mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 12:28 
Cytuj  
@Goatus piszesz że 1 głupie rozwiązane to luck skill. Musze się nie zgodzić ja jeszcze bym dożuci:
1. system PK, on mnie zaatakuje, ja oddam po paru minutach w samoobronie i jestem red
2. bron i sprzęt, nie maja żadnych wymagań, na 1lvl mogę założyć super wypasioną i zabijać moby z 19lvl
3. Party, to jest jakiś system party
4. monotonia, jak sam pisałeś we wcześniejszym poście twoja gra upływa pod hasłem „10000 mobów zabitych, to był dobry dzień”
5. wymagania graficzne, ale to kwestia kompa, ja nie mam procesora 3 GHz i radeona 9800
6. czat w grze, dlaczego nie ma friend czat, w open beta nie było nawet friend list, musiałem sobie ją sciągać z koreańskiej werski
7. Animacja niektórych postaci
8. Rozwój postaci, wszyscy biorą to samo, brak urozmaicenia
9. Większość graczy to hardcorowi azjaci grający według zasady 36/12, ja nie mam sił nawet na 1 taką rundę.
Ale to już wszystko było na forum, tylko przypomniałem.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 13:09 
Cytuj  
1) załuważ że jak go zaatakujesz po paru minutach to już nie jest samoobrona tylko odwet

2)Ale nie możesz założyć broni d-gradowej albo wyżej gradowej bo będziesz miał za to kary do atack speed i speed

3) tu chyba nie do końca wiem o co ci chodzi

4) Ale jak już zaznaczyłem w innym poście zawsze możesz zapolować na kogoś albo zebrać grupe i pójść na jakieś red moby dla zabawy

5) haha to dobre... ta gra fakt ma pewne problemy z pamięcią i wyświetlaniem dużej ilości postaci jednocześnie ale zapewniam cię że przez 99% czasu chodzi płynnie na normalnym sprzęcie przynajmniej u mnie (Athlon 1.8 512ramu i lol zintegrowana karta grafiki 64ramu)a w pozostałytm 1% poprostu wyłączasz kilka rzeczy i dalej jest ok

6) W c1 dodadzą alliance chat... hmm friend chat.. tak średnio to widze nie wszyscy moi przyjaciele się znają z niektórymi gadam po polsku a z niktórymi po angielsku jakoś nie specjalnie mi się uśmiecha żeby wszyscy na mojej friendliście odbierali to co chce do kogoś powiedzieć

7)Zgaduje że chodzi ci o facetów dark elfów?

8. Fakt niezaprzeczalna wada tej gry ale ona taka była już od początku i jak nie odpowiadała ci ta koncepcja trzebabyło się do niej wogole niezbliżać (wież mi ja też uwielbiam się bawić w robienie wyjątkowej postaci ^^ ale daje tej grze szanse myśle że w c2 naprawde dużo się zmieni)

9)Nie azjatów jest sporo ale napewno nie są większością... Pozatym większość najwyższych poziomów to amerykanie i europejczycy owładnięci żądzą bycia najpotężniejszym ;P przez co nie są zabardzo mili i przyjacielscy dla otoczenia

Ta gra ma mase różnych głupiutkich rzeczy ale jest w niej potencjał wiec czemu nie dać jej szansy.. zobaczymy co się wydarzy w c2 bo już w krótce pojawi się w korei... jeżeli c2 dużo niezmieni no cuż...



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Goatus dnia 2004-05-26 14:10 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 15:08 
Cytuj  
Ja tylko odnosnie punktu z durnym levelowaniem :smile:

Fakt - solowanie jest nudne.
Teamowanie juz imho nie - nie da sie isc teamem do "open space" bo drastycznie spada ilosc XP na godzine (ciagle przemieszczanie sie, duze odleglosci miedzy mobami, brak stalych spawnow) wiec idzisz do jakis "dungeonow" (pisze w zawiasach bo dungeon to tez np. Ruins of Despair) a tam masz zawsze random agro i wiecej funu.

Natomiast jesli ktos chce nabic levele a nie chce mu sie teamowac to po prostu daje sobie handicap w postaci makro.
Ostatnio dorwalem tego legendarnego "koreanskiego bota" i po rozpracowaniu okazalo sie ze jest genialny - gra praktycznie "jak czlowiek" a i gre mozna sciagnac do ikony zagladajac do niej co jakis czas celem uprawiania "graficznego chata" :smile: - idealne np. do pracy.
Mozna go tez wlaczyc grajac samemu i wtedy spelnia funkcje UOAssista (pije potiony gdy HP spadnie do okreslonej wartosci, auto podnosi przedmioty, uzywa antidote, bandarzy etc etc etc).

Z rzeczy smutnych jest tylko jedna - ma wbudowane cos na ksztalt "radaru" daocowego - wspolczuje w PvP tym ktorzy go nie beda mieli :smile:

Anyway - bot jest absolutnie niewykrywalny od strony "zachowania" postaci bo gosc ktory go napisal obszedl wszystkie zasady targetowania i poruszania sie w grze - mozna dowolnie ustawiac sobie waypointy i safe place do restowania, targetuje najblizsze moby ale z wybranych na liscie (nie tak jak /target [mobname] - lapiacy moba w olbrzymiej odleglosci od celu).

A ze ma GUI + przetlumaczono go na nagielski to kwestia czasu az bedzie tego uzywalo 90% populacji L2 :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 17:26 
Cytuj  
@Goatus spróbuje odeprzeć te argumenty :smile:

1. A co mam zrobić jak mnie zaatakował kiedy miałem 50%hp i zaraz padnę? To oczywiste że się ukryje się na chwile, zregeneruje i wrócę żeby zapierdolić tą gnidę co mi zadała cios w plecy. Ja to nazwałbym boską sprawiedliwością a nie odwetem. Dlaczego nie mogli by wprowadzić rozwiązania że po zaatakowaniu gracza jest się na czarnej liście do odstrzału przez 30min, a po zabiciu 2 godziny. Dodatkowo po zabiciu spadają ci niektóre statystyki. Wtedy by się zastanowił 2 razy taki PK, zanim by zaczął swoją małą wojenkę.
2. Owszem że nie mogę założyć broni D &#8211; gradowej, ale tej najlepszej przed nią już tak a na 1lvl to jest jak dar niebios
3. Party jest po to żeby gracze mogli zabijać trudniejsze mooby, ale głównym celem party jest integracja graczy. Niejednokrotnie później zaczynasz rozmawiać z osobami które poznałeś w party. Żeby zachęcić do party to albo tak konstruuje postać ze na wyższych lvl sama sobie całkowicie nie radzi i jest zmuszona do szukania party, albo daje się bonusy nieosiągalne w grze solo. W L2 tego brak, party nic nie daje, ani extra xp, ani wypadnięcia lepszych przedmiotów, więc po co mam iść w party???
4. Dla mnie gra była monotonna i nadal widzę że się nic nie zmieniło. Piszesz "iść zapolować na kogoś", nie rozumiem tej radości PK całkowicie nieznanej osoby, która zawiniła tylko tym że znalazła się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie. Dalej piszesz żeby zebrać grupe i iśc na red mobby, dlaczego tak nie może być zawsze, tylko od czasu do czasu. Czy nie przyjemniej walczyc w party z red moobami gdzie bład 1 osoby konczy się zgonem wszystkich. Czy takie party nie jest bardziej emocjonujace i ciekawsze od monotonnego zabijanai 2000 szt jakiś smieci. Ale przecież tak być nie może patrz system party.
5. Gra ma b durze wymagania graficzne, jest piękna ale zobaczmy co powiesz kiedy będzie oblężenie zamku. Podobno to ma być osią gry, oblężenia, ale na takim sprzęcie co masz ( ja mam podobny) to nie weźmiesz udziału w tym. A może mamy już wiekowe komputery, myślę jednak że ten procesor 3.0GHz i Radeon 9800 też by tego nie uciągnął (mówi tu o 50-100 osobach w polu widzenia i wszyscy używają skilli)
6. W grze dla mnie jest niezbędny friend czat, i nie mowie tu o czacie gildii. Ale o czacie gdzie mogę mówić jednocześnie do wszystkich moich znajomych na friend list. Fakt nie wszystkim podoba się że pisze po polsku na friend czat, ale to nie jest problem. Wyobraź sobie że potrzebujesz 300k gold i masz 30 znajomych, albo wołasz o pomoc czy organizujesz party. Czy wtedy chce ci się wysłać 30 prywatnych wiadomości. Jeszcze inaczej chcesz sobie po prostu pogadać na jakiś temat w czasie expowania, ze znajomymi, i co ??? Uważam że friend czat jest jedna z ważniejszych rzeczy w mmorpg, i nie zawsze chce pisać wszystkiego na ogólnym czacie.
7. Tu się zgadzamy :smile:
8. Jeżeli rozwój postaci opiera się na braniu wszystkich zdolności bo jest ich tak niewiele że na wszystko starczy to czy nadal jest to mmorpg. Dlaczego nie było od początku po 5-6 drogi rozwoju postaci, dlaczego nie można mixsować postaci. Producentowi brakowało wyobraźni?? Przecież jednym z magnesów mmorp ma być b. duża możliwość personalizacji swojego bohatera. Tu są wszyscy identyczni jak klony.
9. Z tym się nie zgodzę, fakt trafiają się oszalali Amerykanie czy Europejczycy, ale to Azjaci potrafią grać jakby to była ich cel życia.
10. Czas pokaże, ja już grałem w mmorpg który został właściwie zniszczony przez p2p i całkowite ignorowanie skarg i sugestii graczy przez producenta. Może L2 tak nie skończy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 18:17 
Cytuj  
Ciekawe kiedy NC zrobi contest w najlepiej zaprogramowanym Bocie , zwyciesca jak zwykle dostanie cos z kompletu alienware :grin:

"Graczu , szanuj swoj czas ! - Lineage 2 " :razz:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 18:57 
Cytuj  
1. Ale to jest gra full pvp.. nie można z kolei przeginać z obostrzaniem kar za bycie redem.. teraz i tak jest ciężko a czesami poprostu kotoś cię tak zdenerwuje że musisz go skilować... Co do tego że ktoś cię sieknął kiedy miałeś mało zdrowia i potem chcesz mu oddać to zwykle takie osoby oddadzą ci jak go zatakujesz a jeżeli nie hmmm zawsze możesz przyprowadzić przyjacół skilować go a potem z nimi karme odpracować

2.Fakt tu się zgadzam ale myśle że to nie jest aż takie złe.. to kwestja podejścia do sprawy.. wyobraź sobie że np jakiś wysokopoziomowy przyjaciel zabiera cię na red moby tylko dla zabawy... do tego macie super luck i red dropnie jakąś wypasioną broń np łuk.. twój przyjaciel już ma lepszy a ty nie możesz go używać przez ograniczenia... czyli musisz go sprzedać... czy to miało by sens?

3. 7% bonus exp mało wiem to jest już wiadome wydaje mi się że c2 będzie dawał większe bonusy za party bo zarówno koreańczycy się na to skarżą jak i reszta graczy

4. Nie chodzi mi o zupełnie random pk ... hmm no niewiem.. możesz iść zapolować na jakiegoś reda ogólnie uznanego złoczyńce.. możesz iść spróbować podgrywać role (wiem jak mało ludzi robi to w tej grze.. ona raczej temu typowi zabawy nie sprzyja ale zawsze można próbować) i zabić kogoś z wrogiej rasy... możesz iść popatrolować jakiś teren gdzie polują postacie niższe lv od ciebie i ewentualnie pomóc w rozwiązaniu jakiś sporów.. w końcu możesz iść na aren (w c1 dodadzą) i się sprawdzić... możesz w końcu zapolować na membersów wrogiego klanu

5.Hmm częściowo moge się zgodzić że gra ma mało zoptymalizowaną część silnika odpowiadającą za wyświetlanie dużej ilości postaci.. wszyscy mówią że to wina tego iż jest na silniku unreala .. ja tam się nie znam ale moge ci powiedzieć że podczas rajdu na nurkę (80 i więcej ludzi) rzeczywiście odczuwałem pewne lagi które mineły całkowicie przy zmniejszeniu troch detali. Gra napewno wyglądała wtedy gorzej ale działo się tyle że nawet nie miałem czasu tego załwazyć ^_^

6.Moim zdaniem to kwestia gustu ale ok taka opcja by niezaszkodziła

8.Jak jusz powiedziałem to niezaprzeczalna wada tej gry.. Choć wynika ona po części z pochodzenia gry.. W azjatyckich rpg'ach rzadko giedy masz duży wpływ na rozwój postaci.. Ale jeszcze raz podkreślam że na to narzekają wszyscy (koreańczycy terz) i możliwe że to się zmieni...

9.
I) zwykle gra ich więcej niż jeden na kąto
II)niepopieram i mi to nieodpowiada ale jak byś na tym zarabiał to terz byś grał tak długo jak się da (adena farmers)

haha miejmy nadzieje 50$ x 2 plus abonament x2 to nie jest mało ^^"

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 21:11 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-26 19:17, Aldatha napisał:
Ciekawe kiedy NC zrobi contest w najlepiej zaprogramowanym Bocie , zwyciesca jak zwykle dostanie cos z kompletu alienware :grin:

"Graczu , szanuj swoj czas ! - Lineage 2 " :razz:


Przesadzasz.
Trigger mi mowil ze w SB zrobil macro ktore przez 3 dni polowalo, zbieralo wszystko etc.
Z Xylobotem sie poznalem przy okazji DAoC.
ACTool zrobili pod AC, EQ i SWG.
Pod stare UO byl UORobot potrafiacy kopac rude, przetapiac ja, recalowac sie banku, dobierac lopaty i wracac do kopalni :smile:

Generalnie kto lubi wykonywac ta sama czynnosc kilka tysiecy razy? :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 22:27 
Cytuj  
e...UO tamers? :razz:

a z lineage oczywiscie zartowalem , w pelni rozumiem ze gra jest repetytywna i trzeba sobie jakos ulatwiac hunting :smile:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2004-05-26 23:27 ]</font>

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 23:36 
Cytuj  
To może jest macro do RYL?? Jak tak to bym poprosił o link.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2004, 23:58 
Cytuj  
Osobom poszukującym boty do L2 zalecam ostrożność ... .
Bo mogą skończyć tak :

http://rcpb0t.t35.com/ <---(tu była strona z botem)

:smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 00:07 
Cytuj  
Ja juz znalazlem.
Gra lepiej niz ja i to jest dopiero dolujace :wink:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 02:38 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-27 01:07, Karol66 napisał:
Ja juz znalazlem.
Gra lepiej niz ja i to jest dopiero dolujace :wink:



Wiesz w sumie nie wiem co mam sobie o tobie myśleć...

chce ci się płacić 15$ miesięcznie z coś z czego prawie nie korzystasz?...

pozatym niepowiem jak to świedczy o tobie.. zresztą to może ja mam takie pokrętne zdanie na ten temat...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 08:32 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-27 00:58, Razorback6(3) napisał:
Osobom poszukującym boty do L2 zalecam ostrożność ... .
Bo mogą skończyć tak :

http://rcpb0t.t35.com/ <---(tu była strona z botem)

:smile:


ciekawe czy wszyscy zdazyli zmienic pass.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 09:44 
Cytuj  
z logu wynika ze sporo ludzi sie na tym poznalo i powiedzieli co mysla o autorze

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 10:09 
Cytuj  
No a Ci co sie nie poznali podniesli statystyki sprzedazy firewall'i :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2004, 10:19 
Cytuj  
Wiesz w sumie nie wiem co mam sobie o tobie myśleć...

Wiesz w sumie mnie to wali... :grin:

chce ci się płacić 15$ miesięcznie z coś z czego prawie nie korzystasz?...

pomyslmy
czy warto poswiecic 0,5% swojego miesiecznego dochodu na gre, przy ktorej spedzasz 3-4 godziny dziennie?
ja sobie odpowiedzialem TAK :wink:

pozatym niepowiem jak to świedczy o tobie.. zresztą to może ja mam takie pokrętne zdanie na ten temat...

nie Ty jeden ale patrz punkt A :smile:
nie lubie sie powtarzac wiec odpuszcze sobie po raz kolejny podawanie przyczyn


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.