mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 11:24 
Cytuj  
No wlasnie :smile: z czym to sie je na Lineage II. Widzialem w filmiku olbrzymie smoki na ktorych pomykali gracze - do da sie jakos oswoic ? Czy istnieje jakas profesja - cos jak w UO skill Animal Taming ?
Tez wierzaki na ktorych graczce jezdza da sie jakos zlapac w dzikich ostepach Lin2 ?

Czy w grze istnieje jakas inna mozliwosc spedzenia czasu niz lanie mobow ?

Ataki na zamek to cos ala RvR w DAoC?

Czy mozna kupowac i stawiac domy jak w UO ?

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 12:25 
Cytuj  
A wiec...

1. Nie, nie mozna tamowac. Mozna osiagnac "pet-y" w 3 sposoby.
a) Zrobic questa po ktorym otrzymujesz specjalny naszyjnik i w ten sposub przywojusz dane zwierzatko. Mozna w ten sposub osiagnac wikla [lvl 15], wyrma na ktorym bedzie mozna jezdzic [lvl 35] i jeszcze jedno zwierzadko ktore teraz nie pamientam.
b) Zrobic postac [klase] ktora to otrzymuje "pet-a". Na przyklad Dwarf Artisan, Wizard etc...
C) Zostac leaderem wlasnej gildii i podciagnac ta gildie do rangi powyrzej 3 [nie wiem jakie sa dokladne wymagania ale wiem ze gildia musi byc dosyc wysoko]. Wtedy jako leader morzesz dosiasc latajacego smoka [tylko leader moze].

2. Raczej nie. No mozna rowniez bawic sie w handel ale jest toryzykowne gdyz jak ta glowna masa ludzi przebija sie przez poziomy bron/zbroja poczatkujaca staje sie coraz to tansza w efekcie mozna zaplacic za cos wiecej i puzniej byc zmuszonym sprzedac to dane cos taniej [i byc stratnym]. Ja tam nigdy nie mialem glowy do interesu wiec to juz twoja decyzja w tej dziedzinie.
Mozna tez bawic sie w craftera. Oni [dwarf Artisan] sa teraz jednymi z najbogatrzych gosci w grze. Dobrze miec duo Scavenger/Crafter. Wtedy do jestes nie zalezny od materialow.
Poza tymi malymi odstapkami mozna tez bawic sie w bot-owanie i sprzedawanie basy na e-bay czy cos. Nie jest to dos ciekawe jednak.

3. Chociaz nie bralem jeszcze udzialu w takim ataku to jednak zakladam ze tak. To bedzie cos w styku DAoC. Bedzie mozna niszczyc niektore mury/bramy, mozna bedzie urzywac siege golems i innej siege broni [artisans/guild leaders] itd. Poczekamy do 1-wszego czerwca to zobaczymy bo juz jest duzo gildii ktore sa na tyle mocne by zaatakowac zamek.

4. Nie. Ma byc jednak rowniez z pierwszym czerwca system "Guild Hall-s" czyli domow gildii. Nie wiem na jakiej to bedzie zasadzie [czy zrobia nowy teren, czy tylko domy gildiowe beda w gildiowych zamkach]. Na to pytanie musimy czekac.
Wiem jednak ze nie bylo i nie ma zadnych rozmow natemat prywatnych domow dla graczy.

Uff, to chyba tyle :smile:
Cya in-game, Luki.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 13:10 
Cytuj  
Dzieki za szybki reply :smile: Znaczy sie tylko mistrz gildii moze latac na takim smoku? To jest od punktu A do punktu B ? (jak jazda na steedach w DAoC).

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 16:26 
Cytuj  
Um.. tego ci w 100% nie powiem chociaz wydaje mi sie ze nie jak w DAOC. Jesli ten dragon bedzie sie zachowywal jak kazdy pet w grze [poza pet-ami klasowymi] to znaczy ze trzeba bedzie go karmic [dosyc czesto] tak dlugo jak bedzie on "aktywny".
W tej chwili wilki [lvl 15 quest] sa urzywane jako extra torby gdyz mozna wrzucic z 2k strzal w wilka i nie zwiekszy to wagi ogulnej.
Do walki jednak sa one do DUPY! :smile: Ja wyslalem mego wilka [lvl 15 wtedy] by zabil lvl 1 keltrit i ten lvl 1 zabil mego peta w 2 ciosach :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 19:33 
Cytuj  
Ale wilk mial lev 15 czy Ty lev 15?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 23:17 
Cytuj  
Ja mialem z lvl 25.
Wilk mial lvl 15 i to 2 strzalach od lvl 1 mobka stracil caly lvl.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2004, 20:31 
Cytuj  
Pozwole sobie dorzucić kilka rzeczy o których wiem

A wiec...

1)Peta można jesszcze kupić (tzn kupić naszyjnik z np wilkiem) ale dotyczy to tylko petów a nie summonów (wizzard artisian itd)


2.Moim zdaniem troche tego co można robić jednak jest

-wojny klanów
-handel (jest sporo osób które się tym zajmują)
-craftowanie (w późniejszej fazie gry większość broni będzie wytwarzana przez krasnaludy a nie do kupienia w sklepach)
-przypominam że to jest gra z open PvP więc jak ci się znudzi kilowanie mobów zawsze możesz poszukać bitki ;P
-raidy na boss moby (nurka ruuuuuuuulez)
-potem będą eventy
-oblężenia zamków

itd itp

3. -tu się niewypowiem jeszcze nie uczestniczyłem ale jeżeli coś zbliżonego do raid na nurke to będzie super -


4. Są tak zwane clan houses w kilku miastach - kupujesz je na aukcji i potem płacisz za utrzymanie - tylko np w takim domku można odchować tego niedorośniętego smoka na którym da się jeździć


--
Dalfgalin->Devianne
Pozdrawiam

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2004, 07:47 
Cytuj  
Naszyniki [wolf pet] mozna kupic gdyz ci co sprzedaja zbili ten quest. Nie mozna ich swobotnie kupic jednak.

A co do tego smoczka to masz racje. Trzeba bedzie go sobie wychodowac [wytrenowac] by nam urusl.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.