mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 20:38 
Cytuj  
Po dlugicha zmaganiach (przy nieocenionej pomocy Strzaly) wreszcie udalo nam sie z Matem zdobyc wlasnego smoczka :smile:
Na razie jest jeszcze maly ale jak to Mat zawsze mowi... "nie w rozmiarze tkwi jego sila" :grin:

Obrazek


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 20:43 
Cytuj  
Hmmm
A mozesz mi wyjasnic czym sie kierowałes przy wyborze imienia ?:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 22:09 
Cytuj  
Rzucajacym sie w oczy podobienstwem? :smile:

A prawie powaznie - ostatnio wogole nie grasz wiec musialem sobie jakiegos kompana sprawic. Gadatliwy jest jak Mat wiec sie przynajmniej nie pobija :grin:

A juz zupelnie powaznie: SWIETNY PET.
Ja mam tego z najmniejsza iloscia HP i najwieszym atakiem, zracego tyle ile stado rumownow po wypuszczeniu z miesiecznego zamkniecia w ciezarowce :wink: ale za to potrafi przyjebac.
Jak teamuje z nim i uzywam jego special skili to zadaje ok 30% overal dmg - ideal dla mnie jesli chce np. bic moby do jakiegos questa. Chyba mu sprawie jakas bron bo wyglada ze warto.


Mat tez chyba zadowolony bo on chcial peta ktory nie tyle bedzie zadawal HP co odciagal uwage od niego samego :smile:


EDIT: jak ktos bedzie robil tego questa to przy okazji niech sie przejdzie wziac jeszcze tego questa:
http://www.lineagecenter.com/quests.php ... hingpotion
Smieszny jest :grin:
Nagroda mocno "dyskusyjna" a moby rozwalone dokladnie po calym swiecie ale byc moze przy okazji jakis huntingow gildiowych zaliczy sie te w mniej popularnych rejonach niejako "przy okazji".
Normalnie latac zeby ten quest zrobic to tak na 4-8 godzin chyba :sad:




_________________
God Made Us Brothers, But Prozac Made Us Friends.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-07-07 00:32 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2004, 18:27 
Cytuj  
Ten watek nie powinien sie nazywac Karol i jego smok tylko Smok i jego Karol :grin:


Posty: 49
Dołączył(a): 13.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 20:05 
Cytuj  
niezly HP karol :smile:

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 09:34 
Cytuj  
Przepraszam czy z tej przerosnietej jaszczurki moze wyrosnac takie gigaboskie zwierze na ktorym ludzie lataja w trailerze ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 09:38 
Cytuj  
Tak.
Z tego co pisza z tej jaszczurki rosnie cos wiekszego i to kazdy moze zrobic (tylko nie pisza suki czy to bedzie sie dzialo przez levelowanie jej czy samo posiadanie? pewnie przez levelowanie).
A jesli jestes leaderem clanu posiadajacego castla to bedziesz mogl z tego "wiekszego" wychodowac wyrma (i latac na nim).
Castli jest dostepnych na serwer... z 5?
Wiec szansa ze osobiscie na takiego smoczka wsiade pojawi sie gdzies za rok :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 09:51 
Cytuj  
Ten wyrm dziala jak konie na DAoC, czyli predefiniowane punkty miedzy ktorymi ewentualnie mozna polatac? Czy tez latanie na nich to pelna dowolnosc, w stylu ide na jakies mobki to z miasta szybciej bede mial na wyrmie niz na butach...?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 09:59 
Cytuj  
Ma sie free latac jak w AO np. samolocikami.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 10:27 
Cytuj  
Mozna z nim walczyc ? Moze ci go ktos ubic ?


Posty: 49
Dołączył(a): 13.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 10:30 
Cytuj  
slyszalem ze sa 3 rodzeje dinkow , moze 1 lata 2 np plywa , a na 3 sie jezdzi po londze . z czasem zobaczymy ktury sie okaze najlepszy :smile:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 15:12 
Cytuj  
Wszystkie trzy można przekrztałcić w stridery (większa wersja na której można jeździć) ale dopiero w c2. Odbywa się to poprzez quest + mały kurczak musi mieć lvl55.

Co do c1 to nie jestem pewien czy ktoś może mieć stridera... jeżeli jusz to tylko wybrańcy.

Co do smoków to nie ma ich jeszcze w grze i niebędzie w c2 (przynajmniej nie są dostępne dla graczy bo gm może sobie takiego "pojawić")

Pozdrawiam

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2004, 00:28 
Cytuj  
Żeby polatać smokiem trzeba bedzie być liderem clanu 4 lev + który posiada aktualnie zamek:), niewspominając o levelu postaci pewnie 60+ Także latające smoki to tylko dla bardzo wybranych ludzi:) Co do jeżdzących smoczków to wlasńe wymagany bedzie odpowiedni lev pupilka i właściciela chyba okolo 60+ słyszałem plotki że 70 lev bedzie potrzebny do wzięcia questu. Pozatym ujeżdzany smok bedzie walczył za swojego pana:) W ostatnich godzinach CB 2-3 GM wpadło koło Gludio na smokach no io zaczeła sie pogoń za smokami hehe, Ubiliśmy 1 gm-a i smoka reszta uciekła. Mam screeny ale nie mam jak ich umieścić:) także jak ktoś chętny hostowac niech da znac to wyśle mailem i może zobaczycie jak wyglada smok w biegu z chmara ludzi za plecami oraz martwy smoczek:) [email protected] w razie czego wysle zdjecia ASAP hehe.


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 23:25 
Cytuj  
ja natomiast wyczytalem ze aby miec smoka wystarczy nalezec do clanu kontrolujacego zamek... nie trzeba byc ze tak powiem panem na zamku.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 14:26 
Cytuj  
Tak naprawde to nie stwierdzicie tego napewno dopuki nie bedzie tego w grze... Poniewarz ncsoft na to dupki i nieujawniją żednych wortościowych informacji...

wiem napewno że:
-Stridery będzie mógł mieć karzdy w c2 (to by znaczyło że w c1 mogą mieć je tylko wybrańcy)
-Smoków latających w c1 nie ma (nie dla graczy w każdym bądź razie) i chyba niebędzie w c2
-Aby awansować małego kuroka w stridera musi mieć on lvl55 i trzeba zrobić quest który jest zajebiście trudny i nieda się go zrobić samemu (kurok musi nawalać jakieśdrzewko ileś tam tysiący razy puki czegoś nie dostanie a drzewko ma zajebiście wysoki lvl + guardów haha fajno ;P)








<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Goatus dnia 2004-07-22 15:26 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.