mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2004, 18:20 
Cytuj  
Mam pytanie do ludzi ktorzy kupili juz gre - jaka karta placiliscie ? Ja mam electrona z inteligo i bez problemu moglam placic za anarchy-online , eve a tutaj niemoge cdkeya klupic ( credid card rejected :/ )

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2004, 21:56 
Cytuj  
ja citybankowa visa

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2004, 22:28 
Cytuj  
nie dziala Intelligo ? :sad:

damn...


Posty: 1
Dołączył(a): 29.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2004, 08:02 
Cytuj  
Karta do transakcji elektronicznych (eKarta - Visa) wydawana przez mBank działa znakomicie, pomimo, że jest to karta debetowa a nie kredytowa. Wg zapewnień pracowników mBanku rozliczana jest w USD i faktycznie, po transakcji z konta zniknęła dokładnie taka ilość gotówki jaka wynikała z przemnożenia dolarów przez aktualny kurs :grin:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2004, 23:35 
Cytuj  
Citi-visa? taka ze zdjeciem? osz ty Carol ;/ tez chce ;/


Odnosnie karty eKarty mBanku to za mojej kadencji: 1-2 lata temu nie honorowal jej praktycznie zaden sklep internetowy (cdromshop, outpost), jedyne co >odpukac< dzialalo to abonament do EQ. Ah, i nie byla debetowa tylko ladowana jak pre-paid komorka.. w kazdym razie pozytywnych wpomnien z nia raczej nie mam ;/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 12.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2004, 00:00 
Cytuj  
Mnie niestety nie stac na classica :/ Nie mam stalych zarobkow wiec wiekszosc cc odpada zostaje Mbank i inteligo z tym 2 jest problem bo nieprzyjmuja ..

*

Posty: 62
Dołączył(a): 17.06.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2004, 14:59 
Cytuj  
Ja miałem niezłą zabawę z Mythicem odnośnie karty MBanku. Możecie o tym przeczytać w jednym z wątków o DAoC.
Generalnie jeśli sklep lub firma wymaga autoryzacji z użyciem ADRESU BILINGOWEGO to mbank odpada bo jest zak zabezpieczony, ze nie da sie za jego pomocą autoryzować z użyciem adresu. Oni potwierdzają tylko numer karty i taki specjalny kod. Jest to podobno zgodne z konwencją VirtualVisa.
Mbank jest przez to podobno bardziej bezpieczny od reszty kart.
Mythic (producent DAoC) niedawno zmienił rodzaj autoryzacji i karty mbanku przestały działać. Jednak można użyć Inteligo bo ta karta przez sieć autoryzuje się z użyciem adresu bilingowego i przynajmniej z DAoC działa.
To tyle na temat kart dla wiecznych studentów :wink:)
Pozdrowienia, tra

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.