mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 19:09 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-26 17:42, Tuxedo napisał:
Tez mozna przynajmniej by mial satysfakcje i nie pisal by o banowaniu calej nacji ;/



O.o ja nigdzie nic nie napisałem o banowaniu... musiałeś mnie z postem wyrzej pomylić.. nawet broniłem azjatów przed oskarżeniami kolegi montezumy...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 20:28 
Cytuj  
Errr wiesz newbie maja tez irytujacy zwyczaj trainowania grup probojac pullowac z ich campow.. grupy sa przewrazliwione na tym punkcie :razz:

Nic, sluchaj, podrosniesz, zaczniesz sie grupowac to zobaczysz :wink: podobno doswiadczenia sie nie da przekazac..


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 02:32 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-26 21:28, Tuxedo napisał:
Errr wiesz newbie maja tez irytujacy zwyczaj trainowania grup probojac pullowac z ich campow.. grupy sa przewrazliwione na tym punkcie :razz:

Nic, sluchaj, podrosniesz, zaczniesz sie grupowac to zobaczysz :wink: podobno doswiadczenia sie nie da przekazac..



... już powiedzialem nie radzili sobie wyraźnie z całym roomem. I nie mam w zwyczaju ściągać na siebie całego parowoziku mobów to był jeden krator... tłuk bym go z 5minut więc nie widze problemu.. to poprostu było niemiłe i tyle mów co chcesz może i jestem noobem ale to nie znaczy że jestem głupi...

ahh pozatym grupuje się tylko że ze znacznie milszymi ludźmi niż tamci i mi nie przeszkadza mi jak ktoś wyciągnie kilka mobów z miejsca gdzie walczymy... respawn w takich miejscach jest szybki...

um i do tego nawet jak by mi przeszkadzało to bym go poprosił o wyjście a nie atakował udając azjatów




<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Goatus dnia 2004-05-27 03:36 ]</font>


Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 11:07 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-26 21:28, Tuxedo napisał:
Errr wiesz newbie maja tez irytujacy zwyczaj trainowania grup probojac pullowac z ich campow.. grupy sa przewrazliwione na tym punkcie :razz:

Nic, sluchaj, podrosniesz, zaczniesz sie grupowac to zobaczysz :wink: podobno doswiadczenia sie nie da przekazac..



po pierwsze... jest mala roznica miedzy kradnieciem mobow a polowaniem w tym samym miejscu co inni na moby... moze mam ci to narysowac?... ;p

po drugie... moze sam powiniens "podrosac"? (tak jak wszyscy faceci zreszta lol ;p)

a na koniec... tak to jest jak banda wysokopoziomowych snobow uwaza ze wszystko im wolno... ale jeszcze zobaczymy...

Seri


Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 11:17 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-26 17:29, Tuxedo napisał:
Goatus: Jak grupa wchodzi do pomieszczenia wtedy wszystko co sie w nim znajduje jest ich ;/ zasada stara jak swiat, podlvlujesz, zaczniesz sie grupowac to zobaczysz :wink:


gralam w wielu miejscach 'solo' gdzie polowaly grupy i nigdy mi sie nie zadazylo zeby ktos kilowal mije moby albo mnie... ;p (zdazalo sie ze ktos uzezyl moba albo naodwrot ale bylo 'sorry' i po sprawie) wiec chyba ta zasada jest troche naciagana w stylu 'jest nas wiecej to wypad stad'...

i jeszcze jedno wydaje mi sie ze z twoich wypowiedzi wychodzi ze jaki ty to nie jestes wspanialy wszechwiedzacy gracz... ktory grywal w niewiadomo co... to niezbyt mile..

Seri

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 12:30 
Cytuj  
IMHO jak jakas grupa gra w jednym z pokoikow dunga - inaczej mowiac "zajmuje go" to wypadalo by zapytac najpierw czy nie bedzie im przeszkadzalo jesli cos sobie upolujesz.

Jesli ktos sie bez slowa wpierdziela w "moj spawn" to normalna reakcja jest "przepedzenie go" z tego miejsca lub nawet kilniecie (prosta sprawa - jeden z teamu kiluje, reszta go tylko leczy a 15 min pozniej 'PK' jest juz back "white").

Jesli natomiast ktos sie zachowuje jak bialy czlowiek i spyta "nie bedzie Ci przeszkadzalo jak sie wpierdole na to samo miejsce w tramwaju na ktorym Ty juz usiadles" to zadko sie zdarza zeby mu grupa odmowila (z praktycznych powodow zreszta - moze sie przydac pomoc "w razie czego").

I na zakonczenie znany tekst z UO przerobiony pod L2 :wink:

"Oh, This was your Bear? FUCK'U CAMPER!" :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 16:18 
Cytuj  
Oki Got zwracam ci honor za tych azjatow :wink:


Cytuj:
po drugie... moze sam powiniens "podrosac"? (tak jak wszyscy faceci zreszta lol ;p)

Obawiam sie ze nie moge ;/ nie jestem chwilowo w L2 ale jak tylko mi sie z powrotem spodoba to obiecuje ze to zrobie :wink:


Anyways, nie chce mi sie odpowiadac na wszystko, umowmy sie tak: jezeli za 6 miesiecy pogadamy na ten sam temat i dalej bedziecie miec identyczne zdanie na powyzszy temat to wisze wam duze z pianka i duze przeprosiny, ok? nno :wink:

_________________
Master Tuxie Crystalblaze - Arcanist of Tunare
Life is but a walking shadow, a poor player that sturts and frets his hour upon the stage and than is heard no more... It is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifing ...nothing.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2004-05-27 17:19 ]</font>

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2004, 11:46 
Cytuj  
Hmm, apropo azjatów. Bliżej poznałem w sumie 3 z nich. W Becie jedną parę - grali hardcorowo na maxa - dla przyjemności. Byli bardzo w porzo - chociaż mówili po angielsku DOBZIE.

W retailu jednego gościa - który zawsze pomagał mi - ja jemu i fajnie się bawiliśmy. Potem przeszedł na zawodowstwo jako "Adena seller". Ale to jak dotąd, JEDYNY człowiek któremu w tej grze pożyczyłbym mój cały portfel adena bez zmrużenia powiek...

I jeszcze jak solowałem w SODZIE, to zawsze ilekroć miałem problemy to adenujący obok Chińczycy zawsze mi pomagali pozbyć się mobów.

Skurwieli można znaleźć wszędzie - ja wśród scamerów widzę przede wszystkim przedstawicieli cywilizacji zachodniej. Więc nie zapodawajcie sloganów bez pokrycia i ...
w sumie odpierdolcie się od Chińczyków.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 12:07 
Cytuj  
Dokladnie !
Ilosc debili na nacje jest procentowo stala - a ze Chinoli jest duzo to i sporo debili.
Ale to nie kwestia nacji tylko statystyki :smile:
Pozaty skosnoocy sa ok - zwlaszcza Tajki :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 12:33 
Cytuj  
tajki sa calkiem si :/


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 12:48 
Cytuj  
Nie znam żadnej Tajki więc w sumie nie powinienem się wypowiadać :wink:
Obiecałem sobie, że FFXI to pierwszy i ostatni mmorpg z żółtymi w jednym sosie (czyt. na jednym serwerze)....

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 13:01 
Cytuj  
Eeeee tam za czasow swietnosci SP koreancy byli calkiem spoko :smile:
Zawsze najwiekszy ubaw z nimi byl :smile:

Dostawali wpierdziel ale wracali za chwile w mocniejszym skladzie.
Niestety biedacy mieli jeszcze slabsze lacze niz my z Polski i czesto dostawali bęcki nawet jak nas bylo 3 a ich 20 :smile:


Posty: 48
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2004, 21:18 
Cytuj  
Niestety muszę dołączyć się do negatywnej oceny skośnookich.Od jakiś trzech dni zaczyna się pojawiać wśród nich plaga żądania pieniędzy za wszystko.
Od party do helpa. Ceny wahają się od 5 k do 50 k. A już nie ma co marzyć że taki odda ci stracony przedmiot.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 18:14 
Cytuj  
Podobnie jak poprzednik dolaczam sie do negatywnej oceny dla chinczykow/korenczykow .

Mialem kilka przypadkow takich ze jako pierwszy bylem (zajelem) pomieszczenie z okolo 8 mobkami w Soda, wpada jakis chinczyk czy podobny i zaczyna lac moje mobki..
Po pewnym czasie wali text "rang rang" co mozna przetlumaczyc mniej wiecej jako wyp..aj to moje pomieszczenie,
jako ze bylem pierwszy nie odpuscilem..no to gosc zaczal mi uprzykrzac zycie..sciagal inne mobki z roomu obok i napuszczal na mnie, albo 'pomagal' mobkom uzywajac stinga na mnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.