mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 08:54 
Cytuj  
Kurde nie wiem czy to tylko moje odczucie ale wszedłem po bardzo długiej nie obecnosci na Teon'a,na innym koncie niż normalnie gram i wydaję mi się że ludzi jest znacznie mniej, nie ma już tylu Craft'ujacych Krasnali co kiedyś(kilka dni temu w Giran potrzebowałem krasnali na większą ilość itemkow więc im więcej ich by siedziało tym lepiej a tu patrze siedzą sobie dwa krasnale i 8 osób je molestuje,oczywiscie many brak więc o craftowaniu nie ma mowy -_-)
Jak próbowałem zarobić dotychczasowym sposobem na ktorym kosiłem wczesniej bardzo ładne sianko to też lipa bo ludzi mało i towar nie schodził tak jak powiniem,co za tym idzie oczywiście dochody Ch*jowe.
Zastanawiam się czym jest to spowodowane,czy ludzie już się zwyczajnie znudzili czy może pouciekali na chwilę do innych tytułów?
To ja mam jazdy czy ludzi jest naprawdę dużo mniej??
W sumie to może i dobrze,wreszcie będę miał czas na obczajenie innych tytułów :) LOTRO na celownik wziąłem i próbuje sie przekonać do GW ktore zakupiłem już uuuuu dawno temu ale jakoś nie potrafiłem się w niej zatrzymać(może dlatego że kupiłem Nightfall'a a nie Prophecies które jest pierwszą częścią)
Ogólnie to ciekawi mnie zdanie innych na temat który wyżej opisałem.


Posty: 40
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 22:16 
Cytuj  
Istnieje kilka opcji:
- byłeś we wtorek po maintancie
- byłeś w święta
- ncsoft zrobił czystki na Teonie ;]


_________________
Gustin - retired
Franz
likas - Soultaker/SH


Posty: 37
Dołączył(a): 17.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 00:39 
Cytuj  
wiec o ile jeszcze mozna to powinienes zerknac na AIONa
http://www.mmorpger.pl/vb/showthread.php?t=3936


_________________
[Teon] MM 80/Titan 79 inactive
[Teon] EE80/HE75 banned

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 12:42 
Cytuj  
Arto->

ja z ciekawości przed świętami wróciłem do L2 po bardzo długiej przerwie
serwer Phoenix
po 20-30 handlarzy w Dion i Aden
kilkunastu w Oren
w Giran rynek zapchany , zejście do Taurina i plac przed Taurinem zapchany - nawet nie ma sensu liczyć - samych crafterów siedzi ponad 30
sam byłem zdziwiony ilością handlujących
może wiec zmień serwer , albo faktycznie jakoś tak dziwnie trafiłeś

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2009, 09:52 
Cytuj  
Jest jeszcze jeden bardzo ważny czynnik: mianowicie NCsoft odpaliło "live" niedawno cały "RU ream". Jest tam - uwaga - 9 serwerów. W związku z tym bardzo dużo graczy rosyjsko języcznych odpłynęło na wschód...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2009, 10:11 
Cytuj  
Inna sprawa że te l2.ru jest za darmo i oficjalnie :o (pewnie dzięki temu jest 9 serwerów)
Noi ponoć ruskie się starają żeby botów nie było (wiem, każdy tak mówi), ale muszą też stawiać czoła ruskim h4xorom. Ciekawe jak się przez to kształtuje sytuacja z botkami.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2009, 11:05 
Cytuj  
Jest za darmo, bo sa "microtransactions", czyli mozna placic za wiekszy exp i inne pierdoly.
Jedna postac na IP (?), czyli bez buff-petow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.