mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2004, 09:23 
Cytuj  
Ktos moze wie

1. Od jakiego poziomu sie pojawia drop penalty - tzn jaka musi byc roznica w levelach zeby moby zaczely mniej dropu rzucac? Mi wychodzi ze jak dostaje za moba 4 lub mniej SP to i drop rate jest obnizony drastycznie ale moze ktos ma dokladniejsze dane.

2. Czy ktos zna jakis szybki sposob wyjscia z gry (nawet w combat mode)? Nie chodzi mi o zakilowanie procesu L2 tylko jakis.... no kurde nie wiem - moze sposob na crashniecie clienta ale tak zeby to sie dalo zrobic z poziomu samej gry - bez wychodzenia do windows i "close"? :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2004, 12:27 
Cytuj  
1.
A wiec tak. Jedna zasada na drop penalty jaka juz pewnie znasz to to ze zabijanie "dark blue" mob-ow strasznie obnirza twoje szanse na jakis drop z nich. Po drugie [podobno] grupa ma miejsze szanse na drop jak jest bardziej zrurznicowana poziomami. To znaczy ze jak wiekszosc jest i bije lvl 30 moby [biale dla lvl 30-stych] i dolaczy do was lvl 24 ktos to wasza szansa na dropa spada.

Nie wiem jak to jest tak dokonca z drop-ami. Wiem jednak jesli chodzi o spoil/sweep u dwarf scavenger-a ze mam znacznie najleprze szanse jak urzywam tych skilli na bialych mob-ach do mnie.

2.Jedyny znany mi sposob to odbiegniecie i zrobienie "Restart". Nie mozna tego jednak urzyc w combat/krutko po combat.
Popytam sie ludzi w gildii jednak oni raczej tez nie beda wiedzieli. Najleprzym wyjsciem bylo by zapoznac sie z jednym z tych CN gosci. Oni sa nieznosni ale tak gre rozpracowali ze strach.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2004, 14:16 
Cytuj  
Ad2 jeszcze
napisalem kawalek skryptu rozpoznajacy czy ktos ci sle direct tell'e i sprawdzajacy wtedy gmlista jest pusta
Jesli nie jest - powiniene wywolac procedure wyjscia z gry.


Podobnie bym zrobil jesli HP spadnie <100 (detekcji PK nie potrafie zrobic :smile:)

Ale wszystko rozbija sie o to ze nie potrafie instant zakonczyc gry :sad:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2004, 19:06 
Cytuj  
-_-

To mi sie troche nie podoba Karolku. Po co grac w cos jak trzeba "cheatowac" skryptami i innymi ...eh... powodzenia.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2004, 19:30 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-12 20:06, Luki napisał:
-_-

To mi sie troche nie podoba Karolku. Po co grac w cos jak trzeba "cheatowac" skryptami i innymi ...eh... powodzenia.


Dlaczego macrowac?
Szczerze? :smile:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 15:29 
Cytuj  
Karol66 ty mi powiedz na jakim serwerze jesteś przyjacielu i jak się nazywa twój charakter... mam wielką ochote zrobić ci mały deleveling do 1 poziomu.... :[

Dalfgalin->Devianne

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.