mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 21.01.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 16:05 
Cytuj  
Witam serdecznie wszystkich,
ja tu nowy :) więc chcę powiedzieć kilka słów o sobie.
W Lineage2 gram od 3ch lat. W tym 2,5 roku na retailu, czy jak niektórzy wolą officjalu. Serwer Hindemith/Phoenix. Odwieczny Prophet :) To moja ulubiona profesja. Postać - main, to Hierophant 78/HE 72, Mam kilka innych (alty i suport) ale to nie istotne. Od długiego czasu jestem członkiem Core - klan czysto PvE, choć mamy za sobą kilka wojen. Gram dla przyjemności i dla przyjaciół.
Jestem legit graczem i nie popieram wspomagaczy i ebayowania. Ale każdy gra jak chce/umie.
Czego nie znoszę? Chamstwa, braku kultury i poszanowania innych, hipokryzji i kilku innych wad. Co cenię? Szczerość i słowo. Dla mnie słowo cenniejsze pieniędzy, jak to powiedział ktoś w jakimś filmie (nie pamiętam kto i w jakim :D )
Niektórzy znają mnie z konkurencyjnego forum, które ostatnimi czasy IMO baaaardzo podupadło jeśli chodzi o merytoryczna zawartość i poziom reprezentowany przez forumowiczów. Byłem tam moderatorem. I właśnie te zmiany spowodowały, że szukam sobie nowego miejsca.
Może tutaj takowe znajdę

Pozdrawiam wszystkich

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 17:55 
Cytuj  
czesc... i nie oczekuj za wiele :]


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 21:09 
Cytuj  
2,5 lata... 78/72..... az sie szkoda robi legit graczy


_________________
QUIT.


Posty: 4
Dołączył(a): 21.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 13:38 
Cytuj  
r3ap3r napisał(a):
2,5 lata... 78/72..... az sie szkoda robi legit graczy

Widzę, że kolega z tej drugiej strony barykady. Ale widzę również, że masz zupełnie inne podejście do gry. To, że mam lvl jaki mam nie wynika wcale z bycia legi, a ze sposobu grania i podejścia do gry. Generalnie - mnie WALI exp. Ja gram dla ludzi i dla tej gry. Ja nie gram dla jakichś durnych %. Gdyby tak było, uwierz, byłoby duuuuużo wyżej. A granie legit nie oznacza wcale mniejszych osiągnięć. Vide klan Offensive na Hindemith/Phoenix. Zaczynaliśmy razem. Oni mają ciągłe wojny z połową serwera (nawet jak byli B-grade to bili się z klanami Hero :D ). Oni nastawieni na PvP i exp i na dzień dzisiejszy mają i 80-ki w klanie, i 3cie suby itd. I to wszystko będąc klanem legit graczy. ALE zarówno oni jak i ja mamy jeszcze więcej w porównaniu do was - boterów. My mamy SATYSFAKCJĘ z tego co mamy. Cieszy nas każdy full-drop, udany craft, zaliczony quest, położony Boss, wbity lvl, czy zrobiony pet. A boterzy? Kładą się wieczorem spać/idą do szkoły*, rano wstają/wracają ze szkoły i tylko sprawdzają ile im to % przybyło, ile nie podnieśli dropów, bo full inventory, ile kasy w inventory. ZERO radości z GRANIA. A najśmieszniejsze jest to, że z reguły to tacy ludzie właśnie, jak już padną siedząc przy klawiaturze, potrafią drzeć się w niebogłosy na cały serwer - "+LF BREEZ or Bishop!! plisss :(((" Dlaczego? bo nie są przyzwyczajeni do padania, tak jak legit gracze.
A SP się zawsze przydaje :)

Ale jak mówiłem - każdy gra jak chce/umie.

Pozdrawiam
*) niepotrzebne skreślić


_________________
Heallweg
Hierophant 78/ HawkEye 72 - clan Core, serw. Phoenix

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 16:36 
Cytuj  
Cześć MastJedi,

Tu Liściu ;P Nie za wiele się dzieje na mmorpg.pl w dziale L2, ale zawsze coś. W każdym bądź razie porządek jest w miarę trzymany i nie ma tego poziomu flame'u co na mmorpger.pl ;-)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 11:43 
Cytuj  
Witamy MastJedi. Znam Cię dobrze z MMORPGER, bo też tam jestem od dawna. I jesteś jedną z osób, które z tamtego forum darzę największym szacunkiem i sympatią. Też mi się nie podoba, co się tam dzieje. No ale cóż, ja się udzielam na kilku forach, więc zawsze mam "inną opcję" jak coś jest nie teges :)

A co do BOTerstwa, to się zdziwisz, ale tutaj chyba większość co gra w L2, to ma swojego BOTa. Jest nawet długaśny dział poświęcony tylko temu, jak skutecznie BOTa postawić. Wstyd :-?
No ale cóż, każdy robi co chce.

P.S. A ta w ogóle to choć do Warhammera do Twierdzy :]


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 21.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 04:06 
Cytuj  
Cze Liściu :)
Dzięki Maraquaya. A co do BOTowania. Wiem - widziałem. A udzielać się mam zamiar tam, gdzie umiem i gdzie posiadam jako takie wiadomości.
A co do Walkera, to też go kiedyś miałem na dysku (co nie znaczy, że go używałem). Ściągnąłem, zainstalowałem i popatrzyłem sobie, co to "cudo" potrafi. I już wiem, czego się spodziewać po botowanej postaci. Nie zdziwi mnie, jak np. zaatakuje, po tym jak ode mnie oberwie, albo to, że będzie się wylogowywać, gdy znajdę się w pobliżu.
A jak napisałem - każdy gra jak umie. Dla mnie L2 to nie CS, gdzie się loguję i od razu mam wszystko - bronie armory i max lvl i nic tylko iść i niszczyć wroga. :)

Pozdrawiam


_________________
Heallweg
Hierophant 78/ HawkEye 72 - clan Core, serw. Phoenix

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 20:49 
Cytuj  
Tez witam. Serdecznie. Odnośnie botowania, nie ma co pierdolić głupot, wszystko zostało już powiedziane. Na tym forum mamy botting osobny place. That's all.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 10:27 
Cytuj  
Uhhh nie ma juz prawie legit playerow :) chyba tylko Ci co graja tylko dla PvE, reszta "koksa" az milo i tylko rozglada sie czy =spama= w okolicy nie ma :P


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.