mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 22.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2004, 15:05 
Cytuj  
kupie adeny po przystepnej cenie

*

Posty: 56
Dołączył(a): 12.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2004, 09:06 
Cytuj  
100k adena -> 100 zł :smile:


Posty: 3
Dołączył(a): 22.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2004, 21:06 
Cytuj  
to stanowczo za drogo
1000000 za 200 zł

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2004, 21:59 
Cytuj  
Na ebay za 1 mln placa ok 100 USD.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 12.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2004, 10:49 
Cytuj  
Za 1 mil nie da sie nawet najlepszego miecza D grade kupic i za to chca 100$ O_o


Posty: 28
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2004, 22:30 
Cytuj  
Przepraszam ze sie wcinam ale IMO to jest chore :sad:

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2004, 22:33 
Cytuj  
True true.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2004, 00:44 
Cytuj  
Bo za malo zarabiasz Adasiu :smile:
Jakbys mial pensje 4x wyzsza niz teraz a jednoczesnie wolnego czasu 4x mniej to Ci by wyszlo, ze aby "pograc" w dowolna gre online potrzebujesz 3-6 miesiecy "przygotowan".

Slowniczek terminow:

"Przygotowania" - etap gry, gdzie jedynym Twoim zadaniem jest zabicie 10^N mobow o AI < niz ma Twoja suszarka do wlosow.
Aktualnie Tworcy gier online dbaja by liczba N byla nie mniejsza niz 5.

"Pograc" - Etap w ktorym pojawia sie pierwsza interakcja z innymi graczami i jednoczesnie liczba czynnosci jakie mozesz wykonac przekracza 4 (na etapie przygotowan masz zazwyczaj tylko 3 - "wcisniecie klawisza atak i czekanie na efekt", "wcisniecie klawisza ucieczka" i "wscisniecie klawisza release jesli czas twojej reakcji na zagrozenie przekroczyl 0,0004 sek." :smile:)

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 09:47 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Bo za malo zarabiasz Adasiu :smile:
Jakbys mial pensje 4x wyzsza niz teraz a jednoczesnie wolnego czasu 4x mniej to Ci by wyszlo, ze aby "pograc" w dowolna gre online potrzebujesz 3-6 miesiecy "przygotowan".


Gram od marca (załapałem się do bety na ostatnie dwa tygodnie)... I dopiero teraz dobiłem do 40 (inna sprawa, że się nie spieszyłem). Ale fakt faktem zajęło mi to 4,5 miesiąca. Na razie mam dobry sprzęt d-grade i zaczynam zbierać na rzeczy c-grade. "Interakcję" miałem od 30 levelu w Crumie, ale polegała on na laniu potworów przez kilka godzin i czasem łapała mnie przy tym taka głupawka, że szkoda słów. Ze dwa razy niemal przysnąłem :P Dopiero niedawno zaczęła się przyjemniejsdza część... Małe party, ciekawe moby i przyjemność z grania. Tak więc nie ma nic z przesady w tym, co napisał Karol. Pracując, mając rodzinę i inne zajęcia (inne formy spędzania wolnego czasu) na grę zostaję Ci max 4h na dzień (odliczając środę, gdzie robią 2h przerwy technicznej) wychodzi, że w tygodniu pograsz 14h a w weekend (jeśli nie spędzasz go gdzie indziej) 8-10x2h. Cały czas to maksymalnie 34h. Pamiętam, że na Ti miałem znajomego DE. Nazywał się Aydin. Graliśmy przez jakiś czas razem spotykając się w tych samych miejscach przez kilka- kilkanaście dni. Byłem 6 leveli wyżej niż on. W chwili obecnej jego postać dobiła do 25 levelu i w tym samym czasie zrobił drugą - Gladiatora na levelu 40+. A to było ze 2-3 tygodnie temu.

Podsumowując... Nie każdy ma lat "naście" i wakacje trwające 2-3 miesiace :P

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 09:57 
Cytuj  
Co prawda to prawda.

Ja w trakcie bety, na wydluzonych wakacjach po obronie magisterki (studiowalem dziennie), gralem po 12 godzin dziennie. W trakcie bety dobilem do 32 levelu, a teraz - gram prawie miesiac ledwie 7 leveli do gory (Pracuje w iinym miescie niz mieszkam, wiec czasu naprawde mam malo, a niewiasta tez domaga sie swoich praw ;) ).

Ale kupowac wirtualnej kasy nie mam zamiaru, bez wzgledu ile bym zarabial. Wartosc wlasnorecznie zdobytej kasy, sprzetu i leveli jest nieporownywalnie wieksza niz tej kupionej na Ebayu czy innym tego typu serwisie.

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 10:08 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Ale kupowac wirtualnej kasy nie mam zamiaru, bez wzgledu ile bym zarabial. Wartosc wlasnorecznie zdobytej kasy, sprzetu i leveli jest nieporownywalnie wieksza niz tej kupionej na Ebayu czy innym tego typu serwisie.


Tak. To oczekiwanie na następny armor czy miecz czy książkę jest naprawdę fajne :) Szkoda mi ludzi, którzy po przesiadce na 20 i na 40 lvl ubierają już najlepsze ciuchy - teraz przez następne levele nie mają na co czekać, brak im tej "motywacji", która mobilizuje i... uzależnia :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 11:41 
Cytuj  
Nashem napisał(a):
"Interakcję" miałem od 30 levelu w Crumie, ale polegała on na laniu potworów przez kilka godzin i czasem łapała mnie przy tym taka głupawka, że szkoda słów.



umm przepraszam ale co przeszkadzało ci na Interakcje z innymi graczami i środowiskiem wcześniej.. bo wydaje mi się że nie do końca rozumiem...

w party można chodzić nawet na niższych poziomach, można troche podgrywać role itd itp... Nierozumiem w czym problem... chyba w tym że wszystkim się tak spieszy? Chcieli byście może zdobywać zamek po miesiącu grania? Zapewniam cię że jest masa ludzi którzy też graja max po 1-2h dzienie czy z przerwami.. co ci szkodzi z nimi chodzić w party i zawierać znajomości? Ja osobiście miałem ostatnio 4 tygodniową przerwę... i wcześniej też dwa tygodnie i jakoś niestwarza to jakiś dużych problemów

Pozdrawiam

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 12:00 
Cytuj  
Nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że jednego dnia grasz z ludźmi, są na twoim poziomie, jest fajnie. Masz party, masz z kim grać, zawiązują się znajomości. Ale przycisną Cię w robocie, posiedzisz dłużej albo wyjedziesz na tydzień, a oni już 10 leveli wyżej. I znów od początku szukanie ludzi, zgrywanie się... O tym mówię. Ja do 30 dwa razy "czyściłem" friendlistę :) Na lvlu 30 i wyżej to już "mordęga" zdobywanie expa (średnio 1 dzień 10-12h to jeden lvl) więc ludzie już nie leveluja tak szybko. Jak ktos "odskoczy o level czy dwa to nie przeszkadza - ale 5-10 leveli to już zupełnie inna liga.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 13:48 
Cytuj  
Nashem napisał(a):
Nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że jednego dnia grasz z ludźmi, są na twoim poziomie, jest fajnie. Masz party, masz z kim grać, zawiązują się znajomości. Ale przycisną Cię w robocie, posiedzisz dłużej albo wyjedziesz na tydzień, a oni już 10 leveli wyżej. I znów od początku szukanie ludzi, zgrywanie się... O tym mówię. Ja do 30 dwa razy "czyściłem" friendlistę :) Na lvlu 30 i wyżej to już "mordęga" zdobywanie expa (średnio 1 dzień 10-12h to jeden lvl) więc ludzie już nie leveluja tak szybko. Jak ktos "odskoczy o level czy dwa to nie przeszkadza - ale 5-10 leveli to już zupełnie inna liga.



Dalej można z nimi polować... spora część mojego klanu jest teraz 50+ i żeczywiście mało expa dostaje polując z nimi (600-900) ale dalej to frajda a i drop możesz dostać niezły czasami. Właśnie tak to jest.. raz sobie z kimś high lvl popolujesz a innego dnia idziesz do crumy odrobić trochę... Pozatym nie przejmuj się na 50+ lvl robienie exp naprawde staje się koszmarne... i przewaga leweli między tymi lvl40 a 50 powoli topnieje (na 50 1 lvl to są miejwięcej 2 lvl na 40 może nawet więcej) Czyli teraz może mają 8+ lvli przewagi nademną... ale wkródce zmieni się to do 5+ może nawet mniej

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 14:35 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Pozatym nie przejmuj się na 50+ lvl robienie exp naprawde staje się koszmarne... i przewaga leweli między tymi lvl40 a 50 powoli topnieje (na 50 1 lvl to są miejwięcej 2 lvl na 40 może nawet więcej) Czyli teraz może mają 8+ lvli przewagi nademną... ale wkródce zmieni się to do 5+ może nawet mniej


Właśnie o tym mówiłem :) Im wyżej tym różnice się niwelują :)

A wracając do tematu kasy... Im wyższy lvl tym bardziej się nie opłaca kupować kasy - już na 40+ lvl żeby wyglądać "jak człowiek" (inne nacje wstawiają swoją rasę :P) trzeba wydać ze 3-4m a to już jak nic 100-120 USD. Przy 50+ to już są grube miliony (sama broń kosztuje po 6-12m). Inna bajka, że też zarabia się więcej (lepsze dropy). Lepiej taką kasę kupić 5-10 kopii gry i samemu "farmować" :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 16:06 
Cytuj  
Jakbys zaproponowal dobra cene to jestem sklonny sprzedac ci ze 2m :>

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 09:05 
Cytuj  
Ty lepiej obracaj tą gotówką :) Być może w środę lub w czwartek będę potrzebował 800k. A jak będzie trzeba to i o klucz się postaram. Znajoma niedługo wraca z US to może zakupić jedną kopię...

A tak w ogóle to czy on jest na naszym serwerze?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.