mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 18:32 
Cytuj  
Mam pytanie odnośnie summonerów bo praktycznie nic o nich nie wiem.
Chciałem się zapytać jak się expi summoner'em, wysyła się samego summona żeby tłukł mobki a samemu się go tylko leczy czy może jeszcze wspiera się go atakując moba jakimiś skill'ami czy może jakoś inaczej to wygląda? I czy m. atk jest dla summoner'a tak ważny jak dla innych czy nie ma to aż takiego znaczenia bo bije sam summon?
Nigdy nawet nie widziałem summoner'a, bardzo proszę o odpowiedź.

Z góry dzięki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 10:18 
Cytuj  
Mowie odnosnie warlocka

na poczatku do 40 lvl jestes po prostu human nukerem.
od 40-52 doradzam kupno jakiegos c grade homu oe np +8..i tez nukowanie (nuke ciagle robi duzy dmg)
po 52 no juz raczej zostaje zabawa sumonem..
sumonujesz..dajesz mu buffki dajesz sobie buffki i jedziecie:)
dla leniwych mozna atakowac samym sumonem a samemu leczyc i dawac mp)
dla tych innych mniej leniwych kupujesz np damascusa focus i bijesz ze swoim stworkiem:)

jak zrobisz powiedzmy 62-68 lvl..wtedy masz mozliwosc 'leechowania" expa w kazdym party:)
Warlock zapodaje bufa na crity
ES sumoner- daje clarity mp i re-use
a ten ciemny sumoner-nie wiem jaka role odgrywa w grupie, wiem ze ma dosc mocnego heala..

ps
na 79 es jedzie wszystko i wszystkich:)...trainy w ketra z 30 mobow-zaden problem
Solowanie na chromatic island (dragony) pikus:)
ehehe
tylko dojsc do 79 troche ciezko:)
ps2
ogolnie kazdy sumoner jest dobry na olympiadzie (jezeli juz bedziesz noble)

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 19:02 
Cytuj  
Dzięki bardzo,dowiedziałem się tego czego chciałem :)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:21 
Cytuj  
A ja powiem jak to wygląda u ESa.
Na początku jesteś Elven Mystic, potem Wizard do 40 lvl, czyli nukujesz czarami jak byś grał SPSem. Po 40 lvl gdy czar przywołania konika się szybko odnawia można zacząć używać Boxera jako rechargera i dalej sobie nukować jakby "SPS" do czasu aż nuki przestaną być skuteczne czyli do 52 lvl. Tak jest najszybciej. Spokojnie można do tego czasu solować.

Po 52 lvl to już zależy czy masz party czy nie. Ale generalnie spokojnie można solować z Merrowem. Tylko, że ten koń ma obszarówkę, dość słabą ale o dużym zasięgu. Dlatego najlepiej solować na dużych trainach słabych mobów 1/4-1/2 HP.
Generalnie ES'em można cały czas solować, kwestia tylko doboru odpowiednich spotów. Nawet na wysokich lvl.

W party też sobie radzi, bo ma koniki na różne okazje, i do party fighterów i do magów. Z mele można bić Boxerem, albo zbierać trainy i Merrowem. Można też w party z magami przy pomocy Seraphima buffować. Na Raidy przyda się magom szczególnie buff mana regen. Generalnie ES to dość uniwersalna postać.
Problemem może być dla niektórych graczy ogarnięcie tej postaci, gdyż nie dość, że się ma swoją postać, to trzeba się nauczyć umiejętnie sterować summonem.
No i ważne jest to, że akurat dla ESa to nie trzeba mieć super OE itemów, bo jak się uprze to można i na 70 lvl solować w Karmianie z Homkiem+0!

Fajna sprawa, to czar Summon Friend. Wiele razy dzięki niemu łatwiej było mi o szybkie party, gdy wylogowywałem postać na spocie a nie w mieście.
No i olimpiada. ES wymiata.

Niestety nie udało mi się zrobić nawet Elemetal Mastera, bo wcześniej zakończyłem karierę L2, ale mi tam się ES'em grało całkiem przyjemnie :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.