mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 11:50 
Cytuj  
a z czego wyciagnales taki wniosek ?

czy jak napisze ze ziemia lata na okolo slonca to pomyslisz ze bylem w kosmosie ?

troszke uproszczony sposob myslenia nie sadzisz ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 12:19 
Cytuj  
Ja nic nie sprawdzalem ale z tego co widzialem to level w tej grze gowno daje.
Jesli zrobisz postac np. Elven Elemental Summoner i dojedziesz do 56 lev to masz dostep do wszystkich mozliwych skili.
Wytrenujesz to co chcesz i potem juz Cie jebie czy w PvP stracisz 1 czy 5 poziomow bo skili jak rozumiem nie tracisz (przynajmniej ja nie stracilem - na 7 lev wytrenowalem w orc magu costam, potem chyba ze 4x smierc, spadl mi level do 6 a wytrenowany skill ciagle mialem).

To co mi sie srednio podoba w tej grze to robienie z kazdego PK "notoPK". Pomysl z tym ze jak ofiara BRONI SIE przed napastnikiem i jest oflagowana jako agresor a sam agresor nie zalicza wtedy morderstwa jest debilny.
Po prostu debilny.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-04-14 13:20 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 12:45 
Cytuj  
...jak cala reszta - dodam do ostatniej wypowiedzi :wink:

Co do argumentu z lataniem w kolo ziemi czy cos (nie ma tu podgladu tematu wiec juz nie wiem jak dokladnie zostalo to napisane), jest bez sensu...

bo sa rzeczy na swiecie oczywiste lub prawie oczywiste i tylko obietnice - porownanie z ziema i prawami fizyki do tego co MOZE dziala w grze lub moze nei dziala lub moze bedzie lub tego nie bedzie jest idiotyczny...
i nie bardzo rozumiem sens takiego przykaldu, no ale nie musze...

zaraz mi na tym przykladzie pan skorpion powie ze obietnice politykow sa zawsze spelnianie bo w konu ktos tak powiedzial wiec tak musi byc...

dla mnie nadal: Marketing bullshit...
gra nie ma NIC co miec MMOG nowej generacji powinien... poza tona bledow, przykladu zlego pomyslu rozwijanego z uporem maniaka do przesady i cala reszta minusow... a plusow nie widac, lub nawet jak sa to jakis promil...

Nie chce mi sie juz gadac o L2 bo gra jest niczym na rynku MMOGow nawet jakby ja porownywac z bardzo starymi grami... wiec dla mnie szkoda czasu...

Dlatego juz scorpion nei wysilaj sie na kolejne argumenty bo pewnei juz tu nie bede zagladal :smile:

Milego grania... Peace!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 13:06 
Cytuj  
Karol ma racje nie traci sie memorized skills , ale spada ci mana i hp , zas koszt czaru zostaje . Pozatym to mmorpg przeciez...NC moze sobie duzo chciec po retail , jak gracze zaczna plakac na Boardach play NC to devsi wprowadza nawet różowe majteczki dla female chars byleby zadowolic publike :smile:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 13:33 
Cytuj  
Aldatha i zycze Ci tego abys sie nie mylil...
i pozostalej reszcie co bedzie grala :wink:

CU

dla mnie osobiscie EOT, wracam do swojej "piaskownicy" ;D


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 13:49 
Cytuj  
Ja z Toba nie dyskutuje czy L2 to shit czy nie - kazdy ma prawo do swojego zdania.
Poprostu nie pisz bzdur ze ludzie nie beda brali udzialu w siege bo beda levele tracic skoro w siege nie ma utraty expa.
A czy moje argumenty do ciebie docieraja czy nie to mam akurat in ass.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 14:06 
Cytuj  
Rrrany Laren ales sie uparl na to L2, tak sie zawiodles czy ci ktos rywina podeslal z propozycja? :razz:

_________________
Master Tuxie Crystalblaze - Arcanist of Tunare
Life is but a walking shadow, a poor player that sturts and frets his hour upon the stage and than is heard no more... It is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifing ...nothing.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2004-04-14 15:06 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 14:16 
Cytuj  
To jest normalna reakcja - jak ktos sie nastawi na dobra zabawe i sie rozczaruje (niemile) to gierke skresla szybko.

imho ciezko sie bylo czegos spodziewac po produkcji żółtków - to specyficzna kultura gdzie mrowcza praca od 7 rano do 20 wieczorem (i tak przez 60 lat) jest norma tez dla gier MMORPG :grin:
Ja tam jestem pewny ze Tobie Tux sie spodoba :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 14:18 
Cytuj  
e tam zawiodlem, w ogole nie liczylem ze jakikolwiek MMOG Koreanski zdobedzie sensowny poziom...
CHodzi o to ze od dawna wokol tej gry robili sztuczny szum i ludzie skoczyli na to jak na mega super hit - a to .... tu dac ulubione inwektywy ....!
Dlatego w ogole w to zagralem i postanowilem napisac recke, gralem prawie miesiac i na kolejne 5 lat wystarczy mi koreanskich gier MMO :wink:
Recka powstala tylko po to aby zadac klam wrogiej propagandzie marketingu NCsoft...

Wiec prawa jest taka, ze widzialem od poczatku, ze to shit - dlatego nie ma mowy o zawiedzeniu sie :smile:

W czym bym sie jednak nie pomylil przy posianu recenzji to tej grze i tak nic nie poprawi...

ok, ok... juz nie piszcie do mnie - bo nie chce juz sobie tym glowy zaprzatac, a ze nie ladnie tak jest nie odpowiadac to tylko dla tego tylko tu zagladam :wink:
a juz nie chce heh...

Pozdrawiam...

[edit]
zapomnialem dodac...
zlosci mnie ten temat - co widac - faktycznie ale tylko dla tego ze wlasnie to co wspomnialem, narobili szumu jakby stworzyli mega hit, a tak na prawde to nie stworzyli nic...
Zawsze od dzieca zlosci mnie to ze ludziom tak latwo wcisnac kazda glupote, wystarczy tylko owinac w kolorowy papierek - z tym zawsze bede walczyl..."
[/edit]
_________________
aaa, tak odwiedzam, odwiedzam... zagladam, przeszukuje, szperam, czytam... to w koncu tez forma rozrywki... a skoro ja tutaj, ty mozesz poszperac na mmogspot.com :razz: hehe

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Laren dnia 2004-04-14 15:22 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 14:43 
Cytuj  
Zawsze od dzieca zlosci mnie to ze ludziom tak latwo wcisnac kazda glupote, wystarczy tylko owinac w kolorowy papierek - z tym zawsze bede walczyl..."

don kichot czy rambo?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 14:48 
Cytuj  
problem levelowania rozwiazany

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 11237&rd=1

w tej chwili na ebay sa.... 24 takie aukcje - kazda z opcja buy it now :smile:

Ciekawi mnie tylko co oni za program wysylaja - ghostmouse czy xylobota :smile:

_________________
Sponsorem tego posta jest producent filmowy który był sam :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-04-14 15:50 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 15:31 
Cytuj  
Aenima chyba predzej to pierwsze :wink:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 17:05 
Cytuj  
Czy mi sie podoba? nie wiem, poki co rewelacji nie widzialem, ale nie widzialem tez lochow ani PvP poza PC guardsami :wink: tyle ze raczej nie oceniam ksiazek po okladce :wink: takie skrzywienie zawodowe...


Laren: Ale zadzialales jak to drugie :grin:


Cytuj:
To jest normalna reakcja - jak ktos sie nastawi na dobra zabawe i sie rozczaruje (niemile) to gierke skresla szybko.


Bronisz Rambo? Nno to ja juz wiem na czyje zlecenie Lew do niego przyszedl ;/ Ja to ogolnie proponuje powolac komisje, w skladzie odpowiadajacym ilosci subscriberow z danego mmorpg'a. Kto za? :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 01:17 
Cytuj  
to dziwne Karol co piszesz, mi zrobienie 6 lvl zajmuje około 1h i 15 min także nie jest to chyba bardzo czasochłonny proces

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 07:36 
Cytuj  
Dopiero od 7 levelu da sie jako tako levelowac, po 14 mozna juz bez problemow zaczac lazic na lepsze moby...
ALe i tak jak na moj gust to tych czarow jest duzo za malo. WindStrike zaczyna mnie juz wqrwiac. Najbardziej mi brak czaru, ktory zadaje maly dmg a szybko sie kastuje. Niepotrzebnie upgradowalem sobie IceBolt'a :sad:

A najbardziej wqrwiajaca rzecza dla mnie jest strasznie powolne odzyskiwanie many! Szybciej odzyskuje XP niz MP! To dobre dla woja, ale mag walczy glownie czarami i majac np. taki Self Heal na sranie mi full HP w 20sec jak na mane czekam conajmniej 5 minut. Sa jakies Mana poty albo cos w tym stylu? :smile:

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 08:04 
Cytuj  
Zrob upgrade heala na maksa i uzywaj jego do leczenia siebie a nie heal self ktory jest na 1lev.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 10:48 
Cytuj  
Soulcatcher chyba lvlu od 1 do 6...

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 11:05 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-15 09:04, Thalion napisał:
Zrob upgrade heala na maksa i uzywaj jego do leczenia siebie a nie heal self ktory jest na 1lev.


Mam heal na lvl3 tylko nie wiem po co jesli full HP mam po 5-10sec bez "siedzenia".
Przeciez napisalem, ze problem lezy po stronie many czyli MP bo sie odnawie ZA dlugo. I jesli sa heal potion czemu nie ma Mana potion? TO bardziej dla maga przydatne.


PS
Czytaj uwaznie zanim odpowiesz

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 14:19 
Cytuj  
Z maną nie jest aż tak żle jak sie wydaje na 25 lv dostaje Body to mind swietny odnawaicz many i mana regen jak dobrze prosperujesz maną to ci się nie kończy :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 37
Dołączył(a): 11.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2004, 05:20 
Cytuj  
jest dobrze ! mam 2 wiadomosci, dobra i srednia.. zaczne od sredniej

Jak zapewne sie juz wiekszosc z Was zorientowala od 1-30 lev kiluje sie moby. srednia wiadomosc jest taka ze od od 30-50 lev tez bedziecie kilowac moby. a dobra to taka ze wiem co jest dalej !!! od 50 do 75 bedziecie.. kilwac moby !

happy minig anyone! :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.