mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 14:13 
Cytuj  
Witam,
Jak większość z Was zauważyła, od dłuższego czasu temat Lineage ][ nie był aktualizowany.
W najbliższych dniach zostanie odświeżony zestaw tematów. Bardzo dużo się zmieniło w grze, większość tematów typu QUESTY/KIM GRAĆ straciła na ważności. Zaktualizuję linki a wszystko co wymaga skasowania zostanie usunięte. Mam nadzieję, że wniesie to powiew świeżości i zachęci innych do aktywniejszego korzystania z forum. Jeśli nie teraz to po wejściu nowego dodatku Goddes of Destruction, który zupełnie zmieni mechanikę gry. A co za tym idzie może skusi nowych graczy. Są też niezatwierdzone plany nad przejściem Lineage na model F2P. Czas pokaże czy L2 jeszcze zabłyśnie dlatego podjąłem się odświeżenia działu L2. Tak aby miło tu wejść i o coś zapytać.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 11:07 
Cytuj  
Jakie F2P?
W różowe jednorożce wierzycie? Ktoś, komuś, gdzieś, kiedyś ponoć powiedział, że słyszał, jak ktoś mówił, że czytał, że ktoś gdzieś to znalazł.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 13:51 
Cytuj  
Tej, Kess...
Szacun że Ci się chciało :)

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 16:55 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Tej, Kess...
Szacun że Ci się chciało :)


Dzięki! ;) W pracy mam sporo czasu i mogę poklikać. Pomyślałem, że się zgłoszę na ochotnika i pozamiatam. W sumie jak mnie już Poziomka w kilku PM sprowadzał na ziemię i pytał o sens moich działań. To powiem szczerze, że to z nadmiaru wolnego czasu, prawdopodobnie nic więcej już nie ma to do zrobienia - niewiele będzie w przyszłości. Ale na tą chwilę jakoś względzie posprzątane.

Cytuj:
Jakie F2P?

Miesiąc temu NCSoft wysłał ankiety, w których było właśnie pytanie o F2P dla L2. Zgadza się, to jest tylko badanie rynku, ale tak szczerze co może tę grę jeszcze uratować?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 19:49 
Cytuj  
heh , no jak pisalem teraz koncowa:> zmiany kosmetyczne dla kilku graczy co jeszce graja i korzystaja z forum:>
jak Ci sie chce i widzisz sens, to walcz...i dzialaj:)

to samo ten admin na mmorpegu oyciec, tyle to szumu bylo jak przychodzil co to niby nie ma byc zrobione a wyszlo....kosmetyka:>
uprzadkowany regulamin, uporzadkowany dzial wtb/wts, pare banow w ta czy w ta i to wszystko..
bez duzej zmiany czyli skoku na phpbb3 nic wiecej sensownego wymyslic sie nie da, forum zyje swoim zyciem i zwykly mod starcza by ogarnac:>

i szczerze jakbym byl glownym adminem to bym pomyslal nad przejrzeniem wszystkich dzialow na forum..
sa dzialy niestety jak i nasz, gdzie posty to sporadycznosc, a jesli jakis juz sie pojawi dotyczy wtb/wts..
takich dzialow jest kilka..
tyle ze jakby je kasowac..to co by zostalo..:)

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 09:54 
Cytuj  
Masz rację, ja pamiętam jak kiedyś obiecywali zmianę silnika forum i trwało to jakiś czas gdy niby miało być "już niedługo". Szkoda trochę bo z taką domeną można by rozkręcić wyśmienitą polską stronę o MMO.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.