mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 06:24 
Cytuj  
Calkiem mi sie podoba L2, ale nie bede w niego grac w retail, niestety nie moge... dlaczego? Celeron 1,7 i gf2mx200, sorry ale pvp albo siege w takim slide show to raczej nie mozliwe ;/

Takze, potrzebny jest jakis mod ktory bedzie w retail.. Aldehydek, Luki, reflektujecie?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2004, 12:56 
Cytuj  
Nie zniechecaj sie , ta gra ma po prostu zjebczony na maxa engine . Kto o zdrowych zmyslach laduje do mmorpg silnik z Unreala ,
gadalem z ludzmi ktorzy maja potwory a nie PC-ty i tez w miescie uzywaja minimum frame
ale troche winy lezy tez po stronie graczy gdyz sklepow jest tak bezmyslnie wszedzie nasrane ze lazic sie nie da . Nie wiem jak NC chce uczynic siege playable to juz ich problem , inna sprawa ze Koreanczycy sa nieco zachlanni chca 50 $ za gre oraz 15 $ za miesiac , gra jest calkiem niezla ale imo nie jest warta placenia 15 bucksow , 14 tez nie...12-13 spokojnie by wystarczylo biorac pod uwage ogrom zainteresowania gra . Dziekuje za oferte Tux , ja chetnie bym pogral w L2 ale obawiam sie czy moje Intelligo zadziala , dlatego rozwazam opcje game time ktory jest o wiele oplacalniejszy i wygodniejszy , w ciagu dwoch miesiecy powinienem posmakowac castle siege i Clan wars , niestety wedlug tego co przekazal mi Luki to i tak bedzie trzeba kupic gre za 50 $ , plus wymienione wczesniej game time . Po co kupowac gre skoro sie juz sciaglo klijenta . Trzymam lape na pulsie jakby co Luki po premierze zda mi relacje co i jak .

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 12:55 
Cytuj  
O jezu.. po co po co po co... Tak zawsze jest Aldaha. Zawsze trzeba kupic retail po open beta. W ten sposob oni zarabiaja na nas.
Tak bylo w Planet Side, tak bedzie w Saga or Ryzom jak i w Lineage2.

Co do gry, poczekamy zobaczymy. Gra uzuskala GOLD status wiec nie bedzie problemu kupic klienta tu 29-ego. Ja jednak sie nie bede spieszyl z niczym, nie chce popelnic kolejnego bledu jak to zrobilem z PS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 18:38 
Cytuj  
Co do gry, poczekamy zobaczymy. Gra uzuskala GOLD status wiec nie bedzie problemu kupic klienta tu 29-ego. Ja jednak sie nie bede spieszyl z niczym, nie chce popelnic kolejnego bledu jak to zrobilem z PS.

Ta masz racje , ostatnie wiesci z frontu Lineage 2 nie nastrajaja mnie pozytywnie , powodem sa wszedobylskie Boty sluzace do levelowania . Wiele ludzi skasowalo swoje preordery , zniecheni brakiem widocznych
sygnalow przeciwdzialajacych od NC. Mnie sie juz nawet nie chce wlaczac tej gry
bo nie wiadomo czy graja ludzie czy bot chary :sad: . Zrob cos z tym NC bo nie doliczysz sie stu graczy po premierze.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 19:18 
Cytuj  
Mam przedziwne wrazenie ze to bedzie forum o najkrotszej karierze w historii mmorpg.pl :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 37
Dołączył(a): 11.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2004, 03:59 
Cytuj  
Kazdy mysli ze ma dobrego kompa, ale podstawa to zmniejszyc sobie texturesy na medium, wylaczyc pixel shading , land na 1 a postacie na 5, nawet w 1600x1200 moge spokojnie chodzic po miescie. try it out :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.