mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 15:43 
Cytuj  
Witaj stary...

Grasz w LINEAGE II - to super... ja tez myśle o tym żeby sie w to wkręcić, cos mi doradzisz.... warto ?

Mam taki dylemata wzasadzie przyznam sie tobie, że ta gr znam tylkao ze skrinów, nie miałem okazji spróbować..... a sam wiesz jak to jest wydac kase nie wiedząc na co :sad: alternatywą jest ANARCHY ONLINE -- i co jam ma zrobić....

ZNA KTOŚ SPOSÓB BY ZAGRAĆ BEZ KONIECZNOSCI WYKUPIENIA Z GÓRY ABONAMETU.... możę ktoś mi udostępni konto? nie mam karty VISA mam za to kase.... czy jest ktos kto sie ze mna dogada i zaplaci swoja karta za moja gre ja oczywiscie przelewam wczesniej kase jemu na konto :smile: prosze pomocy ---- prosze o rady !!!


_________________
[email protected] - piszcie... prosze o pomoc !!!


Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 18:55 
Cytuj  
Moi drodzy.... czy mam rozumieć... że są tu same *******. Przecież oglądacie to i napewno sie oriętujecie, proszę o pomoc, i sugestie jak to wygląda i co mam zrobić... piszcie więc


_________________
[email protected] - piszcie... prosze o pomoc !!!

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 21:16 
Cytuj  
W zasadzie Twoją prośbę można wyobrazić sobie tak:

podchodzi do Ciebie na ulicy nieznany Ci człowiek i mówi, że nigdy nie jeździł na Twoim rowerze, ale bardzo chciałby spróbować... W związku z tym prosi Ciebie o pożyczenie, na kilka chwil, żeby się przejechać... bo może sobie taki kupi...

Zgodziłbyś się?

Ze swej strony mogę Ci powiedzieć, że LinageII jest zajebiście fajną grą, która wciąga jak narkotyk. Po prostu ją kup. Spróbuj na Ebay. Można kupić konto z 3 mill adena za 250 pln (kumplowi się to udało) .

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 23:35 
Cytuj  
Tak jak arkadek mowil - z nieznajomym sie "w karty nie gra".
Znajdz wsrod swoich rl znajomych kogos kto ma karte i popros go o przysluge - na pewno latwiej go bedzie przekonac niz nieznajomego przez net.

Sa tez jakies banki ktore daja visa nie wymagajac stalych dochodow (inteligo?).
Jesli masz kase to wplacasz na taka karte i masz problem z glowy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 10:18 
Cytuj  
Wielkie dzięki... naprawde jestem wdzięczny za odpowiedź..

Co do tego roweru - to pozwoliłbym mu się przejechać w swojej obecności niewiem czy jest to trafne porównanie, przecież jako właściciel zawsze możesz zmienić hasło do konta prawda....... ? uawiamy się doslownie na godzinkę a potem zmieniasz hasło i po krzyku.

Mam do was pytanko.. Ebay .. - jakiś adres strony, rozumiem że tam właśnie można kupić tą gre....

I napiszcie mi proszę, jeśli wiecie jakie jest porownanie do anarchy online... rozumiem, że jeśli gracie w lineageII to pewnie ją wolicie, ale czy graliście w anarchy ??? a jezeli tak to co było w niej gorszego lub lepszego i skąd decyzja na Lineage II

Jeśli chodzi o płatność kartą... rozumiem że sami tak płacicie prawda ? Tu chyba jedynie ja moge ryzykować przecież wysyłam ze swojego konta pieniążki najpierw do osoby a ona potem płaci kartą na żecz mojego konta czyż nie prawda ?

Jeszcze raz dziękuje że się udzielaćie i proszę o odpisanie :smile: pozdrawiam BANAN


_________________
[email protected] - piszcie... prosze o pomoc !!!


Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 10:22 
Cytuj  
a i co to jest forum 12 ???

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 10:47 
Cytuj  
kolejno....

Co do testowania gier online - skad jestes?
Zlap kogos kto jest w tego miasta co Ty i umowcie sie na piwko + pokaz L2.
W ten sposob wiecej zobaczysz i dowiesz sie niz podczas godziny grania.

http://www.ebay.com
http://www.ebay.de

Co do anarchy.
Ja w to gralem i gierka byla ok.
Wada zasadnicza byl dla mnie klimat SF - nie to ze go nie lubie ale wole fantasy.
I tym bym radzil sie kierowac przy wyborze gry - jesli pasuje Ci cyberpunk bardziej niz fantasy to sie nie zastanawiaj i bierz AO bo to najlepszy tytul z tego gatunku.
Jesli jestes fanem star warsow to masz tylko jedna opcje - SWG.
Jesli fantasy - tu jest wybor duzy :smile:

Nie do konca tak jest jak mowisz z ta karta.
Masz dostep do konta, mozesz zmienic haslo i gosc ktory wpisal dane swojej karty w tym moemncie musi ja zablokowac - czysta teoria ale tak to wyglada.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 11:55 
Cytuj  
Hm... Przecież nie widać numeru karty na koncie. Jedyna opcja to "cancel subs" i nawet wtedy nie widać numeru karty. Samo nazwisko i kiedy wygasa nic nikomu nie da. No chyba, że źle patrzyłem... U mnie są xxxx.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 12:07 
Cytuj  
Tak ale nie o tym mowimy.
Sirian mial kiedys taki problem ze ktos mu przestal placic a nie mogl wejsc na jego acocunt bo gosc zmienil haslo albo sirian zapomnial hasla do goscia accounta - anyway stracil kontakt z wlascicielem konta a kase za nie ciagle potracalo.

Mozna zastrzec sobie w banku zeby np. z NC nie honorowali zadnych platnosci ale raz ze jest to trudne, dwa ze wtedy za SWOJE konto przestaniesz placic.

Generalnie nie polecam nikomu udostepniania karty - firmy potrafia naliczac oplaty z opoznieniem siegajacym nawet 2-3 miesiecy, naliczac oplaty nawet po cancelnieciu konta etc.
A caly problem z reklamacjami jest na glowie posiadacza karty a nie tego, kto z jego uprzejmosci korzystal.
Jesli jest to dobry kumpel to nie ma problemu - zawsze sie dogada a nawet jak sie trzeba bedzie troche z tym napierdolic to w koncu robi sie to dla przyjaciela. Ale jesli to ktos kogo slabo znasz to masz przejebane.

:grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 12:59 
Cytuj  
EOD.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 14:15 
Cytuj  
I jeszcze linki:

Do wyszukiwania:
http://search.ebay.co.uk/lineage-2-acco ... ountryQ3D3

Do ubijania aukcji polecam:
http://www.snip.pl

Do płatności:
http://www.auctionpayments.com/


Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 21:47 
Cytuj  
dzieki - teraz ide spac - jutro znow do was napisze...


_________________
[email protected] - piszcie... prosze o pomoc !!!


Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2004, 13:39 
Cytuj  
HHHiii jestem .. drodzy dziś proszę napiszcie mi o swoich odczuciach co do LINEAGE II jak długo w to gracie co wam sie w tej grze podoba a co was poprostu wkurza bede dzięki temu wiedział czego sie po tej grze spodziewać... czekam i zgóry dzięki za wpisy !!!


_________________
[email protected] - piszcie... prosze o pomoc !!!

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2004, 14:00 
Cytuj  
Zajrzyj na wątek:

Dlaczego L2 jest fajną grą,,,

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.