mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 08:11 
Cytuj  
Tak sobie rozwazam: zagrac, nie zagrac. Ostatnimi czasy jestem bardzo niezdecydowany. :wink:
Mam troche pytan. Juz wiem, ze gram na Hinde.

Czy wszystkim tak kulawo dziala autoupdate, bo ja go odpalam z 20-ty raz i jeszcze nie udalo mu sie skonczyc, bo ciagle zaczyna od poczatku sprawdzanie. Tak wiec mam obawy co do polaczenia. (Znow mam Toye ;( buuu). Jakas bramka jest przypadkiem, tak jak za starych dobrych czasow? :wink:

Jaki sens ma granie TH, PW albo AW :wink: jak w tej grze nie ma stealtha? :wink:

Dlaczego Karol gra krasnalami, a nie jakims wrednym PKsem? :razz: :grin:

Dobra wystarczy tych pytan. W zasadzie to ostatnie jest najwazniejsze. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 09:12 
Cytuj  
Mam troche pytan. Juz wiem, ze gram na Hinde.

Tak trzymac :grin:

Czy wszystkim tak kulawo dziala autoupdate

no idea bo to sie odpala raz na pol roku
Generalnie zaden "mini patch" poza Chroniclami nie wymaga bezwzglednego zainstalowania.
Ja wchodze przez L2.exe wogole pomijajac patchowanie.

Jaki sens ma granie TH, PW albo AW :wink: jak w tej grze nie ma stealtha? :wink:

Specyficzne skile (np. bleeding), czesto speed postaci (buffy etc).

Dlaczego Karol gra krasnalami, a nie jakims wrednym PKsem? :razz: :grin:

Bo oprocz kilowania ludzi bawi mnie dorabianie sie i crafting :smile:
A tak powaznie - "byle jakiego" PK zrobisz latwo - 4 lev (2 minuty) + composite bow i soul shoty i juz mozna ownowac newbiesow do 15-20 lev (zaleznie od klasy).
Bardziej zaawansowanego PK (maga np.) robisz w pare dni (wyciagasz ok 25 lev i dajesz mu najlepszy D grade sprzet).
Dlugoterminowo warto nastawic sie na postac zarabiajaca kase, wazna dla gildii etc.
Niekoniecznie zaraz craftera ale cos z gatunku healera, dobrego tanka etc - podstawowy skladnik grup znaczy :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 09:22 
Cytuj  
P.S.
Warto sobie jasno uswiadomic ze ta gra jest nie tyle level based ile equipment based.
40 lev gosc z top C grade stuffem rozwali 50 lev z bazowa bronia C grade (przy tych samych umiejetnosciach walki).
A Tu nie ma tak prostego craftingu jak w DAoC - nie jest latwo nabyc/zdobyc dobra bron ktorej nie sprzedaja NPC - albo ksoztuje koszmarne pieniadze, albo wogole jej nikt nie oferuje.

Tak samo z levelowaniem.
Nie ma powerlevelingu w sensie ze high level pomaga Ci w jakis sposob z zdobywaniu XP.
Ale jesli np. 1 lev postaci dasz najlepsza bron no grade to do 15 lev dojdzie ona 5x szybciej niz gosc ktory zaczyna od zera i "meczy sie" z kolejnymi upgradami ekwipunktu.
Tak duzej dysproporacji nie widzialem w zadnej innej grze.
Gdy stuknal mi 20 lev i zmienilem bron na dobra D grade nagle zaczalem zabijac mniej wiecej 5x szybciej niz poprzednio.
Zamiast 2-4 mobow i full rest walilem ich 20.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 09:23 
Cytuj  
Od siebie dodam, że Karol ma taki jeden wstrętny char, którym się intensywnie bawił na początku, ale jak widać już mu przeszło...

board/viewtopic.php?topic=7701&forum=46&35

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 09:46 
Cytuj  
Juz go nie ma.
Ale za to w miedzyczasie sie pojawili Botkiller, Szczurek i jeszcze paru innych :smile:

Generalnie robie, kiluje, kasuje - glownie z tego powodu ze redem nie mozna sie np. spokojnie przeniesc i kilowac na TI albo do orkow i dwarfow (elmore).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 10:07 
Cytuj  
Niech ktos sie wypowie na temat PW. :wink: Zebym nie zaczal tak jak w DAoC... od wypasionego Wizarda, :wink: bo bym tego nie zniosl.
Rozumiem, ze z PW jest dobry tank i healer - podstawowy skladnik grup. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 10:13 
Cytuj  
Niech ktos juz szykuje dla mnie sprzet. Bede wdzieczny. :grin:
To ja ide wydac 49.99$ :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 11:02 
Cytuj  
No i kupa. :wink:
The credit card number you entered could not be approved. Please try a different card.

Czy powodem tego moze byc, ze nie podpisalem karty. :wink: j/k

Rozumiem, ze kart z mBanku nie akreptuja. :|


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 11:04 
Cytuj  
Ja zapłaciłem kartą z CitiBanku. Od innych osób wiem że Inteligo działa...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 11:17 
Cytuj  
Zglos sie do mnie lub mata kiedy chcesz (moze byc nawet "teraz") to Ci damy passa i login.
Zrobisz sobie wish questa wg. wytycznych jakie dalem na boardzie i masz 200k.
Do tego zrobimy zrzutke i sobie kupisz najlepsza bron no grade (220-250k) + jakis armor (ale tu bym nie inwestowal w jakis najlepszy - wooden set w zupelnosci wystarczy).
I ownujesz :smile:

Ja jestem tylko do 11 sierpnia - potem jade na 10 dni nad morze.
Namiary na account ma Sosy, Mat i Master - z nimi mozesz ustalac i wykorzystywac moje postacie wg. upodoban.
Zagraj jednak przynajmniej ze 2 dni "normalnie" bo jak dasz ciala i mi dropniesz bron za 6 mln to zabije irl :grin:

EDIT: PW nie gralem ale wyglada ok.
2 insta kile, fake dead, najszybsza klasa "bazowo" + speed buffy, self heal - moze byc.
Szybszy jest chyba silver ranger (mat to ma) ale cos za cos - nie ma play dead a to naprawde smieszny skill :grin:


_________________
It's the same things your whole life. Clean up your room! Stand up straight! Pick up your feet! Take it like a man! Be nice to your sister! Don't mix beer and wine, ever! Oh yeah, and DON'T drive on the railroad track!
Phil Connors, Groundhog Day

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-08-04 12:19 ]</font>

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 16:32 
Cytuj  
No to mnie nastraszyles z ta bronia za 6mln. ;P Lepiej nie bede sie na razie dotykal. :grin:

Czy ktos moze kupic mi seriala? Przeleje kase na konto. Kupilby go i mi przedyktowal. Ladnie prosze. :grin:
Chyba nie byloby problemu.

Jakos sobie potem poradze z placeniem, zamowilem juz karte Inteligo. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 22:51 
Cytuj  
PW jest najszybszą i będzie najszybszą postacią w całej grze, jest dobrym DD czyli damge dealerem chociaż według niektórych to lepszy jest TH i AW, ale ja widziałem kilka dueli gdzie PW z takim samym sprzętem rozwalał AW lub TH także IMO to wszystko kwestia ogrania postaci oraz umiejętnośći oraz uroku osobistego:) Pozatym PW ma self bufa na Mdef no i ściąganie bleeda oraz poisona co jest czasami naprawde przydatne:)

_________________
The Gentle Art Of Making Enemies.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vissegard dnia 2004-08-05 00:22 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2004, 11:06 
Cytuj  
ja tam wole byc AW :>>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.