKOLWIEK, co bedzie INNE niz codzienny grind. W czym ta transformacja zmieni to, co dzien w dzien robie, czyli klepanie kolejnych mobow (tak tak, pr0 PvPerzy zaczna lolowac, bo jak wiadomo L2 to li tylko PvP, a grind to sie magicznie sam z siebie dzieje, cos jak wrozka-zebuszka, podczas snu)? W jaki sposob zmieni to bledy w grze? W jaki sposob wplynie to na zatrzymanie odplywu graczy? W jaki sposob pozwoli to zwyklym graczom uniknac koniecznosci albo kupowania adeny, albo puszczania wlasnych trainow, zeby moc pozwolic sobie na NORMALNA gre (o end-game nie wspominam nawet)? Pytania mozna mnozyc, ale odpowiedz na nie bedzie jedna: W zaden sposob.

Wybacz, ale prezentujesz podejscie typowe dla zdecydowanej wiekszosci graczy w swiecie "zachodnim". Zadowalasz sie, badzmy szczerzy, gownem, ktore nam serwuja na posrebrzanym talerzyku jako arcy-frykas.
"ale lepiej miec taki, i wiedziec ze ci ideokraci uzywaja do czegos swoje nadete makowki.czyli zaczynaja powoli myslec. co przez ostatnie kilka miesiecy bylo chyba w pralni. ale ok. moze nastepny bedzie lepszy event."
No tak... lepiej zadowolic sie tym, ze rzuca psu kosc, zamiast kopnac ich rzyc, zeby w koncu dotarlo do nich, ze nawet jezeli maja nas gdzies, to mogliby chociaz lepiej udawac i ze cale NA/EU community zasluguje na EVENT, a nie akcje z gatunku promocji w Biedronce. To nie jest "uzywanie makowki", to nie jest nawet event. Ale ludzie zamiast sie zastanowic, lykaja to jak pelikany i sie ciesza. Z czego, na wszystko co swiete? Z czego?
Wszystko w tej grze, questy (zabij 1000 szt. tego, 1000 szt. tego i 2000 tamtego), eventy (zabijaj do usranej smierci moby, zebys mial szanse na wypadniecie czegos, co da ci szanse na wygranie czegos losowego... juhu!), PvP (grind to 80, asshole!), siege (to samo co przy PvP), crafty (zabij milion mobow w IT, 2 miliony na Varce, 5 w Pagan, 20 na HB dla swoich recek, sucker!) sprowadzane jest do jednego: grindu.
Ta gra juz od dawna przypomina Pamele Anderson (czy inna lafirynde) - coraz wiecej kosmetyki i tapety, coraz mniej zawartosci i coraz wiecej osob budzi sie z mlodzienczego oczarowania wielkimi balonami, a zaczyna dostrzegac, ze to powoli nie wyglada juz jak mokry sen nastolatka, a potwor z bagien.
Owszem, wynika z tego co pisze jedna wazna kwestia: Co JA u ciezkiej i niespodziewanej, robie w tej grze? W chwili obecnej niewiele. A gram tylko z powodu jednej jedynej osoby (<3, kochanie). Gdyby nie to, te kilka ekstra osob ktore znam, z ktorymi online pogrywac lubie, od dawna bym namawial na cos innego (albo zajalbym sie czyms single-player do czasu wyjscia jakiegos MMO new-gen).

To nic osobistego Yakuza, po prostu piszesz tak, jak typowy klient ze snow NCSoft - placi i zadowala sie resztkami rzucanymi raz na ruski rok.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 09:21 
Cytuj  
heheh Szaman ja rozumiem, ze Ty nie piszesz o tym co jest fajne w L2 (bo po co sie rozwodzic o czym co jest dobre, przeciez wszyscy wiedza), a jedynie o tym co jest zle, ale zapewniam cie, ze wiekszosc tego nie rozumie.

Mimo wszystko uwazam, ze przesadzasz, miedzy wierszami pojawilo sie u Ciebie to co jest wlasnie fajne w l2 czyli community, jest event - dla jednych fajny dla innych glupi, kto jak kto ale Ty powinienes wiedziec, ze o gustach se nie dyskutuje. Wszyscy (a przynajmniej wiekszosc) narzeka ne grind w L2, ale ja uwazam, ze jego jakosc zalezy od osob z ktorymi sie grinduje. Co do odchodzenia ludzi z L2 to tu mam pewne doswiadczenie, ja widze, ze wielu nowych przychodzi, raz z tego powodu ze spoleczenstwo jest troche bardziej zamozne i ich stac (wielu ludzi z piratow sie pojawia), dwa wielu z polecenia, sredni wiek graczy tez rosnie, wiec to raczej pozytywne zmiany. Natomiast odchodzi troche starych graczy, szczegolnie tych co jada na walkerach, bo im sie ta gra nudzi.
Jak dla mnie L2 jest coraz ciekwasze, ciagle cos sie zmienia, jak sie chce to zawsze mozna znalezc cos dla siebie.

ps. najfajniejszy event by z ukladaniem wielkiego czerwonego serduszka :P

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:08 
Cytuj  
lolNcSoftlol ich poziom zainteresowania dramatycznie wzrosl - jest odgrzany event ten sam co rok ;) a farmerzy zarobia sobie na seedach

Ah no i pozdrowa :)


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 21:05 
Cytuj  
Kard napisał(a):
Co do odchodzenia ludzi z L2 to tu mam pewne doswiadczenie, ja widze, ze wielu nowych przychodzi, raz z tego powodu ze spoleczenstwo jest troche bardziej zamozne i ich stac (wielu ludzi z piratow sie pojawia), dwa wielu z polecenia, sredni wiek graczy tez rosnie, wiec to raczej pozytywne zmiany. Natomiast odchodzi troche starych graczy, szczegolnie tych co jada na walkerach, bo im sie ta gra nudzi.

Kard zapewne grasz na Teonie i stąd wydaje Ci sie że ludzi przybywa. Bo na innych serwach tendencja jest odwrotna. Co by nie mówic gra umiera. Ale i tak nic jej dla mnie już nie zastąpi. L2 4ever...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 21:50 
Cytuj  
Kard gra obecnie na Lunie.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 07:14 
Cytuj  
Kard - Community? Fajne? Wybacz, ale traktowane jako calosc, to dno. I 10m mulu.
Zaczynalem grac z ludzmi poznanymi jeszcze w czasach NWN (razem z Mikmackiem, Zorpenem i Gambitem bylismy GMami, caly niemal pierwszy sklad GOLa gral na jednym serwerze). Niewiele jest osob, z tych setek (sic) z jakimi gralem moglbym okreslic jako tych, z ktorymi lubilem grac i sie spotykac w grze.
Co do migracji ludzi to Arkadek ma racje - duzy minus na serwerach NA, niewielki plus na serwerach EU. Widac to po siegach i RB spawnach na Teonie, widac w miastach.

Lokken - kto Toba lata na Teonie?

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 09:45 
Cytuj  
@ Szaman

Ja. Loguję się by kliknąć cubica, czasem nabiję parę % na fod na subie aż mi zejdzie 4 lvl vit. Normalnie siedzę na dwarfie i bawię się na rynku. Konto mam doładowane bonusem za trial. A obecnie pykam w Age of Conan.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 11:03 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Kard zapewne grasz na Teonie i stąd wydaje Ci sie że ludzi przybywa. Bo na innych serwach tendencja jest odwrotna. Co by nie mówic gra umiera. Ale i tak nic jej dla mnie już nie zastąpi. L2 4ever...


Gram na lunie jak bylo wspomniane, ja oceniam to po ilosci osob ktore pojawiaja sie w moim klanie (tylko polacy), srednio dwie nowe osoby dziennie (to malo?), zazwyczaj sa to osby ktore rezygnuja z privow (takich osob jest najwiecej) lub calkiem nowi ludzie, ktorzy albo grali w inne mmo lub wlasnie zaczynaj z mmo.

Szaman napisał(a):
Kard - Community? Fajne? Wybacz, ale traktowane jako calosc, to dno. I 10m mulu.

Traktowane jako moi znajomi z ktorymi gram - fajne. Wybacz, ale takie stwierdzenia obrazaja mase ludzi, zreszta piszesz tu rowniez o sobie, ale jak to mowia jak sobie poscielesz tak sie wyspisz.

co do GOL-a (nazwa wypisz wymaluj pasyujaca do Luny :) ) to tez uwazam, ze osoby z ktorymi tam gralem to swietni ludzie i gra z nimi byla przyjemnoscia, lecz nic nie trwa wiecznie i moze nie warto wciaz patrzec w przeszlosc i porownywac z terazniejszoscia, a poprostu cieszyc sie z tego co jest nowego, nauczyc sie dostrzegac te przyjemne rzeczy, wiem ze to dla ciebie bardzo trudne, bo jak to juz uzgodnilismy ty widzisz tylko ta ciemna strone :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.