mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 49
Dołączył(a): 13.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 08:07 
Cytuj  
chcialbym zaprosic graczy (szczegulnie z klanu)na party zespolowe do cruma tower , ciezko nam sie dogadac bo dysponujemy czasem w roznych godzinach , czas to zmienic wiekszosci pauje po 22 mamy juz nizle lvl miedzy 31-41 wiec moze sie tam dzis spodkamy i zrobimy mala masakre :wink:. kazdy bedze mial swoje zadanie gramy roznymi postaciami wiec bedze bardzo duzo zabwy i przyjemnosci z party oczywiscie itemy to kwestia dogadania sie a i expa nie zabrakie . cala rozgrywka polega na zajeciu jednego pokoju z mobami i nie dopuszczenie innych graczy do zabierania nam expa duza grupa ludzi rozwiazuje te problemy typu PK lub pvp (sam tam zginelem pare razy ) ale tez ubilem paru chinoli , mozna tam spodkac GM-mow porozmawiac z nimi, odpowiedzec sobie na pytania na kture jeszcze nie znamy odpowiedzi , mysle ze tym postem zachece was do przybycia dzis okolo 22 do gatekepera pod cruma tower . zycze wysokich lvl

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 12:22 
Cytuj  
Jak mi imprezka ktora mam miec nie wypali to bede.
Jasiek ? Strzala ? Moze Wy potowarzyszycie guildmasterowi ?
Znacie juz teren troche :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 15:24 
Cytuj  
ja ide na shreka ale do 22 powinienem byc juz back


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 15:33 
Cytuj  
No jak moglbym zapomniec teren swoich sromotnych smierci gdzie jakis pierwszy potworek zadal mi za jednym razem 200dmg ( i to nie byl critical ).
Jak bede w stanie :smile: to sie stawie bo moze sie napije troszke dzis z kumplem.

Tylko zw wolalbym sie spotkac pod polnocna brama w Dion.

a tak btw naszla mnie mysl ze skoro jestesmy klanem to moze by tak oczyszczac konta z pieniazkow przed takim "hunting party" i przed ruszeniem uslalic co komu najbardziej potrzeba do kupienia i na ten cel przeznaczyc cala kaske z polowania (nowe buty dla Jaska, bielizna dla Mata czy strzaly dla Mastera itp.). Powinno to ulatwic pogon za tymi wyzszolewelowymi :smile: a w koncu pozwoli sie lepiej i szybciej zbroic. Co wy na to ??

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 23:23 
Cytuj  
IMHO bez sensu - bo jak widziales zysk z party hunting jest mizerny.

Sensowniejsze wydaje mi sie samo wybieranie miejsca do polowania.
Np. ktos robi questa na 40 lev i ma bardzo oryginalne zadanie zabicia 150 mobow o 5 poziomow wiekszych od niego - wtedy pomoc mu sie przyda :wink:

Albo ktos potrzebuje itemu ktorego nie sprzedaja w sklepach za to wypada raz na 100.000 z jakiego moba.

Albo Noto-PKowanko.
Wystarczy wziac jakiegokolwiek maga jakis mamy mase (Master np :smile:) - on healuje moba z ktorym walczy jakis pacjent, robi sie cryminal, jak gosc go zaatakuje to my pomagamy masterowi :smile:

etc


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 49
Dołączył(a): 13.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2004, 11:37 
Cytuj  
dzis chyba idzem pomuc irasowi (zabijaka) wiec mozna dzis tez skoczyc ale nie o 22 mam na 6 do pracy po 4 wstaje nie bede mogl isc , moze na wczesniejsza godzine i niema sprawy

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2004, 09:59 
Cytuj  
pomoglismy :smile: w ant nest i hunters town.

Ale to jeszcze nie koniec - jakis kolejne zlecenia dostal.
Ale tak juz chyba nieobowiazujaco to sie da zalatwic bo poza excuro z cruma tower ma moby na otwartej przestrzeni wiec wystarczy ze zlapie 1-2 osoby 30+ i raz dwa sie ustrzeli je.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.