MMORPG.pl
http://mmorpg.pl/

Problem z Kontem...
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?f=46&t=33940
Strona 1 z 1

Autor:  Gargamel [ 1 lip 2009, 06:45 ]
Tytuł:  Problem z Kontem...

Witam.
Zakupiłem oryginalną wersję L2 Final Gracia. Tworzę konto na playNC tak jak np. w tym poradniku (http://www.mmo24.pl/index.php?page=19)... Zatrzymałem się na punkcie
"4. Będąc zalogowanym na swoje PlayNC Master Account klikamy Add Game"
Gdzie niby do cholery jest taka opcja??
Jestem porządnie zdenerwowany bo L2 mało nie kosztuje a chciałem zobaczyć globala...

Mam kod aktywacyjny umożliwiający grę na 30 dni.
Loguje się -> w panelu "Use a Serial Code" ->Wypełniam dane w drugim z okienek, POPRAWNE dane ->Wyskakuje mi metoda płacenia to wybrałem opcję po środku, używanie kart z serial code do gry, ale właśnie gdy to przyciskam to mam problem! ;/ Przekierowuje mnie do ponownego wpisywania serial code i tak w kółko sobie mogę wszystko robić, a w opcji "Game Accounts" nic sie nie pojawia... Nic. A powinno. A jeśli chodzi o dwie pozostałe metody płatnicze to nie istnieje dla mnie możliwość do ich użycia...
Co więc należy zrobić? Bawie się w tą całą kupę gówna już od godziny... Całą noc updatowałem na swoim gracie grę, tak jak tego wymagała. Wykonywałem każdy ktok po kroku z książeczki zawartej w L2 do której przyklejona była karta z grą 30 dniową.
Co kurde maćć zrobić?
Naprawdębardzo proszę o wyrozumiałą i szybką odpowiedź :/
Narawdę też z góry dziękuję...

Autor:  pooma [ 1 lip 2009, 07:32 ]
Tytuł: 

lololol chciałbym pomóc ale loguję się na swoje plaync i co? Po ponad pół roku przerwy mam puste konto (zniknęło konto L2 :o )

Anyway opcja add game była w starszej wersji PlayNC, teraz chyba automatycznie wykrywa rodzaj kodu i robi odpowiednią akcję. Powinieneś mieć 2 kody - jeden to tzw cd-key - klucz który stworzy konto L2, drugi je aktywuje i przedłuża o 30 dni. Wpisz najpierw ten pierwszy.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team