mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 14:20 
Cytuj  
Tak przypadkiem znalazlem Lineage II i tak:
zajebiscie mi sie podoba ale mam kilka pytan do wyjadaczy :smile:
Gralem w UO wiec mozna porownywac (a nawet chcialbym poznac opinie porownawcze :smile: Karol licze na ciebie... ty chyba we wszsystko grasz :grin:)
Otoz podoba mi sie na razie wszystko co widzialem :smile: ale nie wiem czy tak na prawde sie oplaca... sa serwery w europie? bo dobijajace lagi to nie dla mnie :smile:... ludzie mowcie i chwalcie ile mozecie... a i jeszcze jedno... moze mi ktos pozyczyc konto na dzien/dwa? :smile: Moze znacie Desa... to moj brat :smile: wiec jakby co to mozecie mi zaufac :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 14:43 
Cytuj  
Fajne.
Meczacy leveling jak dla mnie ale ja wymiekalem z tego samego powodu przy Diablo :smile:

Generalnie gra sie ok (moze nawet bardziej niz ok) ale gra jest zwodnicza.
Na poczatku wyglada jak "single player online" (znaczy ludziom sie najbardziej oplaca grac solo) a po 40 i wyzej praktycznie nie daje sie solo - tylko grupy, gildie etc.

Poziom questow tych profesyjnych ktore MUSISZ zrobic przerasta makabreski ktore pamietam z daoc... wlasciwie to w daoc to byly mile spacerki w porownaniu do L2 :smile: Ale klimat trzymaja fajny.

Przykre jest zarezerwowanie funckji crafterskich tylko dla dwarfow.
Z drugiej strony kazdy mag jest marny bo marnym ale healerem co dosc znacznie ulatwia skladanie teamow.

PvP mi sie bardzo podoba.
GvG nie probowalem.
Castle Siege nie probowalem.
Smoczka mam i wychowuje :smile:

nie wiem co Ci wiecej moge powiedziec....


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 14:45 
Cytuj  
hmmm... co jeszcze... klasy? generalnie na stronie Lineage przeczytalem tylko jakie sa... nie wiem do konca co daja itp (oczywiscie maga od wojownika odroznie :smile:) no i co lepiej... bo na pewno chce grac DE... nie wiem czy magiem czy wojowniekiem jeszcze... no i na koniec moze masz miejsce na koncie? :smile: mam juz 60% gry sciagniete :grin:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 15:09 
Cytuj  
Kazdy DE jest dobry w PvP i PvM.
Tyle ze jesli zdecydujesz sie na maga to raczej sie nastawiaj na granie a nie macrowanie :smile:
Mag z AE spellami moze szybciej lev bijac kilka wolnych wysokolevelowych mobow za to slabe pdef i hp mocno utrudnia jakiekolwiek "zaprogramowanie" jego zachowan na macro.

Nie spotkalem sie jeszcze z tym zeby ktos w L2 mowil ze jego klasa jest do dupy.
Kazda ma swoje plusy i przy odpowiendim play style sprawia przyjemnosc.
Tyle ze, jak to w wiekszosci gier bywa, granie magiem daje duzo wiecej mozliwosci/strategii niz warriorem - "my jestesmy prosci" :grin:

Co do testowania konta to nie dam - u mnie chodzi ono 24h/7 bo jak nie macruje to zostawiam vendorka.
A i wiele Ci to nie pokaze - poczatki raczej zniechecaja do gry niz zachecaja :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 15:29 
Cytuj  
nic :smile: pewnie bedzie DE mag... i tu znowo problem :smile: pozniej to sie dzieli na jeszcze 2 klasy... czym to sie rozni? pewnie skillami... mi by bardziej chodzilo o takiego maga co rzuci ladny czar i mocno nim przypieprzy :smile: czyli chyba Spellhowler... A co do konta... :sad: moze ktos inny ma? nawet na chwilke... chce stworzyc postac i pobiegac kilka godzinek... nie chce kupowac w ciemno...


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 16:18 
Cytuj  
<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dalamar Velkyn dnia 2004-07-21 17:23 ]</font>


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 16:22 
Cytuj  
eee... nie znalazlem edita... wiem... jestem slepy... ale juz znalazlem... moze ktos skasowac tego pustego posta powyzej? dzieki. ok... juz wiem jak kupic konto :smile: chociaz przejsc tego reklamowanego in-game tutoriala...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dalamar Velkyn dnia 2004-07-21 17:24 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 16:45 
Cytuj  
Co do lagow to hm..sredni ping mam okolo 180..i jakos nie narzekam na lagi...Czasem przy wejsciu do miasta 'kapke' laguje ale to wina kompa ktory nie jest super mocny..

A co do profesji to coprawda teraz gram dark-elfem fighterem, ale gdybym mial zaczynac od nowa to zapewne zrobil bym dwarfa ->scav-->Bounty H ze wzgledu na kase, albo Orca -->Maga--> ze wzgledu na fajne buffy dla teamu.


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 17:43 
Cytuj  
a przy siegach? wie ktos jak duze sa lagi (bo musza byc spore :smile:)... no a co do rasy to sie nie dam przekonac :smile: jak moge grac dark elfem to gram dark elfem :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 17:54 
Cytuj  
Generalnie to jest tak - albo laguje wszystkich albo nikogo :smile:
Na bardzo kiepskim laczu gram w pracy (400+ms) i da sie grac - wiekszym problemem jest sama wydajnosc kompa.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 17:56 
Cytuj  
ok... wazne pytanie :smile: moze mi ulatwic kupno (tak z dwukrotnie :grin:)... czy da sie grac na jednym koncie rownoczesnie w dwie osoby? (ofkors na 2 kompach)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 19:06 
Cytuj  
Majac jedno (wspolne) konto nie bedziesz niestety mogl grac z 'kolega' jednoczesnie, za dobrze by bylo :>

a co do grania Dark elf wojownikiem to nie narzekam,fajna postac ze sporym dmg'em

Poziomka


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 20:48 
Cytuj  
ok... ostatnia sprawa... (chyba :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 21:19 
Cytuj  
Wszystko jasne, latwo sie polapac co do czego jest.

Dodatkowo w ktoryms temacie jak i na stronie sa opisane komendy jakie gracz moze wykonywac.

Zatem teraz czeka Cie decyzja kupic czy nie?

Mysle ze po kupnie gry nie powinienes czuc sie zawiedziony, jesli jednak gra by ci sie nie spodobala to napewno znajdzie sie osoba chetna ktora odkupi od ciebie klucz, czy to polak czy inny ludz

aha

jak juz kupisz gre o ile kupisz to czeka Cie jeszce jedna wazna decyzja: "wybor servera"
Osobiscie polecam bartz i Hindemith (czy jak on sie zwie) :>

Poziomek


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 21:26 
Cytuj  
wybor serwera to najmniejszy problem :smile: bo w UO zaczely sie cyborgi pojawiac... a to mi z renesansowym fantasy nie bardzo wspolgra... tak wiec... ile maszyn mozna zobaczyc? :smile: widzialem na screenach golemy. te moge przebolec :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 21:40 
Cytuj  
No niestety jesli chodzi o dziwne potworki to w tej grze jest pare/parenascie (widzialem na screenach) moim zdaniem nie pasujacych do gry, no ale co zrobic :>
Nie ma gry idealnej :>

Poziomek


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 21:42 
Cytuj  
nie chodzi o potworkowatosc :smile: tylko o stopien zaawansowania technologicznego tego talatajstwa :smile: w koncu jesli sie nie myle to koreanska produkcja... a jesli chodzi o potworki to azjaci maja lby :razz:

P.S. Jeszcze jedno :smile: Jak jest z roznorodnoscia czarow? taki Spellhowler (podoba mi sie ta nazwa :smile:

P.P.S. I jeszcze raz :grin:... jak sie ma z magicznymi przedmiotami? duzo czy tyle co kot naplakal? kazdy biega z super power magicznym mieczem/lukiem/tarcza/full zbroja, czy raczej ciezko?
<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dalamar Velkyn dnia 2004-07-21 22:51 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dalamar Velkyn dnia 2004-07-22 00:17 ]</font>

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 23:36 
Cytuj  
ta gra opiera sie na kasie. Ze sprzetem jest cholernie ciezko, ja jestem graczem okazjonalnym i przez 3 miesiace gry mam moze z 1,5 mln adeny. To tyle co kot naplakal. Nawet gaci nie mam :smile:
IMHO roznorodnosc nie jest zla, choc moglo by byc lepiej.
W L2 gra sie naprawde przyjemnie, choc lvl grinding moze dobic, chyba ze jak Karol stawiasz acc na 24/7 :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 23:46 
Cytuj  
Teraz to juz nie to samo :smile:
NPC serwer sie pieprzy wiec co pare godzin jest reset i wtedy rozlacza macro.
Na 40 lev mozna uznac sie za super szczesciarza jesli macro pochodzi cala nocke (raz na tydzien?).
Ale nawet wtedy nabije ci 10-15% XP - to nie jest bynajmniej duzo w porownaniu do party fight albo nawet grania "przytomnego" solo.
W przypadku smierci tracisz 5% XP wiec jak nie masz super safe spota to macrujac sie mozesz rownie dobrze cofac :smile:
Na kase tez sa lepsze sposoby - handlujac np. nie mozesz dropnac swojej broni :wink:
Moze jak skoncze Bounty Hunter questa to cos poprawi fake deatch skill - zredukowal bym szanse padu z 15% do 1%.

Idealny uklad na wyzszych lev to 3 osobowe party - scavenger do wyciagania resourcesow, warsmitch (albo przynajmniej 36 lev art.) i ktos leczacy - mozna nastukac bardzo przyjemny XP dodatkowo zarabiajac mase kasy z craftingu i dropow jesli sie wie na co polowac.

Podobne party mozna zlozyc pod noto-PKiling. Jeden healer + obstawa => on leczy moby z ktorymi ktos walczy a obstawa zdejmuje tych ktorzy na niego zaatakuja.
Albo ktoras z klas majacych play dead - agrujesz pol cruma a potem "padasz" wbiegajac w jakas expujaca grupe i agro przeskakuje na nich.

_________________
Prawdziwy seks - to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-07-22 00:49 ]</font>


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 00:45 
Cytuj  
ej panowie... odstraszacie mnie :smile: dobrze ze nie jestem powergamerem i interesuje mnie bardziej pogranie sobie w gronie rpgowcow... wlasnie... duzo jest klanow RPG?
a tak przy okazji... sciagnalem gre, spatchowalem (mordega) i jak wlaczam to mam czarny ekraz z ladnym kursorem :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.