mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 20:48 
Cytuj  
Ale przynajmniej gra na serwerze dla deviantow :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 22:18 
Cytuj  
Pierwsze ostrzezenie!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Beast dnia 2004-06-10 07:14 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 22:41 
Cytuj  
ale miłej zabawy z tą kandydaturą przynajmniej ruch na forum zrobisz bo widze że tu dużo takich co popiera boty.. to ciebie też pewnie poprą

Nie popieraja boty tylko pozwalaja grac kazdemu jak mu sie zywnie podoba, a szegolnie w grze gdzie lvling jest totalnie zjebany.
A nie leca z donosem do gmow ze gracz "x" postawil bota. Co ci to da? Zazdrosc cie zzera ze nie musza siedziec 24/h przy kompie framowac moby? Za glupi jestes aby samemu go postawic? Chcialbym poznac historie tego sweterka.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 00:13 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-06 23:41, Aenima napisał:
Chcialbym poznac historie tego sweterka.



lol lol lol :smile:

A co do popierania botow i inteligencji - jezeli czyims zdaniem zabicie w dokladnie ten sam sposob 1000000 mobow jest oznaka inteligencji to gratuluje.
Czlowieku - wiesz co jest motorem rozwoju cywilizacji ? lenistwo ! ludziom sie nie chcialo zapierdalac na piechote to wymyslili samochod (to tak w duzym uproszczeniu).
A mi sie nie chce debilnie stukac mobow i wole jak to soft za mnie robi - fun mam dopiero z kilowania takich palantow jak ty.
A pomiedzy uczciwoscia a donoszeniem jest zasadnicza roznica.
Dupowanie itemow itp - ok - zgodze sie ze jest to dranstwo i raczej NIKT (chyba) tego tutaj nie popiera.
Ale ulatwianie sobie zycia ?
Jak jakis tekst przepisujesz to tez nie uzywasz CTRL+C ? Bo zainteligentny do tego jestes ?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 06:18 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-06 23:41, Aenima napisał:
ale miłej zabawy z tą kandydaturą przynajmniej ruch na forum zrobisz bo widze że tu dużo takich co popiera boty.. to ciebie też pewnie poprą

Nie popieraja boty tylko pozwalaja grac kazdemu jak mu sie zywnie podoba, a szegolnie w grze gdzie lvling jest totalnie zjebany.
A nie leca z donosem do gmow ze gracz "x" postawil bota. Co ci to da? Zazdrosc cie zzera ze nie musza siedziec 24/h przy kompie framowac moby? Za glupi jestes aby samemu go postawic? Chcialbym poznac historie tego sweterka.




Heh taaak zazdrość to podstawowa linia obrony nie? Typowe... to tak jak byś zapytał kogoś czemu zraprtował gm'owi gracza którego złapał na duplikowaniu przedmiotów i zasugerował mu że to przez zazdrość bo sam nie ma 100 milionów adeny...

To nie tak.. naprawde wszystko mi jedno czy ktoś ma wyrzszy lv odemnie wiecej adeny itp.. To nawet lepiej bo potem moge broń taniej kupić i mieć przyjacół na których moge się powołać...

Tu chodzi o to że ktoś uczciwy musi się napracować na to co inna osoba nie kiwnie nawet palcem. Potem taki gość, który zapuszcza bota na 24/h a sam gre to może widział przez 10h wogóle, przychodzi i się chwali jaki to on jest wyjątkowy jaki cudny że jako jeden z pierwszych ma lv50 na serverze a potem kiluje cię mimo iż jesteś 20 lvi niżej i ma wielką satysfakcej bo zkilował cię postacią do której praktycznie się nie przyłożył.

Wiem że to gra i niby po co przy niej spędzać tyle czasu... to przecież ma być zabawa.. No wałaśnie skoro tak komuś nieleży nudne expowanie w tej grze to poco w nią gra? poco się zmuszać i urzywać bota?

BTW nie gram 24/h ja też mam normalne życie a jakoś nie płacze "jeeezu gram tylko 4h na dzień i wszyscy mnie wyprzedzą musze zapuścić bota"





<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Goatus dnia 2004-06-07 07:19 ]</font>

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 06:32 
Cytuj  
Cytuj:

lol lol lol :smile:

A co do popierania botow i inteligencji - jezeli czyims zdaniem zabicie w dokladnie ten sam sposob 1000000 mobow jest oznaka inteligencji to gratuluje.



nie kilowanie 1000000 mobów nie jest oznaką inteligencji. Ale czytanie posta ze zrozumieniem już tak, bo ja nigdzie nie powiedziałem że mnie inteligętnym a jego nie czyni to że kiluje 1000000 mobów... Powiedziałem że jeżeli TO że staram się być uczciwy OZNACZA dlaniego że jestem debilem to właśnie to źle świadczy o jego inteligęcji

Cytuj:

Czlowieku - wiesz co jest motorem rozwoju cywilizacji ? lenistwo ! ludziom sie nie chcialo zapierdalac na piechote to wymyslili samochod (to tak w duzym uproszczeniu).



heh to rozumiem że twoja wizja mmorpg przyszłości to taka gdzie boty będą odrazu zaimplemętowane w grze? a może gra sama będzie podnosiła twój lvl o ileś na dzień?

to już by raczej nie było mmoRPG <<<


to między innymi oznacza czas włożony w rozwijanie swojej postaci i nagrody płynące z tego (skille nowe lvle itp)

edit:ah jeszcze co do twojego argumętu z samochodem to zapewniam cię że ludzie którzy go wymyślili a potem złożyli do kupy napewno się na tym napracowali bardziej niż sobie wyobrażasz (to tak w skrócie dla twojej informacji ^_-)

Cytuj:

A mi sie nie chce debilnie stukac mobow i wole jak to soft za mnie robi - fun mam dopiero z kilowania takich palantow jak ty.



Patrz w czymś się zgadzamy bo ja mam fun kilując takich palantów (jak sam to określiłeś) jak ty którzy niewiele spędzili przy grze i potem nie potrafią sobie z postacią niższą o 10lvli poradzić ^_^

Cytuj:

A pomiedzy uczciwoscia a donoszeniem jest zasadnicza roznica.



ahaha no pewnie najlepiej być uczciwym i mieć klapki na oczach to takie wygodne


Cytuj:

Dupowanie itemow itp - ok - zgodze sie ze jest to dranstwo i raczej NIKT (chyba) tego tutaj nie popiera.
Ale ulatwianie sobie zycia ?
Jak jakis tekst przepisujesz to tez nie uzywasz CTRL+C ? Bo zainteligentny do tego jestes ?



hehe powiedz mi czym z twojego punktu widzenia różni się dupowanie itemów od botowania? Oni sobie ułatwiają grę robiąc miliony adeny ty zapuszczając bota na 24/h kiedy przeciętny gracz gra może 4h... to to samo Jedno i drugie jest niezgodne z zasadami w grze które są poto żeby dostarczyć wszystkim maximum rozrywki chyba?

Co do ctrl+c to nieprzypominam sobie by gdzieś w EULI wingrozy pisało że to jest zabronione? taka jest różnica





<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Goatus dnia 2004-06-07 07:35 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Goatus dnia 2004-06-07 07:40 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Goatus dnia 2004-06-07 07:41 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 08:31 
Cytuj  
Okreslam(y) Cie mianem debila bo przylazisz do watku od poczatku do konca stworzonego o botach i dla ludzi chcacych uzywac boty tylko po to, zeby napisac donos "Zona zdradza Pana ze mna. Uczciwy." => to oznaka debilizmu wlasnie (pierwsza)

Druga jest naiwna wiara ze Twoj donos komus cos zrobi - nie znam NIKOGO kogo by zabanowano za macrowanie (mnie samego notorycznie GM przenosi "do nieba" (jest taka area poza mapa) jak uparcie macruje na spocie "przeszkadzajacym" innym playerom.

Trzecim jest to pieprzenie o bot=duping - widac ze masz o tym znikome pojecie a poslugiwanie sie logika nie jest twoja najmocniejsza strona.
Botujac jestes w stanie zarobic powiedzmy 100-200k dziennie. Z tego sie nie wziely te miliony ardeny na ebay - bo to jest raptem ok 4 mln MIESIECZNIE przy zalozeniu ze bot chodzi 24godz/dobe.
Botujac ciagle masz ryzyko ze padniesz, ze Cie kilna, ze "zatniesz" sie na jakis nierownosciach terenu lub dostaniesz conn losta - innymi slowy podlegasz takim samym prawom jak "zywy" gracz tylko:
- jestes mniej wydajny w zabijaniu (bot musi wszystko robic "wolniej" zeby zminimalizowac rzyko smierci)
- nie mozesz reagowac prawidlowo na dzialania innych graczy
IMHO uzywanie bota w L2 mniej uderza w innych graczy niz np. buffboty w daoc ktore od poczatku do konca byly "zgodne z TOS".
To ze akurat w L2 sa tak popularne ta gra zawdziecza jednemu - temu jest ZJEBANA pod wzgledem team play. Jesli w DAOC moglem jeden level zrobic w 2 godziny gry z niezla grupa a botujac solo potrzebowalem na to 3 dni to jaki byl sens botowania? Zaden.
I to jest jedyny sensowny sposob zwalczenia tego zjawiska - modyfikacja gry w ten sposob by botowanie nie bylo "oplacalne" - czyli zrobienie gry ciekawsza.
Grales kiedys dwarfem debilu? Do 20 lev ta postac uzywa 2 klawiszy - attack i pickup. Porywajace prawda?
Moze takich mlotkow jak Ty rajcuje naciskanie 2 klawiszy over and over ale mnie nie. Ale ze wydalem na ta gierke te 50 usd plus fajnie sie w niej PKuje lub gra ze znajomymi (pod warunkiem ze ma sie BARDZO zblizone levele) to ja ciagne.
Jesli faktycznie zaczna banowac za botowanie nie zmieniajac nic w samym systemie gry to szybko zostanie im, optymistycznie liczac, 50% graczy.
Bo tak naprawde jako taka zabawa w party zaczyna sie po 30 lev a do tego momentu nikt normalny nie wymeczy postaci jesli nie bedzie mogl choc czesc pracy wrzucic sobie na macro.

Reasumujac: botowanie jest w L2 takim samym wykroczeniem jak nie zarejestrowanie dzialanosci gospodarczej przez mila starsza emerytke ktore pilnuje mi odplatnie dziecka.
Stwojac twoje standardy uczciwosci powinienem teraz pojsc i na nia doniesc do urzedu skarbowego. Nie robie tego z jednego zasdniczego powodu - nie jestem chujem :grin:

EOT - szkoda czasu na tego smiecia.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 08:36 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-07 07:32, Goatus napisał:
Cytuj:

(...)

heh to rozumiem że twoja wizja mmorpg przyszłości to taka gdzie boty będą odrazu zaimplemętowane w grze? a może gra sama będzie podnosiła twój lvl o ileś na dzień?

to już by raczej nie było mmoRPG <<<


to między innymi oznacza czas włożony w rozwijanie swojej postaci i nagrody płynące z tego (skille nowe lvle itp)

edit:ah jeszcze co do twojego argumętu z samochodem to zapewniam cię że ludzie którzy go wymyślili a potem złożyli do kupy napewno się na tym napracowali bardziej niż sobie wyobrażasz (to tak w skrócie dla twojej informacji ^_-)



Nic bardziej mylnego ; - ). Na razie nie widziałem jeszcze żadnego fajnego mmorpg od czasu kiedy zaczeły wychodzić w 3D.
Dlaczego tak się dzieje? Jestem przekonany że nie dlatego że w przyszłości będą jeszcze gorsze MMORPG, jednak obecny stan systemów wymaga wiele do życzenia. Wyobrażcie sobie że mistrz gry w sesji RPG mówi do swoich graczy : " zobaczyliście przed sobą okra, widziecie go po raz 745. Po raz 745 powiem Wam że wygląda tak i tak", na co gracze odpowiadają - "po raz 745 strzelamy do niego z łuku", mg odpowiadam "Zabiliście orka".
Nieee, a skoro takich zdarzeń nie ma w sesyjnych rpg to dlaczego pojawiają się w MMORPG ? Odpowiedź jest prosta, bo na razie większość ludzi kupując grę kieruje się jeszcze grafiką, wyglądem postaci a nie tym co gra tak napradę oferuje.
Na całe szczęście nadciągają czasy gdzie grafika będzie już standartem a producenci postawią na sens gry. Zapeniam że są opracowane systemy które dają naprawdę możliwości gry, która jest ciekawa od samego początku, nie wymaga makrowania, rozwój postaci jest tak rozbudowany że każdy może mieć inną postać, a z drugiej strony tak skomplikowany że tworzenie postaci trwa miesiącami - mimo wszystko po naprawdę krótkim czasie gracz może już grać a nie tylko biegać po spotach i farmować moby uważając żeby go nikt nie zabił. Dzisiejsze i jutrzejsze boty zastąpią w przyszłości NPC które jak na razie pozostawiają sporo do życzenia.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 08:57 
Cytuj  
Do tego należy wziąć poprawkę, że to dalekowschodnia produkcja. Czyli jak się nie mylę niewiele odbiega od FFXI.
A jeżeli 80% japsów/innych żółtków ma boty, a są przyzwyczajeni do grania po 36 godzin non-stop, to tym bardziej gracz NA czy europejczyk albo będzie używał bota albo w ogóle z takiej gry zrezygnuje.

Więc generalnie albo:
1. makrujesz i mechaniczne czynności przekazujesz oprogramowaniu, a bawisz się wtedy jak masz ochotę i nie frustrujesz się bo nie masz kasy na armor itp.
2. albo mechaniczne czynności sam ręcznie wykonujesz, po czym po kilku dniach zabijania mobów dla kasy rezygnujesz z gry - bo co za sens kilkadziesiąt godzin ciężko zepieprzać przy kompie na nowy wirtualny item.. chyba, że to jest jakiś fun?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 08:58 
Cytuj  
IMHO problemem glownym jest to, ze producenci wypuszczaja gry we wczesniej fazie beta.
Owocuje to albo niestabilnym laczem i serwerami (np. AO, SB), masa bugow w mechanice gry (SB) albo ogolnym jej niedopracowaniem.
W L2 serwery chodza ok, grafa i stabilnosc gry jest w miare, bugow malo (nie przejmowal bym sie tym dupe bugiem ktory byl - kazda gra w ktora gralem przez to przeszla) ale kuleje sama "fabula".
Prawdopodobnie pierwsze sensowne zmiany beda w C1 (czyli "na dniach") a po C2 gra wreszcie bedzie wygladala tak jak powinna od poczatku :smile:

To ze ma ewidentnie zjebane levelowanie dyskwalifikowalo by ja gdyby sie tego nie dalo obejsc.
A warto to zrobic dla systemy PvP L2 - naprawde jest niezly.
Nie ma totalnego free kilowania jak to bylo w SB (w praktyce) ale z drugiej strony nie musisz poswiecac godzin na szukanie jakiejs akcji - wystarczy zrobic sobie cryminala w dungeonie czy na bardziej uczeszczanym spawnie i zabawa gotowa :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 09:38 
Cytuj  
MOżliwe Karol66
Ale FFXI istnieje na rynku już 2.5 roku.
I masz questy w stylu:
złap 10 000 karpi - co zajmuje 300-600 REAL GODZIN samego łowienia w zależności od szczęścia.
Myślisz, że jest w tej grze chociaż jedna osoba która zrobiła ten quest bez użycia bota? :grin: :grin:
Drop rate 1/100 lub nawet 1/1000 to normalka.
3 real dni po kilka godzin killowałem określony rodzaj jaszczurek w określonym miejscu by dostać item na skończenie questu (rare/ex - nie do kupienia).

WIęc albo poprawią to co twoim zdaniem jest skopane w L2 albo zostawią tak jak jest. Ja po 5 miechach grania w FFXI nawet nie próbuję zrozumieć japsów. To dwie różne kultury - możliwe, że dla nich zabijanie tysięcy mobów w jednym miejscu to szczyt frajdy, a wyłowienie 10 000 karpi to błahostka. A nie wyobrażam sobie europejczyka który to lubi :/

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 10:04 
Cytuj  
Wracając do tematu donoszenia...
Goatus, daj sobie spokój. Jesteś uczciwy i niech tak zostanie. I będąc uczciwym, nie stań się jednocześnie donosicielem.

Jest taka prawda z życia sexualnego wzięta:
(...) jak ktoś lubi sadomacho, czy jakieś inne perwersje, to o ile nie narzuca tego innym to to jest OK (...)

Daj innym bawić się w sposób, który lubią. :smile:Nie narzucaj swoich standardów...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: arkadek dnia 2004-06-07 11:10 ]</font>

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 11:25 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-07 09:31, Karol66 napisał:
Okreslam(y) Cie mianem debila bo przylazisz do watku od poczatku do konca stworzonego o botach i dla ludzi chcacych uzywac boty tylko po to, zeby napisac donos "Zona zdradza Pana ze mna. Uczciwy." => to oznaka debilizmu wlasnie (pierwsza)



Ciekawe czemu nie przyszło ci do głowy że może dlatego umieściłem to w tym wątku bo tego on dotyczy? Ponieważ czytają go gracze którzy planuja/chcą botować i może kiedyś któryś z nich zacznie grać na devianne. To było ostrzeżenie żeby nie liczył na mnie tylko przez to że obaj jesteśmy z tego samego kraju. Prosta sbrawa to ty masz problemy z pojęciem tego...

Cytuj:

Druga jest naiwna wiara ze Twoj donos komus cos zrobi - nie znam NIKOGO kogo by zabanowano za macrowanie (mnie samego notorycznie GM przenosi "do nieba" (jest taka area poza mapa) jak uparcie macruje na spocie "przeszkadzajacym" innym playerom.



Ok stwórz postać na devianne zapuść bota powiedz mi jej imie zobaczymy jak moja wiara poradzi sobie z twoimi przekonaniami... Chyba że się nie odważysz?
BTW poczytaj uważnie oficialne forum... ludzie banowani są za mniejsze przwinienia

Pozatym nigdzie nie powiedziałem że oczekuje natychmiastowego bana dla tej osoby ostrzegłem tylko że zraportuje..

Cytuj:

Trzecim jest to pieprzenie o bot=duping - widac ze masz o tym znikome pojecie a poslugiwanie sie logika nie jest twoja najmocniejsza strona.



hehe pewnie bo nie posługuje się twoją pokrętną logiką która jest wygodna tylko dla ciebie...

Cytuj:

Botujac jestes w stanie zarobic powiedzmy 100-200k dziennie. Z tego sie nie wziely te miliony ardeny na ebay - bo to jest raptem ok 4 mln MIESIECZNIE przy zalozeniu ze bot chodzi 24godz/dobe.


wyobraź sobie że właśnie z tego się wzieły.. adena farmers inc. może i są dupkami ale z tego co mi wiadomo żeden z nich nie został zbanowany za doupe itemów..

Pozatym używając logiki o której brak mnie posądzasz: jeżeli chodzi o krzywde czy wpływ na innych graczy nie ma różnicy ile zarabiasz ważne że robisz to w sposób nieuczciwy względem nich... tzn z tego punktu widzenia bot=doupe=scamer

Cytuj:
Botujac ciagle masz ryzyko ze padniesz, ze Cie kilna, ze "zatniesz" sie na jakis nierownosciach terenu lub dostaniesz conn losta - innymi slowy podlegasz takim samym prawom jak "zywy" gracz tylko:
- jestes mniej wydajny w zabijaniu (bot musi wszystko robic "wolniej" zeby zminimalizowac rzyko smierci)
- nie mozesz reagowac prawidlowo na dzialania innych graczy
IMHO uzywanie bota w L2 mniej uderza w innych graczy niz np. buffboty w daoc ktore od poczatku do konca byly "zgodne z TOS".
To ze akurat w L2 sa tak popularne ta gra zawdziecza jednemu - temu jest ZJEBANA pod wzgledem team play.



To po co w nią grasz? Jak narazie to słysze od ciebie te ta gra jest "zajebana" pod względem lvlowania, teamplayu... Hmmm musi ci być naprawde ciężko nie?.. to takie straszne grać w taką beznadziejną grę jest taka "zajebana" pod tyloma względami a ty jednak musisz w nią grać.... jekbyś nie miał kilkunastu innych mmorpgów do wyboru

Cytuj:

Jesli w DAOC moglem jeden level zrobic w 2 godziny gry z niezla grupa a botujac solo potrzebowalem na to 3 dni to jaki byl sens botowania? Zaden.
I to jest jedyny sensowny sposob zwalczenia tego zjawiska - modyfikacja gry w ten sposob by botowanie nie bylo "oplacalne" - czyli zrobienie gry ciekawsza.



Już powiedziałem skoro gra jest tak nudna to po co w nią grasz?

Cytuj:
Grales kiedys dwarfem debilu? Do 20 lev ta postac uzywa 2 klawiszy - attack i pickup. Porywajace prawda?


heh.. Powinieneś wziąść chyba błyskawiczny kurs dobrego wychowania... Niewiem kto cię wychowywał w domu ale chyba się nie popisał. Pozatym wydaje mi się że nie skończyłeś jeszcze szkoły średniej więc nie mędrkuj mi tu o "logice" ok? Bo jak narazie nie dałeś żadnych solidnych argumętów a tylko mnie próbujesz obraźić... Niedługo zaczniesz mnie od pop...ców wyzywać...

ahh BTW dwarfem grałem i o ile dobrze pamiętam to w dyskusji na temat gry dałem dwarfy jako jedną wadę na tym forum.. a ty ich broniłeś.. hmm pewna niezgodność we własnym zdaniu? naucz się trzymać własnych opini a nie je zmieniać co 5minut

Cytuj:
Moze takich mlotkow jak Ty rajcuje


mmm.... kolejna obraza yummy widze że masz bogaty słownik.. Powiedz pod którą bramą i w jakim mieście pijasz piwko z kolegami krzycząc i wyzywając przechodniów?

Cytuj:
naciskanie 2 klawiszy over and over ale mnie nie. Ale ze wydalem na ta gierke te 50 usd plus fajnie sie w niej PKuje lub gra ze znajomymi (pod warunkiem ze ma sie BARDZO zblizone levele) to ja ciagne.


o tym jaka ta gra jest musiałeś wiedzieć z OB więc po co ją kupiłeś? wydaje mi się że w każdego mmorpga fajnie się gra ze znajomymi więc to żaden powód.. Co do PK'owania to też raczej nie bo napewno jest więcej innych mmorpg które dają na tym polu większe możliwości


Cytuj:
Jesli faktycznie zaczna banowac za botowanie nie zmieniajac nic w samym systemie gry to szybko zostanie im, optymistycznie liczac, 50% graczy.
Bo tak naprawde jako taka zabawa w party zaczyna sie po 30 lev a do tego momentu nikt normalny nie wymeczy postaci jesli nie bedzie mogl choc czesc pracy wrzucic sobie na macro.


hahaha ciękawe skąd bierzesz te informacje? nikt normalny? na czyjej podstawie oceniasz normalnośc? swojej? Wyobraź sobie że moja friendlista jest prawie pełna plus znam mase innych ludzi i ŻADEN z nich nie korzysta z bota... więc skąd bierzesz swoje dane? Może trafiłeś na nieoficjalny server dla boterów

Cytuj:
Reasumujac: botowanie jest w L2 takim samym wykroczeniem jak nie zarejestrowanie dzialanosci gospodarczej przez mila starsza emerytke ktore pilnuje mi odplatnie dziecka.
Stwojac twoje standardy uczciwosci powinienem teraz pojsc i na nia doniesc do urzedu skarbowego. Nie robie tego z jednego zasdniczego powodu - nie jestem chujem :grin:


heh wiesz co słysze u ciebie takie same argumęty jak od osób popierających piractwo... Pewnie też to jest ok i legalne według ciebie? szkoda gadać... Zresztą weź najpierw lekcje dobrego wychowania albo wróć do swoich koleszków pod brame stać tam całymi dniam... Bo jak narazie musze ci powiedzieć że gorszego prymitywa to dawno nie spotkałem ^_^... no cuż dzieki za lekcje kulturoznawczą zawsze to dobrze mieć szersze choryząty..

Cytuj:
EOT - szkoda czasu na tego smiecia.


haha patrz twój zasób obraz rośnie i rośnie.... niedługo będe mógł na ich podstawie sobie jakiś zabawny tytuł przybrać...



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Goatus dnia 2004-06-07 12:28 ]</font>

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 11:39 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-07 11:04, arkadek napisał:
Wracając do tematu donoszenia...
Goatus, daj sobie spokój. Jesteś uczciwy i niech tak zostanie. I będąc uczciwym, nie stań się jednocześnie donosicielem.

Jest taka prawda z życia sexualnego wzięta:
(...) jak ktoś lubi sadomacho, czy jakieś inne perwersje, to o ile nie narzuca tego innym to to jest OK (...)

Daj innym bawić się w sposób, który lubią. :smile:Nie narzucaj swoich standardów...



Nic nikomu nie narzucam, nie robie rzadnej krucjaty czy coś.. dałem tu prostą uwage że zraportuje jak poznam się na bocie, mam chyba do tego prawo... bo topic jest otwarty i nie ma uwag w stylu dla "scamerów tylko"

Po czym zostałem zatakowany przez wyjątkowego prymitywa obrońce uciśnionych i biednych botów perfekcyjnie posługującego się swoją własną pokrętną logiką i małym słowniczkiem obraźliwych określeń (ktory teraz zapewne gwałtownie poszerza wypytując kolegów na podwórk) Karola66..

Zaostro? Bah to nie ja wyzywam na tym forum ludzi od debili, śmieci, palantów i innych określeń których już nie pamiętam...

Pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 11:59 
Cytuj  
Ale co ma na celu twój "raport"?
Wierzysz w cuda? Zraportujesz kilka tysięcy osób, kilka tysięcy dostanie bana i po 2 tygodniach wszyscy zapomną o botach? I zaczną grać klimatycznie?

Czy jak widzisz u kolegi, że ma pirackiego windowsa to też raportujesz w ramach walki z piractwem i tępienia piractwa?
Czy jak widzisz w supermarkecie, że staruszka zjadła kajzerkę nie płacąc za nią to też wzywasz ochronę?

Wyluzuj to tylko gra... NIkt tutaj nikomu żadnej krzywdy nie robi, a cała sprawa rozchodzi się o kilka zer i jedynek. Nie chcesz nie używaj, daj używać innym - ich sprawa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 12:11 
Cytuj  
Goatus pierwsze pytanie w ile mmoprg juz grales?
Jak bys mial za sobia wiekoszosc tytulow jak powychodzily to moze bys zrozumial ze monster bashing moze juz nie podniecac.

To jest wlasnie jeden z powodow dla ktorego nie gram w l2, nudne godziny lvl i framowania kasy. Dlatego rozumiem ludzi ktorym to tez nie odpowiada, maja za soba wiekoszosc mmoprg jakie wyszly, i oczekuja czegos wiecej niz pvm nonstop.

Jak jestes taki kozak to idz na jakies wieksze osiedle i jak zobaczysz dresow palacych blanty/ pijacych piwo biegnij na z donosem na paly. Zobaczymy ile razy ci sie to uda.
_______________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2004-06-07 13:14 ]</font>

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 12:32 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-07 12:59, Mark24 napisał:
Ale co ma na celu twój "raport"?
Wierzysz w cuda? Zraportujesz kilka tysięcy osób, kilka tysięcy dostanie bana i po 2 tygodniach wszyscy zapomną o botach? I zaczną grać klimatycznie?



-_- ...
Nie chodze i nie wyszukuje botów... nie jest to moje hobby.. ani moje zadanie. Chodzi o to że jak na jakiegoś się napatocze to go zraportuje bo uważam że to nie fair, chociażby w stosunku do mnie. Nie mam prawa tak myśleć?
Jeszcze jak by dana osoba była uprzejma albo coś tymczasem Karol popisuje się wyjątkowym hamstwem więc jego bym zraportował z czystej złośliwości


Cytuj:
Wyluzuj to tylko gra... NIkt tutaj nikomu żadnej krzywdy nie robi, a cała sprawa rozchodzi się o kilka zer i jedynek. Nie chcesz nie używaj, daj używać innym - ich sprawa.


No właśnie to tylko gra czemu on się zachowuje jak by musiał w nią grać? Jak mi da jakieś rozsądne argumęty to ok.. tymczasem jego argument jest: "gra jest beznadziejna niemalże we wszystkim dlatego używam bota bo mi się niechce w nią grać"

kiepski argument dla mnie.. pozatym sprawa była by zamknięta na tamtym jednym poście.. tyle że zostałem tak sponiewierany za niego że aż mi się głupio zrobiło i zacząłem się zastanawiać co to za forum...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 12:35 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-07 13:11, Aenima napisał:
Goatus pierwsze pytanie w ile mmoprg juz grales?



Już chyba gdzieś powiedziałem że to mój pierwszy

Cytuj:
Jak bys mial za sobia wiekoszosc tytulow jak powychodzily to moze bys zrozumial ze monster bashing moze juz nie podniecac.

To jest wlasnie jeden z powodow dla ktorego nie gram w l2, nudne godziny lvl i framowania kasy. Dlatego rozumiem ludzi ktorym to tez nie odpowiada, maja za soba wiekoszosc mmoprg jakie wyszly, i oczekuja czegos wiecej niz pvm nonstop.



No właśnie ty się nie zmuszasz do grania w tą grę... on tak, mimo iż na nią narzeka..

Cytuj:
Jak jestes taki kozak to idz na jakies wieksze osiedle i jak zobaczysz dresow palacych blanty/ pijacych piwo biegnij na z donosem na paly. Zobaczymy ile razy ci sie to uda.


hehe ^_^ pewnie nie dożył bym nawet drugiego ^_-


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Goatus dnia 2004-06-07 13:35 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 12:43 
Cytuj  
Wchodzisz na forum jako nowa osoba do topicu o botach i zaczynasz wrzeszczec ze bedziesz donosil na nich do gmow. To jakiej reakcji sie spodziewales? Mysle ze i tak z toba sie lagodnie obeszli.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 13:48 
Cytuj  
Mysle ze wiele osob mnie zna na tym forum raczej z dosc powsciagliwych postow.
A ze teraz jest inaczej moge usprawiedliwic tylko jednym - alergicznym reagowaniem na wszelkiej masci donosicieli - uwazam ze swiat bylby o wiele lepszy gdyby takie scierwa po prostu eliminowano.
Niestety - zyjemy w kraju slynacym z restrykcyjnej ustawy aborcyjnej i kiepskiej jakosci gumy wiec taka szuja jak ty moze sie publicznie chwalic ze na kogos doniesie.

A co do zgodnosci z prawem etc to powiem tyle: prawo jest sprawiedliwe dla wszystkich - zarowno biednym jak i bogatym zabrania spac pod mostem :wink:
Yep, botowanie nie jest fair jesli rozpatrujemy je w kategorii "kto z nas jest wiekszym masochista i spedzi wiecej czasu na naciskaniu 2 klawiszy" - ale nie na tym polega ZABAWA.

Kupujac gre bazuje na opisie producenta. Otwieram strone z krotkim opisem produktu i widze:
Situations filled with dynamic excitement are played out by superior AI monsters, skills that need to be selected according to each particular situation, balance of HP vs. MP, the strategic feature to overcome each situation through teamwork with other clan members, and the action feature that gives you a different feeling even when you kill a single monster. In Lineage II, all of these will be yours.

Wytluszczony kawalek jest najsmieszniejszy ale generalnie calosc ma sie nijak do tego co gra rzeczywiscie oferuje W TEJ CHWILI.
Jesli producent stosuje tego typu "chwyt marketingowy" to nie powienien sie dziwic ze ktos, kto sie na ten chwyt "zlapie" nie bedzie zbyt pilnie wypelnial zalecen TOS(EULA).

Dlaczego w to gram? Bo w chwili obecnej jest to jedyny tytul na rynku ktory mnie interesuje.
Nie jest to moj pierwszy MMO wiec odrzucajac to w co sie juz bawilem i mnie znudzilo, nie mialem innej alternatywy.
Jesli w tej grze nie mozna by bylo botowac juz bym w nia nie gral - tak samo jak masa innych osob. Ale ze NC doskonale zdaje sobie sprawe z obecnych niedostatkow swojej produkcji to TOLERUJE nagminnie boty o ile zbyt otwarcie nie wchodza w droge innym playerom.
Jesli wierzysz w ten mass banning i jestes szmata... przepraszam - uczciwym donosicielem :grin: to wyjdz z miasta, wez pierwszego brzegu bota i zaraportuj go - zobaczysz ze nastepnego dnia nie zada sobie nawet trudu zeby zmienic spot do makrowania.


A co "odwazenia sie" do zrobienia bota na dev serwie to sorka ale z tego co widze IQ ludzi ktorzy tam graja musi byc wyjatkowo niskie skoro masz "pelna friendliste" :smile:



_________________
Sponsorem tego posta jest producent filmowy który był sam :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-06-07 14:50 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.