mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 13:52 
Cytuj  
Witam,
Powinnismy zaprzestac dalej tego tematu bo dalsze obrzucanie sie błotem do niczego nie służy.

Każdy zna już swoje stanowisko i nie warto dalej tego drążyć.

Ten post został stworzony właśnie dla ludzi których interesuje własnie taka forma gry.

Nie dziw sie Gouthas, że ludzie na Twoja wypowiedz tak gwałtownie zareagowali. Tutaj każdy podał swoja postac w grze w topicu LISTA KONTAKTOWA. Ty w otwarcie powiedziałeś, że bedziesz donosił. Może zbyt wiele osób z tego forum nie gra na Toim serwerze ale kazdy sie w pewien obawia Ciebie. A przecierz zalogować sie na inny serwer i popisac donosy możesz w każdej chwili.

Niezależnie od naszych osobistych poglądów każdy na tym forum w pewnien sposób uważa polaków za swoich, nawet Ty na to zwrocileś uwage w swoim pierwszym poscie z ostrzezeniem.

Teraz każdy zastanowi sie, dwa razy zanim coś tu napisze. A wiadomo może na niego doniesiesz ?

Stanowimy zbyt wąskie grono aby było warto na siebie donisic. A psujemy tylko klimat jaki sie tworzy w naszej małej społeczności.

Masz silny kręgosłup moralny. Świetnie, ale czasami dobro tej małej społeczności może być ważniejsze niż twoje indywidualne poglądy.

Jeżeli przeszkadza Ci, że ktoś używa botów to pisz o tym na forum, klnij wyzywaj i co tam jeszcze chcesz. Ale nie donoś.

To tak, jakby jakieś grono osób paliło w szkole, a Ty byś donosił nauczycielce "Proszę pani, oni pala za szkoła".

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 14:24 
Cytuj  
Dokladnie... To tak jakbys w podstawowce, otwarcie krzyczal na Twoich kolegow "Prosze pani! Oni maja sciage, tutaj!"...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 14:28 
Cytuj  
Toim serwerze ale kazdy sie w pewien obawia Ciebie. A przecierz zalogować sie na inny serwer i popisac donosy możesz w każdej chwili.
Smiem watpic.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 21:29 
Cytuj  
Nie wiem po jaka cholere wogole tracimy czas na rozmowe ze szmatą konfidentem.
Poziom "nudności" zajecia i jego bezsensowanosc jest zblizona do kilowania mobow.
Moze by zamiast sie meczyc ktos mądry napisal "bota do odpowiadania debilom" taki "lin2mate na szmate" ?

Zasada działania prosta:
taki programik sprawdzal by czy pojawil sie nowy post Guatusa , cytowal dowolnie wybrany fragment wypowiedzi i dopisywal cos w rodzaju "pieprzysz bzdury".
I sprawa zalatwiona.
Sadzac po tym co koles pisze to jest tak bystry ze by sie do smierci nie zorientowal ze gada z softem a my mielisbysmy ubaw :smile:


Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 22:31 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-07 22:29, Scorpion napisał:
Nie wiem po jaka cholere wogole tracimy czas na rozmowe ze szmatą konfidentem.


heh... zasob slownictwa na tym forum jest naprawde ubogi... jezeli to wszystko co potraficie napisac... ...

wiesz szkoda ze nie gram na tym serwerze co ty bo z mila checia zabilabym cie i to nie jeden raz...

mowicie stworzyc spoleczenstwo scamrow?... jak to pieknie brzmi... w ogole to najlepiej stworzcie clan scamerow... botow i tym podobnych...

widze ze bycie uczciwym tez tu jest mieszane z blotem... ja nie popieram zadnych oszustw... nawet ze strony rodaka... i co jestem 'szmatom konfidentem'?... tak?...

jak lamiesz reguly gry to jest wszystko w porzatku... jestes chwalony... ale jak chcesz pograc uczciwie to juz cie wyzywaja od niewiadomo czego... (a tak btw to on nie powiedzial ze zrobi donos na was... powiedzial ze jak spotka w grze bota to wtedy to zraportuje a to chyba roznica...)... ja wczesniej jeszcze zabilabym takiego... a dopiero potem dala petycje do gm'a...

panowie... myslalam ze forum dyskusyjne sluzy do dyskusji... a nie do obrzucania kogos wizwiskami... ale widac wasz poziom nie pozwala na to... i jest mi z tego powodu bardzo przykro...

nie mam nic wiecej do dodania na tym forum... po prostu szkoda slow... ...

See ya, space cowboy...

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 22:40 
Cytuj  
Ze zacytuje pewna smieszna piosenke, jeszcze smieszniejszego nacjonalistycznego zespolu...

Kto Was splodzil?! Wy bekarty!

Ciezko mi jest cokolwiek powiedziec, jak widze w jaka strone zmierza spoleczenstwo nowych graczy platnych MMOGow w Polsce, zabrudzonych freeshardami czy innymi Tibiami :.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 22:55 
Cytuj  
Geez Goatus , Karol wylozyl na Lineage 50 baksow moze sobie mowic ze jest gowno warta moze sobie publicznie podetrzec nia tylek , moze sobie robic z nia co chce , a dlaczego?
bo wylozyl 50 zielonych . To jest klijent NC a klijent = pan . Rzeczywiscie L2 to endless pvm ale ma obiecujace featy w postaci nadchodzacych Chronicles . To ze to produkt Koreancow to trudno...trzeba sie przyzwyczajac bo stopniowo beda przejmowac paleczke na rynku gier :/

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 23:22 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-07 23:31, Serizz napisał:
widze ze bycie uczciwym tez tu jest mieszane z blotem... ja nie popieram zadnych oszustw... nawet ze strony rodaka... i co jestem 'szmatom konfidentem'?... tak?...



odpisywac-nieodpisywac-odpisywac-nieodpisywac-odpisywac-nieodpisywac-odpisywa

W dzisiejszym losowaniu wypadlo odpisywac :smile:
Wiec - jak juz nie jeden raz bylo tu powiedziane nikt nikogo nie tepi za bycie uczciwym - swiat jest pelen frajerwo - ich problem nie moj :wink:
Natomiast konfidentow i donosicieli nie lubie (delikatnie mowiac).
Zwlaszcza totalnych noobow ktorzy na forum gdzie pisza ludzie ktorzy graja w mmorpg od hohoh lat wali posta ze "straszonkiem" ze bedzie reportowal.
To na co oczekiwal ? Na przyjacielski uscisk dloni ?
A teraz Ty mnie probujesz straszyc ze bys mnie zabila ?
Z wrodzonej delikatnosci Ci nie powiem co Ty mi mozesz zrobic - ale dla ulatwienia powiem ze z polykiem.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 23:51 
Cytuj  
Zrobcie sobie jakis mily watek np. "uprzejmie donosze" :wink: i nie zasmiecajcie tego watku dyskusjami OT szczegolnie ze nie macie o tym zielonego pojecia (zabicie bota nie jest takie proste jesli ktos uzywa odpowiedniego softu - ja wymkrowalem dwarfa od 1 do 20 lev bez chocby jednego padu).

A wracajac do tematu :smile:
Wyszla nowa wersja Lin2Mate - nazywa sie Lin2Rich.
Ma ciekawa opcje. W momencie gdy ktos Ci przesle wiadomosc to porownuje imie nadawcy z /gmlist i odpisuje podany tekst (np. "ja nie umiec po angielski" albo "Laaag"), NAGRYWA STAN EKRANU/CHATA i (opcjonalnie) wylacza L2.
Mozna tez ustawic zeby po takiej akcji automatycznie sie zalogowac np. po godzinie.
Poprawili tez spoil i search u dwarfa, jest PvP switch (definiowanie osobnej taktyki walki pod PvP albo natychmiastowy log out w przypadku ataku), i rozbudowany support dla teamu (mozna grac na 2 accounty juz nie tylko z healerem ale tez z innymi klasami - dziala assist).
Jest tez kite dla archerow/magow ale tego nie testowalem oraz cos co mi sie bardzo spodobalo - mozliwosc ustawienia by atakowal tylko moby "stand alone" (sprawdza czy inny mob jest w zasiegu agro i jesli tak to omija ten target).
Generalnie warto sie tym pobawic bo widac spory postep.

_________________
Sponsorem tego posta jest producent filmowy który był sam :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-06-08 01:06 ]</font>

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 00:13 
Cytuj  
Ja ostatnio sie zastanawialem, czy w actool nie napisac skryptu symulującego ala wirtualna rozmowa. Kolega zasugerowal mi aby stawiac boty razem w teemie i znapisac cos jak 15 min rozmowa. Powtarzajaca sie co 5-10 min.

Z tym nowym lin2 bedzie to o wiele prostsze i nie trzeba bedzie uzywać windowmode.

Odpalał ktoś gre na konpie z 382 ram duronem 600 i riva tnt. Bo chciałem tam odpalić drugie konto ale nie wiem jak to bedzie chodziło. A nie bardzo chce mi sie składać w ciemno drugigo kompa. Może jest jakieś inne rozwiazanie np 2x na jednym kompie gra. Ale nie udalo mi sie tak zrobić.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Arvold dnia 2004-06-08 01:17 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Arvold dnia 2004-06-08 01:19 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 06:19 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-08 01:13, Arvold napisał:
Odpalał ktoś gre na konpie z 382 ram duronem 600 i riva tnt. Bo chciałem tam odpalić drugie konto ale nie wiem jak to bedzie chodziło. A nie bardzo chce mi sie składać w ciemno drugigo kompa. Może jest jakieś inne


Ja w pracy gram na AMD 1 GHz, 256 RAM, Radeon.... 8500 (chyba... az zerkne :smile:)
I chodzi raczej slabo w low details - przycina sie.
Grac sie spokojnie daje ale juz lazic daleko gdzies to nie jest full przyjemnosc.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 15:35 
Cytuj  
Opis funkcji w lin2rich.
Program jest w fazie testów i jest dostepny za darmo.

h++p://www.lin2rich.com/english/

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 21:01 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-08 00:22, Scorpion napisał:

wyciąłem bo nawet nie chciało mi się na to patrzeć



heh widze Scorpion że zadużo się napatrzyłaś jak twoja mamusia zarabia na życie i teraz masz wybujałą fantazje...


BTW to jest mój ostatni komętarz na to forum.. nie zwykłam oceniać ogółu po kilku osobnikach, ale jak już jeden kolega wcześniej załważył to grono jest dosyć małe. Dlatego kilku osobników o niewypażonyh mordach czyni je nie do zniesienia przynajmniej dla mnie. Może żeczywiście żyjemy w dwuch światach.. mnie uczono ogłady i dobrego wychowania w dyskusji, oraz tego że moge tego oczekiwać od innych inteligętnych ludzi. Niestety tutaj nikt zdaje się nie zwracać uwagi na hamstwo nawet w najgorszej postaci. To wasza sprawa, widocznie wam to nie przeszkadza. Zapewne uważacięsię za wielkich inteligętów i geniuszy w końcu gracie w mmorpg'i i postujecie na "największym polskim forum mmorpg", no więc ja śmiem twierdzić że ani jedno ani drugie nie czyni z was ani ludzi inteligętnych ani w żaden sposób lepszych od innych. Natomiast totalna znieczulica na hamstwo i wulgarność, oraz gwałtowne reakcje i prześmiewanie jakich kolwiek oznak uczciwości pozwala mi twierdzić że część forumowiczów jest niewiele lepsza od tego ścierwa co się po ulicach plącze i w bramach chla piwo litrami. Przykro to stwierdzić, kiedyś myślałem że nic co ma coś wspólnego z rpg, nie zostanie skażone przez naszą "prymitywną" cząstke społeczeństwa (z której niestety to jeszcze Polska słynie). Jednak myliłeś się, widać, to że rpg stało się "modne" przyciągneło całą masę ludzi którzy z wrażliwością i dojrzałością cechującą graczy których do tej pory znałem, nie mają nic wspólnego.

No nic żegnam, szkoda mi tylko tych których nie miałem okazji poznać a mogli okazać się fajni..

ahh BTW wiem że ten post nie zostanie bez odpowiedzi, nasza wyjątkowa grupka wulgarnych forumowych hamów znowu da o sobie znać. Więc prosze bardzo ulżyjcie sobie najlepiej jak potraficie, bo tylko tak widać umiecie rozładować swoje emocje.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 23:06 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-09 22:01, Goatus napisał:
heh widze Scorpion że zadużo się napatrzyłaś jak twoja mamusia zarabia na życie i teraz masz wybujałą fantazje...


"Napatrzylas" - cos ci sie chyba pomylilo ?
Pozatym moja mamusia jest juz za stara zeby tak zarobkowac :sad:
Szkoda - zawsze troche kaski by bylo :sad:

Cos to twoje wychowanie w kulturze i ogładzie nie do konca sie powiodło :sad:
Ja sie twojej mamusi nie czepialem :smile:
Pozatym wyskakiwanie na forum z info ze wszyscy co tu pisza to oszuści a ty jedyny sprawiedliwy bedziesz na nich donosil tez szczytem kultury chyba nie jest ?
Mi sie z toba tez juz nie chce gadac konfidencie - spadaj.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 23:20 
Cytuj  
Nie rozumiem w kazdej grze jesli uzywasz jakis niedozwolonych wspomagaczy to daje ci przewage nad innymi uczciwie grajacymi ludzmi. W grach takich jak counter strike to normalka ze nagrywa sie dema oszustom i daje na boarda zeby dodac delikwenta do listy zbanowanych cd keyow.Czemu w grach mmorpg (wogole w jakichkolwiek grach)oszusci maja byc tolerowani? Pozatym rozumiem ze jak wam beda okradli samochod/mieszkanie to jak sasiedzi zadzwonia na policje to ich zwyzywacie od konfidentow i debili ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 23:24 
Cytuj  
Bah, kolejny wycierajacy sobie swoja kozia mordke komunalami jakim to my jestesmy strasznym narodem.
Czy twoj tatus przypadkiem nie pracowal w esbecji? Bo chyba tylko tam stawiano znak rownosci miedzy donosicielstwem a uczciwoscia. I nie zaczynaj synku uogolniac - nikt sie nie czepial o, jak to napisales "[przestrzegania] jakich kolwiek oznak uczciwości" tylko bardzo konkretnie: O DONOSICIELSTWO.
Odkad to forum istnieje nie mielismy tutaj donosiciela (moze wolisz okreslenie "denuncjator"? brzmi troche lepiej) wiec nie dziw sie gwaltownej reakcji. Rozumiem ze w twoim srodowisku jest to normalne i akceptowane zachowanie ale tutaj nie.
Kazdy z nas kieruje sie jakimis standardami postepowania i wg. nich ocenia innych. OCENIA - nie donosi.
Jesli nam sie nie podoba ze ktos duplikuje kase w mmo jak np. jeden nasz stary znajomu z UO to mu powiemy co o tym myslimy a nie polecimy z donosem do GM.
Miedzy innymi dlatego ze ich robota jest kontrolowanie wirtualnego swiata - placimy im za to wiec mamy podstawy zeby wymagac okreslonych dzialan a nie samemu to za nich zalatwiac.
Uzyje lepszego przykladu: ile osob na tym forum ma legalny system operacyjny, legalnego Office, Corela etc? 10%? 5%?
Czy to oznacza ze mam na kazdego z nich donosic do BSA? Taka "uczciwosc" by mi sie nawet oplacila - w koncu moja zona pracuje w MS a ja zyje ze sprzedawania tego softu wiec obroty by mi skoczyly :wink:
Zanim sie ktokolwiek z obroncow kozy wezmie za pisanie kolejnego posta niech sie dobrze zastanowi czy ma legalny soft w domu, czy nie kreci w zeznaniach podatkowych, nigdy nie jechal na gape autobusem, nadzor budowlany by nie znalazl u niego na dzialce zadnego uchybienia, nigdy nie zatrudnial opiekunki do dziecka na czarno, dostaje w pracy na reke tyle ile jego pracodawca deklaruje w zus, nigdy nie przejechal na czerwonym swietle, nigdy nie zdradzil dziewczyny/chlopaka, smieci wymagajace utylizacji nigdy nie wywalil do smietnika etc etc etc - mozna by wymieniac w nieskonczonosc.
Przestan wiec pieprzyc goatus ze jestes taki krysztalowo czystym chlopczykiem bez skazy i zmazy boz tym swoim gadaniem przypominasz wesz na lysinie - wokol pelno blasku... a jednak wesz :grin:


Cytuj:
2004-06-09 22:01, Goatus napisał:
No nic żegnam


Trzymam za slowo :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 23:43 
Cytuj  
To jest gra a nie zycie.Jak gram z kims wkarty a widze ze ma w rekawach 38348 asow to co mam siedziec cicho bo nieladnie donosic? Oszukujac w grze nie popelniawsz jakiegos strasznego przestepstwa oszukujesz poprostu innych graczy a oni maja prawoi wkurwic sie na ciebie i zglosic to.Siedziec za to nie pojdziesz.Zreszta nie wiem przyznaje ze w mmorpg gralem tylko w triale albo open bety a niechec do oszustow w grach wszelakich wynosze z cs'a tak wiec nie wyzywajcie mnie od debili nie bede sie upieral:D Wogole fajne forum mozna jak sie ma duzo postow na liczniku nawrzucac komus paskudnie i zero rekacji jakis "wladz"tutejszych

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 23:45 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-10 00:20, Vercin napisał:
Nie rozumiem w kazdej grze jesli uzywasz jakis niedozwolonych wspomagaczy to daje ci przewage nad innymi uczciwie grajacymi ludzmi.


Jeszcze raz napisze - to robota GM.
Pamietam jak w DAoC sie pojawil "radar" ktory dawal zajebista przewage w PvP nad innymi graczami - na poczatku wszyscy krzyczeli ze to niesportowe a teraz z tego co czytam na forum camelota "najwytrwalsi" tego juz uzywaja.
Powod byl jeden - GM gry nie potrafili tego wykryc w zaden satysfakcjonujacy sposob.
W momencie gdy wszyscy zaczeli tego uzywac skoczyly sie placze bo gra byla again "balanced".
Prawo powinno byc egzekwowalne - jesli jakiegos buga nie daje sie zlikwidowac ani namierzyc to powinno sie go wlaczyc jako standardowa opcja do gry (jak np. UOAssista - zabanowano mnie kiedys za uzywanie go a 2 tygodnie pozniej juz stal "zaaprobowanym programem OSI").
Jesli nastepny rzad w bialo-czerwonych krawatach wyda rozporzadzenie ze kazdy ma liczyc ile czasu slucha w radiu piosenek zagranicznych, ile naszych i placic odpowiedni podatek od kazdej rozpocztej godziny sluchania danych utworow to kazdy kto sie do tego nie zastosuje bedzie oszustem? W swietle prawa tak.

A wracajac do L2.
Czy bot jest tym samym co np. speed hack? IMHO nie - NIECO (bo daleko mu to takiej wydajnosci jak zywemu graczowi - za to sie nie nudzi tak szybko jak zywy gracz) wyrownuje szanse miedzy gosciem ktory ma 10 lat i spedza przed kompem 12 godzin na dobe a tym ktory moze poswiecic na gre 2 godziny dziennie.
Jesli NC ma cos przeciwko botom to tylko jedno - boja sie ze goscie zrobia 60 lev w tej grze nie w rok a w 3 miesiace i zorientuja sie ze gra nie oferuje nic ciekawego (jak na razie nikt tego nie wie).
A ta drobna roznica to oproznienie ich kieszeni z
...= 9miesiecy X 15 USD X liczba frajerow jakis pozyskal ich dzial marketingu

Do PKowania level ma sie nijak bo ekwipunek jest na tyle drogi ze zaden, nawet najlepszy PK nie jest w stanie zarobic "na siebie".

Interrakcja z innymi graczami - zerowa. Slabego bota mozna zabic bo nie zareaguje jak czlowiek, dobrego jedno uderzenie czy wyslanie dowolnego "tell'a" wylaczy z gry.

Mozna sie czepiac ardena farmer (facet ktory uzywa bota nie do levelowania w grze ale do tluczenia kasy - specjalnie deleveluje postac zeby efektycznie wykorzystac jeden dobry spot) ale wlasciwie czym sie rozni gosc ktory wali kase na macro od takiego ktory kupi ja na ebay bo rl forsy ma jak lodu.
Doniesiesz na kogos ze kupil kase na ebay? Pomijajac taki drobiazg ze to nie do udowodnienia to GM rozesmieje Ci sie w twarz.
A czym sie bedzie roznilo jesli ja nie postawie bota ale zaplace komus nie majacemu pracy zeby gral za mnie? Idealny bot - efektywnosc na max, zero problemow z conn lostami czy random spawnem, tylko karmisz 3x dziennie :smile:


Wiec czemu boty nie pasuja niektorym? Syndrom psa ogrodnika.


_________________
Życie jest jak Lineage2.... nudne ale z zajebistą grafiką :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-06-10 00:52 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 23:54 
Cytuj  
ALe wed;ug waszej logiki zgloszenie jakiegokolwiek oszustwa w grze od razu czyni kogos konfidentem debilem i bog wie czym jeszcze. Jak przymyka sie oko na jedeno mniejsze oszustwo to stwarza sie przyjazna atmosfere do robienia oszustw wiekszych i w koncu nadchodzi wlasnie moment ze wszyscy uzywaja wspomagania.W kazdej grze zawierajacej elemnty rywalizacji powinno sie jakiekolwiek "ulatwienia" wspomaganie pietnowac, zglaszac ,banowac, wysmiewac takie jest moje zdanie.Ale skoro w mmorpg'ach oszukiwanie to norma to nic sie nie poradzi widac i taki juz ich urok.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vercin dnia 2004-06-10 01:00 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 00:17 
Cytuj  
Ja nie zauwazylem zebym pietnowal zglosznie "jakiegos oszustwa w grze" - goatus mowil bardzo KONKRETNIE ze bedzie donosil na ludzi uzywajacych botow.
Dla mnie to po prostu zalosne.

Mam w tej chwili 4 postacie ktorymi pogrywam z rozna czestosliwoscia.
2 mam wylogowane blisko spotow gdzie duzo osob botuje - jak mnie najdzie ochote przelatuje sie np. po dwarf dungu i w ciagu 5 minut znajduje 3-4 boty ktore kiluje (ostatnio mi sie dropnely fajne kolczyki i breastplate zreszta)
Uwazam ze to jest fair - gosc zostawia postac in game = ponosi ryzyko z ktorego ja czasami mam zysk.
A czasami nie ma mnie in game i on ma zysk - powiedzialbym ze to prawie symbioza :smile:

Nie czuje sie poszkodowany tym ze ktos np. ma 3 kompy w domu, placi za 3 accounty i powerleveluje sobie postacie - on ZAWSZE BEDZIE BOGATSZY niz ja, zawsze bedzie mial wiekszy level. Czy to powod zeby na niego donosic?
Ja i wiekszosc ludzi tutaj botuje w tym celu zeby za nizsza cene w real cash szybciej dojsc do tego co w geirkach online mnie najbardziej rajcuje - PvP. Poniewaz nie mam tyle czasu zeby siedziec przy tej grze 10 godzin dziennie moge albo wydac 30o$ i kupic sobie gotowy char albo macrowac wtedy kiedy nie moge usiasc przy kompie.
Poki co - macruje :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.