mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 62
Dołączył(a): 17.06.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 00:03 
Cytuj  
Ja nadal bez numerka seryjnego. Jeśli ktoś już zdecydował, że rzuca Lineage i może odstąpić numerek to na wszelki wypadek zostawię tu GG 1960281.
Tak tak wiem niecierpliwy jestem, że hej :wink:
Pozdrawiam, TRA

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 00:25 
Cytuj  
Ja czekalem cala noc na key.

Co do L2. Mogliscie sie wogule polaczyc w ciagu dnia? Ja sie tylko na ok~godzinke polaczylem rano i dupa... Juz nie ma problemu z LOGIN przyciskiem ale teraz nie mozna wejsc na zaden server :grin: :mad:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 00:38 
Cytuj  
Bartz server Visena 19 lev Spellhowler:)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 02:16 
Cytuj  
serv Kali

Scorpi - Orc Fighter

jak narazie jedna rzecz mi sie bardzo w tej grze podoba. cos czego nie ma w zadnym innym (chyba) mmorgu a co moim zdaniem jest bardzo wazne.
kolizje obiektow.
to zupelnie zmienia pvp - ma znaczaenie teren w jakim sie wlaczy.
bronienie zamku stajac w waskim przejsciu - moze podejsc tylko kilka osob jednoczesnie , zaslanianie casterow itp.
w sb bylo mega debilnie z walkami o miasta -
broniacy wychodzili na zewnatrz bo i tak bronienie sie "na murach" nie mialo sensu.
uwazam ze to jest bardzo istotna sprawa w pvp. dodaje duzo "taktyki" do walki.
rozmieszczenie wojsk zaczyna miec w takim systemi wielkie znaczenie.

poza grafika postaci gra mi sie nawet podoba
ale nie moglbym grac niczym poza orc/dwarf
te powypinanae dupy sa zalosne - kurde - kto to wymyslil ?????

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 02:27 
Cytuj  
Nie klam Skorpi. W nocy sekretnie snisz o tych ladnych , bialych majteczkach elfek i human felmales, co nie ? :grin:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 02:43 
Cytuj  
Ej kurde Luki ! Miales nikomu nie mowic ! Obiecales !
Co za czasu nikomu nie mozna ufac :sad:

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 02:50 
Cytuj  
:oops: Sorry - powiedzial piekna polszczyzna Luki - Zapomialem ze nie mailem o tym mowic. :grin:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 10:59 
Cytuj  
Czemu wiekszosc upiera sie przy kali czy jak to sie tam nazywa - przeciez on prawie zawsze jest niedostepny


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 12:23 
Cytuj  
dzieki Con , btw grasz na Kain jako Khael?
whisperowalem pare razy i zawsze "target not found"

skoro juz powstalo takie mini community to co wy na to by pobiegac wspolnie w teamie? :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 13:06 
Cytuj  
Wszyscy na Sieg sie przeniesli, a mi sie nie chce drugiego chara robic :< Jak ktos na Kain gra to moze poklikam... Tylko kiedy?
BTW Khael juz byl zajety na Kain, jestem Iarwain ~:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2004-03-31 14:07 ]</font>

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 18:40 
Cytuj  
Bartz - Human Warrior Nishruu :wink:
A co do gry, to dopiero open beta... podobno maja cos jeszcze do niej wprowadzic (oby).

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 21:32 
Cytuj  
Co?
Rare color underware for woman? :grin:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2004, 02:38 
Cytuj  
Scorpion - hmm, pomysl niby dobry, ale... Ja podchodzac do sklepu, stanalem przy ladzie ( i tak byl tlok ale mnie wcisnelo :smile:

Dla mnie Lineage2 zaslynela tylko z dwoch powodow: przepiekna muzyka, no i majteczki mojej female elfki:P

P.S. Jak ktos chce, to moje konto oddam chetnie :smile: gg188728

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2004, 04:44 
Cytuj  
Watpie by to bylo cos ala Shadowbane 200 na 200 ludzia :grin:
Napewno na wysokim poziomie woriorzy dostana jakies super extra mega uderzenie ktore to : wywola smoka/sniszczy mury i wywola trzesienie ziemi za jednym zamachem :grin:

Nie widziales w rzyciu zadnego anime ? :grin:
Bedzie pol minuty kastowania + specjalne efekty by w koncu wywolas super extra mega czar/cios :grin:

PS:
Dla bardziej zamoznych w grze polecam kupic cos w rodzaju recall scrolla. Kastowanie tegoz skrola zajmuje okolo 30 sekund :grin:
____________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2004-04-01 05:47 ]</font>

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2004, 11:15 
Cytuj  
Witam wszystkich :smile:
Thalrond
bartz human elf mage 8lev

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2004, 11:17 
Cytuj  
ja gram zazwyczaj na Kain , Luk ...nie dolaczylbys sie ?:)

kiedy ?...mi pasuje wieczorami , trzeba doliczyc dobre 10 minut na samo zalogowanie sie :grin:

rzeczywiscie muzyka w Lineage zasluguje na pochwale :smile: , ludzi jest w piguly , a ze engine zle znosi wiecej niz 20 charow na ekranie to juz inna sprawa

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2004-04-01 12:19 ]</font>

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2004, 17:55 
Cytuj  
Nie chce mi sie od nowa zaczynac chyba ze bys mnie PL nol :grin:
co do wieczornego grania.. od 12 EST praktycznie do 8 rano nastempnego dnia wszystkie servy lerza :/


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 00:51 
Cytuj  
szkoda myslalem by reaktywowac klan z Wish , moze jeszcze zmienisz zdanie ? :smile:

Pogralem pozwiedzalem pora by conieco napisac o odczuciach z Lineage 2

1) Grafika - zaczne od mocnych punktow,
graficznie ten tytul z wlaczonym pixel shader i wodotryskami smialo moze stawac na rowni z Asheron Call 2 wedlug mnie , niestety animacja jest beznadziejna , poczawszy na idiotycznym biegu Dark elfem po atakach mobow skonczywszy , niemniej szczegolowosc modeli postaci i swiata zasluguje na uznanie

2) Muzyka - zazwyczaj tejze sie nie ocenia oddzielnie w mmorpg ale w przypadku Lineage2
grzechem byloby nie pochwalic doskonale skomponowanej muzyki i nieco mniej doskonalych efektow dzwiekowych . Kazda rasa ma inne Tunes w swoich wioskach , nie mowiac o milej dla ucha main theme ktora umila czas na zalogowanie sie :razz:

3)Sterowanie to nic innego jak point % click
targeting , system skrotow rozmieszczenie okien to jeszcze wydaje sie znosne ale fakt iz mozna sterowac ruchem tylko w plaszczyznie horyzontalnej jest niedopracowaniem , zeby dosadniej nie ujac olaniem sprawy.

4) Ogolne wrazenia - wydaje mi sie iz wiecej wspolnego niz docelowo z Daoc , Lineage 2 ma z FFXI . W koncu i w tym i w tym maczaly palce Skosnoocy bracia , i tak
system sub -job's , design grafiki ma sporo nalecialosci , ..jednak w jedym zasadniczo sie rozni : w FFXI nie jest latwo nabic levele soloingujac , bez teamu nie ma co marzyc o szybkim exp , w Lineage 2 jest calkiem odwrotnie , w teamie dostajemy ochlapy , za to biegajac solo bez wiekrzych problemow rozwijamy postac , nie tak do konca gdyz zawsze mozna sie natknac na exp-thiefa ktory dobija ranne moby . System questow jakos nie zrobil na mnie piorunujacego wrazenia tym bardziej ze kazdy kampuje ten ghey fungus quest o ktorym juz wspomniano , farmujac kase bez wiekrzego ryzyka. Ciekawostka sa high-level quest dla konkretnych rodzaji broni , lub quest mobs takie jak ponoc orc chieftains pojawiajace sie wylacznie w nocy . O PvP napisano dosc , exp lost o 10% powyzej 5 levela dobija wystarczajaco by porzucic zabawe idaca w tym kierunku , niemniej namiastka jest lepsza niz nic , jak madrze napisal Aenima . Mozliwosci stoja przed Lineage 2 , zobaczymy czy to castle siege ktorym sie tak chwala devsi rzeczywiscie bedzie takie fajne , czas pokaze .

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 08:43 
Cytuj  
Podobno na E-bay juz sie pojawiaja oferty
100k adena za 100$ :grin:

wiec panowie do farmowania golda marsz ! :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 16:52 
Cytuj  
Male pytanko... ile przecietnie czekaliscie na key'a przez maila ? Bo mialem nadzieje, ze moze przyjdzie zaraz po zapisaniu ale jak widac sie mylilem ^^:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.