mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 14:22 
Cytuj  
Hejka,
Master jest praktycznie rdy od strony SP na upgrade clanu.
Jesli chodzi o kase to potrzeba 2.5mln.
Ja, Master i mat nie damy rady sie zrzucic po 1 mln w tej chwili a jesli to podzielic mniej wiecej po rowno to reszta gildii tez nie wyciagnie po 200-300k od osoby.

Wymyslilismy takie rozwiazanie zeby to zrobic poprzez wspolny hunting.


Termin: Sroda (21 lipca)
Godzina: 19.00
Miejsce spotkania: Town of Oren.

Plan gry:
Idziemy razem z Oren do Ivory Tower do NPC dajacego questa "Wishing potion".
Wszyscy >29 biora tego questa.

Potem idziemy polowac na moby 40 lev dropujace brigandine helm i shield design.
Jesli trafia sie z dropow full itemy - sprzedajemy i ida na klan.
Kasa i drobny loot zatrzymujecie Z WYJATKIEM brigandine helm design i brigandine shield design - te oddajemy masterowi (jesli uda sie uzbierac tego tyle zeby zlozyc full item to zrobimy i sprzedamy full itemy - helmy chodza po 2mln, shieldy po 500k).

Gramy tak do 22-24 zalezy ile bedzie czasu.


Przez reszte tygodnia kazdy kto wzial questa wishing potion ma go dokonczyc (postne opis gdzie i jak - powinno to zajac max ok 3-4 godzin) ale NIE ODBIERAC FINALNEJ NAGRODY.
W nastepny weekend konczymy tego questa wspolnie po kolei.
Z questa nagroda jest mocno losowa i polega na kilnieciu 40-50 lev mobow zktorych moze wypasc item - zrobimy to wspolnie.
Jesli komus sie dropnie reward za 500k - tez idzie na gildie.
Ten quest jest "powtarzalny" wiec nie blokujecie sobie w ten sposob mozliwosci zrobienia go pozniej.


Anyway - plan jest taki zeby z tych 2 huntingow (sroda i przyszly weekend) wyciagnac przynajmniej 1-2 mln na clan. Reszte dorzuca high-lev memberzy :smile:

Jedna prosba tylko - badzcie MAX na godzine 19 w town of Oren - zeby 10 osob nie musialo czekac na 1 spoznialskiego.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 14:38 
Cytuj  
Mam dla Ciebie niezby dobra onformacje, ceny brig itemsow powoli acz systematycznie spadaja, shield juz widzialem do kupienia za 450k a helm 1m okolo..Duzo osob narobilo i naznajdowalo i teraz sporo osob chce sie pozbyc..

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 15:25 
Cytuj  
Dzieki za informacje ale obawiam sie ze nie grasz na moim serwerze wiec pojecie o cenach na hinde masz zadne :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 20:20 
Cytuj  
Hehehehehe w koncu to zaczyna przypominac dzialania klanowe :smile:
Ja bede na 100% :smile::):)


Posty: 49
Dołączył(a): 13.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2004, 11:18 
Cytuj  
jesli bede w stanie ruszac myszka to napewno bede :razz:

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 10:17 
Cytuj  
No ja tez bede chociaz nie wiem czy sie przydam;-)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 10:33 
Cytuj  
Kazdy 20+ sie przyda a taki co umie leczyc to juz wogole luksus :smile:

Ale niestety nie o 19 sie spotkamy.
Bo w kazda srode od 19 do 21 jest DOWN SERWERA :smile:

To na 21 panowie - w town of oren
Wstawcie sie tam jeszcze przed downem - podnosza serwer i sie od razu spotykamy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 12:01 
Cytuj  
Jesli będą tez low memberzy to moze wyprubujemy to co ostatnio odkrylismy tzn zeby zaliczali lastkill - moze to podniesie szanse dropa tych itemkow ???.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 19:47 
Cytuj  
Witka,
tak z ciekawoćśi, zrobiliśmy ostatnio z Kridem pare razy ten quest i jedynymi nagrodami jakie dostaliśmy to spellbook i scroll of escape:) I tu pytanko czy wam sie trafiła jakaś lepszejsza nagroda? no i oczywiście jaka opcję wybieraliście.


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 19:55 
Cytuj  
Spellbok w sensie tego do nauczenia sie czaru?
Generalnie sa 2 drogi.
Jedna to wybrac "king of the world" i liczyc na spawn kilku slabszych mobow po ktorych spawnie sie uber demon (cos ok 70 lev).
Z niego spada ponoc stuff ktorego inna droga nie mozna dostac in game. Ale zabic go trudne full teamem 40-50 - ma sie na to za malo czasu (ok 2 min tylko sie quest moby pojawiaja - potem znikaja).
Drugi to wybor "love" i liczenie na spawn takich mobkow ok 40 lev - one moga dropnac spellbook za ktory Torai (ten NPC stojacy w death pass od strony Giran) daje 500k.

Byly tez jakies plotki o tym ze proszac o bycie milionerem dostajesz 6 mln ardena ale nawet jesli to prawda to szansa na to jest na jakims diabelnie niskim poziomie :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 14:32 
Cytuj  
Hmm spellboki wypadają przy ostatniej opcji i jest to jedyna droga dostania jakiegoś niezwykle rzadkiego spellbooka dla orców..

co do pierwszej opcji to możesz dostać nic, książkę wartą 500k, b gradowy naszyjniczek, scroll of escape i kto wie może coś jeszcze

co do tego moba na strasznie wysokim poziomie to jest to demon king i upuszcza on przy bardzo małej szansię demon gloves które są niezbędne do skąpletowanie demon set ale nie jestem pewien czy pojawia się on przy 1 czy drugiej opcji

co do drugiej opcji to wydaje mi się że zwiększa ona za każdym razem ilość adeny jaką dostajesz wybierająć... tak drugą opcje ;P (na starcie 500a) być może robi coś jeszcze ale jeżeli tak to nie jest to ogólnie dostępną wiedzą ;]

Pozdrawiam

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 11:11 
Cytuj  
Dzięki wszystkim za podpowiedzi:) Ale moje pytanko brzmiało czy ktoś z Polaków dostał cościekawego z tego questu:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 17:38 
Cytuj  
Ja :smile:
Sprzedalem potiona (wynikowy efekt questu) za 150k.
Jakby mi sie chcialo siedziec i handlowac to bym wzial 250k :smile:

IMHO jak polujesz na kase to lepiej nie wierzyc szczesciu tylko po prostu sprzedawac te poty - kupia duze gildie ktore beda spawnowac sobie kinga w ten sposob.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 19:16 
Cytuj  
Apropo tego quesu..ma ktos jeszce jakis dzialajacy link do tego questu..co trzeba robic etc, gdzie isc..
I czy samemu na 33 lvl da sie go zrobic czy musze brac kogos?

Poziomek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 14:53 
Cytuj  
Pytałem sie z ciekawości bo ze spidem Warciera to można sie pochlastac...... Zrobiłem ten quest raz i zajęło mi to około 4 godzin razem z żebraniem o ww scrolowaniem i używaniem haste potionów. A myślałem, że w DAOC-u questy so poje...:smile:

_________________
The Gentle Art Of Making Enemies.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vissegard dnia 2004-07-25 15:54 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 16:08 
Cytuj  
4 godziny to nie tak duzo.
Ja zazwyczaj robie ten quest raz dziennie :wink:

Bierzesz questa w ivory tower.
Biegniesz do Giran.
Obok giran zabijasz 4 moby.
Potem idziesz w okolice Cruma - zabijasz 1 moba.
Escape scroll.
Z dion do Wasteland - tu lapie 2 moby.
Escape scroll.
Z Gludio do Orc Barracks - tu zabijasz ostatniego moba.
Potem wracasz do Ivory tower - robisz potion.
Wyrzucasz go na ziemie, again bierzesz questa, podnosisz potion.

Repeat :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 20:45 
Cytuj  
hehe wiem robilem tak samo jak napisales ale to niezmienia faktu ze quest jest poje...:smile:
A tak z innej beczki zrobiliscie 2 levelik klanu? Bo my na Bartz powoli przygotowywujemy sie na lev 4, tylko Krid musi 56 levelik walnac:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 21:53 
Cytuj  
Pozwolisz ze podepne sie pod ten watek odnosnie questu 'wish'

Znacie jakies osoby co dostaly w tym quescie jakies lepsze 'itemy' i jaka mniej wiecej jest szansa na 'lepszy' drop :>
Bo jak mialbym poswiecic 3-4 h na quest i dostac esc scroll czy syf o wartosci 20k to zalamka :>

Moglbym w sumie 'robic ten z potionem' ale widzialem ze sporo osob tymi potionami handluja i cos ciezko chyba to sprzedac

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 23:55 
Cytuj  
Ja nigdy nie probowalem "uzyc" wish potiona - zawsze do sprzedaje.
Ceny ustawiam ok 200k i schodzi.

IMHO to ma sens jesli masz team to rozwalenia deamon kinga (wybierasz opcje "chce byc krolem...")

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2004, 13:24 
Cytuj  
To jak macie ten 2 lev?


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.