mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 13:23 
Cytuj  
Ktoś dał mi do upłynnienia "Dwarven chain boots". Cena w Giran 138k. I mam kilka pytań:
- czy można to dostać normalnie w sklepie, czy też tylko scraftować/dropy?
- chociaż jest to Cgrade, to czy przy krystalizacji można uzyskać D Crystals? Czy tylko C?


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 13:46 
Cytuj  
Buty te mozna kupic w Giran (tak, jak innego rodzaju sprzet C-Grade) u Tradera Galliducciego.
Jest tylko jeden maly feler - waluta, za ktora sie kupuje ten sprzet sa Cristals D i C grade w roznych kombinacjach.
A jesli chodzi o krystalizacje, to z tego co pamietam otrzymuje sie krysztaly dokladnie tego typu jakiego jest dany stuff.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ethan dnia 2004-08-04 14:47 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 16:12 
Cytuj  
1. Jesli pytasz o cene za jaka mozesz to wystawic via vendor to idz do Luxury shop w giran, sprawdz ile C i D krystalow potrzeba do zrobienia i przelicz wg. cen za jakie mozesz je kupic na targowisku (u nas to jest 570-580 dla D krystalow i 2850-2900 dla C).
Jesli jeszcze cos z tego urwiesz w dol to bedzie to atrakcyjna oferta.

Albo znajdz kogos z crystalize C (WS) i zrob z tego krysztalki C - ustawisz ich cene na 2850 i zejda szybko (zuzycie C-SS i CSpS wzrasta z kazdym dniem :smile:)
Ja mialem taka sytuacje to dogadalem sie z crafterem tak - jesli z itemu wychodzilo np. 50 C krystalow to dawalem mu item z on mi w trade dawal 48 krysztalow C ktore zazwyczaj karly craftujace chomikuja (on zarabial i ja mialem "safe trade").

2. Ten item jest "craft only" ale ma takie same "parametry" jak chain boots dostepny w:
http://www.l2orphus.com/luxury.php

Nie wchodzi w sklad zadnego setu wiec nie ma powodu zeby cena byla wyzsza niz zwyklych Chain boots.



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-08-04 17:15 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.