mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 17:44 
Cytuj  
~2 minuty i byl key...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 19:00 
Cytuj  
No ja niestety 5 godzin czekalem ^^;;
ALe juz sie zabieram do uzycia...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 19:11 
Cytuj  
AAA ale co to za 20 cyfrowy kod ktory potem kaza podac? o0 Bo jan iczego takiego ni mam...

*

Posty: 87
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 20:34 
Cytuj  
ma ktoś płytki z instalką ?? bo cuś sie na stronie skopało i nie mogę ściągnąć klienta... żaden link nie działa... może gdzieś da się to zrobić ale proszę was o pomoc równolegle poszukując innych miejsc do dwn. paps

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 21:05 
Cytuj  
Jak dostajesz komunikat w rodzaju connection refused tzn ze jest max polaczen do serwera akurat, ustaw sobie w jakims managerze downloadu zeby powstarzal co 10s i pusc, po jakims czasie zaskoczy.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 21:20 
Cytuj  
Czy zna sie ktos na robieniu skryptow/urzywania programow: Macro Maker czy Auto Recorder?
Jesli tak i zrobiliscie sobie macro do powtarzania wpisywania to prosze przeslijcie skrypta .txt bo mnie reka juz boli od tego wpisywania :/

Podobno urzywanie takiego skryptu to jedyny sposob ( poza okazyjnym szczesciem ) by sie dostac w normalnych godzinach. Ja wiem personalnie ze moge sie tylko polaczyc z server jak pisze "normal". Raz tylko mi sie udalo jak pisalo "nocongrabe" ze kliknolem i udalo mi sie wejsc na server.

Wyslijcie skrypt albo instrukcje jak zrobic skrypt urzywajac powyrzchych programow na [email protected]

Dzieki.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 00:04 
Cytuj  
Problem polega na tym iz ludzie zanalezli inny ciekawy sposob na logowanie sie do L2 :smile: teraz ten sposob jest masowy co powoduje ze od 2-3 dni zalogowanie sie graniczy z cudem...

Sposob jest banalny :smile:
Robisz wlasny sklep z itemem za powiedzmy 999999 i idziesz spac, wylaczasz monitor itp. (o ile server nie padnie jak spisz), to kiedy chesz zagrac wcale sie nie logujesz tylko likwidujesz sklep i grasz dalej :razz:

Heh, glupie moze ale ogrom ludzi tak wlasnie robi i dlatego od 2 dni jest non stop full ludzi...

ten sposob jest omawiany w kilku watkach na oryginalnym forum.

Zycze powodzenia z L2 :grin:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 00:14 
Cytuj  
Na bartz dzis logowalem sie ze 4 razy, ze 2 razy rano ok 10 i ok 12 i 2x po poludniu 16 , 19 i o ile rano to za pierwszym razem, nic sie nie czekalo to po poludniu to tak maks 10x musialem powtorzyc logowanie. W zasadzie to odczulem jakby sie to poprawilo :smile:

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 00:19 
Cytuj  
No nie wiem. Ja raz zostawilem postac i poszedlem na dol na 2 godz. Po powrocie zauwarzylem disconnect okno. Chyba mnie rozlaczylo ze bylem idle.

Ja czytalem o tych macro na L2 forum na ich stronie. Tak, jest to swinski sposob gdyz spamujesz po 50 razy przy pomocy tego programu zalogowanie sie ale coz... teraz to nawet do takiem metody probuje sie odniesc by w koncu sobie pograc troche PO POLUDNIU a nie rano, przed szkola :/


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 00:50 
Cytuj  
!@#!$#@%@$#%@#$#@-blep-blep-blep---bleeepppp-!@##!@$#!!!!!
:razz:
O Boze, tak sie czuje kazdego dnia jak wracam ze szkoly :grin:
Oni chyba tak specjalnie robia z L2 ze nie pozwalaja grac ludzia co w efekcie zciaga wiecej i wiecej ludzi probujacych zagrac w ta bete! :grin:
Ma ktos jakies makra,metody logowania,trzecie programy pozwalajace sie zalogowac? ( nie uwzgledniam metody powyrzej podanej w zostawaniu zalogowanym w grze przez caly czas gdyz by wpierw zostac w grze trzeba sie polaczyc z serverm chociaz jeden raz co mi sie nie udalo zrobic z serverem KAIN jeszcze.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 05:24 
Cytuj  
WOOHOO!!
wiadomosc z ostatniej chwili, wlasnie padly wszystkie servy wiec poszedlem na stronke lineage2 zobaczyc co sie dzieje.
Robie refresh na SERVER STATUS i co widzie !!!
2 nowe servy sie ukazaly!!!

( A juz zrobilem macro tylko mialem jeszcze problemy z zatrzemaniem jego na rzyczenie :grin: )
_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2004-04-03 06:26 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 06:17 
Cytuj  
To co powie ktos co to za 20 cyferek, ktore mialem podobno dostac meilem lub na pudelku od gry ? o0

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 07:51 
Cytuj  
chetnych do grania w Bete bylo wiecej niz sadzili i dlatego wlaczyli 2 dodatkowe serwy trzymane pewnie do retaila :smile:

dojdzie do tego ze trzeba bedzie trzymac po charze na server :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2004-04-03 08:52 ]</font>

*

Posty: 87
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 07:56 
Cytuj  
Nie chodzi o connection refused tylko o to że narazie nie można sciągnąć klienta w ogule ze strony producenta... < Due to a technical glitch with the install program, the sectional download client has been removed from the website until the error can be resolved. We apologize for this error, and encourage players to use the full (single file) client download in the meantime. > :grin: I jak narazie żaden link nie działa....

Łups... :grin:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: W.Denton dnia 2004-04-03 09:02 ]</font>

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 08:07 
Cytuj  
Udalo mi sie wkoncu zrobic postac na KAIN
Luki - lvl 7 dwarf (jak operuje sklep znaczy ze mnie nie ma, nie pm-ujcie).


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 06:20 
Cytuj  
Ja to mam pecha, 3 dzien czekam na ten kod...


Posty: 46
Dołączył(a): 15.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 06:26 
Cytuj  
Ja kurcze dostalem ten kod tylko komp mi sie zepsul i juz nie mam :/ Wyslalem jeszcze raz zgloszenie i czekam :razz: Narazie minal dzien

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 02:59 
Cytuj  
Kurde ludzie, wy gracie czy nie ???
Z 4 probowalem PM-owac na przyklad konradora i nic...


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 12:23 
Cytuj  
ja aktualnie pogrywam z Esteradem na BRETZ
msg : Sylwia
wypadaloby odswiezyc jednak maga na KAIN
co prv to ludzi nie ma jakos nie mam szczescia :razz:

zgadajmy sie na konkretna pore

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 16:00 
Cytuj  
Nie wiem jak to z innymi ale ja na kain gram juz od piatku z przerwami na disconnect i spanie ( 6 godz ).
Btw friendlist juz dziala ( nieoficjalnie ) i probuje co jakis czas kontaktowac sie z ludzmi z listy na KAIN ale nikogo nie ma. Dociagam juz do lvl 15 dwarf. Jak bedziecie na KAIN daj cie znac Luki.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.