mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 19:46 
Cytuj  
Witam,
Po odświeżeniu działu Lineage 2, ten podczepiony temat przeznaczamy na ogólną dyskusję. Pytania, odpowiedzi, flame. Tak aby nie zakładać nowych tematów.

Proszę o stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad panujących na mmorpg.pl.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 17:50 
Cytuj  
L2 to jedno z niewielu mmo, w które nie grałem. Właśnie skończyłem instalować i mam pytanie: jaką klasą najlepiej zacząć, bo pewnie są lepsze i gorsze, szybciej/wolniej levelujące, solo/klanowe etc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 18:41 
Cytuj  
Uu ktos chce zaczac od 0, pelen szacun...:)
mam nadzieje ze mowimy tu o oficlanym serverze a nie o piracie:)?

zalezy kim lubic grac supporterem czy damage dealerem..ci pierwsi maja na poczatku gorzej 9bo ciezej im levelowac z racji ze wolniej zabijaja potworki), ale pozniej jest mniejszy problem ze znalezieniem grupy dla nich, bo kazda expiaca grupa czy pvp grupa ich potrzebuje:>
a takich daggerow tyrantow czy innej masci archerow pozniej jest pol klanu i kazdy tylko piszczy ze szuka grupy-i nie znajduje:P(z powodu wlasnie duzego wyboru)

jak bym mial zaczynac znowu z l2- to chyba wybralbym tanka..
klasa ciagle dopakowywana, moze expic sama, jest potrzebna i na raidach i na exp grupahc i w pvp...

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 19:04 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Uu ktos chce zaczac od 0, pelen szacun...:)
mam nadzieje ze mowimy tu o oficlanym serverze a nie o piracie:)?

zalezy kim lubic grac supporterem czy damage dealerem..ci pierwsi maja na poczatku gorzej 9bo ciezej im levelowac z racji ze wolniej zabijaja potworki), ale pozniej jest mniejszy problem ze znalezieniem grupy dla nich, bo kazda expiaca grupa czy pvp grupa ich potrzebuje:>
a takich daggerow tyrantow czy innej masci archerow pozniej jest pol klanu i kazdy tylko piszczy ze szuka grupy-i nie znajduje:P(z powodu wlasnie duzego wyboru)

jak bym mial zaczynac znowu z l2- to chyba wybralbym tanka..
klasa ciagle dopakowywana, moze expic sama, jest potrzebna i na raidach i na exp grupahc i w pvp...


w GoD 1-85 będzie wymagał 50% obecnego exp, do tego dochodzi mnóstwo nowych Q dających znacznie więcej exp, obecnie 1-84 robi się 2tygodnie z wc+bd oop oczywiscie 24/7
ja raczej będę grał rekreacyjnie 2-3godziny, życie nie pozwala na więcej :) i brak chęci do hardocowego grania już. Będzie także Party Finder jak w wow.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 19:33 
Cytuj  
Ty pikus montezuma, z jakiego ty miasta jestes:)?
widze masz tego samego uslugodawce co ja..czyli co wawa krakow? a moze zielona gora:)?

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 19:51 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Ty pikus montezuma, z jakiego ty miasta jestes:)?
widze masz tego samego uslugodawce co ja..czyli co wawa krakow? a moze zielona gora:)?


lol, wawa :)


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 21:02 
Cytuj  
szkoda ze tak pozno sie dowiaduje.:(
pozno w sensie chyba juz nikt z naszego warszawskiego grona juz nie gra..<

*

Posty: 111
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 21:14 
Cytuj  
Wawa gra na oficjalnym :)
Też rekreacyjnie bez hardcoru.
Zacznę tankiem i zobaczę jak długo pogram.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 21:35 
Cytuj  
Randone napisał(a):
Wawa gra na oficjalnym :)


uu nastepny ma tego samego isp:>

**

Posty: 259
Dołączył(a): 11.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 21:52 
Cytuj  
Jest sens zaczynać od 0?? mam klucz i nie wiem czy zaczynać, czy poszukać kupca.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2011, 21:32 
Cytuj  
kiedy l2 bedzie f2p? jakies daty?


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2011, 22:31 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
kiedy l2 bedzie f2p? jakies daty?

Wydaje mi się że wraz z GOD... niewiele więcej wiem.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 15
Dołączył(a): 18.02.2011
Offline
PostNapisane: 3 lis 2011, 23:49 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
CheGee napisał(a):
kiedy l2 bedzie f2p? jakies daty?

Wydaje mi się że wraz z GOD... niewiele więcej wiem.

dokładnie tak,ale nie polecał bym l2 by NCWEST.
lepiej zacząć na l2 eu by innova

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 03:44 
Cytuj  
Wie ktoś czy będzie można przenieść postacie z US (również na nowe serwery)?

Musze przyznać że kusi mnie, od dłuższego czasu nie gram w żadne MMO ze względu na brak ciekawych tytułów, ale nostalgia do L2 dalej jest bardzo silna. Chętnie bym sobie casualowo pobiegał na nowym serverze - wyścig szczurów i pvp o każdy spot do expienia to jedne z moich najlepszych wspomnień z L2
:wink:

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 08:55 
Cytuj  
olprax napisał(a):
arkadek napisał(a):
CheGee napisał(a):
kiedy l2 bedzie f2p? jakies daty?

Wydaje mi się że wraz z GOD... niewiele więcej wiem.

dokładnie tak,ale nie polecał bym l2 by NCWEST.
lepiej zacząć na l2 eu by innova


jak dla mnie ncsoft> inova ze swoim frost, a boty są na każdym serwerze, radar także.

Goatus napisał(a):
Wie ktoś czy będzie można przenieść postacie z US (również na nowe serwery)?


nie, nie będzie można przenieść postaci pomiędzy serwerami ncsoft a inova. nie można także przenosić postaci pomiędzy serwerami inova. Będzie można przenosić postacie pomiędzy serwerami ncsoft, jednak pewnie nowe serwery będą miały zablokowana tą możliwość przez 1-2miesiace od starty


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 09:36 
Cytuj  
montezuma napisał(a):

jak dla mnie ncsoft> inova ze swoim frost, a boty są na każdym serwerze, radar także.



Twierdzisz ze gg jest lepszy?

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 09:51 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
montezuma napisał(a):

jak dla mnie ncsoft> inova ze swoim frost, a boty są na każdym serwerze, radar także.



Twierdzisz ze gg jest lepszy?


nie, ale nie podoba mi się program który monitoruje to co robię na komputerze łącznie z logowaniem się na moje bankowe konto internetowe.
Frost został złamany juz 2 dni po uruchomieniu go na l2 ru off i jeżeli ktoś che używać radaru to nie jest on dla niego przeszkoda.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 19:58 
Cytuj  
montezuma- jak długo grałeś na ru off?
fakt frost nie jest zbyt fajny, ale on właśnie wyeliminował boty
ogólnie jesli ktoś pisze NCShit>Innova to nie wie co pisze :D

żeby nie było , że bronię Innove- ja czytam co inni piszą , jak jest generalna ocena działań Innovy a jaki jest NCShit to wiem z doświadczenia
sam fakt , że u ruskich jest już GoD a NCShit ma dopiero wypuścić to dla mnie max porażka
właśnie zacząłem na ru off niecały tydzień temu , żeby popatrzeć jak wygląda GoD

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 20:28 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
montezuma- jak długo grałeś na ru off?
fakt frost nie jest zbyt fajny, ale on właśnie wyeliminował boty
ogólnie jesli ktoś pisze NCShit>Innova to nie wie co pisze :D


czy grałeś na offie? frost nie wyeliminował botowania, ci co chcą i wiedza jak to botuja nadal. Wyeliminował dzieciarnie która jedynie co potrafiła to ściągnąć walker i go odpalic.

Obecnie na offe ncsoft takze bot to rzadkość, ncsoft powinien tak postępować od początku, ale tego nie robił, pewne dla krótkoterminowego zysku, co niestety odbiło się po paru latach. Zreszta po co teraz botować, ludzie kiedyś botowali prawie zawsze tylko po to aby wbić max lvl, a obecnie 85 wbić jest b latwo a w god będzie jeszcze łatwiej. imo jak l2 będzie f2p ncsoft energiczniej będzie szukał botow, lepiej mieć gracza żywego który wydaje $ w item shop niż bota który nic nie wydaje. Wystarczy popatrzeć na ceny adena, w ciągu roku cena adeny poszła w gore 4-5 krotnie i to nie dlatego ze gra mniej osób ale dlatego ze boty są banowane b szybko.

Wracając do frost, ten program scanuje ci wszystkie dyski, historie przeglądanych stron www, procesy, loginy/hasła i wysyła raport do inova. Ty ufasz ze inova tego nie wykorzystuje, nikt tego nie ukradnie nim, ja nie. Serwery inova dla europy będą w rosji, ponieważ prawo UE zabrania instalowania tego typu programów. Mimo tego ludzie botuja, używają rangera, fakt ze mnie ludzi, nie każdy ma znajomości aby miedz zranger dla ru off, czyli frost nie spełnił swojego zadania. To samo by osiągnęli przez aktywny nadzór gm w grze ale to generuje koszty.

Ja biorę pod uwagę + i - obu firm i mimo wszystko zostaje z ncsoft. Nawet jeżeli na serwerach będzie więcej botow po wejściu f2p.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 21:19 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Obecnie na offe ncsoft takze bot to rzadkość, ncsoft powinien tak postępować od początku, ale tego nie robił, pewne dla krótkoterminowego zysku, co niestety odbiło się po paru latach. Zreszta po co teraz botować,


Z tego co się orientuje po moim krótkim powrocie parę miesięcy temu, to teraz sporo graczy korzysta z botów w pvp, co TBFH jest znacznie gorsze niż exp 24/7...


montezuma napisał(a):
Wracając do frost, ten program scanuje ci wszystkie dyski, historie przeglądanych stron www, procesy, loginy/hasła i wysyła raport do inova. Ty ufasz ze inova tego nie wykorzystuje, nikt tego nie ukradnie nim, ja nie.


Obawiam się że niedługo w nic nie pograsz chyba że na konsoli, poważnie, smutna prawda jest taka że za parę lat większość gierek będzie wyposażona w takie debilne zabezpieczenia którym wolno wszystko. Jeszcze gorsze jest to że większość ludzi nieświadomie popiera i napędza ten trend korzystając na potęgę z rożnych społecznościowych dupereli, zostawiając w nich gigabajty swoich prywatnych danych etc.

I nie zgodzę się że coś takiego nie jest legalne w EU, wcześniej Warden i teraz Orgin jakoś sobie funkcjonowały bez problemu. Z resztą to tylko dwa głośniejsze przykłady, chgw ile innych mniej popularnych gierek i aplikacji ma podobny crap

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.