mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 16:22 
Cytuj  
hmmm a co powiecie na to - nie oplaca sie kilowac low lewel mobow ani low midle level dlaczego ? bo dostaje sie mniej SP np zabijacie greena dostajecie 100xp i 1 sp zabijacie blue i dostajecie 140xp i 2 sp - rachunek jest prosty na xlevelu sami siebie gimpniecie dzieki temu bo wam sp zabraknie - tak samo przy over-hit dostajecie wiecej xp a tyle samo SP - to jest chore ...
Tragedia jest jak musicie jakis lowlevel quest zrobic jako wymog na wyzszy poziom...


_________________
Obrazek

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 16:34 
Cytuj  
Ano wlasnie rynek gier online jest taki jaki widzimy a ze ja poprostu lubie grac takze w tym momencie gram w Lineage2, gra nie jest "najlepsza" w jaka gralem ale pozwala mi przynajmniej na szczatkowe zaspokojenie mojego glodu na granie.
Mam 19lvl orc maga i jakos tam ciagne :smile:

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 01:56 
Cytuj  
Ta gra nie jest taka tam zla. Ja moge sie pochwalic jak narazie Dorfem lvl 17. Exp idzie wolno , SP jeszcze gorzej szczegulnie dla dwarf-ow bo mamy 2 razy drorzsze skille ale nie ma co narzekac. Graja fajni ludzie i mozna sie posmiac.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 08:45 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-06 17:22, Sirian napisał:
hmmm a co powiecie na to - nie oplaca sie kilowac low lewel mobow ani low midle level dlaczego ? bo dostaje sie mniej SP np zabijacie greena dostajecie 100xp i 1 sp zabijacie blue i dostajecie 140xp i 2 sp - rachunek jest prosty na xlevelu sami siebie gimpniecie dzieki temu bo wam sp zabraknie - tak samo przy over-hit dostajecie wiecej xp a tyle samo SP - to jest chore ...


Tutaj to bym sie nie czepial bo w chwili smierci tracisz przeciez XP (i to tak ze Ci moze "cofnac" level) wiec takiego niebezpieczenstwa o ktorym piszesz nie ma.
Ale generalnie cala gra wydaje po prostu nudna - ja kilowalem moby + czytalem ksiazke w przerwach (wiecej tego czytania ksiazki niz gry).
Jesli w wersji ostatecznej zintegruja ja np. z tunerem TV albo playerem divx to moze odniesc sukces ale w przeciwnym wypadku watpie :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 09:33 
Cytuj  
Ja po wielu trudach dobilem do 9 lvl i jak niktorzy mialem dosc. Jak pomyslalem ile mobow trzeba ubic aby dingac np 40lvl to wylogowalem sie i skasowalem l2. I jakos nie zaluje.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 10:14 
Cytuj  
kwestia gustu - to, że grając w RPG-i mozna na upartego czytać jednocześnie książkę, to raczej normalne.

Mi to nie przeszkadza - ze zręcznościówek w stylu jumping jacka lub schoterów w stylu quake lub dawno wyrosłem ale przyznaję, że te gry wymagały większego skupienia się i poświęcenia całej uwagi na to co dzieje się na monitorze.

Więc jak tylko przelecą te dzikie tabuny "darmowców" to zamierzam sobie tytuł obejrzeć :smile:

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 13:03 
Cytuj  
Mnie w Lineage II wkurza wiele rzeczy.
Np. interfejs. Ileż to trzeba się naklikać, żeby przejść trasę, na której jest wiele zakrętów! Oczywiście AI jest na tyle słabe, że gdy kliknę na teren znajdujący się za przeszkodą, to postać dobiegnie do tejże przeszkody i... zatrzyma się... Przecież to jest programowo przedszkole gier komputerowych!

Poza tym źle jest rozwiązane chatowanie. Dlaczego w tym głównym oknie pojawiają się wiadomości z wszystkich kanałów? Czy tak trudno stworzyć opcję wyciszającą wybrane kanały? Przez tą głupotę projektantów cierpi integracja między graczami, bo bardzo często zdarzało się, że jakiś message znikał w gąszczu spamu... Do tego dochodzi ograniczenie wyświetlania wiadomości nad głową mówiącego. Mieszczą się chyba trzy wyrazy, a reszty trzeba szukać w tej kupie gnoju... To wszystko sprawia, że komunikacja jest do bani. Dotrwałem do 10 lvl, a nie spotkałem przez to nikogo, z kim pogadałbym dłużej niż 10 min. Ludzie są jacyś tacy... pochłonięci zabijaniem monsterów, nikt nie usiądzie i nie pogada... Zresztą nie ma nawet gdzie usiąść... To kolejny zarzut.

W mieście znadjują się tylko 2 sklepy, kowal, bank i jakiś kościół czy coś takiego... Żadnej gospody, gdzie można by usiąść przy piwie i pogadać z ludźmi. Żadnego takiego miejsca integracji. O tej kupie handlarzy okupujących najruchliwsze miejsce w mieście nawet nie będę wspominał... żenada...

Kolejny zarzut - postacie i emoticony. Dlaczego do cholery wszyscy wyglądają tak samo? Dwie twarze do wyboru? Śmiać się czy płakać... ? ŻAŁOSNE. Czy tak trudno dodać choćby 10 różnych twarzy, włosów, kolorów? Brody ani wąsów nawet nie można sobie zapuścić. Przepraszam, czy to gra z 2004-go roku? HAHAHAHAHA
Emoticony. To samo. Mało mało mało. Nie można nawet usiąść na krześle, nie można się uśmiechnąć, zapłakać, zmartwić, okazać jakiegokolwiek uczucia (opisywanie uczuć słowami w oknie chata mija się z celem, z ww powodów). Przez to wszystko gra jest BARDZO UBOGA. Postacie są martwe. Wszyscy są tacy sami. Naprawde musieli się nieźle postarać, żeby wypuścić tak okrojoną grę. A może to dlatego, że to beta? Nie sądzę...

Sposób gry, czyli expowanie only i bezsens party play został już omówiony. Chciałem dodać tylko swój głos na niekorzyść tych dwóch elementów.
Grafika i dżwięki za to mi się bardzo podobają, tutaj duży plus dla L2. Szkoda, że tak mało tych plusów...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 13:17 
Cytuj  
mozna wylaczyc kanaly nie pamietam juz jak ale ja gralem z wszystkimi wylaczonymi.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 13:20 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-07 14:03, Libero napisał:
Poza tym źle jest rozwiązane chatowanie. Dlaczego w tym głównym oknie pojawiają się wiadomości z wszystkich kanałów? Czy tak trudno stworzyć opcję wyciszającą wybrane kanały? Przez tą głupotę projektantów cierpi integracja między graczami, bo bardzo często zdarzało się, że jakiś message znikał w gąszczu spamu...


W dolnym lewym rogu okienka od chata masz taki guzik - tam wciskasz i mozesz wyfiltrowac poszczegolne kanaly.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 13:33 
Cytuj  
Duh... dzięki :smile:
To upraszcza jedną sprawę

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 14:12 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-06 16:44, Karol66 napisał:
...Sorka ale dla mnie zrobienie tego 6 bylo wysilkiem niesamowitym a biorac pod uwage ze koszt kazdego next lev rosnie nie liniowo a wykladniczo to nie wyobrazam sobie zeby zrobic 15 "od ktorego gra mi sie zacznie (byc moze) podobac" :smile:


Juz dwie postacie zrobilem ponad 15 w tym ta ostatnia w 2 dni do 15 :razz:
powiem tak - jest jeszcze gorzej panie Karol do 6 lev to jest fun jeszcze ale potem i powyzej 10 to masakra LOL

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 14:26 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-07 11:14, Mark24 napisał:
kwestia gustu - to, że grając w RPG-i mozna na upartego czytać jednocześnie książkę, to raczej normalne...


heh, Marek jezeli to dla ciebie normalne to sorry ale chyba gralismy w inne gry RPG - no... chyba, ze jestes jak pan N. Bonaparte... :wink:
L2 to taka nuda, ze nie tylko mozna czytac ale i wyc do ksiezyca...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 18:15 
Cytuj  
Wszyscy mowicie ze to takie dno i nuda a jednak gracie :grin:

Panowie bez obrazy ale nikt was nie zmusza do grania. Jak was tak ta gra nudzi to sobie ja odpuscie. Mi i paru ludziom sie ona podoba wiec bedziemy grali jak narazie.

Nie rozumiem czemu kazdy musi wyrazac swoje zgorszenie. Ja jak gram w cos co mi sie nie widzi to poprostu przestaje i tyle.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 18:25 
Cytuj  
a ja zapytam konkretnie i krotko ile ludzi bedzie grac w retaila ?

gra doskonala nie jest ale kazdemu mmo mozna wytknac to i owo , jak pisalem wczesniej : gra dla cierpliwych , rzeklbym o anielskiej cierpliwosci ale ja czekam az te flagowe featy Lineage 2 ujrza swiatlo dzienne [rideable dragons i castle siege]
wtedy mozna ocenic ten tytul w pelni , nie zapominajmy jednak ze Beta to reklama i w obowiazku Devsow lezy by ta reklama spelnila swe zadanie jak najlepiej .Reasumujac dajmy Lineage 2 troche wiecej czasu

PS: Luk mam pare recipe + regi dla ciebie :>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2004-04-07 19:26 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 19:03 
Cytuj  
ja na 99% nie bede


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 19:19 
Cytuj  
same here .....dotrwałem do 8 lvl potem poszło do kasacji ..

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 19:38 
Cytuj  
Spokojnie panowie na nas w wakacje (czyli nie tak dlugo ) czeka reinvite do drugiej bety Wish jesli ...devsi Themis okaza sie slowni :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 21:43 
Cytuj  
ja juz jestem w becie ale co to za beta jak servery leza down od 1.5 miesiaca


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 22:19 
Cytuj  
Cytuj:
heh, Marek jezeli to dla ciebie normalne to sorry ale chyba gralismy w inne gry RPG - no... chyba, ze jestes jak pan N. Bonaparte... :wink:
L2 to taka nuda, ze nie tylko mozna czytac ale i wyc do ksiezyca...


A jestem najczęściej robię kilka rzeczy na raz. A grałem w różne gry czytając jednocześnie książkę, wsuwając obiad + czytając książkę + grając: począwszy od Fallouta skonczywszy na Morrowindach - radzę spróbować spokojnie się da :wink:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2004, 19:19 
Cytuj  
Cytuj:
Panowie bez obrazy ale nikt was nie zmusza do grania. Jak was tak ta gra nudzi to sobie ja odpuscie. Mi i paru ludziom sie ona podoba wiec bedziemy grali jak narazie.


Mozemy zrobic z tego Pop-Up? :razz:


Btw, rozumiem ze wiekszosc Polakow gra na Bartz? Tak tylko z ciekawosci pytam :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.