mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2004, 13:38 
Cytuj  
Mam małe pytanko , to moj pierwszy raz na L2 i zaczełem grac Elfen na serv bartez czy gra tam jakis polak i czy moz mi ktos udzielic jakis wskazuówek jakie moby i jak szybko lvlowac ?? plz

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2004, 15:56 
Cytuj  
Zerknij na topik z lista kontaktowa i zobacz czy ktos gra na Bartz.
Co do elfa lucznika to do 20tego lvl tluczesz moby w okolicach Elven Village, nigdzie dalej nie musisz chodzic.
Wrazie co pytaj, co nieco juz sie z tych lukow nastrzelalem :smile:

MatKall 41 SR (Hindemith)

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2004, 20:11 
Cytuj  
Oki rozumiem . Mam jeszcze jedno pytanko czy napoczatku armorki typu Buty tarcze itd niedodaja Defa? i to samo z weponami? bo u mnie tak jest i niewiem czy to blad gry czy poprostu tak jest do jakiegos lvlu?
Sorki za głópie pytania ale jestem nobem w ta Gre :/

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2004, 21:13 
Cytuj  
a i piszecie o dervie 8 jaki jest ip do niego jesli mozna wiedziec??

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2004, 08:04 
Cytuj  
Cytuj:
2004-08-01 21:11, GeFunk napisał:
Oki rozumiem . Mam jeszcze jedno pytanko czy napoczatku armorki typu Buty tarcze itd niedodaja Defa? i to samo z weponami? bo u mnie tak jest i niewiem czy to blad gry czy poprostu tak jest do jakiegos lvlu?
Sorki za głópie pytania ale jestem nobem w ta Gre :/


Tylko tarcza nie dodaje defa w statystykach - kazdy inny armor powinien Ci zwiekszac pdefence (tarcza tez zwieksza ale w momencie jak "zadziala" i dlatego nie ma jej w statystyce).

Teraz jak odpalasz gre to widzisz ping do serwerow - to Ci nie wystarczy?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2004, 17:20 
Cytuj  
Pomimo ze jestes lucznikiem na poczatku uzywaj sztyletu, luk jest do bani dla malo lvl gracza, no chyba ze masz kogos kto ci pozyczy/kupi Comp bow albo chociaz forestbow.

A co do levelowania to ja bym polecil zwiedzanie i levelowanie wokol dark elven village jako ze tam gra sporo osob i dosc latwo o team, u elfow malo ppl'ow ostatnimi czasami biega :>
opuszczone miasto :>>

Poziomek


Posty: 49
Dołączył(a): 13.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2004, 21:15 
Cytuj  
ja mu kupie luk albo zrobie przelaz na hideminde 8 serwer zuce ci pare zloty przyjme do polskiego klanu odpowiem na gupie pytania a w przyszlosci odwdzeczysz sie zabijajac skosnookie bestkie i zoltoskure padalce co kradna im moby :smile:

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 01:13 
Cytuj  
od 16-17 lev jak bedziesz mial min. forest bow polecam Lirein i Lirein elder wolne, sporo kasy, xp i sp daja - czegolnie jak wezmiesz questa w Elvien Village na zbieranie Wind Shard ( pozatym czesto dropuja Low Boots ze 5 par na noc i Necle of wisdoom chain - dodatkowa kaska). Ja tam siedzialem od 17 do 24 levelu :smile: i kupilem DE BOW ale byloby wiecej tylko za duzo uzywalem Soul shotow. Wiec nie zrob tego bledu a bedziesz mial ze 2 razy wiecej kasy :smile: Jesli grasz na Hindemith i uzywasz jakigos bota to odezwij sie w grze pokaze ci dobra miejscowke.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 18:38 
Cytuj  
nie bo mam KOreanska wersje Clienta i niekce mi sie sciagac znowy innej wersji bo to 1 tydzien z bani wrrrr moze ktos wie jaki jest Ip bo moge zmienic Ip polaczenia z Servem i bedzie mi sie laczyc z tym servem please

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.