mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 21:45 
Cytuj  
1. Czy jak rozwijam postać to skile sa ograniczone czy na danym poiomie moge rozwinać wszystkie w danej klasie ??
2. czy redystrybucja skili jest możliwa a jeżeli tak to u kogo i ile to kosztuje.
3. W jaki sposób zarabiacie w grze ??
4. Czy sa jakies programy do farmowania potworków i kasy, podobno w tej grze sie strasznie wolno lvl bije :razz:.
5.Planuje zrobić Dark Elf maga spelshowler ale nie zauważyłem na żadnym forum postów z buildami wiec prosze o pomoc :smile:

Mam nadzieje że nie zadaje kretyńskich pytań :razz:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2004, 08:14 
Cytuj  
1. Czy jak rozwijam postać to skile sa ograniczone czy na danym poiomie moge rozwinać wszystkie w danej klasie ??

I tak i nie :wink:
Skile kupujesz za SP. Zaleznie od klasy postaci (ile tych skili ma), tego jakie moby najczesciej bijesz, czy grasz w teamie czy sam, jak czesto giniesz etc etc etc tych SP mozesz miec mniej lub wiecej na level.
Moze byc tak ze Ci ich brakuje ale jesli nie mozesz bez tego zyc to sie rozbierasz, zostawiasz caly stuff i "delevelujesz" (padasz kilanascie razy az Ci spadnie pare leveli) i grasz again.
Zasada jest prosta - levele i XP tracisz w przypadku smierci, skili i SP nie.

2. czy redystrybucja skili jest możliwa a jeżeli tak to u kogo i ile to kosztuje.

I tak i nie :wink:
Redytrybucji nie ma ale jak pisalem - jesli masz za malo SP mozesz sie delevelowac.

3. W jaki sposób zarabiacie w grze ??

Wszyscy tak samo - monster bashing.
Dwarfy moga zarabiac na produkcji itemow ale praktycznie to surowce musza sobie zbierac sami bo ceny po jakej gracze za sklonni sprzedawac materialy do craftingu sa chore.
IMHO mozna kupic recipesa i podstawowy skladnik broni (tzn. np. do willow staff kupic 3 willow staff heads) ale juz iron, coal etc etc etc trza zebrac samemu.
EDIT: mozna jeszcze handlowac ale nie polecam poczatkujacemu :smile: ceny sie zmieniaja dosc dynamicznie i mozna sie niezle wpierdolic.
Ale pamietam ze jak sie tym bawilem to w 3 dni zrobilem z 200k kapitalu poczatkowego 500k - tyle ze trzeba wyczuc co i za ile kupic i gdzie to sprzedawac :smile:

4. Czy sa jakies programy do farmowania potworków i kasy, podobno w tej grze sie strasznie wolno lvl bije :razz:.

Najlepszy - koreanski bot Lin2Mate (tworzy wirtualny serwer, przechwytuje i dekoduje pakiety L2 - potrafi zrobic naprawde duzo).
Ale jak ktos jest w miare kumaty to moze sobie sam napisac prosty programik do farmowania na statycznym spocie w dungeonie np za pomoca AC-tool, xylobota albo innego scierwa.

5.Planuje zrobić Dark Elf maga spelshowler ale nie zauważyłem na żadnym forum postów z buildami wiec prosze o pomoc :smile:

Nie znam sie na template ale jak chcesz farmowac botem to mag sie do tego nie nadaje :smile:
To fajna postac do grania teamowego - po 20 lev nigdy nie ma problemu ze znalezieniem teamu lub pojedynczego tanka bo generalnie jest deficyt magow w grze.
Co do samych skilii w tej postaci - zlap tego goscia "masterpl" - on ma taka postac to ci pomoze. Poza tym jest GM gildii to Cie od razu moze podlaczyc do clan.


_________________
Sponsorem tego posta jest producent filmowy który był sam :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-05-31 09:17 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-05-31 09:22 ]</font>

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2004, 14:41 
Cytuj  
Dziekuje Karol za tak szybka i wyczerpujaca odpowiedź. Teraz przynajmniej moge rozdysponować moje 350 SP z czystym sumieniem :razz:.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2004, 20:22 
Cytuj  
cos cie nie moge in game zlapac :sad:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 06:48 
Cytuj  
Uch to dlatego że mam konto od lineage zakupione z kolegą. Jednego dnia On gra innego ja, ale jak tylko on dostanie wyplate to bedziemy grali razem :smile:. Wczoraj mnie nie było bo pisałem sobie skrypcik do Knight Online. Te progarmiki z makrami są super. Hyhyhy jak tak dalej pujdzie to nie bede gral tylko skrypty pisał :grin:

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 14:36 
Cytuj  
Lin2Mate jest platny. Masz moze darmowa strone tego ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 14:37 
Cytuj  
nie - mam cracka :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.