mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2004, 21:28 
Cytuj  
Dobilem do 11l biegajac troche w grupie a glownie solo i pierwsze co mnie ciekawi to ze potworki wogole nie zrzucaja zadnych itemow, przez caly dzien wreszcie dorobilem sie willow staffa i jakies badziewnej szmaty ale nic poza tym. Moze znacie jakies ciekawe qesty z wartosciowymi rewardsami?
Moze to tylko na lakach taka poruta a w dungeonach cos mozna znalezc?

DO ADMINOW FORUM: Troche nas sie zbiera i imio ze to beta mozna nawet sobie popykac, moze stworzylibyscie oddzielne forum coby tu nie smiecic?

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2004, 21:33 
Cytuj  
Click


BTW, wie ktos jak tamowac zwierzatka????


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 00:18 
Cytuj  
ja mam magiem elfem na KAIN pare recipes
bow/coupes i raczej nic pozatym... Thalion jak dobiles do 11 levela ? [shocker]
ja sie zmuszam by doczlapac do 9

Sa juz tamowane zwierzaki ale ludzie sie niechetnie dziela wiedza jak je oswoic
przynajmniej mnie sie nie udalo niczego od nich wydusic :smile:

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 02:55 
Cytuj  
No ja sie pytalem bo dzis tuz przed downtime gosciu stal w tawn square z bialym wilkiem. Pytalem sie go dwa razy to za drugim razem mi powiedzial:"idz kup sobie zwierzaka od npc , 150k"

Apropos, poszperalem troche na warcry i zdecydowalem sie ze zaczynam nowa postac na KAIN rowniez. Dwarf warsmith.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 07:44 
Cytuj  
good m8 :smile:

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 09:10 
Cytuj  
Zabijaj masowo goblin riderow i zwykle orki, tylko uwazaj zeby w grupie nie staly :smile: Jak nie bedzie blisko zadnego to trzepnij gray wolfa oczekujac na respawn. Jeszcze raz na jakis czas mozesz pobawic sie z ork gruntem. Generalnie wyszedlem z zalozenia ze lepiej w ciagu godziny zabic 50 czegos slabszego jak 10 silniejszych i zginac :smile: Przy 9l to ladnie green dryady daja a 10 to juz grzybki na zmiane z green dryadami. Ja to jeszcze dopakowalem winda to 3lev a po armor mastery i weapon mastery damage winda mi wzrosl z ~82 do 107.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2004, 20:40 
Cytuj  
Co do peta...Jest Quest w ktorym mozna zdobyc peta - chyba bialego wilka.
Ten quest jest do wziecia w Gludin...
Ale mowiac szczerze z tego co widzialem lepsze sa summony, tyle tylko ze potrzebne do nch sa DGrade Crystals, ktore kosztuja sporo kasy :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2004, 21:25 
Cytuj  
No i sie doczekalismy wlasnego forum.
TO moze na poczatek moze niech kazdy cos napisze o rasie jaka gra - przynajmniej o tym jak szybko dobic do 14lvl. Ja moge skrabnac o Dark Elf na przyklad :razz:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2004, 23:26 
Cytuj  
grajac elfem mozna sie niezle oblowic zabijajac fungusy , robiac przy okazji questa za 2000 adena , pozniej wszystko zalezy od teamu jaki jest niezbedny w Elven Fortress , wtedy natluc level 13-14 to kwestia dwoch trzech dni . Trzeba jednak pamietac o paru sprawach , moby pojedynczo nie sa jakies tam bardzo ostre ale w grupie potrafia namieszac , zwlaszcza ze maja sklonnosc [zwlaszcza szkielety] do grupowania sie kiedy lawirujemy miedzy mobkami tego samego rodzaju badz blizniaczym . Elfy sa chyba najszybsza rasa ale nawet one nie zwieja dread sceleton w ciasnych korytarzach , gdyz mobki tak czy inaczej nie musza byc o centymetr od nas by zadac cios , najwiekrza masakra jednak kiedy gramy magiem i namierzy nas lucznik szkielet albo co gorsza w parze z wojem , archer potrafi zdjac maga w 4-5 strzalach do tego disruptujac czary , trzeba na to szczegolnie uwarzac . Ogolnie jak nas mobek goni to nie popusci przez solidny kawal drogi jakby mialy GPS w dupie :razz: . W pokojach mozna napotkac od slabowitych orkow po konkretnie rzezniczace demony sluzace za obstawe Bossa , ktory nawiasem mowiac jest slabszy niz jego przydupasy . Elfim magiem gra sie milo gdyz castuja szybciej niz pozostale rasy ( za to slabiej ) , co w polaczeniu z wind schacle pozwala dobic w spokoju wiekrzosc mobow bez ryzyka disrupta w zwarciu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2004, 23:33 
Cytuj  
Juz nie bawie sie w Lineage 2ale powiem wam ze na farmowanie kasy dla elfow jest odbry quest na zebranie 100 wolf fangow okolo 33-50 wolfow trzeba zabic dropuja po 2-3 a rewardem jest jakis przedmiot za 5K w sklepie do sprzedania. NPC to byla jakas pixe przy wyjsciu z miasta.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.